Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) zolee5016 válasza antikomcsi (#5300) üzenetére


zolee5016
őstag

Nekem ott soha nincs semmi....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5302) antikomcsi válasza zolee5016 (#5301) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Valószínű azért, mert magyar ip-ről jelentkezel be.

Zárd be a böngészőt, válts ip-t, lehetőleg németet, vagy angolt, aztán lépj be, és ott lesz a mozi a főtéren.

(#5303) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem gondoltam, hogy ezt itt ennyien nem tudják, ezért leírom. Aztán ha nem kell, valaki töröltesse egy modival.

Ha több FA-t szeretnétek szerezni, akkor javaslom, hogy virtuális gépen csináljátok az egész műveletsort.

1. Letöltitek ezt a programot. Elvileg a 4.1.7 fog lejönni.
2. Telepítitek és a végén újraindítjátok a gépet.
3. Elindul a program, de ne foglalkozz vele, hanem csinálj egy e-mail címet. A legegyszerűbb itt megtenni. A címed URL-jét mentsd el egy txt-be.
4. Na most kezded a programban a 3 napos próba időt. A létrehozott mail címed megadod, majd megerősíted.
ezután, belépsz a postafiókodba, és a kódot amit kaptál bemásolod, csakúgy, mint a mail címet.
5. Kezdőthet a program használata. A listából választasz egy országot. Mondjuk legyen UK002. Kijeleölöd és csatlakozol.
6. Ezek után nyitsz egy böngészőt és csatlakozol a farmerama.com oldalra. Persze angol ip-nél lehet a farmerama.games.co.uk oldal is, vagy németnél a farmerama.de.
7. Belépsz a bankba, és válogatsz az ajánlatok közt. Van sok felmérés, egyszerű facebook like, vagy le kell tölteni valamit. Csak idő kérdése és gyűjtheted a FA-t.
8. A 3 nap leteltével go to 1.

Ez a módszer pl nagyon jó ilyenkor, amikor mega TP nap volt. Csak felmegy az ember matomy-ra megnéz egy videót, megkapja az 1 FA-t és már aktív is a +100% TP bónusz. Ezt másnap megismétli, mielőtt az előző lejár, és míg megvan az idő átfedés, addig 200% a bónusz.

[ Szerkesztve ]

(#5304) Janoska26 válasza antikomcsi (#5303) üzenetére


Janoska26
addikt

Én próbáltam, angol/német ip-vel is. Mozim lett, de új ajánlatom nem a bankban. Igaz a moziban sem tudok nézni Farmaranyért semmit csak Csp-ért :F mit csinálok rosszul? Ja már proxyst is próbáltam, ugyanaz,,,

(#5305) Terkk


Terkk
tag

Én ma teljesitettem egy bank kártyásat a MATOMY-nál regisztráciohoz kérte a bank kártya számom és a hátsó kódot is, de nem vont le pénzt, cserébe kaptam 694 FA -t :DDD
Aztán ma le is tiltottam a bank kártyámat!! holnap csináltatok újat 1000 forintért, szerintem azért megérte a majdnem 700FA 1000 forintér az új bank kártyát meg online meg tudom csináltatni :DDD
részemről ennyi , többet ki nem adom a kártya számom max ha ilyen sok FA-t ad megint és 1k huf ért csináltatok új kártyát aztán pénzt az életbe nem vonnak le, + leemelnei se tudnak róla ha utána rögtön le tiltom a kártyámat, mer a számlámat + jelszót nem hiszem hogy megtudják a kártyaszámom alapján

~~~~~~ UK

(#5306) antikomcsi válasza Janoska26 (#5304) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Gondolom a lehetőség ott van, hogy Farmaranyért nézd ugye? Csak kiírja, hogy ma már nem nézhetsz Aranyért, csak CSP-ért, vagy TP-ért.

Ilyenkor nincs semmi extra, csak IP-t kell váltani.

Azért mondtam az UK002-t mert ott ma pl. mind a 3 mozit meg lehet nézni egymás után.

Proxyval azért nem szeretem mert azzal még sokkal lassabb, mint az easy hide ip-vel.

(#5307) Terkk válasza antikomcsi (#5306) üzenetére


Terkk
tag

Nálam így működik köszi szépen, új IP vel, újra 3 mozijegyet kapok ? :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ UK

(#5308) antikomcsi válasza Janoska26 (#5304) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Csináltam egy segédframon is, hogy megmutassam.

Farmarany kiválaszt, és play movie

Aztán get your revard, majd succes

És megjön a farmarany

ennyi

(#5307) Terkk

Nem. Minden felhasználó, minden nap 3 mozijegyet kap összesen, ip-től függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#5309) Terkk válasza antikomcsi (#5308) üzenetére


Terkk
tag

Már kiprobáltam, értem köszi akkor napi 3x lehet, nem lehet trükközni
Érdemes elkölteni az összes FA-t titokzatós ólra most? vagy van jobb event amire jobb megtartani?

~~~~~~ UK

(#5310) antikomcsi válasza Terkk (#5309) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Videót nézhetsz többet is, max nem a moziban, hanem valamelyik szponzornál, pl így mint én lentebb a matomy-n.

(#5311) Terkk válasza antikomcsi (#5310) üzenetére


Terkk
tag

Azt már megnéztem az összeset, több videót nem ad :(

~~~~~~ UK

(#5312) Komi28 válasza antikomcsi (#5303) üzenetére


Komi28
senior tag

3 naponta a progit újratelepíted mindíg, nem akad össze a regeditbe egy idő után? Nincs egyszerűbb ip cserélő ? :)

(#5313) antikomcsi válasza Terkk (#5311) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dehogynem.

Fogod magad, és végigmész az ip-ken. Ilyenkor elég csak lecserélgetni, nyugodtan próbálhatod bármelyik ip-vel, hisz sok száz van.

Tessék, találomra felmentem az US002-n a 83-as végű ip-re, és már nézem is.

(#5312) Komi28

Már nem tökölök ezzel, meguntam, csak ilyenkor használom, hogy aktiváljam a TP bónuszt.

Egyébként nem teszem fel soha a használt op rendszerre. Amúgy igen, 3 naponta a virtuális gépet kukázni kell, és egy újra feltelepíteni. Tehát új virtuális gép is kell. De ma full agyontelepítettem egy virtuális gépet a sok szarral, aminek csak a fele adta meg az aranyat, ezt a gépet akár már most törölhetném. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5314) Terkk


Terkk
tag

remélem ebből lesz valami :D

~~~~~~ UK

(#5315) zolee5016 válasza Terkk (#5314) üzenetére


zolee5016
őstag

Biztos lesz...nem marad így ;] :D :D

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5316) Komi28 válasza Terkk (#5314) üzenetére


Komi28
senior tag

De sok FA van valakinek :)

antikomcsi: ha virtuálisra teszed akkor elég ott törölni benne nem? a virtuálist nem kell mindíg törölni ezért nem?

[ Szerkesztve ]

(#5317) antikomcsi válasza Terkk (#5314) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Persze, hogy lesz 12 sárga tyúk 3 pulyka+, 4 kacsa+, 5 tojástojó, 3 angóra, 2 sárga tehén, 4 szülinapi akol, 4 sárga, és 3 narancs nyúlketrec.

Aztán leld bennük örömöd! ;]

Amúgy ezt ma reggel kellett volna aratnod a TP átfedés alatt, darabját 1200TP-ért. Én is így szoktam. ;]

(#5318) Terkk


Terkk
tag

matomy-nál akármelyik videóra nyomok nekem azt írja hogy 1szeri alkalom volt és már megnéztem.. pedig még nem néztem meg, és az összesnél ez jön ki:

szerk.: nem mindre, most végre meg tudtam nézni az alján mást de a legtöbbre azt írja hogy már megnéztem pedig nem :(

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ UK

(#5319) antikomcsi válasza Terkk (#5318) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerinted más nem használja azt az ip-t? :DDD

Megnézted Te, csak nem tudsz róla. ;]

Ami nem megy azt ott hagyod és kattintasz a következőre.

(#5320) Terkk válasza antikomcsi (#5319) üzenetére


Terkk
tag

Jaaa már értem úgy megnéztem :DDD :DDD

~~~~~~ UK

(#5321) Calogero válasza Calogero (#5276) üzenetére


Calogero
addikt

Második 20-as:

Sárga tyúk : 3
Narancs tyúk: 2
Kenguru : 2
Jávorszarvas: 4
Bagoly: 1
Mókus: 3
Medve: 1
Pocok: 2
Sas: 1
Szentjános: 1

Most már jöhetnek a csere napok, hátha sikerül a hollókat ott beszerezni.

(#5322) Terkk


Terkk
tag

egyszerre arattam a 40ólat
ezek lettek, leírni lusta vagyok inkább 1 kép gyorsabb :D

~~~~~~ UK

(#5323) zolee5016 válasza Terkk (#5322) üzenetére


zolee5016
őstag

felemás siker..mint mindig...a medve meg a 2 aranymosó és a pocok....az mind nagyon jó....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5324) Calogero válasza Terkk (#5322) üzenetére


Calogero
addikt

Vannak közte jó kis ólak..... Aranymosó hollókból mindjárt kettő is.... mázlista.

(#5325) Terkk


Terkk
tag

mai 10esbe 1 javorszarvas szinpad

~~~~~~ UK

(#5326) dedike


dedike
addikt

Mondtátok milyen jók ezek a titkos ólak. Gondoltam veszek egyet, üsse kő! :D
...és tatatam!...lett belőle egy retró kacsaól... :W :Y :W

Jó szerencsét!

(#5327) Szotyi25 válasza dedike (#5326) üzenetére


Szotyi25
tag

Te kis szerencsefi! ;]

Én is befektettem kemény 1 darabra, és a végeredmény (a fiam szavait idézve):mókuszház :C

(#5328) BÁ Nutrition válasza Calogero (#5324) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem 1 mackó lett a 8 ólból a többi hulladék. de akkor ez nem olyan rossz eredmény..
csak az zavart ahol mind a 2 tikól lett..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5329) Terkk válasza BÁ Nutrition (#5328) üzenetére


Terkk
tag

mi az a tikól?

~~~~~~ UK

(#5330) BÁ Nutrition válasza Terkk (#5329) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tikól :DDD
a tyúkól neve farmerosan(parasztul ;] )

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5332) ngabor2


ngabor2
nagyúr

országomat egy lóért... 1-2 pocoklakot, vagy maciólat 1 aranymosóért, vagy slágergyárért. majd cserenapon.

(#5333) Terkk


Terkk
tag

melyik ól és fa a legjobb TP/idö arányban?

~~~~~~ UK

(#5334) antikomcsi válasza Terkk (#5333) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az, amelyik a legrövidebb idő alatt a legtöbb TP-t adja.

(#5335) Terkk válasza antikomcsi (#5334) üzenetére


Terkk
tag

és melyik az? :DDD

~~~~~~ UK

(#5336) ngabor2 válasza Terkk (#5335) üzenetére


ngabor2
nagyúr

gesztenye, és a cukorjuhar xxl. ólból passzolom, de valószínűleg valami nagyon magas szintű retro++, vagy rózsaszín.

(#5337) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

na most már nekem is volt 11k TP-s megrendelésem is :)
egyenlőre max egálban van a csatnizással szvsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5338) ngabor2 válasza BÁ Nutrition (#5337) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha az összes vevő 5-ös szintű, akkor adnak sok tp-t. sőt, néha ingyenesen lehet frissíteni az ajánlatlistát.

(#5339) BÁ Nutrition válasza ngabor2 (#5338) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja mert számít a többi is hogy összesen hányas szintűek?
van erről leírás hogy mit hogy kéne?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5340) ngabor2 válasza BÁ Nutrition (#5339) üzenetére


ngabor2
nagyúr

valahol a játékleírásnál... én se olvastam részletesen.

(#5341) Calogero


Calogero
addikt

Boldog fa nap

Az akció kezdete: 2012.11.22. (csütörtök) 10:00
Az akció vége: 2012.11.23. (péntek) 11:00

Az esemény időtartama 25 óra. Ezen idő alatt a gyümölcsfák
5x TP mennyiséget adnak szüretkor.

A termést nem hozó dekor fákra ez nem érvényes, pl. szivárványfa, tavaszi fa, denevérek fája stb.

Természetesen nem feledkeztünk el az XXL fa szerelmeseiről sem: a gazdaboltban egyet fizet, kettőt kap akció lesz érvényben.Eztermészetesen a Bahamarama szigeten is érvényes.

Ajándékkód: Turkey
Amit ad: 15db pulyka, 3 csillag, 12 órára arató,vető,állatgondozó.

Valamint pletyka szinten: 23 lesz csere nap, de állítólag nem lesz cserélhető néhány dolog: sasfészek, pocok, csillaggyümölcs, brazil dió, sárgabarack, bükk, berkenye, sófa, cukorfa, mézfa, aranymosóholló

[ Szerkesztve ]

(#5342) antikomcsi válasza Calogero (#5341) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem is cserélni akarom, hanem ajándékba kapni. :DDD

(#5343) dedike válasza Calogero (#5341) üzenetére


dedike
addikt

De azok miért nem cserélhetőek? :F

Jó szerencsét!

(#5344) zolee5016 válasza dedike (#5343) üzenetére


zolee5016
őstag

Szerintem,mert nem hülyék.tudják jól mennyi álreg jött létre ,hogy megszerezzen mindenki belőle egy -két darabot.....mert a legutóbbi cserenap óta ezek mind új cuccok......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5345) dedike válasza zolee5016 (#5344) üzenetére


dedike
addikt

Akkor tiltsa a többszörös regisztrációt, de ne ilyen álszent dumával jöjjön... :(

Jó szerencsét!

(#5346) BÁ Nutrition válasza Calogero (#5341) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jaj de jó, szilvafa xl-t lehet majd cserélni dió xl-re?
:F :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5347) dedike válasza BÁ Nutrition (#5346) üzenetére


dedike
addikt

Most mondd azt, hogy nem örülsz ennek a fantasztikus lehetőségnek! ;]

Jó szerencsét!

(#5348) nRu3 válasza Calogero (#5341) üzenetére


nRu3
addikt

az ajándék kód meddig váltható be ?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#5349) Komi28 válasza nRu3 (#5348) üzenetére


Komi28
senior tag

azt hiszem 29-ig lehet beváltani
cserenapot áttehetnék hétvégére :D

(#5350) antikomcsi válasza Komi28 (#5349) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Hiszen akkor lesz. A csere nap, nem 1 nap szokott lenni, hanem 2-3.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.