Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277) TazLeacher válasza ForRedGlory (#274) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az a a baj, hogy nem érted, hogy nem a For Honort hasonlítjuk X játékhoz, hanem hogy olyan dolgokat szeretnél a játékba, amikről sosem volt szó. Nem azt mondtam, hogy olyan a játék, mint a Mortal Kombat, hanem ezzel próbáltam rávilágítani arra, hogy bizonyos játékstílusok, játékmodók szemére vetni, hogy repetatív elég nagy "kötekedési hajlamra" vall. Erre írtam, hogy tipikusan olyan, mintha azt mondanád, hogy sz@r a MK, mert csak verekedni kell. A FIFA is mekkora baromság már, minden meccsen ugyan azt kell csinálni, berúgni a labdát a kapuba. Mekkora hülyeség már...Az első perctől látszott, hogy miről szól ez a játék. Ez valakinek vagy bejön, vagy nem. Ahogy én pl. 10 percet sem tudok eltölteni egy Battlefield-el vagy egy CoD-al.

A Single kampányt meg egyszerűen úgy kell felfogni ebben a játékban, mint egy tutorialt. Egy emberről nem hallottam még, akit bármilyen szinten is érdekelne, vagy ezért venné a játékot.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.