Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#796) ForgoLajos válasza DavidFlower (#795) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy van saját szabályzatunk és az pár dologban eltér az eredeti F1-től. Pont ezért kell átolvasni a szabályzatot. Én mindig azt vallom, hogyha a Mi szabályzatunkban az van, hogy akkor kell biztosítani a helyet, ha az előző, első tengelye az előzendő első tengelyénél legyen, akkor ezt veszem alapként, mert ez a szabály! A Mi szabályunk! (Ha az eredeti F1 szerint mennénk, akkor benzint se töltsön senki csak 100 kg-ot. Azzal meddig mennénk egyes futamokon??? :DD ) Tehát akármennyire Genyó dolog leszorítani a másikat, ha a hátsó tengelynél van, akkor is szabályos, mert a szabály ezt engedi. És sajnos ha ezt engedi a szabályzat, akkor az előző lesz a hibás ha kilöki az előtte haladót. Ez szerintem Tiszta dolog, mint szabály. Ennyit ezekről a vitákról. A szabály, az szabály.
Most az erkölcs. Nézzétek meg első kör Szilágy Én esete. Láttam, hogy gyorsabb, és bár nem, volt még csak a hátsó tengelyemnél sem, meghagytam a helyet. Ettől függetlenül, Ha lezárok előtte, akkor a szabály szerint jogosan megtehettem volna, de nem vagyok genyó :C
Ha sokaknak nem tetszik ez a szabály, akkor meg kell beszélni, mi legyen. Én nem tudom mi a folyamata egy szabály módosításnak, de ez így nem mehet tovább, hogy vita van állandóan. Javasolnám, hogy valamikor, amikor mindenkinek jó, találkozzunk TS-en, és beszéljük át a dolgokat. Ezután ha megbeszéltük, nem lehet vita belőle. Robin, bár igazad van, hogy úgy nem szép versenyezni, de a leírt szabályzat szerint nem büntethető az illető. Ha valamit kihagytam, akkor bocsi :D

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.