Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) MdewC válasza evibly (#593) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hasonló nálam is. :)

HartgeH3: :DDD Nincs ezzel gond, nem viszem túlzásba, Ő nem szól bele/szabja meg, én se szólok a Barátok K-ért, Juve meccs is befigyel néha, szóval kompromisszum kész az ügy. :D (Persze van egyéb kellemes módszer is... :P :DDD)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#602) Yodamest


Yodamest
addikt

Én azt mondom PC + konzol és kész :)
Alapvetően PC-s vagyok, nekem a játékokkal nincs nyűgöm mint egyeseknek PC-n... Viszont az exkluzív címek miatt vettem PS4-et is és teljesen jól kiegészíti egymást a kettő. Ráadásul a DS4 kontroller remekül használható PC-hez is (DS4windows segítségével) így teljes az összhang :)

A kettő nem fedi egymást szóval kár vitázni ezen. PL. egy Bloodborne már önmagában akkora játék, hogy megéri miatta konzolt venni, mivel PC-n sose fog megjelenni. Ugyanígy ha én DOTA 2-t vagy WoW-ot akarok játszani, soha az életben nem fogok tudni a konzolommal.
Nincs keresztmetszet a kettő között, egyik sem jobb, azt kell inkább nézni, hogy milyen játékokkal szeretnél játszani ez a legtriviálisabb különbség.

(#603) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

CR milyen lapot kap szerdán? ;]

valszeg semmilyet.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#604) _adaml21_ válasza sch_a (#600) üzenetére


_adaml21_
őstag

Amúgy számomra nem volt haszontalan ez a kis beszélgetés, mert én nagyon nem tudtam eldönteni, hogy mi a jó nekem, és így jó pár véleményt el tudtam olvasni ezzel kapcsolatban.

Volt fél évig egy xbox360-am törve, az jó bulinak tűnt, hogy ~60 ezerért van egy cucc, amire minden játékot le tudok tölteni ingyé', meg tudok GTA5-özni... Aztán azon vettem észre magam, hogy volt, hogy 3 hónapig feléje se néztem. Nem volt az igazi az akciójátékok irányítása kontrollerrel, nehezen szoktam meg, hogy nem bill+egér van. Igazából csak a FIFA-t nyomom kontrollerrel, az meg eredetiben volt meg PC-re, így azon nyomtam. Sajnos a TV-m is már elég régi, lassan 10 éves LCD, még FHD felbontást se tud, így nem volt akkora élmény, monitoron meg inkább akkor már a PC-t preferáltam.
Hozzátartozik a történethez, hogy fél év után haszonnal tudtam továbbadni az xboxon :DDD

Időm se engedi, hogy túl sokat játszak... Ha játszom, akkor viszont csak FIFA. Szóval van egy kis dilemma, de alighanem most megveszem PC-re a játékot, és ha tetszeni fog, akkor inkább gépet fejlesztek "egy konzolnyi pénzből".

Ha lenne saját lakásom, és nem ilyen "négylaki" életet élnék (otthon, kollégium, barátnő, másik lakás), ahol lenne egy kényelmes nappalim egy hatalmas TV-vel, valószínűleg tennék egy próbát egy konzollal, de így a PC megfelelőbb opció számomra azt hiszem.
Lehet cáfolni/egyetérteni, kíváncsi vagyok a véleményetekre. :) És bocsi a további offért.

[ Szerkesztve ]

(#605) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#603) üzenetére


_adaml21_
őstag

Az nagyon komoly teljesítmény, 5 gól 1 assziszt, emberfeletti a csávó.

Viszont őszintén remélem, hogy ez az idei jó szezonkezdet a tavalyihoz hasonló fellángolás lesz, és a legjobb időben fog leereszteni :DDD

(#606) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#604) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Leírom a véleményem, de nem tudom, hogy minek, mert nem fogod elolvasni. Na mind1.

Már 3. éve vagyok kolis, ha lenne konzolom, még akkor sem vinném be. Ehhez még TV is kell, nem valami dobozos cucc. Sokat flióztam rajta, hogy jövőre (ha isten is úgyakarja) mit kellene venni, PS4-et, vagy egy "gamer" lapost? 1 perc alatt eldőlt, hogy lapos lesz.

Folytatnám, de az már ba**ott nagy OFF lenne...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#607) MdewC válasza _adaml21_ (#604) üzenetére


MdewC
nagyúr

Anno fősuli alatt én is inkább a PC-t preferáltam, most a dolgos hétköznapokon egy fullos tv mellett kényelmesebb a konzol. Plusz ott van egy fullos laptop de nem is játszom rajta... :) Azt vedd, ami most a legjobb neked és jó ár/értékben. Nem kell sokat költeni, am is hamar "elavul". :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#608) tigomigocika válasza MdewC (#553) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Hali!

Én viszont nagyon érzem a külömbséget a 2 konzol között!
És ugy a 4 javára :P

Majd az ID-d add már meg!

További szép napot!
Most jöjjön egy kis HITMAN múvíje,majd a Derby!
Hajrááááá Fradiiiii ;]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#609) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#606) üzenetére


_adaml21_
őstag

Elolvasom, meg értékelem én a véleményedet, csak Messi témában nem :DDD

A gamer lapos nálam nem játszik, volt már, de most már csak üzleti laptopokban utazok, mert a minőségi hűtéssel rendelkező gamer lapos fél millió környékén kezdődik, átlagos árkategóriában (2-300 ezerig) a dedikált vga csak arra jó, hogy szétfűtse a gépet, ami 1 óra játék után súlyos teljesítményesésben (throttling) nyilvánul meg.

Itthon van egy asztali gép, amin jól fut a FIFA (általában ezen játszom), így a kollégiumban jól jönne egy asztali gép még, nem mellesleg tervezőszoftverek is jobban futnának, mint laptopon.

Szóval egyetértek veled, és MdewC-val, jelenlegi helyzetemben én is jobbnak látom a PC-t, majd 1-2 év múlva, egyetem után lehet hogy a konzol kényelmét többre fogom értékelni.

Részemről is ez volt az utsó ilyen hsz, nem akarom szétoffolni a topikot én sem :D

[ Szerkesztve ]

(#610) evibly válasza LendvaiFeri1 (#603) üzenetére


evibly
senior tag

Tényleg, akkor jövő héten hogy lesz ez: kapunk egy első hetes TOTW-et a még meg sem jelent játékhoz? Hogy volt ez tavaly? :U

[ Szerkesztve ]

(#611) Citroware válasza evibly (#610) üzenetére


Citroware
addikt

Ugyanígy. A Web App már nyitott, a játék még nem jelent meg, de a TOTW már fent volt. Jövő szerdán lesz az első szerintem.

(#612) boff válasza Citroware (#611) üzenetére


boff
senior tag

Nekem a web app-ra azt írja, hogy koming són.

(#613) Citroware válasza boff (#612) üzenetére


Citroware
addikt

A tavalyi esetre értettem, hogy már nyitott, mielőtt a játék megjelent. :DDD

Van valami Season Pass, meg egyéb lehetőség bétatesztereknek, akik már megjelenés előtt játszhatnak a FIFA-val. Ők már olyankor rajta csüngnek, mikor mi még várunk napokat arra, hogy kitegyék a boltba.

[ Szerkesztve ]

(#614) vegitossj7 válasza Citroware (#613) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az az EA Acces, Xboxon aki előfizet rá, asszem 6 nappal hamarabb tudja tolni és csak ők nyithatnak 1. hetes TOTW játékosokat. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#615) Citroware válasza vegitossj7 (#614) üzenetére


Citroware
addikt

Az volt PS3-on is, néztem amikor a FIFA 14-et rendeltem elő Store-on, de úgy voltam vele, hogy csak amiatt nem éri meg kifizetni az EA Accessért többezret, hogy pár nappal hamarabb játszhassak (nem volt az 6, kevesebb volt), mikor semmi más normális dolgot nem ad még. Néhány aranycsomagot UT-hez, egyet-egyet hetente, amiben általában nincs semmi, kb ennyi... mivel a többi EA játék (pl NBA) nem érdekel, ráadásul mostanában szar is. A játékot meg ugyanúgy külön meg kellett venni, ez csak pár nap előjogot adott hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#616) tigomigocika válasza boff (#612) üzenetére


tigomigocika
senior tag

ios-re van?
mi a neve?

XBOX LIVE: rolandinho007

(#617) sch_a válasza Citroware (#615) üzenetére


sch_a
addikt

Xboxon 990 Ft egy havi EA access. Ha van előfizetésed, 10% kedvezményt kapsz, ha előrendeled a játékot a store-ban. Így vettem meg 13,500-ért. Ráadásul kaptam a játékhoz +1 hónap EA access és 17-től játszhatom. Igaz csak 10 órát kapunk a tényleges megjelenés előtt.

[ Szerkesztve ]

(#618) vegitossj7 válasza tigomigocika (#616) üzenetére


vegitossj7
addikt

Web app? :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#619) boff válasza pokbubi (#554) üzenetére


boff
senior tag

Gondoltam, hogy ha már így belinkelted akkor elő is rendelném, viszont ha beállítom, hogy Magyar áfa legyen akkor 14k-ra felugrik az ára azt meg már sokallom érte. :D Vagy esetleg beállíthatok mást is, amire 0% áfa van? Elnézést a hülye kérdésért csak szökőévente 1x rendelek így játékot de előrendeli még soha nem rendeltem elő.

(#620) vegitossj7 válasza boff (#619) üzenetére


vegitossj7
addikt

Gyere Originre. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#621) realist válasza boff (#619) üzenetére


realist
őstag

Ugyan ezt nem értem én sem. Esetleg leírná valaki ide (vagy privátban akár), hogy mi a helyzet?

kösz!

(#622) Zsohi válasza realist (#621) üzenetére


Zsohi
őstag

A törvény kötelezi őket, de ők nem akarnak vásárlókat veszteni. Ennyi... Egész nyugodtan nyomjál rá nullára.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#623) MdewC válasza tigomigocika (#608) üzenetére


MdewC
nagyúr

Üdv! :)

PSN ID: Mdewc
Jelölj majd be nyugodtam. :)

A játék megjelenése után nekem még kell 1-2 hét, hogy szokjam, gyakoroljam, kitapasztaljam offline, plusz farmoljak picit jobb csapatra, de utána mehet a játék, szóval egy kis türelmet kérek majd. :)

Jó meccsnézést!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#624) LedyGyuszi válasza Citroware (#558) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

"A PS4 drágább mulatság lenne, de jobb is, minden játék szebb rajta, meg úgy összességében sokkal jobb a konzol, sokkal többen is veszik, ezért nagyobb a valószínűsége, hogy jobban találsz hozzá játszópartnert is."

gondolom ps4 tulaj vagy... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#625) Yodamest válasza LedyGyuszi (#624) üzenetére


Yodamest
addikt

Egyébként tényleg jobb, de nem hardverileg, hanem az exkluzív címek miatt. Xboxra csak Halo és Forza van mint saját címük, PSre meg végigsorolni is nehéz lenne, jobbnál jobb gémek... öhm Bloodborne öhm...

(#626) vegitossj7 válasza Yodamest (#625) üzenetére


vegitossj7
addikt

És ennyi volt :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#627) LedyGyuszi válasza Yodamest (#625) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

dobjunk még hozzá egy tomb raidert is...
ea access, xbox360-al is kompatibilis, live is stabilabb , stb...
tény, hogy hardverileg jobb egy árnyalattal, de olyan hűde nagy különbség nincs 2 játék minősége között...van amelyik játék itt szebb, vmelyik ott...

XONE: LedyGyusziHU

(#628) vegitossj7 válasza LedyGyuszi (#627) üzenetére


vegitossj7
addikt

"tény, hogy hardverileg jobb egy árnyalattal"

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#629) LedyGyuszi válasza vegitossj7 (#628) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

egészségedre! ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#630) bucketb0b válasza LedyGyuszi (#629) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ez kamu, szerintem nem ő van a képen.

(#631) vegitossj7 válasza bucketb0b (#630) üzenetére


vegitossj7
addikt

Persze hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#632) vegitossj7 válasza vegitossj7 (#631) üzenetére


vegitossj7
addikt

Picit nagy lett ez a Pepe :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#633) Yodamest válasza LedyGyuszi (#627) üzenetére


Yodamest
addikt

tomb raider csak az első 1-2 hónapban lesz boxos utána jön ps-re és pc-re is. Fú de decemberben jön az uncharted 4 az valami beteg játék lesz, jön az új god of war, az until dawn is érdekesnek tűnik, last of us 2 majd egyszer, csak legyen ennyi szabadideje az embernek :)

(#634) Rypejakten válasza vegitossj7 (#631) üzenetére


Rypejakten
addikt

vidd már innen a mémjeid, ez nem az a hely.

(#635) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nem tudtam mitől van furcsa érzésem, már tudom.

Hol járunk Vágó úr?
Fórumok » PC játékok » FIFA 16

Ergo nem is értem a konzol tábor itteni érveléseit ;] :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#636) vegitossj7 válasza Rypejakten (#634) üzenetére


vegitossj7
addikt

K.

Mind1 az, nem utasítjuk ki ezért őket, az biztos. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#637) Nazara válasza vegitossj7 (#636) üzenetére


Nazara
őstag

Szerintem maradjanak csak, jókat lehet röhögni. :D

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#638) Giii


Giii
senior tag

Elkezdtem játszani a demóval.Nekem furcsa.Maga az elképzelés nem lenne rossz.Lövés rendszer nem rossz.De vannak szituk amikor eldurran az agyam.Viszem kapura gondoltam jól ellövöm a kapus mellett.Ahamm jah majdnem.Olyan gyengén lötte és még mellé is,hogy az szörnyű.Ha az érme másik oldalát nézzük,akkor meg a való életben is lehet ilyen.Fejelés nem lett rossz.Mozgás sem rossz,de néha furcsa az egész.Nektek hogy tetszik? Mik az észrevételetek?

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#639) Nazara


Nazara
őstag

Én már csak ennyit akarok hozzáfűzni a napok óta tartó platformháborúhoz. :D

PC Mustard race!!! :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#640) Yodamest válasza Giii (#638) üzenetére


Yodamest
addikt

Nálam 10/10 ahogy már írtam is, elképesztő balanszosnak tűnik. Végre átgondolták és egyensúlyba hozták a dolgokat, lehet ívelni, lehet cselezni, labdát megtolni hosszan szóval bármit és egyenlő esélyekkel jók ezek.

Nagyon jó dolgokat lehet művelni ezzel az új testcsel gombbal, pl. labdát magad elé engedni: jön a passz mondjuk a csatárnak és nem elé lépsz a labdának, hanem lenyomod ezt a gombot és simán átengeded magad mellett vagyis lefordulsz a védőről.

Úgy tűnik több lesz a rare gold lap is idén már, sokkal nagyobb kínálatból lehet majd válogatni. Bal szélső BPL-ben tavaly nem is nagyon volt, most az is van vagy 5-6. Fasza lesz a draft mód is, lehet majd sok lóvét nyerni vele :) (am tisztára hearthstone aréna feeling az egész)

A lövések is sokkal jobbak, reálisabbak. Eddig ugye az volt, amit meg is szoktunk már, hogy ha 0.5mp-ig nyomod a lövés gombot kb ugyanolyan nagy bikát küld kapura, mintha 1.5mp-ig nyomnád meg. Nem volt értelme sokáig lenyomni a gombot, mert csak fölé küldte. Na ezt most egyensúlyba hozták, végre az egész bar ki van használva: ha röviden nyomod valóban gyenge lesz a lövés, ha hosszan akkor meg nem fogja kilőni a stadionból. És ez valóban reálisabb így, mert egy életerős bombához 20-30 méterről, a valóságban is rá kell készülnie a játékosoknak, nem tudják csak úgy 0.5mp alatt elküldeni a lasztit. Szóval akinek a demo-ban gondja lenne a távoli lövésekkel próbálja meg jóval tovább nyomva tartani a lövés gombot, mint amit a 15-ben megszokott, én már nagyon csűröm a gólokat :)

Csak lenne már 24.-e wáwáwáwáwáwá ;]

(#641) _adaml21_ válasza Nazara (#639) üzenetére


_adaml21_
őstag

Szerintem ez azért nem vonatkozik az átlagos PC userre, sokkal inkább az olyan feltűnési viszketegségben szenvedő élettelenekre, amire a legjobb példa a hazai szférából Tirexi. :DDD

(#642) Yodamest válasza _adaml21_ (#641) üzenetére


Yodamest
addikt

Fú az az ember geccc :) Csak egy storyt kiemelnék a közelmúltból:

Feltett egy unboxingot, mert vett egy razer ouroboros egeret, ami kb 40K. Nincs ezzel semmi baj, szíve ügye.
DE nemsokkal rá, feltett még egy unboxingot, mert egy másik egeret is, ami talán asus volt.
Az az egy indoka volt a 40 ezres razer egér lecserélésére, hogy nem passzol a zöld razer logo az ő piros ledes gépházához....
Azóta már azt az asus egeret is lecserélte, mert az meg már nyílván nem volt olyan jó mint a razer. Nem tudom jelenleg miben lelte meg a boldogságát :)

Fú de nagyon sok ilyenje van, beteg az az ember.... :C

(#643) _adaml21_ válasza Yodamest (#642) üzenetére


_adaml21_
őstag

Közeli ismerőseinek elmondása alapján a nagyképűség és az autizmus egy rettenetesen veszélyes keverékével van megáldva a szentem, mindennek tetejébe egy beszűkült falusi paraszt. Azt is mondták még, hogy eléggé tartanak tőle, hogy egy pszichopata az ember :D
Amúgy még az is hozzátartozik a dologhoz, hogy sok munkatársánál kiveri a biztosítékot, hogy amíg ők a mindennapi élet megpróbáltatásaival küzdenek (háztartás, család fenntartása, hitelek, stb.), addig ő nagyképűen henceg az ultradrága IT-cuccaival, autóval, motorral, persze úgy, hogy anyunál lakik, és nyilván semmi más költsége nincs, mint a saját passziójának kielégítése....

Hogy ON téma is legyen: Azt hallottam, hogy nem szereti a sportjátékokat, ezért nem lesz FIFA 16 4K Ultra-high summa cum laude gameplay :( :( :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#644) Citroware válasza HartgeH3-2.8 (#635) üzenetére


Citroware
addikt

Ez az univerzális FIFA topik. :DD

Én először a konzolos szekcióban kerestem rá, de a FIFA 15 konzolos topikjában is volt vagy 2 komment, úgyhogy inkább jöttem ide. :))

Ha már itt tartunk, szívesen fogadnék egy pár bejelölést, akik PS4-en FIFA-znak, ugyanez az ID-m.

(#645) vegitossj7 válasza Yodamest (#640) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csak le ne butítsák addig. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#646) Carvus


Carvus
senior tag

Elmúlt évek csalódási után eldöntöttem, hogy idén kimarad az új Fifa, mai napig egész jól bírtam....de annyi jót írtatok róla és még ez a G2A akció is megütötte a szemem, szal nem bírtam mégse ellenállni és megvettem! ;]

(#647) _adaml21_ válasza Carvus (#646) üzenetére


_adaml21_
őstag

És amúgy ez a G2A akció meddig tart? Tutira megbízható az oldal? :F

Néztem itt, elvileg a többiekéhez hasonló áron ad 15 pakkot is. Vagy ez minden előrendelőnek jár (tehát G2A-n is) ?

[ Szerkesztve ]

(#648) vegitossj7 válasza _adaml21_ (#647) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ott a számláló. :K

Nekem nem okozott csalódást, Nazara kolléga más véleményen van. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#649) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#647) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Pár ezerrel drágább a dobozos verzió. Inkább vedd meg azt, az a tuti. :K

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#650) Vampire Bat


Vampire Bat
aktív tag

Ezt a lapot láttátok :Y ? Ngayon komoly lesz.Az a pace :C

"Amikor megszülettél te sírtál és mindenki más körülötted nevetett,élj úgy,hogy amikor meghalsz te nevess és mindenki más körülötted sírjon!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.