Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Kristof_94 válasza Mr.Rain (#2549) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mindenki másképp csinálja! :R

Más: végül nem kaptam DNF-t és behúztam a draftot, 91-es Maradona valami brutális, az első meccsen 10 perc alatt 2 gólt akasztottam vele. Második meccset 2 pirossal hoztam le 5-4-re, ehhez persze kellett Deco és IF Messi is! Kár, hogy csak álom egy legenda egy mezei játékosnak, főleg egy Maradona...
Kaptam egy 50k csomagot, természetesen Koke volt a "legjobb". :C

kdavid94: Az a baj, hogy az ilyen OP lapokra nehéz építeni, mint ahogy pl. én is szeretnék Locadiara valami csaptot, de még kevés az IF.

Amúgy PC-n mennyiért érdemes csapat fitneszt venni? 750-800?

[ Szerkesztve ]

(#2552) Mr.Rain válasza Kristof_94 (#2551) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Igen, ez a szép ebben.

Mondom, azért van egy Vardym is... :DDD

"Nincs megállás"

(#2553) Geradossz válasza Kristof_94 (#2546) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Az igaz de attol nem egy rossz player nem a sebessegevel van baj gamerio gyors megis rossz. Kivancsi leszek wlbe h muzsikalnak am elsore feljutottam a jesusos csapattal, de a wlt felvaltva fogom tolni.

(#2554) chop válasza MdewC (#2486) üzenetére


chop
őstag

Az UT eseten a tenyekkel a helyedben ovatosan bannek, nem egyszer lattunk mar olyat, hogy egyik ember ezt a tapasztalta, a masik pedig ennek pontosan az ellenkezojet. Keves dolog biztos ezzel az egesz jatekkal kapcsolatban, de az elegge valoszinu evek ota, hogy a meccsek kimenetele mar a merkozes legelejetol kezdve erosen determinalt, en pl. rohadtul nem erzem azt, hogy itt valodi kompetitiv meccsek lennenek: jellemzoen az van, hogy vagy en vagyok sokkal "jobb" a masiknal, vagy pedig az ellenfel sokkal "jobb" nalam. Es ha esetleg valami csoda folytan borulna ez a forgatokonyv, akkor a jatek algoritmusai elintezik, hogy megiscsak ugy legyen, ahogy az elore el lett rendelve. Ez megy evek ota es en mar azt erzem, hogy az EA a videojatek-ipar Apple-je, nekem pl. a bicski kinyilt a zsebemben, amikor mittomen melyik iPhone-t toltak ki BT nelkul, pedig a technologia adott volt ra, de ok meg ugy ereztek, hogy ez bizony extra dolog volna. Az osszes Androidos telefonon volt Bluetooth. Arra akarok itt kilyukadni, hogy van egy rosszabb dolog annal, amikor van egy ceg es balfasz, mert ezt meg azt elbarmolja a termekein: az, amikor mindez csak egy terv resze es nem szerencsetlen, hanem tudatosan rohadek. A telefonokkal csak annyi szerencsenk volt, hogy jott az Android es konkurenciat teremtett. Ha nem lett volna, akkor az Apple meg mindig BT nelkul arulna a telefonjait. Ugyanez van itt is: az EA-nek a licenszek miatt nincs es a szerzodesek lejartaig nem is lesz konkurenciajat, addig pedig ott szopat minket, ahol er. Na, ez a szemetseg.

De egyebkent mondok egy nagyon egyszeru peldat arra, hogy - reszben - miert nem kellene beleavatkozniuk a jatekmenetbe: ha online seasons-nel minden osztalyban mittomen 23-25 ponttol jutnal csak fel, akkor valoban csak akkor lepsz osztalyt, ha vegig jol szerepelsz es mivel ez mar alapbol komoly erofeszites - es szerencse - kerdese lenne, igy nem lenne szukseges elcsalni a meccseket. Dehat verpistike szeret azzal fesziteni, hogy o div1-es, szoval itt nem arrol van szo, hogy nem tudjak, hanem nem akarjak.

[ Szerkesztve ]

(#2555) Darabokra válasza Mr.Rain (#2524) üzenetére


Darabokra
senior tag

kár, hogy kb minden meccsen vannak ilyen gólok.. :)

(#2556) #16514048 válasza Kristof_94 (#2551) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, tényleg nehéz rájuk építeni, mondjuk én alapból MLS csapattal tolom. Nem azt mondom, hogy a legésszerűbb ilyet építeni, de azért nem is használhatatlanok.

CAM/ST posztra lehet tenni értelmes lapokat Martinez mellé (Giovanni Dos Santos, Almiron, Giovinco, esetleg Villa), csak ezeknél a strength kevés egy picit.

Középpályára csak közepes minőségű játékosok vannak, de némelyik szintén egész használható (Dzemaili, Bradley, Haris Medunjanin).

Védelem meg elég OP, csak drága. Középre Opara, és Besler, jobb oldalra Powell, vagy akár Yedlin is beépíthető. Wynne meg CB a játékban, de kicsit alacsony, így őt balra teszem majd, tavaly nagyon bevált szélső védőként.

(#2557) Mr.Rain válasza Darabokra (#2555) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

És? :U

Amúgy meg nem sokat láttam eddig, 16-oson kívülről, kapásból. Lehet te valami összefoglalót néztél, kapás gólókról. :U

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#2558) Darabokra válasza Mr.Rain (#2557) üzenetére


Darabokra
senior tag

nem néztem összefoglalót, hanem lőttem pár ilyet favágó játékosokkal. :) nem nehéz ilyen gólokat lőni egy olyan játékban, ahol középhátvédek lőnek a ficakba 25 méterekről.

(#2559) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-n mennyiért érdemes csapat fitneszt venni? 750-800?

(#2560) #16514048 válasza Kristof_94 (#2559) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én annyiért vettem, remélhetőleg feljebb megy még.

(#2561) Kristof_94 válasza #16514048 (#2560) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hétvégén remélem én is a WL miatt.

(#2562) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Így a játék elején 4231-re milyen viszonylag olcsó csapatok vannak?

Más: Hogy kell megjeleníteni a játékos körül azt az irány nyilat? :U

[ Szerkesztve ]

(#2563) Meghivott válasza Kristof_94 (#2562) üzenetére


Meghivott
addikt

R3 benyom, vagy menüben.

(#2564) Darabokra válasza Kristof_94 (#2562) üzenetére


Darabokra
senior tag

azthiszem Te a 17ben úgy játszottál, hogy bevolt nyomva a segítség az R3al... most komolyan neked még ezek a nyílak is kellenek? :D

[ Szerkesztve ]

(#2565) Toguro San


Toguro San
tag

Bíztam benne, hogy hazaérve már a ps4-es update fogad majd, de úgy látom itt még patch szintjén csúszásban vannak. Valaki tudja esetleg mikorra várható ?

(#2566) Kristof_94 válasza Darabokra (#2564) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kb. az első hónapban... Csak azért kérdeztem mert láttam Krasi videójában és nem vágtam ott miért jelenik meg! :D

(#2567) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2568) hulkobb


hulkobb
tag

Eder,Balotelli és IF Zaza közül szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Immobile nagyon nem jött be.

(#2569) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#2567) üzenetére


MdewC
nagyúr

Gyengusz.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2570) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Srácok ma toltam pár online meccset és a kis háromszöget látom az ellenfelem feje fölött akit irányít. Ez mitől van a patch hozta be? Korábban nem ilyen volt. Nagyon zavaró. Vagy csak bug? PC egyébként

(#2571) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Ha nézem a csapatom összeállítását, akkor a játékos neve mellett van a játékos értéke, és az felett van 1 kis nyíl. Vagy balra, vagy jobbra, vagy felfele mutat. Az a nyíl mit jelöl? :U

:R

(#2572) Tajték


Tajték
senior tag

Helló!

Már írtam ide korábban a demóval kapcsolatban hogy nem indul el. Egy pillanatra beindul aztán rögtön visszalép az asztalra. Most letöltöttem a virágbolti teljes verziót és ugyan ezt csinálja.
Járt még valaki így vagy esetleg van erre valami megoldás?

Mert meg szeretném venni a játékot, de attól félek hogy azzal is ugyan ez lesz és nem tudom használni.
Amíg nem oldódik meg addig meg sem tudom venni.......

(#2573) Szigma70


Szigma70
addikt

Szerintetetk, nem fog beszakadni a piac 2-3 hónap mulva?

Már tavaly is rengeteg pakk volt az SBC ből, WL ből, idén meg még hozzájön a SB. Annyi pakk lesz hetente kiosztva, és mind megy transferre. Olcsóság lesz? Jó lesz ez így?

Beigazolódott a félelmem, alig van időm az ofline meccsek miatt az onlinera. Talán napi 1-2 meccs. Ráadásul az ofline után játszani egy online meccset kb olyan, mint amikor egy angol meccsről átkapcsolok a fradi- videotonra. Ráadásul az ellenfélre is várni kell.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2574) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#2567) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a Fellaini nem rossz!

4231-hez így az elején milyen olcsóbb, pár 10k-s csapatot ajánlanátok? :)

[ Szerkesztve ]

(#2575) kiserik


kiserik
senior tag

PL szakik segítségét kérném: olcsó, de működőképes védelem kellene 4 védős rendszerbe.

(#2576) Kristof_94 válasza kiserik (#2575) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mennyire olcsó?

Amúgy szerintetek eladjam Filipe Luis-t most vagy várjak? Az SBC pakkból jött.

(#2577) Mr.Rain válasza kiserik (#2575) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Szaki nem vagyok, és nem tudom mi az olcsó neked, de pl.: LB Mendy, CB Mangala, Stones, Mbemba, Reid, Ogbonna, Sanchez, RB Clyne

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#2578) Stylerr


Stylerr
addikt

Urak, baj van. Kaptam egy e-mailt az EA-től, hogy password resetet kértek az accountomra. Ezután be akartam lépni a Webappba, de addig nem engedett be míg meg nem csináltam a password resetet. Ez mi?

(#2579) Garsza


Garsza
veterán

Dream Team
Ez a cél.

(#2580) nyervi


nyervi
aktív tag

bemerészkedtem online területre. borzasztóan játszom, mindenki lever, mint vak a poharat :D

(#2581) MdewC válasza Garsza (#2579) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megint az én csapatomat kellett összerakni? :P :)

Amúgy az utolsó Ale papánál jobb a többi, de legalább nem lesz egyforma a team. :)

Chop: nem akarok mélyen belemenni, értem a problémád, mindenkié ez. ;)
De auto tackle sokáig volt, ez pedig akkor is tény, mert tapasztaltam én is, más is. El kell engedni.

Bízzunk a minél kevesebb patchben, de azok se változtassanak.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2582) Kristof_94 válasza Garsza (#2579) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az korrekt! PC-n egy Dybala is 300-400k, de hajrá!

Nekem az a cél, hogy játék végéig esetleg egy Kantét meg tudjak venni, az reális. :D

(#2583) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

Ebben az alakzatban mennyit számít vajon, hogy Verratti nem túl gyors? Egyszerűen zseniális a tag és könnyen megfizethető, de hiába nincs 60 kg se a kissrác, valamiért igen lassú.Használjam az alakzatot 30-40 sebességen? Vagy ehhez jobban passzol a gyorsabb felfejlődés?

(#2584) s0p0q0r válasza s0p0q0r (#2583) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Egy kérdés az alakzatról. Kinek mi a tapasztalata vele, ill. ez a könnyebben kezelhető vagy a CDM-es változat? :)

[ Szerkesztve ]

(#2585) A guru


A guru
addikt

Na sikerült a WL kvali, hát ez a peccs én nem tudom mit csináltak, de szerintem még több gól van mint volt, itt a DKT-n az eredményeim: 4-3, 5-3, 3-2, 4-0...

(#2586) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Utánanéztem, elvileg az update hozománya bár nem tudom miért jó, hogy látom kit irányít az ellenfél, engem borzasztóan idegesít ez a szürke ikon az ellenfél játékosa fölött, csak én vagyok így ezzel? Közbe Asensio megtáltosodott, pedig ép Iscora akartam cserélni.

(#2587) Szigma70 válasza s0p0q0r (#2583) üzenetére


Szigma70
addikt

Alakíthatod úgy, hogy közép CM nek beteszed Matuidit, Vearrati helyett meg Tolissot. :DD jobban jársz

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2588) dtrms válasza kiserik (#2575) üzenetére


dtrms
aktív tag

Shaw - Keane - Sanchez - Cedric

Nagyon jó él olcsó védelem BPL-ben.
Később meg: Rose - Sanchez - Bailly - Valencia (szerintem)

Akiket még ajánlok tapasztalatból: Nyom, Shaw, Lindelöf, Stones, Zouma
És akiket nem, legalábbis nálam olyan szinten szarok voltak, hogy inkább el SBC-ztem: csak Mangala. Nagyon jók a statjai, de nagyon körülményes volt és volt 2 vagy 3 öngólja is, ami azért durva....konkrétan egyik statja sem tudott érvényesülni. De másnál lehet jó...

Más (off): én kérdeztem, hogy pénteken is lelehet e játszani a meccseket, és abszolút segítségként vettem, amit Geradossz írt. Nem is figyeltem még hogy írja, hogy mikor kezdődik, mert mindig bent voltam automatikusan és csak szombaton álltam neki... (csak most elutazom és azért kérdeztem, hogy van e értelme kvalifikálni magam, bár lehet már nem fog menni :D )

(#2589) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Mivel lehet arany csomaghoz jutni?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#2590) MdewC


MdewC
nagyúr

Akkor 9 óra munka, bevásárlás, kis főzés, mosogatás, mosás, teregetés és pakolás után jöhet egy is foci. :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2591) Garsza


Garsza
veterán

IF Moratat 250 körül megéri megvenni befektetés céljából?
Menyi volt az alja PC -n?

[ Szerkesztve ]

(#2592) Meghivott


Meghivott
addikt

Kipörgött egy untradeable Rashford.
Hát, kicsivel még Musanál is jobb. Jól eltalálták a mozgását :)

(#2593) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Én nem tudom, hogy csináljàtok de nekem soha nem ad semmit! Miért?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#2594) ferni válasza Kristof_94 (#2551) üzenetére


ferni
őstag

IF Locadiára miért nem tudsz csapatot?
Ott van Depay balra, Promes jobbra, KP Klaasen, Wijnaldum, Sneijder.
Simán megoldható.
Meg van Strong Linkje vmi mexikoi LWvel, ami jó kis lap.

Bár nekem eddig annyira nem adta Locadia.

(#2595) Z'Z" válasza A guru (#2585) üzenetére


Z'Z"
őstag

Milyen peccs?
PS4-re tudtommal még nem jött. :D

(#2596) Mr.Rain válasza Meghivott (#2592) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Gyorsan vettem is egyet, holnap kipróbálom. :DDD

"Nincs megállás"

(#2597) MdewC válasza Garsza (#2591) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem akkor már az OTW.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2598) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Idiota ea... ket nyertes draft utan egy nulnal nekem meccs elejen kidob magatol netem nem ment el es vereseg... de legalabb a leggyengebb team of the weak lapnkiesett a csomagbol... wl be dob ki random nem tom mit csinalok

(#2599) bab1987 válasza Geradossz (#2598) üzenetére


bab1987
tag

Pedig elég sűrűn elő fog fordulni. Tapasztalat.

psn:balazsb1987

(#2600) Toguro San


Toguro San
tag

ps4-es patch-re vár a nép :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.