Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) carr válasza prozodus (#4500) üzenetére


carr
őstag

Lehet csak lustaság, lehet leszarod de linkeljük már a linket pls. :F :R
https://www.youtube.com/watch?v=gaeF6crVcEg

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4502) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mi volt az a film, ami ilyen horror féle, talán 1-2 éves lehet, és egy hajó aljában valami polipféle szörnyet találnak? :DDD

Illetve volt még egy film, ami szintén nem régi, ott csak annyi rémlik, hogy a végén egy faházban valami 5(?) srác megöli a csajt, de a csaj már előre kitervelte ezt, hogy meg fogják ölni, és a végén a rendőrök találják meg a hullát meg a többi srácot?

(#4503) Cs1csó válasza Atomgeszi (#4502) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipp: Kísértehajó (1998)

(#4504) genndy válasza Atomgeszi (#4502) üzenetére


genndy
addikt

Love, Death & Robots S03E02, Bad travelling

Köpök a sírodra, vagy annak valamelyik permutációja

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4505) MageRG válasza Atomgeszi (#4502) üzenetére


MageRG
addikt

A másodikra az Ígéretes fiatal nő is passzol.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4506) Atomgeszi válasza Cs1csó (#4503) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A hajós is 1-2 éves. Nem régi

(#4507) Atomgeszi válasza genndy (#4504) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyik sem :(

(#4508) Atomgeszi válasza MageRG (#4505) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igeeeen, ez volt az köszi!

Viszont a hajós horror még mindig nem tudom, hogy mi.

Azt tudom, hogy megnéztem a trailert, de (látszólag) lelőtték az összes "poént", így félreraktuk, hogy majd, ha elfelejtjük, akkor jöhet újra.

Valami fura dolgot találnak a hajó gyomrában, ami kiderül, hogy valami polip vagy valami űrcucc.. talán a nyálkájától mindenki beteg lett. Nem tudom. :F

(#4509) Pötyi válasza Atomgeszi (#4508) üzenetére


Pötyi
őstag

Az a hajós az véletlenül nem egy X-Akták epizód volt? Nekem úgy rémlik, mintha lett volna egy ilyesmi sztori.

QNX is cool!

(#4510) MageRG válasza Atomgeszi (#4508) üzenetére


MageRG
addikt

A hajósra A mélyből (Sea Fever)?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4511) Atomgeszi válasza MageRG (#4510) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Uh ez volt az. :D Köszi!

(#4512) nyepi


nyepi
tag

Sziasztok!

Reggel óta próbálok rájönni egy film címére, de nem megy. Segítsetek! :R
Egy (ha jól emlékszem) skandináv krimiről lenne szó, ahol a film elején egy pár elüt egy fiatal srácot autóval. A film cselekménye javarészt egy hotelszobában játszódik, ahol egy ügyvéd hölggyel beszél a főszereplő, aki próbál neki tanácsot adni a vallomásával kapcsolatban. A főszereplő egy sikeres üzletember.
A végén van egy nagy csavar, de azt nem akarom elspoilerezni, hátha még valaki kedvet kap a filmhez.
Köszi a segítséget! :R

(#4513) McDoug6lak válasza nyepi (#4512) üzenetére


McDoug6lak
tag

Szia
Spanyol lesz ez, nem skandináv :)
[link] Ha tetszenek az ilyen jellegű filmek ajánlom eme szintén mesteri, szintén spanyol remeket is... [link]
Na most kedvet is kaptam mindkettő ismételt megtekintéséhez :))

(#4514) gboszi válasza McDoug6lak (#4513) üzenetére


gboszi
senior tag

illetve akkor a LA CARA OCULTA (THE HIDDEN FACE) – A REJTETT ARC
Tilos (!!!!!!!) Trailert nézni! Sajna spoileres! :(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#4515) nyepi válasza McDoug6lak (#4513) üzenetére


nyepi
tag

Köszönöm, ez az! :R
Akkor ezért nem találtam, skandináv rémlett.
Köszi mindkettőtöknek az ajánlásokat is. Kedvelem a stílust, úgyhogy meglesem mindegyiket! :))

(#4516) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok
Katasztrófafilmet keresek.
Van benne jelenet, hogy Rómában imádkoznak

(#4517) Pötyi válasza envagyok (#4516) üzenetére


Pötyi
őstag

Esetleg a 2012. ?

QNX is cool!

(#4518) Cs1csó válasza envagyok (#4516) üzenetére


Cs1csó
félisten

2012 (2009-es film John cusack)

(#4519) envagyok válasza Pötyi (#4517) üzenetére


envagyok
veterán

Köszönöm

(#4520) Bozso68


Bozso68
senior tag

Jackie Chan filmet keresek. Egyik jelenetben egy ragadós kátrányos futószalagon verekednek, és mindenük beleragad az anyagba, a végén tök pucéran tudnak csak kivergődni.
Köszi előre is!

(#4521) Pötyi válasza Bozso68 (#4520) üzenetére


Pötyi
őstag

Jackie, a legenda (2005.)

QNX is cool!

(#4522) Bozso68 válasza Pötyi (#4521) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi, ez az!

(#4523) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Egy magyar film címét szeretném tudni. Emlékeim szerint talán 1985 körül láthattam a tv-ben. Két dolog maradt meg belőle, az egyik, hogy egy lány telefonfülkéből telefonál haza, a másik, a vége, hogy a feleség egy Trabantban meghal autóbalesetben. Ez a feleség talán Udvaros Dorottya lehetett, bár végignéztem az összes korabeli film leírását, amiben szerepelt, és így végződő filmet nem találtam a nevével.

(#4524) carr


carr
őstag

Ezt kerestem de közben meglett. Hátha valakinek is kell egy korabeli Sean Connery . Sire.
Zardoz.
[link]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4525) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Keresek egy (talán) netflixes filmet. Arról szól, hogy van egy gazdag család és az apuka úgy tesz mintha csődbe mentek volna, hogy a gyerekek megtanulják mi az az élet luxus dolgok nélkül. Egy vígjáték, eléggé ment mostanában. Köszi ha bárki megfejti :)

(#4526) janos 1


janos 1
újonc

végre kettesben (1994)
a noble család (2013)

(#4527) janos 1


janos 1
újonc

elkényeztetett kölykök (2021)

(#4528) Pötyi válasza janos 1 (#4527) üzenetére


Pötyi
őstag

Sajnos hiányzik, hogy hanyas számú hozzászólásra adtad ezeket a remek megfejtéseket.

Használd a "Válasz" gombot!

QNX is cool!

(#4529) janos 1 válasza janos 1 (#4527) üzenetére


janos 1
újonc

babetta x-re mind a hármat

(#4530) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok! keresek egy mostani filmet, amikor egy láthatatlan pajzs aktiválódik valahol a földön és kettévágja a legelésző tehet! Sajnos másra nem emlékszem

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#4531) ColdMan válasza Góliát (#4530) üzenetére


ColdMan
tag

Ez szerintem az [Under the Dome] című sorozat lesz.
Trailer: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4532) Góliát válasza ColdMan (#4531) üzenetére


Góliát
senior tag

Igen, ez az köszönöm!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#4533) geri173


geri173
csendes tag

Sziasztok! Egy filmet keresek. Nem vagyok benne biztos, hogy a főhős napjai újraismétlődnek, vagy mi az alapfelállás, de a sztori az volt, hogy valami csalódás miatt el akarja kerülni a találkozást mindig egy nővel. Más útvonalon kezd járni munkába, meg minden, de mindig mégis belebotlik. Talán NewYork-ban játszódik. /Nem a Mr.Nobody az, azt ismerem és szeretem. :) /

Köszi, ha valakinek netán beugrik. :D

(#4534) Pötyi válasza geri173 (#4533) üzenetére


Pötyi
őstag

Volt ilyen örökké ismétlődő nap az Idétlen időkig c. filmben, meg A holnap határában is, de azt írod, hogy nem vagy benne biztos.

A Banditák c. filmben van olyan motívum, hogy egy srác egyszer találkozik egy lánnyal, első pillantásra beleszeret, de elszalasztja és a film hátralévő részében pont, hogy keresi, nem pedig elkerülni akarja. (Aztán a film utolsó harmadában találkoznak és összejönnek.)

QNX is cool!

(#4535) Babetta-X válasza janos 1 (#4527) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszönöm szépen, ez volt az, meg is nézem :)

(#4536) gboszi válasza geri173 (#4533) üzenetére


gboszi
senior tag

Pillango hatás? :F

"If you're good at something, never do it for free!"

(#4537) geri173


geri173
csendes tag

Köszi a válaszokat, de sajnos nem azok. Ezek közül a Banditákat nem láttam még, a többit igen, de nem azok. Ha netán mégis eszembe jut, akkor megírom ide. Sajnos az a baj, hogy szereplő alapján sem tudok visszaemlékezni. Nem tudom kik lehettek. Nem olyan régi, szerintem 2005 utáni film.

(#4538) carr válasza janos 1 (#4527) üzenetére


carr
őstag

Valakinek sikerült elérni? Magyar torrent oldalakon. Nem találtam. :/
Külföldön még nincs seed.

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4539) Cs1csó válasza carr (#4538) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, küldtem privátot van olyan olyan magyar oldal ahol fenn van.

(#4540) (ex)Cat válasza carr (#4538) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Fent van a Netflixen.

(#4541) carr válasza (ex)Cat (#4540) üzenetére


carr
őstag

Oh wow. Tényleg? /S

Nincs netflixem tesa. :F :U

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4542) Chris0321 válasza carr (#4541) üzenetére


Chris0321
addikt

Online meg lehet nézni több helyen is.

(#4543) carr válasza Chris0321 (#4542) üzenetére


carr
őstag

Onlinefilmeken jött már be isminek valami amitől elhalt a Windows. Pedig volt antivírus is. Újra kellett telepíteni. :))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4544) Chris0321 válasza carr (#4543) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudok róla, hogy ilyen oldalakról csak a film/sorozat megnézése miatt be lehet kapni valamit ami gondot okozhat. Sok filmet és sorozatot néztem már ilyen helyeken és nem volt soha ilyen gond. Akadozott, nem indult el, nagyon rossz volt a minőség de egyéb gond nem volt. Lehet valami hírdetésre rákattintott, azokat én kerültem.

(#4545) janos 1


janos 1
újonc

mi a cime? annak a filmnek aminek a vége felé 2 nő ül egy limuzin hátsó ülésén velük szemben egy középkorú kövér férfi nyomozó.miért maga elárult volna minket? kérdezi az egyik nő a nyomozot és megcsókolja a másik nőt.ugy emlékszem az egyik nő férjét,pasiját is megölték.

(#4546) janos 1


janos 1
újonc

mi a cime? annak a filmnek ami egy(talán skandináv) tanyán játszódik.van egy család kb 4 lánygyerek ,egy fiu gyerek.az apa szeretné ha megint fia születne.ha valami baj éri őket,rögtön mondja hogy biztos azért mert megsértettétek szent antalt.a fia világgá megy de az apa utánamegy hogy vissza hozza.a fia egyik barátja lelövi az apát.mi a film cime?

(#4547) janos 1


janos 1
újonc

mi a cime? annak a filmnek amiben valószinű skandináv faluba megy egy leszerelt katona hogy hirt vigyen a barátjáról a barátja családjának.először a pajtában alszik nehogy a falu megszólja őket.mikor elmegy napszámba kaszálni a földesúr nem fizeti ki rendesen csak azt akarja nagyon tudni hogy na milyen volt a nővel mondja már el.mi a film cime?

(#4548) janos 1


janos 1
újonc

mi a cime? annak a mexikói határnál játszodó western filmnek.amiben banditák családokat rabolnak el és a nőket prostitucióra kényszeritik.mikor az amerikai katonák üldözik őket mindig átmennek amerikából mexikóba hogy a katonák ne üldözzék őket.de egyszer a katonák utánuk mennek és megostromolják az erődjüket .de a banditák egy alagúton a hátukba kerülnek és az akkor ujnak számitó géppuskával hátba támadják őket.farmokat fosztanak ki az egyikben a család a padló alatti pincében bujik el igy a banditák nem találják meg őket.a végén a katonák vezetője és a banditák vezetője oisztoly párbajozik. a babditák vezetőjét az egyik megerőszakolt nő hátulról késsel leszúrja.mi a film címe?

(#4549) Pötyi válasza janos 1 (#4545) üzenetére


Pötyi
őstag

Esetleg a Fülledtség ? (1996.)

QNX is cool!

(#4550) janos 1 válasza Pötyi (#4549) üzenetére


janos 1
újonc

kösz de nem az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.