Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeNeRaL_XT


GeNeRaL_XT
aktív tag

Egy két héttel ezelőtt vettem egy sráctól itt a PH!-n egy 512-es Samsung ramot 2 256-os mellé a sorozatszám is megegyezik meg minden.
azóta folyamatosan ír ki egy hibaüzenetet az XP(SP2 fent van egy teljesen szűz XP-re telepítettem) akármit csinálok pl megnyitom a sajátgépet vagy akármi mást vagy cd-ről akarok elindítani vmit.eddig csak ritkán csinálta de ma már szinte mindig megjelenik:


Explorer.EXE--Alkalmazáshiba A ''0x01d83d14'' címen található utasítás a ''0xés további sok nulla memóriacímre hivatkozott a memória területen nem végezhető el a következő művelet:written

ez miért lehet?Talán a memória hibás?Vagy valami csúnya nagy vírust kaptam volna be?HELP pls!!!!!

Asus A8N SLI Deluxe/AMD a64 3200+ s939@3500+/2x512 MB KINGMAX HardCore 500mhz/MSI NX6600GT 128mb PCI-E

(#2) gézu válasza GeNeRaL_XT (#1) üzenetére


gézu
őstag

Szedd ki a Samsungot és nézd meg ,így is hibázik-e.Ha nem akkor
cseréld meg a ramokat és ellenőrizd újra.Az eredmény egyértelmű lesz.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#3) Flameus válasza GeNeRaL_XT (#1) üzenetére


Flameus
aktív tag

[L]http://www.memtest86.com/#download1[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=49616&arc=f[/L]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#4) vtechun válasza GeNeRaL_XT (#1) üzenetére


vtechun
veterán

le kellett volna vásárlás előtt tesztelned, Máskor a problémára utaló topiccímet is adhatsz...
Memtest86-al teszteld le

(#5) GeNeRaL_XT


GeNeRaL_XT
aktív tag

Ok köszönöm malyd kiírom cd-re.amikor vettem leteszteltem olyan szinten hogy csak ez volta gépében a gyereknek és ott futott vagy fél üórán keresztül.Az a furcsa hogy apám fiókjában nem írja ki amint belépek az enyémbe rögtön megbénul,folyton kiírja de apáméban egyszer se eddig.

Asus A8N SLI Deluxe/AMD a64 3200+ s939@3500+/2x512 MB KINGMAX HardCore 500mhz/MSI NX6600GT 128mb PCI-E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.