Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) MdewC válasza sz_abika (#25949) üzenetére


MdewC
nagyúr

Elaludtam a meccs után. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#25952) dracox válasza akooos (#25950) üzenetére


dracox
addikt

Nekem tegnap egy meccset volt időm tolni aztán kiprobáltam. Szerzett 4 gólt. Ma mèg tovabb tesztelem az esti órákban.

(#25953) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nem tudom hogy én vagyok e peches, de egyelőre nem sikerült behúzni a DKT-t. 2x a döntőben kaptam ki, egyszer már az első meccsen tizikkel. Már rosszul vagyok ha meglátom ezt a TOTS Aguero-t.

Na mindegy, valahogy csak megoldom :) Max egy kicsit moslékoskodnom kell :(

PS4

(#25954) Fifaisshit válasza pe3mario (#25942) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Igen csak a PTG lapok kapnak majd upgradet :)

(#25955) A guru


A guru
addikt

Srácok ez a Lukaku tényleg trash? Egy hunter lappal gusztának tűnik.

(#25956) Digestive válasza A guru (#25955) üzenetére


Digestive
addikt

Én már párszor beleszaladtam. Szerintem gyors és szinte lehetetlen szerelni, legalábbis nekem nem nagyon sikerült! :DDD

(#25957) etaclan1984 válasza A guru (#25955) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én annyi pénzt nem adnék érte mint amennyiért árulják, de ha neked ingyen jött szerintem használhatónak tűnik. Nekem legalábbis az ilyen target man-es csatár fekszik.

(#25958) lanikai válasza A guru (#25955) üzenetére


lanikai
aktív tag

nálam inkonzisztens. egyik meccsen 3-4 gólt lő, 20 méteren belülről bárhonnan, bármivel, máskor pedig egy labdát nem képes átvenni, konkrétan méterekre pattan tőle a labda :F én több target mant használtam idén (MvB, Icardi, Immobile), de egyáltalán nem emelkedik ki, nem mondanám meg hogy ez egy 94-es TOTS lap, a 98-as sprint speedje pedig kamu. ha nekikezdek R9-nak, biztos ő és Matic lesz az első, aki repül

[ Szerkesztve ]

(#25959) Expendable


Expendable
aktív tag

Spanyol vagy a Bundesliga jön holnap?

(#25960) Kristof_94 válasza Expendable (#25959) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Spanyol. Most mondanám, hogy remélem megint kihúzom Messit, de már nincs miből, mivel minden kártyám ellőttem. :DDD

(#25961) Expendable válasza Kristof_94 (#25960) üzenetére


Expendable
aktív tag

Köszi. Na ott is durva lapok lesznek.

(#25962) Kristof_94 válasza Expendable (#25961) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A jóslatok szerint elég nagy Barcás többség lesz, de majd kiderül! Nem hiszem, hogy átállnék a spanyol ligára, szerintem max. egy Paulinhot vennék Messi mögé, de ő 99% nem lesz benne.

(#25963) Szigma70 válasza Expendable (#25961) üzenetére


Szigma70
addikt

Na jahhh

Egy Saul vagy Umtiti lap az durva lesz. Meg a bundásban Vidal

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#25964) dudu5130


dudu5130
őstag

Ha meg van az autokvali akkor 7 után már nem tudom lejátszani a maradék DKT-t igaz? :F

(#25965) sz_abika válasza Kristof_94 (#25904) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem. És jövőre egyet sem fogok. Bicskanyitogató, hogy egy Manéval ellökik Zanettit úgy hogy elesik. Akkor miért prime ha egy randfag is leszereli? Ezeknek drágábbaknak kéne lenniük de olyannak hogy a TOTS lapokon kívül ne legyen senki jobb náluk. Gyakorlatilag Hernandezt leszámítva mind a 7 SBCt bánom, annyira hullámzó teljesítményt csinálnak a játékosok.

(#25964) dudu5130
De. Autokvali nem számít.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#25966) dracox válasza Kristof_94 (#25960) üzenetére


dracox
addikt

Ellövöm az összes pakkom (52db) holnap este ;] ;]
hátha pottyan 1-2 TOTS esetleg ICON

[ Szerkesztve ]

(#25967) etaclan1984 válasza dudu5130 (#25964) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nekem az rémlik hogy 1 próbálkozásod van, utána azt írja már megvan a kvali.

(#25968) dudu5130 válasza etaclan1984 (#25967) üzenetére


dudu5130
őstag

Az elődöntő következik. Akkor talán ezt még végig tudom vinni?

(#25969) lanikai válasza dudu5130 (#25968) üzenetére


lanikai
aktív tag

péntek reggel 8-ig(?) tart a DKT, addig befejezheted. a héten nem volt ketté bontva, végig Daviesért lehet játszani, így ha pl hétfőn kezdted akkor nem "veszett el" az előrehaladásod szerda reggelre, mint korábban

[ Szerkesztve ]

(#25970) LedyGyuszi válasza dudu5130 (#25968) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

végig. Pl. én múlt héten hétfőn kvaliztam magam Callejonnal, ettól függetlenül Hoilettért is tudtam indulni.
azt hiszem a WL kezdéséig tudsz játszani

XONE: LedyGyusziHU

(#25971) aswyx


aswyx
csendes tag

Sziasztok!

A PL upgrade SBC-knek koszonhetoen meg tudom csinalni a PL League SBC-ket. Vagyis tudnam, de amikor kivalasztom a jatekosokat nemelyiknel kiirja, hogy "Item not found". A web-app ezutan ujratolt, a mobil hagyja berakni a jatekost de nem enged submitelni mert "Item not found".

Mindez fuggetlen attol, hogy tardeable vagy undtradeable lap, illetve hogy uj vagy 3 honapja van nalam. Pl Rudiger a Chealsebol mar februar ota megvan es eladhato, de ha berakom -> "Item not found". Llorist ma nyitottam, eladhatatlan, de ha berakom a csapatba ugyanez.

Volt mar valakinek hasonlo problemaja? Mit lehet ezzel csinalni?

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#25972) kiserik


kiserik
senior tag

Srácok, melyik legyen inkább? DP-DB vagy Agu-DP? Jelenleg az első van, de gondolkodom, hogy megérné e váltani a másodikra, vagy gyűjtögessek DB IF lapjára inkább?

Del Piero-ról meg csak szuperlatívuszokban tudok beszélni, még mindig (ugye most ST, Hawk lappal). Bár most az egyik meccsen, szinte mindent kihagyott, de egyszerűen megteremti a különbséget. :R

aswyx:

Szia. Van, hogy behülyül a web-app. Próbáld meg újraindítani, vagy játékon belül megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#25973) Expendable válasza sz_abika (#25965) üzenetére


Expendable
aktív tag

Nálam egyanez van Larssonnal...esik kel, eltűnik meccsekre. Néha ugyan nyerő ember, de többnyire inkább bosszankodok miatta.

(#25974) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Sokszor elmosolyodom mikor írjátok"kész a csapat"
Szerintem míg játszunk ilyen nem lesz.Én még mindig tudok fejleszteni.
Az érzés mikor ilyen csere pad van😂😂
Ez Kane csaló lap .De azért kell oda egy cr7😂😂

(#25975) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Aki tud írni véleményt TOTS Giovincoról az tegye meg kérem! Esetleg ha összehasonlítási alapja van az illetőnek az SBC verzióval azt is szívesen fogadnám. Gondolkozom a kiscsávón.

PS4

(#25976) Szigma70 válasza gabigyerek (#25975) üzenetére


Szigma70
addikt

Ne tedd, felejtsd el

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#25977) Stylerr


Stylerr
addikt

Tots Sont próbálta valaki? Kristóf?

(#25978) Kristof_94 válasza Stylerr (#25977) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A jó üreg gold upgradenek köszönhetően igen!
7 meccs 18 gól 1 gólpassz, de csak azért mert szeretem vele befejezni! :DDD
ST-ben van a srác és brutális!

Kérdés: Ha lenne lehetőségetek kipróbálni bébi Pelét, megvennétek? :U

(#25979) Csokipuding8 válasza Kristof_94 (#25978) üzenetére


Csokipuding8
tag

Valamelyik nap a nagy rogyásnál írtam is hogy valaki kikúrt magával... Amúgy a kérdésed hülyeség, persze hogy próbáld ki ha megteheted :R :K [kép]

[ Szerkesztve ]

(#25980) Csapoati


Csapoati
nagyúr

F.ck me, 2 PL premcsi játékos pakkot vettem, a másodikban Firmino. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25981) Kristof_94 válasza Csokipuding8 (#25979) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hajnalban megfigyeltem egyet és reggel láttam, hogy 1 millió 60 ezerért ment el, most meg a piacon sincs, akár profitot is lehetett volna vele csinálni.

Amúgy a Vieira SBC 2 legjobb, azaz 100k csomagja közül az egyik vékony volt... :D

Csapoati: Grat! Jó áron megy! Én abban reménykedem, hogy ma jönnek a prime BPL csomagok is, az asszem 700 pont volt tavaly, hülyék lennének kihagyni. Viszont remélem nem villámkör lesz, mert nem leszek itthon és csak holnap tudnám őket nyitni. Viszont azzal be is fejezem egy időre a nyitogatást, mert a többi liga nem igazán érdekel. A VB mód meg nem hiszem, hogy csábító lesz.

[ Szerkesztve ]

(#25982) #16514048 válasza Kristof_94 (#25981) üzenetére


#16514048
törölt tag

~2000 forint egy ilyen pakkért? :D
Ezeken az árakon mindig elképedek, pedig valamelyik háromszor ennyibe kerül és az sem garantál semmit.

(#25983) Kristof_94 válasza #16514048 (#25982) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Anno volt olyan magyar üzlet, ahol a FIFA 18 kezdetekor 1000(!) forintért vettem 2200 pontot, teljesen legálisan! :D
De igazad van amúgy! :R

[ Szerkesztve ]

(#25984) v-man


v-man
őstag

Milyen durván nem érnek már pénzt a totw lapok! A most kijött 85-ös Bundesliga kapust 12ezrekért dobálják ki, hogy valaki elvigye...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#25985) pe3mario válasza etaclan1984 (#25944) üzenetére


pe3mario
junior tag

Azért kérdezem, mert Gabriel Jesus lapját januárban 492.000-ért vettem, most 180.000-ért tudom max eladni.
A logikát nem értem, mert Jesus Brazíliával tuti jó lesz, és ha ténylegesen kap a lap upgradet, akkor ennyivel a VB előtt nem szabadott volna zuhanni. Szóval tuti biztos, hogy PTG lap működőképes a VB-n is ? :D

(#25986) Stylerr válasza Kristof_94 (#25978) üzenetére


Stylerr
addikt

Tots Firminom van, de az 5WF és a Traitek annyira csábít, hogy nem bírok megülni a seggemen, és gondolkozom Sonon.

[ Szerkesztve ]

(#25987) Fifaisshit válasza pe3mario (#25985) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Biztos hogy kap az a lenyege a ptg lapnak ;)

Azért zuhan mert 400akert már sokkal jobb TOTs játékosokat kapsz mint Jesus :)
Meg azért ilyen vedelmek ellen már nem sokat er Jesus azért hiába OP :)

(#25988) dejvid8 válasza Stylerr (#25986) üzenetére


dejvid8
őstag

Én leváltottam Firminot Sonra, pont ilyen okokból, + gyorsabb. Nem bántam meg, Son sokkal jobban tetszik nekem :) az a 5* weak foot aranyat ér.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#25989) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Jelenleg ez a csapatom, így tudtam TotsEriksent beépíteni.
Rooney jelenleg csak a heti objectives miatt van benn, a kérdés, sima, 89-es Agüero mennyivel lenne jobb ott? Vagy a 91-est? Vagy nézzek valami ikon csatárt? Keret 380k pc-n

PSN: OldSlowhand74

(#25990) grimmjow67


grimmjow67
tag

https://www.futbin.com/18/squad/5153905

jesus helyére ti beépítenétek tots manét, sanét, vagy strelinget?

(#25991) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem most ez van. 1,3 millióm van még. TOTY Kanté? :D

(#25992) #16514048 válasza Kristof_94 (#25991) üzenetére


#16514048
törölt tag

Biztos jó Kanté, csak elég drága. Én most nem költeném el az összes coin-t egy lapra, már közel van a VB mód, én arra tartogatom.

(#25993) Kristof_94 válasza #16514048 (#25992) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

És ha én ott elköltöm a zsetont azzal a sima FUT-ban profitálok valamiben?

(#25994) Aguinaga válasza Aguinaga (#25989) üzenetére


Aguinaga
őstag

Most van baby Del Piero 400k alatt pc-n... Erősen gondolkodok rajta.
Milyen lappal használjátok, illetve hol, CAM vagy ST?

PSN: OldSlowhand74

(#25996) Digestive válasza Kristof_94 (#25993) üzenetére


Digestive
addikt

TOTS KDB vagy ha védekezni is akarsz vele akkor Fernandinho! ;)

[ Szerkesztve ]

(#25997) #16514048 válasza gabigyerek (#25995) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Mi mindig is a játékosainkra gondoltunk. Mindig azon töprengünk, hogy lehet ezt az élményt átlátható, szórakoztató, kiegyensúlyozott és fair módon biztosítani számukra"

:DDD

"Emellett nem hiszi, hogy a FIFA Ultimate Team és más videojáték Loot Box megoldásai megegyeznének a pénznyerő automatákkal."

Persze hogy nem, mert azokkal van rá esély, hogy nyersz.

Ugyanúgy lutri mindkettő, csak ott a szerencse azt jelenti, hogy több pénzed lesz, itt meg azt, hogy kapsz valami nem teljesen használhatatlan lapot a pénzedért (ha mákod van). De azt is csak a játékban tudod "élvezni", maximum az adott év szeptemberéig, mert utána jön az új rész, szóval a valós értéke nulla.

Nem hogy ugyanolyan káros, mint a többi szerencsejáték, hanem még rosszabb, főleg hogy többnyire azért gyerekek játszanak ezzel.

(#25998) arpo04


arpo04
őstag

Szembe mehetnek a hozott dontessel, de ok huzzak a rovidebbet. Tegyuk fel nem valtoztatnak, belgium es hollandia pedig kiharcolja ugyan ezt az uniora is. A vegen pedig betiltjak. Megeri? Ki fognak talalni mast, csak kell a parasztvakitas mi mennyire kemenyek vagyunk. Vegen ugyis behodolnak.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#25999) MdewC válasza #16514048 (#25997) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pontosan!

Ez egy legális rablás/fejés/lopás/átverés.

Én is vettem nem kevés pointot, de csak pénznyelő.

Hülyék lennének változtatni, mert rengeteget keresnek. Bírságokkal együtt is megéri folytatni nekik.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#26000) arpo04 válasza MdewC (#25999) üzenetére


arpo04
őstag

Akkor is megeri ha ebbol kifolyolag betiltjak a jatekot? Foleg ha a belgak elerik ezt az unios orszagokban. Majd meglatjuk...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.