Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #00809728 válasza Totyi (#147) üzenetére


#00809728
törölt tag

Egy példa dőntsd el.

Van nálunk a cégnél egy golf 4 19pdti mocis.
A cégünk inkább üzemanyagellátórendszerrel foglakozik.Tehát majdnem a lelke.
A golfban a komplett rendszer kb 1500euro.A Ford és a Volvoban kb fele annyi.
Volkwagen mérnőkei is azt magyarázták azért annyi mert anyag van benne és értékállob,minőségibb.
Ezért a cégünk ugy határozott vesz egy Golf 4 autot újat és kicseréli a mi megtervezett és olcson gyártott cucunkra.
Mit gondolsz a 9-10 honapos golfban mennyi km van???
176.000 és mai napig megy él és virul a mi cuccunkal ami fel annyi mint a HÍRES VW cuccai.

(#152) Conki válasza #00809728 (#151) üzenetére


Conki
tag

Aztért 9-10 hónap alatt 176.000 km nem semmi:))
Szegény ótó:)

(#153) #00809728 válasza Totyi (#150) üzenetére


#00809728
törölt tag

Te szerited egy villámot bármelyik táp kibir???

Nézd én inkább megyek melozni te pénztárcád döntsd el te mit szeretnél venni.Itt sok szines dolog elhangzott igy tudsz bőven jóban ill rosszban duskálni.Sajnos mi nemtudjuk mennyi pénzt szánsz rá.
Én is szertnék egy über jó autót.Csak sajnos nem az autó drága hanem az én fizetésem kevés.
:C

(#154) Totyi válasza #00809728 (#151) üzenetére


Totyi
őstag

Figyelj.Ezen lehetne vitázni reggeltől estig.De általában az árral a minőség is feljebb kúszik.Nekem mercury táp már hazavágta a gépem,nem kell.Akinek kell,vegye meg.Én bízom a nagyobb gyártókban.

(#155) tts válasza Conki (#152) üzenetére


tts
addikt

178000/300 = 586. Minden áldott nap kiment velevalaki Bécsbe meg visszajött? :Y Na ne.

Amúgy sok ilyen csoda rendszert, meg kenő anyagot, meg adalékot, stb... láttunk, de a sok ''hülye'' BMW meg VW csak tovább tolja ránk a saját szarait tovább.:C

Csomagolás - nem azt gondoltam mi az önköltsége, azt, hogy mennyiért adják el neked - az meg úgy van ahogy mondom.

Bocs az offért!

[Szerkesztve]

(#156) #00809728 válasza Conki (#152) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hidd el én is sajnálom de hihetetlenül nagyon jó a motorja 136 paci 6sebesség.Dőfi kis járgány.Bárcsak ilyenem lehetne.....
Egyébként ha utána néztek az rs skodában milyen moci is van???

Nem.nem benzines hanem az 19pdti moci mert megy mint állat.

(#157) Totyi válasza #00809728 (#153) üzenetére


Totyi
őstag

Na,autó példa.Suzuki 1.0-ás gls-em van.És tökéletesen meg vagyok vele elégedve!!!:))Pedig van 100* jobb annál.

(#158) #00809728 válasza tts (#155) üzenetére


#00809728
törölt tag

Sajnos nem Bécsi utak voltak hanem inkább Spanyol ,Belga ill Olasz déli.Mevel sok helyen vannak ford gyárak.
2nap alatt a rekord sztádán 1800km-er.

(#159) Totyi válasza #00809728 (#153) üzenetére


Totyi
őstag

Itt nem arról van szó,hogy kibírja-e vagy sem.Hanem,hogy halálakor mit visz még magával.Nekem ''csak'' az alaplapot vitte.:(

(#160) #00809728 válasza Totyi (#157) üzenetére


#00809728
törölt tag

Na látod erről beszélek.Te nem vennél mercury tápot mert ez + az én meg nem vennék szuzukit.Az emberek sajnos ilyenek ezért is készül kb 300féle kocsi.

Erre is van egy páldám.Van egy cég 3 emberkével országot járják és tesztelgetnek.Ez a cég a 3mebrekével saját autot használtak.Km után benzin pénz.Nagy biznisz ha pld gázolajos autod van eszik 5litert a te fönöd meg ugy tudja van egy benzines autod ami 10litert eszik.
Ja meg ha olcsobban hozzájutsz az anyaghoz akkor meg pláne.
A fönök egyszer a 3 emberke alá adott ugy 1éve egy szuzuki 13sportot.Na ezeknek tőbb sem kelett mert ugrott a havi benzin zsebpénz ami kb 20000ft volt /fejentként.Elhatároza ez a 3 embeke ,hogy nincs 5 sebesség használata és amit tudnak kihoznak a joszágból.Azaz padló gáz hagy zabáljon és hátha tönkre megy a motor. Igy a fönök kénytelen lesz vissza állaitani a régi rendszert.
Mai napig megy a szuzuki 150.000km!!! De a karoszéria már rügyedezik a rozsdától.:C

(#161) tts válasza #00809728 (#158) üzenetére


tts
addikt

Elég érdekes ez a ''márkasovinizmus'' :C

Nekem van egy Seat Alhambrám 1,9 TDI Lux - én tudom hogy megy és hogy fogyaszt (abszolut TOP!) - meg van egy 1.8 Elegance Zafirám - 125 ló - nem rossz.
Nem jobb és nem rosszabb mint egy Ford , a Seat meg ua. mint a Galaxy - de azért BMW-kel egy napon sem merném emlegetni. :C

Táp - persze, hogy a vétel totál magán ügy - de véleménye mindenkinek lehet.

(#162) Totyi válasza #00809728 (#160) üzenetére


Totyi
őstag

A suzukinak a motorja nagyon jó,a kaszni meg;hát igen.Eszembe jutott egy vicc:hány ember kell egy trabant elkészítéséhez?Kettő.Az egyik ragasztóz,a mások hajtogat.:)))Magánvéleménye mkinek van.De az hogy sokan hajtogatják ugyanazt,az már jelent vmit.Vagy azt,hogy van benne vmi;vagy azt hogy mki hülye!

[Szerkesztve]

(#163) Adi válasza mr_ricsi (#127) üzenetére


Adi
senior tag

Félreértettél. :) Nem a PH fórumról vettem a tápot, hanem a Chieftec itthoni disztribútorától.

ldm start-reconf primary

(#164) mr_ricsi válasza Adi (#163) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Nem értettelek félre. A hozzászólásom arra vonatkozik, hogy hány embert érint, ha szervertápokat a Seasonic gyártja a Chieftecnek. (Mert desktop tápot nem gyárt neik)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#165) Adi válasza mr_ricsi (#164) üzenetére


Adi
senior tag

Hát jelenleg lehet, de régebben tutira gyártott, ti. 2 napja adtam el egy 250W-osat itt a fórumon. :DDD

ldm start-reconf primary

(#166) atosz válasza Kalandor (#40) üzenetére


atosz
őstag

Ezt nem is tudtam. Nemreg tettunk ossze egy havernak egy konfigot, amihez a haz-tap paros sulinetes Eurocase (asszem cseh) volt. Na most nagyot neztem, amikor azt lattam, hogy nincs rajta kapcsolo! :Y Pedig frankon halk, egy nagy 12 centis venti van benne alul. Ha jol tudom egyebkent a tap CE engedelyes, ha ez jelent vmit. :)

(#167) Adi válasza atosz (#166) üzenetére


Adi
senior tag

A Codegenekre is ráraknak ilyen matricákat; szerintem olcsón és nagy tételben bármikor szállít neked is ilyet bárki Kínából, ha matricázni akarsz valamit. :DDD

ldm start-reconf primary

(#168) Totyi válasza Adi (#167) üzenetére


Totyi
őstag

Na most hiába van meg az új táp,a feszek ugyan stabilabbak;de még mindíg van kilengés.

(#169) Adi válasza Totyi (#168) üzenetére


Adi
senior tag

Az természetes, csak az a kérdés, hogy mennyi?

Mértem én pl. lm_sensorszal (linuxos szenzordriver-csomag) a feszültségeken 5-10% közötti ingadozást, jelezte is a program, hogy szerinte az kicsit sok; de a gép ennek ellenére hibátlanul működött.

ldm start-reconf primary

(#170) Totyi válasza Adi (#169) üzenetére


Totyi
őstag

Kb 8%.kicsit kisebb az érték mint a codegennél.Nem baj,hogy megvettem;legalább nyugodtabb vagyok.A súlya legalább kétszer nagyobb,mint a codegennek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.