Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4078) phranxinatra válasza WiZARD (#4074) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Nem vettem észre, hogy írtál, mikor elkezdtem az én hozzászólásomat, a tiéd még nem volt fent.

"Nekem attól még hiányzik valami irányvonal, amitől egy márka órái lesznek, közös design elvet felhasználva."

:D Azért az durva, ha a fent posztolt 4 Roli-búvárban nem látod a közös design elvet!

"Persze Rolex szemüvegen keresztül lehet hogy ez nem látszik, és mindent meg lehet magyarázni, meg annak az fordítottját is. Sajnálom hogy sokaknak egyszerűbb ebbe is márkával kapcsolatos indulatokat látni, szítani, mint a felmerült konkrét kérdésről objektíven beszélni."

Most szerinted melyik az objektív, amit te sugallsz, hogy random odaraktak valamit Genfben, ahogy esik úgy puffan felkiáltással, vagy az, amit resool is ír, hogy a tok hossza és vastagsága alapján lőtték be az endlink formáját, az elvágólagos designt feláldozva a kényelem oltárán? Mit kéne mondani, hogy ne azt kapja az ember, hogy rolexszemüveges? Egyáltalán mit lehet erről objektíven beszélni négy, netről véletlenszerűen leszedett kép alapján?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.