Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nem tudom ki hogy van ezekkel a TOTS lapokkal, de pl Otamendin semmi boost nem érződik. Nem érek oda vele, nem elég erős. Komolyan TOTS Bamba sokkal jobb, de akár egy Boateng is 25k-ért. Delle Alli detto. Mindenben jobb mint a 89es Pogbám, de IG semmivel, sőt...hulladék. TOTS Fabinho ugyanazt tudja mint a sima lapja IG. Próbáltam...Van ezen kívül egy TOTS Malcom-om is. csere. Willian sima lapja jobb.

Akivel egyedül meg vagyok elégedve az TOTS Gomez. A kis papu a legveszélyesebb sztem a játékban TOTS Aguero után. Valaki már írta, de tényleg mindenhonnan betalál. 18 ról lőttem 3 driven shoot gólt. Olyan dribblinigje van mint Messinek sem. Őrület. Ha cserének is de erősen ajánlom a megvételét.

Szóval összességében ez a TOTS is egy kamu. :(((

Még tesztelgetem azért őket, de 1-2 nap tapasztalata után ez jött le

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25852) ali75 válasza Szigma70 (#25850) üzenetére


ali75
aktív tag

Köszi!
Pont ez a két védőm van középre!Otamendi jött a Tots-ból.

(#25853) Digestive


Digestive
addikt

Csatlakozok én is a sikeres Upgradelők csoportjához! :C Kb 15x csináltam meg vagyesen. Jött még 5 84es meg pár 83as és az egyikben volt egy sima gold csomag. Abból meg jött egy eladható Jesus! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25854) dejvid8 válasza Fifaisshit (#25844) üzenetére


dejvid8
őstag

Akkor én is befoghatom TOTS Agüero után :B :DDD

az elmúlt 3 nap ezek jöttek:
TOTS De Bruyne(eladható), TOTS Kane(eladtam), TOTS Mahrez(untradeable), TOTS Walker(untradeable), TOTS Aguero(untradeable). KÖSZ EA(küldöm nekik az ajándékcsokrot :D )

(#25853) Digestive
Grat! Úgy látszik jók ezek a mobil csomagok :))

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#25855) Digestive válasza gabigyerek (#25851) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem jó sok meccsem volt KDB sbc verziójával és imádtam, de ez a tots verzió bőven ráver! Sokkal!!! gyorsab és a dribling is jobb. Szóval nála biztosan nem kamu a stat növelés! ;)

(#25856) dudu5130


dudu5130
őstag

TOTS sbc. Verthongen nem győzött meg és kockaztattam. Son lett. Maradhat?

(#25857) lanikai


lanikai
aktív tag

mai 3. próbálkozásra bedobta Maticot is :) már Lukaku is határeset, de rá aztán végképp nem volt szükségem. egy esélyt azért adok neki, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#25858) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Hát srácok én nem tudom ti milyen vodoot használtok a mobile appen. Én kb most csináltam már 25 db upgrade packot. A legjobb egy Fabregas volt. Azon kívül még csak 84-es se. Lassan elfogynak a PL játékosaim akiket vissza forgatok :DDD

Első PLTOTS-ből nekem Mané jött a másodikból pedig a verhetetlen Pope. Így már tényleg alapozom az Apostol SC-t: IF Jesus, SIF Moses, TOTS Pope.

[ Szerkesztve ]

(#25859) etaclan1984 válasza MdewC (#25849) üzenetére


etaclan1984
őstag

Igen, azért elég durva hogy gyakorlatilag 1 hét alatt lehetett nyitni 4db (és még lesz 8db) olyan játékost aminek az áráért más 7 hónapig keményen WLezett vagy kereskedett...
És aki ilyen könnyű tots lapok után és ilyen alacsony árak mellett is nif csapattal jön annak száradjon le a keze :D

[ Szerkesztve ]

(#25860) akooos válasza Datsyuk (#25858) üzenetére


akooos
veterán

39 pl és premium pl upgradet csináltam tegnap óta. 1 board jött összesen, de az sem walkout. Előtte a sima gold upgradeből kisétált Özil, de már majdem 500 játékost elbactam és nem jött egy TOTS se :D

(#25861) kiserik válasza etaclan1984 (#25859) üzenetére


kiserik
senior tag

Emellett lehetett 4 olyan fostenger lapot is nyitni, aminek semmi hasznát nem veszed és inkább játszatod a nif gold lapokat.

Akooos:

Szerintem akik CR-eket nyitnak, azoknak semmi okuk a panaszkodásra soha többé, ebben a játékban :P

(#25862) akooos válasza kiserik (#25861) üzenetére


akooos
veterán

Jogos, de van itt olyan, aki 2 Messit nyitott és azon kívül millió TOTS lapot is ;]

(#25863) Stylerr válasza Szigma70 (#25850) üzenetére


Stylerr
addikt

Sif Aket próbáltad a PL védelembe? Nálam ő van TOTS Vertongen mellett.

(#25864) sz_abika válasza akooos (#25860) üzenetére


sz_abika
addikt

És min nyitod ki? Mert nekem is hasonló sikerek vannak a webappon, míg mindenki itt a mobil screeneket lövöldözi.

PSN: xszabikax

(#25865) etaclan1984 válasza kiserik (#25861) üzenetére


etaclan1984
őstag

Persze, én is 4 használhatatlant nyitottam :D

(#25862) akooos Igen, csak nem mindegy hogy valaki októberbe nyit egy CR-t, más meg márciusban egy Messit.

(#25866) Szigma70


Szigma70
addikt

@Stylerr

Nem próbáltam

Más

Mivel nekem nem adatott meg, hogy ingyen kapjak milliókat, így más megoldásokat kell találnom.

Young jött a pakkból. Nézve a statjait, nem igen találni jobb CM-et nála. Meg kellett oldani, hogy lehet betenni a legjobban CM-nek.
Hirtelen nem jutott jobb eszembe , mint BD Asamoah, aki CM, de van LB lapja is, és egyébként is a magasságán kívül mindenben megfelel egy jó LB követelményeinek.

Ez lett belőle IG

Próba után annyi, hogy Asamoah qva jó LB, Young meg Qva jó CM. Bővebben majd pár meccs után

Azért, ha valakinek van jobb ötlete Asa helyett, az ne kíméljen

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#25867) dejvid8 válasza etaclan1984 (#25865) üzenetére


dejvid8
őstag

Igy van. Én pl egész évben egy untradeable PTG SMS-en kivül semmit nem nyitottam, hanem csak most a vége fele ezeket a TOTS-okat. ÉS ha már lehetne választani, inkább nyitok a játék elején egy sima CR-t vagy Messi-t, és kezdhetem milliós csapattal, mint most a végén.
Szóval szerintem mindenkinet adott sok mindent az EA, csak van akinek az elején, van akinek a végén. :)

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#25868) etaclan1984 válasza dejvid8 (#25867) üzenetére


etaclan1984
őstag

Kivéve nekem ! :D Még várok a drága lapomra... untradeből meg Verthongen, Gaya, Fabinho, Mahrez. Még Mahrez akit betudok építeni, de jelenleg nincs szélsőm így ő csak akkor lesz használva ha LW-t nyitok a másik 8 lapból, vagy Depay "olcsó" lesz.

(#25869) dudu5130


dudu5130
őstag

Nyitok egy TOTS Sont és meló előtt van egy kis időm kipróbálni erre nem leállnak a serverek...

(#25870) Szigma70


Szigma70
addikt

Nahhh

csináltam laposon egy PL prémium uppot

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#25871) MdewC válasza gabigyerek (#25851) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem értek egyet.

Firmino 9 meccsen 19 gól és 9 gólp. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#25872) #16514048 válasza Szigma70 (#25866) üzenetére


#16514048
törölt tag

BD Alaba? Meg talán BD Sissoko lehet még alternatíva, bár ő nem tűnik sokkal jobbnak, mint Asamoah, viszont magasabb. Vagy esetleg ha LW Sandro-t be tudod valahogy építeni...

Én is ezen agyalok, mert én is Young-ot nyitottam (meg Mahrez-t), egyelőre még LB poszton használom, de a középpályán biztos még jobb lenne.

(#25873) Szigma70 válasza #16514048 (#25872) üzenetére


Szigma70
addikt

Huhhh, Alaba király, eszembe sem jutott, pedig használom a gold lapját

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#25874) Fifaisshit válasza akooos (#25860) üzenetére


Fifaisshit
őstag

En is 40azita de semmi:))

(#25875) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Akartam kicsit online játszani, de ezt irja ki a játèk:

the ea servers are not available at this time. Please try again later.
Másnál nincs hasonló gond? Vagy nálam lehet valami? Platform: pc

(#25876) Szigma70


Szigma70
addikt

Tészzz :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#25877) Expendable válasza amdboy (#25875) üzenetére


Expendable
aktív tag

Álltak a szerverek, de már megy.

(#25878) amdboy válasza Expendable (#25877) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszönöm

(#25879) Stylerr válasza Szigma70 (#25876) üzenetére


Stylerr
addikt

Én nem nagyon tudom beépíteni így, ezért nálam vagy csere 1. percben és 5 chem, vagy 4 chem kezdéskor Young.

[ Szerkesztve ]

(#25880) Digestive válasza Szigma70 (#25876) üzenetére


Digestive
addikt

Elég guszta! ;)

(#25881) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Egyébként közben Zaha lett a POTM. Viszont TOTS miatt nincs kint az sbc-je. Szegény, bár ha jól emléxek tavaly is volt ilyen és később lett kint.

[ Szerkesztve ]

(#25882) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Na jó.....most már én sem panaszkodom. Kb 50 packból már én is kaptam 2 TOTS csapattagot:

Szerintem ellövöm az összes gold lapomat a maradék 2 napban :) Úgy se nagyon használnám őket másra.

[ Szerkesztve ]

(#25883) Szigma70 válasza Digestive (#25880) üzenetére


Szigma70
addikt

Egy baj van, ez a csapat meghaladja a tudásom :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#25884) etaclan1984 válasza Szigma70 (#25883) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nyugi, nem vagytok ezzel egyedül :D :D

(#25885) akooos válasza etaclan1984 (#25881) üzenetére


akooos
veterán

Kint van a Zaha SBC.

Meg is csinálom, ilyen alacsony POTM elvárás idén még nem volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#25886) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Tényleg nyitottam egy 90-es Nestát! Mikor megláttam, hogy olasz csak reménykedtem hogy ne a leskirály legyen...
Szerintetek eladjam?

Ez a Zaha POTM elég pofás, tuti megcsinálom! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25887) akooos válasza akooos (#25885) üzenetére


akooos
veterán

Meg is van, 0 coint nyomtam el rá. SIF Wilson nyugdíjba megy 500 meccs és 597 gól után.

Xboxon felvásároltam a Crystal Palace 1000 coin alatti játékosait, viszik is 2000 fölött őket. :))

[ Szerkesztve ]

(#25888) akooos


akooos
veterán

6k körül viszik a sima gold elefántcsontparti srácokat, akinek van dobja ki őket piacra.

(#25889) sz_abika


sz_abika
addikt

Lol, egy kis malac végre...reggel bevásároltam PL SBCbe a CP játékosokat, de valami error miatt nem váltott be a rendszer őket mobil appról, mondom jó, majd este...
Ezt a potyapénzt nem is tudom mire költsem :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#25890) lanikai válasza akooos (#25887) üzenetére


lanikai
aktív tag

végre lett haszna Hoilettnek ;] mondjuk semmi nem jött a 2 csomiból, de egy "ingyen" 88-as mindig jól jön

[ Szerkesztve ]

(#25891) Digestive válasza Szigma70 (#25883) üzenetére


Digestive
addikt

Most már az enyém is, bőven! :DDD Kiszórtam az összes 83-85 lapjaimat (kb 160db) TOTS Maticot eladtam, jött a helyére untrade Alli, De Gea is repült, Handa vissza. Így aztán annyi coinom lett hirtelen, h rászántam magam CR-re és hét eleje óta amúgy is 300k-t csökkent az ára. Pár meccs után azt kell mondjam, h egy cheat! Bármilyen lehetetlen helyzetből képes ellőni! :D

[ Szerkesztve ]

(#25892) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Komolyan nevetséges ez a BPL csomag, hogy egy nyamvadt kék nem bukkan fel... :D

(#25893) #16514048


#16514048
törölt tag

Megcsináltam én is ezt a Zaha-t, csak tudnám miért...
Használni soha nem fogom, sokkal jobban jártam volna, ha eladom azt a TOTS lapot, ami kellett hozzá.

Pakkokból természetesen semmi, de azért csináltam még 3-3 premium tots és gold upgrade sbc-t, azokból egy Koscielny volt a legjobb. Tegnap amúgy előbbiből 16-ot, utóbbiból ~7-et csináltam, azokból is csak egy 84-es jött, a többi kuka.

Én nem tudom hogy tudtok ezekből értelmes lapokat nyitni, mindenesetre én mostantól nagy ívben kerülni fogok minden upgrade sbc-t.

(#25894) grimmjow67


grimmjow67
tag

Ma nekem 2 premium pl ből jött sterling. Padra jó lesz

(#25895) etaclan1984


etaclan1984
őstag

(#25896) scholl


scholl
tag

Szerintetek minden TOTS -hoz lesz SBC?
Most van BPL TOTS és hozzá SBC, Bundes TOTS-hos is várható SBC?

(#25897) etaclan1984 válasza scholl (#25896) üzenetére


etaclan1984
őstag

Mivel nincs hivatalos róla így csak 99.99% :D Eddig Communityhez és PLhez is volt. Nem hinném hogy a többinél kihagyják, max a ratingek változnak. Franciánál nem hiszem hogy 81nél magasabb lesz, olasznál szerintem 83, spanyolnál 82-83.

(#25898) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek elpasszoljam Nestát?

(#25899) grimmjow67 válasza Kristof_94 (#25898) üzenetére


grimmjow67
tag

Igen

(#25900) Lori82


Lori82
senior tag

Van Aanholt,Bellerin jó lenne :) Kár,hogy tegnap ideges lettem,mert a második BPL SBC-ből nem Alli jött hanem Pope és elcsesztem az összes pénzem Allira :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.