Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Szabi® válasza Pötyi (#4700) üzenetére


Szabi®
addikt

Durva, hogy pont a 444 volt a segítségemre. :) "Ez a film kifecsegte a Kádár-rendszer titkát"

(#4702) Narxis


Narxis
nagyúr

Üdv!

Egy külföldi de Magyarországon népszerű kult film címét keresm, kb. talán 2010 körül készült és valami olyan főszereplője van aki nem valami becsületes. Szerepel benne egy népszerű vagy akkor népszerű teniszező férfi is akinek beszól a főszereplő, hogy hogyan kellene teniszezni. Nagyon népszerű filmről van szó de az istenért se ugrik be a neve... :W

Thanos was right.

(#4703) Narxis válasza Narxis (#4702) üzenetére


Narxis
nagyúr

Megvan, Torrente.... mondjuk akkor ez nem 2010 körül készült...

Thanos was right.

(#4704) perge666 válasza Narxis (#4703) üzenetére


perge666
veterán

Na amit leírtál abból tutira nem ugrott volna be a film címe,pedig láttam az összes részét,annyira rossz hogy már jó. :DDD :))
Asszony nem bírta megnézni,de haverokkal szétröhögtük az agyunkat rajta. :DD

(#4705) Narxis válasza perge666 (#4704) üzenetére


Narxis
nagyúr

Közben látom van belőle vagy 6 rész, lehet valamelyikben benne van az a jelenet. :D Csak magyarázták nekem, hogy állítólag milyen jó poénos film de még nem láttam... :B

Thanos was right.

(#4706) VIPowER válasza Narxis (#4705) üzenetére


VIPowER
senior tag

(#4707) Vikthor válasza Narxis (#4705) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Csak 5 része van, itthon megjelent az összes egy pakkban, íme:

Viszonylag friss, kapható még. Nekem már tavaly augusztus óta megvan ez. :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4708) Narxis válasza VIPowER (#4706) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azaz! :D

#4707 ez hol? :Y

Thanos was right.

(#4709) Vikthor válasza Narxis (#4708) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Jelenleg itt a nappalimban a polcomon, de viccet félretéve ha érdekel akkor a Filmega oldalán is megrendelhető, ITT.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4710) Narxis válasza Vikthor (#4709) üzenetére


Narxis
nagyúr

:R

Thanos was right.

(#4711) SGC


SGC
tag

Sziasztok!
A "Maradj otthon!" elnevezésű nonstop filmnézős időszakban láttam sok másikkal együtt, ezért lehet, hogy keverednek a történetszálak v. szimplán rosszul emlékszem...
Talán spanyol a film, amit keresek. Egy srác a főszereplő aki egy kávézóban dolgozik; rendszeresen késik. Vagy nem mer elaludni, vagy nehezen alszik el, nem emléxem, de ébredéskor hol itt, hol ott találja magát térben és időben, valamint üzeneteket talál post-it-en v. a tükörre írva saját magától. Persze van 1 lány is a történetben aki vagy a lakótársa vagy valahol megismerkednek (a kávézóban?), aki tetszik a fiúnak. A lányt elrabolja(?) egy nem teljesen 100as hajóács fickó a kikötőben és a srácnak kell őt megmentenie. A csaj esténként fut a tengerparton (egy kutyával v. a fiúval).
Tudom, elég kusza, de az az időszak is az volt, amikor láttam...
Köszi minden segítséget.

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#4712) carr válasza SGC (#4711) üzenetére


carr
őstag

Mondd, szívtál te eleget? :DDD
Valami rémlik de még nem ugrik be....
Volt egy teleportálós arc a post it -ek stimmelnek de nem emlékszem kutyára se nőre... Még visszatérek. :DD
Jumper 2008.
De nem ez lesz sztem :C

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4713) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Keresek egy filmet, kis koromban láttam kb 15-8 éve.
Ennyi maradt meg:
Valami bányában belefúrnak egy üvegbe. Ott kiszabadul valami gonosz, majd a városban mindenki zombi/ördög szállta lesz. Ezután valami kocsmában próbálnak védekezni ellenük. A vége az hohy azt a lyukat felrobbantják és a bánya fölé ördög fej jön.

(#4714) Dorien válasza SGC (#4711) üzenetére


Dorien
veterán

A Mementó [link] volt ilyen, de az nem spanyol. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#4715) Dorien válasza VIPowER (#4680) üzenetére


Dorien
veterán

Modern változata a Zöld hentesek. [link] :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#4716) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Tudnátok nekem segíten kérlek, hogy ez a részlet melyik filmből származik?
[link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4717) Dorien válasza Predator2 (#4716) üzenetére


Dorien
veterán

Reacher c. sorozat [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#4718) Zsoxx válasza Dorien (#4717) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ja, jó kis sorozat, remélem lesz 2. évad.

(#4720) rozali


rozali
csendes tag

Sziasztok,
Keresek egy filmet,egy temetèssel kezdődik, egy fiatal lány megölte magát. a lány baráti társasága (a lány testvére is köztük van) rájön, hogy egy tanára miatt lett öngyilkos a lányaki zaklatta szexuálisan(meg is erőszakolta talán).
Ez a baráti társaság felkeresi a tanárt aki egyedül, a semmi közepén lakik, hogy majd ők jól megbosszulják az egészet, és megölik a tanárt.Aztán kiderül, hogy nem volt zaklatás, és a lány nővére alakította így a dolgokat, féltékenységből, azt hiszem.Homályosan emlékszem a végére.Elég nyomasztó film, talàn francia.2010 után valamikor.
Köszönöm, ha tud valaki segíteni :R

(#4721) carr válasza rozali (#4720) üzenetére


carr
őstag

Ezután én is azon gondolkodok, hogy hogy nyírjam ki magam baszkiiiii 😂 :DDD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4722) szajoco


szajoco
csendes tag

hello. időutazós filmet keresek, amiben egy hotelben játszódik a cselekmény, talán londíner az egyik szereplő, de nem biztos. csak tv-ből rémlik kb 20év távlata, nem nagyneves szereplőkkel. köszi!

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

(#4723) Cs1csó válasza szajoco (#4722) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hot tube time machine. Chevy Chase egy "szerelő" ebben a hotelben. Igaz nem annyira régi kb. 10 éves.

(#4724) szajoco válasza Cs1csó (#4723) üzenetére


szajoco
csendes tag

ez kimaradt, de elég idiótának tűnik még Cusack-kal is.
az én filmem klasszik hotel, de lehet hogy 30 éves is, ahogy ez a 13 éves filmet elnéztem..

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

(#4725) Cs1csó válasza szajoco (#4724) üzenetére


Cs1csó
félisten

Adj neki egy esélyt. Nekem tetszett. Sőt elég sikeres lett ahhoz, hogy készült második rész is bár Cusack nélkül (az már a jövőben játszódik)

(#4726) carr válasza Cs1csó (#4725) üzenetére


carr
őstag

Ezt és a felhangolva is megnézem. Kva jónak tűnik :C Köszi

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#4727) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Most már jó ideje keresnék egy filmet, amit szerintem még a 2000 évek környékén láthattam. A film első jelente, hogy valami bűnöző fogva tart egy embert (lehet többet is, de mikor elmenekül egyet visz el) és egy FBI-os próbálja jobb belátásra bírni. (A helyszín nem rémlik, hogy hol van). A bűnöző elmenekül valami kis csónakkal, de a túszát ott hagyja a mólón holtan (persze előtte ígérte, hogy életben hagyja, meg stb. stb.) egy kis papírcetlin hagyott üzenettel a FBI ügynöknek.
Következő jelenet, (amire emlékszem) a bűnöző valami hegyi turistacsoporthoz vetődik, a film későbbi részében kiderül, hogy megölt valakit és annak a helyére lépett be. Ez egy több napos túra, és egy nő vezeti. Természetesen az FBI ügynök késve ér ide, ha jól emlékszem legalább egy nappal később. A túravezető nő társa (barátja talán :F) segít az FBI-osnak, és a film nagy része erről szól, hogy a vadonban próbálják utolérni a csoportot, persze nem sikerül és a film vége már a városban játszódik, ahol valami személyszállítós kirándulós hajóra szál a bűnöző barátunk, de minden rendőri egység a másik hajóra megy, mert valamiért azt hiszik odament. Csak az FBI-os tudja, hogy nem és az utolsó epikus jelentben persze a jó győz.
A vadonban játszódó részben az FBI-os megkérdezi egyszer a túravezető sráctól, hogy "Ti túravezetők, mindennap ezt csináljátok?" Ezt pont akkor teszi, miután egy függőhidon keltek volna át, de természetesen az leszakad és nagy nehezen menekülnek meg. Majd film legvégén, mikor az FBI-os küzd a bűnözővel, akkor meg a túravezető kérdezi tőle, hogy "Ti FBI-osok, mindennap ezt csináljátok?"

Sajna már arra sem emlékszem, hogy egyáltalán játszott-e benne valaki, aki híres(ebb) színész lehet, csak annyira, hogy az FBI-os az néger, és a főszereplők közül Ő az egyetlen színesbőrű.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4728) Cs1csó válasza TrollBalint (#4727) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, 1988-as Gyikos lövés

Tom Berenger, Clancy Brown, Sidney Poitier, Kirsty Allen
Más címen is futott de.

(Hatalmas film, gyönyörű tájak, kb. két hete láttam utoljára)
Két szinkron is van hozzá de a második talán jobb amiben Hegedűs D. Géza Tom Berenger szinkronhangja)

[ Szerkesztve ]

(#4729) littlelion21 válasza Cs1csó (#4728) üzenetére


littlelion21
addikt

Anno "Ölni vagy meghalni" címmel vetítették.

(#4730) Cs1csó válasza littlelion21 (#4729) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem jutott az eszembe, :R

Imádom, pár évente újranézem. Érsekesség hogy most legutóbb a második szinkronnal láttam és volt pár jelenet amit mindkét szinkronnal megnéztem de egy kicsit jobb a második a hangokban pedig mindenképp!

[ Szerkesztve ]

(#4731) TrollBalint válasza Cs1csó (#4728) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez gyors volt :) Emlékeimben is úgy élt, hogy nagyon jó film, de az istennek nem jutott eszembe semmi, ami alapján rá tudtam volna keresni :) Rákerestem most port.hu-n, és igen, tényleg ez az, bár ott a képen egy barna hajú lány van, én meg megmertem volna esküdni, hogy egy szőke játszott a filmben :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4732) Cs1csó válasza TrollBalint (#4731) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pontosítok: Kirsty Alley (R.I.P.) szőkésbarna (ő a túravezető)
A "mag"-on fenn lévő "Pirosasz" release mindkét szinkront tartalmazza

(#4733) littlelion21 válasza Cs1csó (#4730) üzenetére


littlelion21
addikt

Besz@rok, nem tudtam hogy 2 szinkron is készült, csak a másodikkal láttam, azzal adta le anno az MTV1...

(#4734) Cs1csó válasza littlelion21 (#4733) üzenetére


Cs1csó
félisten

De az a jobb, Sidney Poitier mindkettőben Gáti Oszkár de Tom Berenger-nek az elsőben Szabó Sípos Barnabás (George Clooney "állandó" hangja) egyszerűen nem egy a karakterhez de Berenger-hez sem, Hegedűs D. Géza ellenben piszok jó, de nekem Szirtes Ági is jobb Kirsty Alley-nek. Clancy Brown már más kérdés, hiszen Vass Gábor hangja etalon, de Szakácsi is etalon (Bruce Willis, Kevin Kostner, Richard Gere, Don Johnson, Steven Segal, Jeremy Irons, James Woods)

(#4735) Thunderzolee

Üdv!

Ez milyen filmből van?
facebook.com/ahmadsahizan.ishak/videos/843565587128241/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4736) TrollBalint válasza Cs1csó (#4734) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hétvégén meg is néztem, a Gáti Oszkár féle szinkronnal. Hát nem pont úgy volt a film, ahogy emlékeztem rá :D De ez többször újranézős lesz nekem is :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#4737) szajoco válasza geri173 (#4533) üzenetére


szajoco
csendes tag

Jó régen kérdezted, de hátha aktuális
Sorsügynökség
Matt Damon és Emily Blunt nagyon aranyosak benne, évente megnézem

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

(#4738) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!
Régen ( kb 15 éve) láttam egy filmet, amit szeretnék újra megnézni, viszont elfelejtettem a címét. Amire emlékszem belőle, az elején autóval ment egy házhoz egy család. A ház körüli tónál szellemgyerekek voltak. Ezenkívűl már csak a végére emlékszem, amikor a gyerek meghal, és az apja " elengedi, leengedi" egy tóban, hogy szellemként éljen tovább.

Köszönöm, ha valaki megfejti.

(#4739) lorcsi válasza prtvlogan (#4738) üzenetére


lorcsi
veterán

Ez nagyon szomorú film :(
ha valaki tudja a cimet..

on:
ennek mi a cime:
[kép]
?

(#4740) SGC válasza lorcsi (#4739) üzenetére


SGC
tag

szia, a gúgli szerint Into the Wild (Út a vadonba) 2007ből

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#4741) fant0mi válasza lorcsi (#4739) üzenetére


fant0mi
addikt

Into the Wild.

(#4742) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Coub link - felismerhető a film ebből?

A tippeket köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#4743) SGC válasza coco2 (#4742) üzenetére


SGC
tag

talán a Kill Bill :)

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#4744) Chris0321 válasza SGC (#4743) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Nem talán, ez biztos a Kill Bill . Az első részben van ez a jelenet, az előzetesben is benne van belőle több részlet.

[ Szerkesztve ]

(#4745) janos 1


janos 1
újonc

sziasztok.mi a cime annak a filmnek amiben 2 kábszerkereskedő bevesz egy fiatal fiut harmadiknak a csapatba.az egyik régi tag nagyon féltékeny az uj fiura de a fiu megdugja a féltékeny férgi feleségét.a drogkereskedők ajándékba adnak egy buzi prostit a város buzi polgármesterének.de a buzi prosti a polgármester combjába szurja a villát fel háborodottan.ezért bosszubol a polgármester ráküldi a rendőröket a drogkereskedőre.lefoglalják a villájukat,az éttermüket.
a buzi prosti lefekszik a polgár mesterrel ezért megkapja a drogkereskedők éttermét(bárját).
a rendőrök elől a fiatal fiu egy szennyviz csatornán keresztül menekül el a féltékenyt elkapják a rendőrök.
menekülés közben a drogkereskedő elküldi a fiatal fiut drogért egy tuti cimre egy bár mellé.a fiu odamegy delátja higy beelőzték más is ment a drogért.később odamegy akkor látja hogy aki beelőzte őt annak elvágták a torkát.
mi a fim cime?

(#4746) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Keresek egy régebbi filmnek a címét, arra kéne a válasz. A film főszereplője egy nagyobb darab szemüveges kicsit egyszerűbb ember aki visszatér egy kis városba ahol a volt osztálytársnője él, viszont a nő nem egészen komplett és a film végén gyilkosság történik a ház konyhájában.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4747) geri173 válasza geri173 (#4537) üzenetére


geri173
csendes tag

Közben meglett a film. Sorsügynökség /2011/
Nem tudom, hogy nem emlékeztem erre a két ismert színészre. Na, mindegy. :D

Köszi a tippeket és az ajánlást a 12:01 - A kizökkent időhöz. Meg fogom nézni.

(#4748) flash-


flash-
veterán

mafia filmet keresek

egy gyerek kerül be a mafia(talán olasz) közé es mutatja ahogy felnő ott, stb.
(de nem a nagymenők és nem a sebhelyesarcú..)

ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4749) Kergeboci válasza flash- (#4748) üzenetére


Kergeboci
tag

Bronxi mese ?

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#4750) flash- válasza Kergeboci (#4749) üzenetére


flash-
veterán

húh valami ilyesmi rémlik, talán ez lesz az köszi! (ha más ilyen nincsen :B

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.