Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Extreme Digital

Hozzászólások

(#201) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Számlát hogy lehet összevonatni? Tv-t és soundbart vásároltam egyszerre az Edigitaltól direkt együtt, mert a Philips ezesetben visszafizeti a soundbar árát...

Erre külön számlát kaptam mindkettőről. A Philips kedvezmény viszont csak akkor él, ha ugyanazon a számlán van a két tétel...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#203) Lauda


Lauda
félisten

Nem semmi, hogy saját magának okoz "kárt" az edigital:

:DDD

(#204) Boond válasza Lauda (#203) üzenetére


Boond
addikt

Egy cég.

(#205) Lauda válasza Boond (#204) üzenetére


Lauda
félisten

Éppen ezért.

(#206) Boond válasza Lauda (#205) üzenetére


Boond
addikt

Úgy is mondhatnám házon belül marad... van egyébként fordítva is, ami emagon drágább, és ediginél olcsóbb...
Én arra leszek kiváncsi, mennyire terjednek el, az emag boltok... legalább lesz mindenhol ahol Edigitál, vagy ediginál üzletben is lehet rendelni emag-sot? (nem lenne rossz)

Ilyen postaláda, vagy mi ez, már települt ide, emagtól... ami egy jó dolog... Edigitál is van, távolabb... (üzlet).

(#207) Boond válasza Lauda (#205) üzenetére


Boond
addikt

Sőt ahogy nézem szépen lassan az ED beleolvad az Emagba... legalábbis weboldalon már Emag üzletként hivatkoznak rá... (múltkor ed oldalán olvastam, hogy elköltöztek).

Aztán kitudja, lehet mindkét bolt neve kint van... de fényképekről nem így tűnik most nekem...

[ Szerkesztve ]

(#208) sfbalazs


sfbalazs
tag

Sziasztok!

Hétvégén vásároltam az edigital oldalán bosch kávéfőző gépet 14000ft ért. A kiárúsított termékek közt volt rendesen kiírva az eredeti ára és, hogy mínusz 91%. Gyorsan le is csaptam rá, most meg küldik ez emailt hogy hibásan volt a termék ára kiírva és ezért nem tudják nekem kiküldeni. Nos ezt még el is fogadnám ha nem a kiárúsításban lett volna és nem lett volna ott az eredeti ára feltüntetve. Szerintetek jogos a részükről vagy érdemes a fogyasztóvédelemhez fordulni?

[ Szerkesztve ]

(#210) sfbalazs válasza Boond (#209) üzenetére


sfbalazs
tag

Köszi! Jó sok embernek okoztak csalódást úgy látom.

(#211) mzso


mzso
veterán

Helló!

Emagos rendelést mennyi ideig lehet átvenni immár edigital/emag üzletben? Nekem nagy kegyesen ennyit ír:
"Átvételi időintervallum: 2021.10. 6 - 2021.10. 6"

(#212) Boond válasza mzso (#211) üzenetére


Boond
addikt

Tudtommal 3 nap kb. De kérdezz rá telefonon.

(#213) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Nemrég az ismerősöm vett egy laptopot személyesen egy Extreme Digital üzletben (volt is belőle készleten, csak eMag raktárkészletbe sorolva, ezért hivatalosan valószínűleg eMag vásárlásnak számít). Nem interneten rendelte és nincs eMag fiókja. Vissza lehet így is vinni indoklás nélkül, mint a neten rendelteket?

(#214) Boond


Boond
addikt

a Kérdezzen rá ügyfélszolgálatnál... a 14 napos elállás csak online rendelés és/vagy online rendelés és bolti átvételnél jár/él.

Bolti vásárlás esetén talán 3 napja van, de lehet nem ilyesmire vonatkozik, hanem pl meghibásodásra.

(#215) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok. Egy Whirlpool mosogatógépet és egy főzőlapot szeretnék rendelni és EMAG-EXTREME digital kombónál láttam a leg kedvezőbben őket. Bár az ár differenciák nem olyan nagyok (kb. 8%) mondjuk egy Whirlpool márkabolt és e között, hogy érdemes legyen egy nagyot kockáztatni.
Kérdésem: nagyot kockáztatok ilyen berendezések rendelésénél és ha igen, mik azok?

Más: azért látok érdekességeket Extreme digital vs. EMAG honlapokon: mosogatógép ára ugyan az, szállítás: Extreme: 4 990 Ft, Emag: 990 Ft. Főzőlap ára jelentősen eltér: Extreme: 116 990 Ft, Emag: 134 990 Ft. Ha még is a cég mellett döntök, hogy rendeljem? Egyik cuccot Emag, másikat Extreme? Meg hát itt ugye pont az is fontos lenne, hogy egyszerre szállítsák....

Tudtok tanácsot adni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#216) SUPREME7 válasza VGYke (#215) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ne haragudj, ha bunkónak tűnik a válasz (elhatárolódom magamtól) csak nem értem, miért kell fillérb@szóskodni, 280K-t elköltesz "luxus" konyhai gépekre, de az 5K szállítás már nem fér bele? :)

Egyébként, a főzőlapot az emagos linken nem az emag forgalmazza, hanem marketplace partner, azt engedd el. (egyébként sem értem miért merült fel, hogy az emagról vedd, ha az edigital - nál olcsóbb?)

A mosogatógép az emagos linken is az extreme digital a forgalmazó, szóval ott csak szimplán nem jól adták meg a szállítási költséget.

Egyébként jobban megnézve mindkettő toronymagasan az edigitalon van a legjobb áron, így is spórolsz egy csomót, még a sufni boltokban is 10-30K-val drágább mindkettő, és itt hivatalos garanciád lesz, köthetsz biztosítást, hosszabbíthatsz garit, nincs ezen mit gondolkodni.

Szerintem vedd meg mindkettőt edigitalon, egy rendelésben, és akkor csak egyszer fizeted ki az 5K-t és nagy eséllyel egyszerre kapod meg. A futárnak ne jattolj, mert akkor tudsz venni mositablettát ;]

:W

[ Szerkesztve ]

(#217) VGYke válasza SUPREME7 (#216) üzenetére


VGYke
addikt

Ha neked az jött le hogy faragni akarok 5eFt-ot, van baj a szövegértéssel. Ja és mi az az 5K? Ha khilioi (kilo) az kis k.

Tud valaki válaszolni erre: „Bár az ár differenciák nem olyan nagyok (kb. 8%) mondjuk egy Whirlpool márkabolt és e (mint Extreme digital) között, hogy érdemes legyen egy nagyot kockáztatni?
Kérdésem: nagyot kockáztatok ilyen berendezések rendelésénél és ha igen, mik azok?
Már csak azért, mert Feketelista, Extreme Digital károsultak, Gagyi Extreme digital (nem sorolom tovább) szörnyű történeteket lehet olvasni, miknek a vége mindég az, hogy soha nem a vevőnek van igaza. Pont azért mert kb. 280 eFt-ról van szó amit a WH hivatalos boltjában megvehetek 25-30eFt-al drágábban, nem szívesen kockáztatnék, ha az olvasott történetek tizede is igaz.
(Csak hogy más is értse: inkább kifizetek 25-30eFt-al többet ha pl az Extreme digitalnál minimális kockázat is felmerül)

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#218) Boond válasza VGYke (#217) üzenetére


Boond
addikt

Nekem eddig még semmi gondom nem votl ED-vel, igaz ilyesmit nem rendeltem, de ha kapsz rendes gyártói garanciát, nem gondolnám hogy komolyabb gond lehetne. Egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb webshop az országban. És mint ilyen nagy számok törvénye alapján, biztos fogsz találni problémákat, eseteket máshol is (ha annyira azt keresel).

Amúgy ez a topic annyira nem pörög... Talán egy Best Buy vagy "szakmaibb" topicot érdemesebb megcélozni...

"WH hivatalos boltjában megvehetek 25-30eFt-al drágábban, nem szívesen kockáztatnék, ha az olvasott történetek tizede is igaz."
Akkor vedd ott, és nyugodtan alszol :) Online vásárlás esetén amúgy 14 napig elállási lehetőséged van, indoklás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#219) VGYke válasza Boond (#218) üzenetére


VGYke
addikt

Bocsánat, elfelejtettem megköszöni a tanácsod, illetve reagálni rá. Mire a fenti levelezések megtörténtek, mindkét termék ára visszaugrott a többi áruház szintjére. Az "ugrás" a mosogatógépnél szembetűnő, 165 990 volt (szerintem 1-2 napig, de az nem a fekete péntek volt), ami visszaugrott 183 990-re. WH Márkabolt kérdésemre e-mail válaszban küldött ára: 175 000, OnlineMárkabolt: 187 700.
Tehát itt már tárgytalan a vásárlásom.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#220) Boond válasza VGYke (#219) üzenetére


Boond
addikt

oké :) Amúgy egy termék árát én is nézem... és bf-től függetlenül is ugrálnak az árak, akár pár naponta is különböző mértékben... így bármikor történhet hasonló vhol. De ez pl konkrétan ediginél konkrét termék volt.

(#221) mzso


mzso
veterán

Helló!

Az miért van az a szemétség, hogy az Edigital beszüntette a személyes átvételt bizonyos üzletekben? Természetesen az egyik pont az egyetlen ami engem érint...
Ráadásul nemrég kialakítottak egy nagyobb üzlethelyiséget.

Kiköpi nekem, hogy rendeljem Emagon, és átirányít egy sz@ros kereső url-re, és vagy van a termék emagon is, vagy nincs. Átalában, természetesen csak másik cég terméke van drágábban, és amivel természetesen nem lehetséges a személyes átvétel. Ez egy vicc...

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Extreme Digital
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.