Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) antikomcsi válasza zolee5016 (#5699) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azért nem így megy, mert a dolgozóban pl. egy router mögül hármunknak is ugyan az az IP-je. Csak a kis szemfülesek végig ellenőrizhetik.

Mivel simán be tudnak lépni a farmodra, ránéznek a bahamára és ha kint van a mombinszilva 11-es szinten, már húzzák is rád a vizes lepedőt.

(#5702) Rizzo


Rizzo
aktív tag

A játék szinte minden kattintást logol, párommal történt, hogy időre menő questet megcsinált, és azt írta, hogy nem sikerült, írt a supportnak a bug miatt, aki a válaszban pontosan megmondta, hogy 5 másodpercet késett az aratással, tehát aratás közben járt le az idő. Ezt csak úgy tudhatta, hogy kinézte a logból. Lehet, hogy egy scriptet futtatnak át most a logokon, és az alapján szűrik ki a helpert.
40 millió regisztráción azért ez eltarthat így is egy ideig, míg végigmegy a script és automatikusan lockolja az accountokat, a supportos meg ráér csak a ticketekre válaszolni. Ezért is lehet, hogy ki előbb, ki pedig később kapja a kizárást.

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5703) BÁ Nutrition válasza Rizzo (#5702) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor az összes farmom ki lesz zárva mégiscsak :)
mondjuk nem hiszem hogy 40millió reg összes logját végignézik hogy mikor mennyi idő alatt aratott.. pláne évek alatt

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5704) Rizzo válasza BÁ Nutrition (#5703) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Na igen, mondjuk ebből a 40 millióból jó, ha a tizede aktív, vagy még így is sokat mondtam, akik meg 2 hónapja nem léptek be, azokat meg hiába zárják ki 2 hétre. Biztos van erről is statisztika, hogy mennyi az a regisztrált tag, aki napi rendszerességgel belép, szerintem 1 millió alatt lehet.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5705) Terkk


Terkk
tag

érdekes hogy pont ma kiírtak a farmerama fórumára valami új béta arató vető gépről ami elérhető és lehet tesztelni.. :C e

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ UK

(#5706) zolee5016 válasza antikomcsi (#5701) üzenetére


zolee5016
őstag

Ez sem állt fennt nálam..most cserenapon cseréltem licsifát 4-et...de nem engedte kirakni,mert 21 -en még nem lehet.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5707) antikomcsi válasza zolee5016 (#5706) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A helperrel bármilyen fát kirakhattál 21-es szinten, licsit is.

(#5708) zolee5016 válasza antikomcsi (#5707) üzenetére


zolee5016
őstag

hm..én csak vetni, aratni és a piacról átmenteni a cuccost-használtam a helpert...másra nem....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5709) antikomcsi válasza zolee5016 (#5708) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Gondolom a piacozás volt a fő gond.

(#5710) Calogero válasza Terkk (#5705) üzenetére


Calogero
addikt

Én nem tudtam tesztelni, mert nincsen 7 FA-m gépenként.

(#5711) Janoska26 válasza Calogero (#5710) üzenetére


Janoska26
addikt

Ja, jó fejek tesztelj nekik, de fizess, hogy segíthess nekik :DD

(#5712) antikomcsi válasza Janoska26 (#5711) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egyébként pont erre gondoltam én is, csak nem akartam, hogy kicsinyesnek nézzetek.

Te tesztelsz valamit, tehát dolgozol nekik, és még Te fizess 15FA-at.

Valahogy egy Beta teszt nekem másról szól. A legkevesebb, hogy a teszt időszakban aktív lenne az új funkció, és csak az eddigi 3 lenne fizetős.

Illetve azért ez az építőmester funkció így érdekes, mert sokan, csak eventek előtt rendezik át a farmot. Megveszed 2 napra, 5 perc alatt átrendezed a farmot, aztán 47 óra 55 percig hozzá sem nyúlsz. De pár nap múlva megint megveheted, amikor visszarendezed a farmot. Oké, nem ingyenes a lehetőség, de a 15FA baromi sok érte, pláne amíg csak tesztelés megy.

(#5713) Szotyi25


Szotyi25
tag

Sziasztok! Beléptem a klubba (2 hét közfarmoktól való eltiltás :DDD )! Pontosabban az asszonyt tiltották el. ;] Azt hiszem nekiállok Diablo 3-azni, már úgyis tele volt a facom a farmal így a 85ös szinten.

(#5714) Janoska26 válasza antikomcsi (#5712) üzenetére


Janoska26
addikt

Na ezek a nagylelkű Huszárok adtak 1 bónuszkódot, hogy kipróbálhassuk: harvestbeta
48 óráig jó holnap 11-ig használható. :)

[ Szerkesztve ]

(#5715) antikomcsi válasza Janoska26 (#5714) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én meg úgy olvastam, hogy holnap 11-ig lehet beváltani. :D

(#5716) Janoska26 válasza antikomcsi (#5715) üzenetére


Janoska26
addikt

Akkor neked lesz igazad, mert már én is :K

(#5717) Calogero


Calogero
addikt

A hét közepén újabb mini akció érkezik a játékba.

Az esemény várhatóan 2012.december 12-én szerda 10:00 órakor kezdődik, és 2012. december 13-án csütörtök 11:00 óráig tart.

Tehát aratáskor dupla tapasztalatpontot kaptok az állatokra, valamint XXL ólfejlesztés (Retró ++) vásárlásakor is jól jártok, hiszen 1 helyett 2 kaptok!

Ez a kedvezmény is 25 órán keresztül lesz elérhető számotokra.
A Boldog ól nap a Bahamarama szigeten működő ólakra is hatással van.

(#5718) Janoska26 válasza Calogero (#5717) üzenetére


Janoska26
addikt

Még jó hogy 1 ólam sincs kinn :DDD

(#5719) Calogero válasza Janoska26 (#5714) üzenetére


Calogero
addikt

A kód beváltásának eredményét, az Építőmestert csak azok a játékosok tapasztalhatják meg, akik részt vesznek a munkások Béta tesztelésének folyamatában!

A kód beváltható: 2012.12.12. (szerda) 11 óráig.
Amit nyújt: Építőmester 48 órára

(#5720) antikomcsi válasza Janoska26 (#5718) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem sincs, na de majd 23.-án. :)

(#5721) zolee5016


zolee5016
őstag

He ha kitiltottak ,hogy próbáljam ki...... :O :B :(((

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5722) Janoska26 válasza antikomcsi (#5720) üzenetére


Janoska26
addikt

Én már ki sem merem tenni, aztán meg jön a kitiltás, hogy gyanúsan hamar szintet léptem ;] :U

(#5723) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Itt sincs nagy élet, meg láttam, hogy nélkülünk még a közös sem sikerült. :DDD

Eszméletlen, hogy mennyire lámák ülnek ott a központban. Fogy a játékosállomány, ezt onnét gondolom, hogy sok olyat ismerek, aki így 80 szint körül abbahagyta, mert beleunt az egészbe, és akkor még tömegével tiltják ki az embereket is. Szerintem emiatt is lesz veszteségük, nem hiszem, hogy mindenki folytatja.

Ez, ha jól emlékszem egymás után a 3. közös ami nem lett meg, tényleg azt hiszik, hogy a 42 milla, az valós, és simán lehet kidobálni az embereket????

(#5724) dedike válasza antikomcsi (#5723) üzenetére


dedike
addikt

Piszkos módon benézték ezt ott a BP-nál. Az event 3/4-e lett kész mindössze, s valóban a harmadik, ami nincs meg. Egyáltalán nem értem miért erőltetik az ilyenfajta "közös" játékot. :(

Jó szerencsét!

(#5725) BÁ Nutrition válasza antikomcsi (#5723) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem a segédek maradtak egyenlőre, 70 órással tele vannak baxva, azokat most 100csp körül lehet eladni, majd veszek belőlük tenyészállatokat, úgyse barkácsoltam már jó rég rózsaszín ólakat, meg mondjuk nem is csoda hiszen 15 milla csp körül van egy :B ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5726) Calogero


Calogero
addikt

Az ólaknál sikerült csökkenteniük a táblák (cumi) nagyságát úgy, hogy még az ólak saját díszei is kitakarják.
Ha egymás mögött van két ól akkor hátsó ól táblája egyáltalán nem látszik... ;]

(#5727) Komi28 válasza Calogero (#5726) üzenetére


Komi28
senior tag

Délelőtt még jó volt a tábla, most végeztem a fammal és azthittem már a fáradságtól és a sok kattintástól látom kisebbnek vagy nem is látom :D
Egy jó dolgot összehoznak hamar el is cseszik :(

(#5728) Calogero


Calogero
addikt

Ezt találtam.....

[link]

(#5729) dedike válasza Calogero (#5728) üzenetére


dedike
addikt

Ezt ma láttam már a facén... :D

De az a sok helyesírási hiba engem személy szerint rohadtul zavar... :(((

Jó szerencsét!

(#5730) antikomcsi válasza dedike (#5729) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A legjobban nekem a "KERREKKERÉK" tetszik! :DDD ;]

(#5731) Rizzo válasza Calogero (#5728) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Jól néz ki, a Baha fejlesztése már nagyon érik, ekkora területen szinte lehetetlen haladni :(

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5732) dedike válasza antikomcsi (#5730) üzenetére


dedike
addikt

Azért az ÁLÍTOLAG sem kutya... :N

Jó szerencsét!

(#5733) antikomcsi válasza dedike (#5732) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mindegy, a lényeg, hogy a Fekete Farkas már jól megy. ;)

(#5734) zolee5016 válasza antikomcsi (#5733) üzenetére


zolee5016
őstag

mire ezekből a módositásokból lesz valami, mi már vagy tisztán hófehéren(fh nélkül) ,vagy épp végleg kitiltva leszünk......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5735) antikomcsi válasza zolee5016 (#5734) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Amúgy nem értem miért tiltottak ki, nem is automatizáltam, nem is piacoztam, leginkább csak területet rendeztem vele. Aratni is csak ritkán használtam, hisz javarészt fák és ólak voltak kirakva.

Akiket ismerek, és farmoznak azóta is vígan a helperrel aratnak vetnek, és nem történt velük semmi, szóval egyre erősebb a gyanúm, hogy nem véletlen, hogy ebből a topikból a nagy részünk kihullott.

A szabályzatban az van, hogy ha bizonyíthatóan használ valaki külső progit, de bármelyikőtöknek mondtak valami konkrétat, hogy ekkor és ekkor ezzel és ezzel a programmal ezt csináltad, és tessék itt a bizonyíték.

Nálunk bizonyított, sok ezer másnál meg nem, baromi érdekes.

(#5736) Terkk válasza antikomcsi (#5735) üzenetére


Terkk
tag

akkor innen üzenem nekik hogy bekaphatják a faxt :DDD

~~~~~~ UK

(#5737) dedike válasza antikomcsi (#5735) üzenetére


dedike
addikt

Valóban érdekes az, amit írsz. Én alapból nem vagyok híve a koncepcióknak, de kezdem elhinni a dolgot. Tapasztalatom nincs, mert nem használtam a helpert, már régen naponta egyszer csinálom meg a farmot. De ha valóban igaz a feltételezésed, akkor igazán megrohadhatna az, aki a spiclit játszotta!

Elvileg ugye most is olvas minket, s a háttérben röhög... :(((

Jó szerencsét!

(#5738) zolee5016 válasza dedike (#5737) üzenetére


zolee5016
őstag

Lehet benne valami...én is összeesküvéselméletnek tartottam......de mindenki kicsapva innen az gáz....
még 10 nap pihi van vissza a főfarmomon...már 82 -es lehetne ......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5739) dedike válasza zolee5016 (#5738) üzenetére


dedike
addikt

Akkor szívom meg, ha engem is kiraknak... :Y

Jó szerencsét!

(#5740) Terkk válasza zolee5016 (#5738) üzenetére


Terkk
tag

nekem is még 10 nap van hátra, 23. án oldhatom fel , legalábbis azt írták hogy írjak nekik hogy oldják fel a farmom majd 23.án, de mért én írjak nekik.. ? beképzeltek ezek a moderátorok..

~~~~~~ UK

(#5741) zolee5016 válasza Terkk (#5740) üzenetére


zolee5016
őstag

szerintem nem beképzeltség...egyszerűen annyi farmot blokkoltak,(inaktivat is) hogy aki még használja megírja ,hogy kell azt visszateszik,a többit nem.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5742) Calogero válasza antikomcsi (#5735) üzenetére


Calogero
addikt

Lehet hogy van benne valami amit írsz.
Én most benne maradtam a kalapban, engemet múltkor szórtak ki.

(#5743) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mi a túró ez az építőmester?

(#5744) Calogero válasza ngabor2 (#5743) üzenetére


Calogero
addikt

Azzal rendezheted a farmodat..... földek/ólak ki/be pakolása.

[link]

(#5745) antikomcsi válasza Calogero (#5744) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azért van még rajta mit finomítani bőven.

(#5746) Calogero válasza antikomcsi (#5745) üzenetére


Calogero
addikt

Hát nincs olyan jól kidolgozott mint a FarmHelper ;] :D

(#5747) dedike


dedike
addikt

Mit szóltok az új térképhez? :F

Jó szerencsét!

(#5748) Komi28 válasza dedike (#5747) üzenetére


Komi28
senior tag

Nálam már nincs szerencsére, visszaállt a régi :)
Ezek a munkások hol érhetők el mert én nem találtam hogy hol :(
Valahol olvastam hogy ingyenesek lesznek egy darabig (kipróbálnám) majd fizetős lesz?

(#5749) dedike válasza Komi28 (#5748) üzenetére


dedike
addikt

Most léptem be, nekem is a régi lett megint. Úgy látszik szórakoznak velünk. :(((

Eszembe jutott egy régi vicc:

-Hogyan bünteti az anya a vak gyermekét?
-Átrendezi a szobáját...

Jó szerencsét!

(#5750) BÁ Nutrition válasza Komi28 (#5748) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ne reménykedj hogy ingyenes lesz :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.