Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Totyi válasza mr_ricsi (#98) üzenetére


Totyi
őstag

Ok,azt hittem,hogy a mr ricsi egyben a neved is jelöli,bocsi!Most mélyen elszégyeltem magam!!:)

(#102) Totyi válasza mr_ricsi (#97) üzenetére


Totyi
őstag

Meg van értve!!!Érdemes megvenni a codegen 400-as helyett?:)

(#103) b0unCe


b0unCe
aktív tag

mr_ricsi:

#85: A áramingadozás/feszultsegingadozás javitasahoz +aramfelvetelre van szuksege a tapnak. Nemdebar? Igaz ez olyan elenyeszo, hogy tenyleg csak par forintban mutatkozik meg.

#89 Igaz, hogy leggyakrabban codegen tapot adnak szamitogephazakhoz, de legtobbszor az is okozza a problemat. Es markasabb tapokrol meg nem igen hallottam, hogy galibat csinalt volna. #93ban leirtakban pedig csokken a villanyszamla (ez tegnap este nem is jutott eszembe). Szoval szamla szempontjabol tok mindegy, hogy van e benne pfc, vagy nincs.

#91
mr_ricsi irta: ''A Chieftec nem gyárt tápokat, csak matricáz. A Sirtec az egyik beszállítója, és a Sirtec néven kapható tápok a matrica kivételével az utolsó csavarig megegyeznek az ugyanolyan típusszámú Chieftec táppal. (Csak nincs rájuk ''örökélet'' gari.''

b0unCe irta: ''Sirtec: Chieftec un utangyartott verzio. Kisker brutto 16K
Szinte ugyan azokkal a tulajdonsagokkal rendelkezik, csak garanciaban ter el''

Remelem ez a hszed nem kioktatas volt hanem kiegeszites.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#104) mr_ricsi válasza b0unCe (#103) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''A áramingadozás/feszultsegingadozás javitasahoz +aramfelvetelre van szuksege a tapnak. Nemdebar?''
A PFC nem áram/feszültségingadozást javít, hanem az feszültség és az áram fáziseltérését. A passzív PFC-nél ezt néhány tekerccsel és kondenzátorral oldják meg. Ezeken tényleg lehet 1-2 W veszteség, de ez nem számottevő az egész teljesítményfelvételhez képest.

''utangyartott verzio''
Nálam az utángyártott azt jelenti, hogy egy neves terméket (jól-rosszul) lemásol valaki, és a saját nevén forgalmazza. (Ha meg az eredeti néven, akkor hamisítvány)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#105) erdoke válasza b0unCe (#103) üzenetére


erdoke
titán

[L]http://prohardver.hu/rios3_popup.php?mod=40&id=77362&start=2&len=1[/L]

+ magyarul: [L]http://www.krl.hu/termekkatalogus11.htm[/L]

A lényeg az, hogy te némileg többet fogyasztol PFC nélkül, de ez a szolgáltatónak rossz, mert a villanyóra ezt nem méri. Illetve annyira mégse rossz neki, mert (tudtommal) tartalmaz erre nézve némi korrekciót az árképzésük.

A legjobb aláírás a héten

(#106) ollie válasza Totyi (#95) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegyél légszi space-t az írásjelek mögé, mert így nagyon zavaró. És az is jó lenne, ha nem tripláznád az írásjeleket. Köszi!

***

(#107) Totyi válasza ollie (#106) üzenetére


Totyi
őstag

Ok,felkiáltó jelek zárolva.Megértettem.Nézegettem tápokat,akadt 1 db 550W AEROCOOL AKTÍV PFC táp.Bruttó 20000.Vagy maradjak a sirtec-nél?

(#108) Totyi


Totyi
őstag

Ugyanolyan tápból van több márka is.Zalman,vantec,sirtec,aerocool.Melyiket?

(#109) tomcsi23 válasza erdoke (#105) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vagy egy másik: [L]http://www.juventus-team.hu/tesztek/450.html[/L]

Peace

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#110) erdoke válasza tomcsi23 (#109) üzenetére


erdoke
titán

Bocsánat, ha tévedek (nem vagyok szakember a témában), de ez valami orbitális baromságnak tűnik. Egyrészt a végkövetkeztetés miatt (hasonlítsd össze mondjuk a középső linkem következtetésével), másrészt azért, mert az illető még a magyar szakszót sem ismeri (fázisjavítás).

''Bemutatnánk egy technikai megoldást amivel hatékonyabb, takarékosabb és környezetkímélőbb müködésre bírhatjuk a számítógépünket.''

Már ez a kezdet is gáz, hiszen egy aktív PFC-s táp többet fogyaszt mint egy PFC nélküli, mégha a különbség nem is jelentős. A hatékonysághoz megintcsak nincs közvetlen köze a PFC-nek. Egyedül a környezetkímélőbb mivoltán lehetne vitatkozni (passzív PFC-s táp brummogása például zajártalomként figyelembe lett-e véve, stb.), de ott is egyelőre az áramszolgáltató nyer vagy bukik a dolgon.

Talán nem véletlen, hogy a nagy ipari fogyasztók mind PF alapú számlázási rendszerben vannak, és hogy megéri nekik cégeket fizetni, akik a komplett fázisjavításukat (PFC) csinálják...

A legjobb aláírás a héten

(#111) Totyi


Totyi
őstag

Kicseréltem a gagyi 400-as codegenemet!!!

(#112) erdoke válasza Totyi (#111) üzenetére


erdoke
titán

Gratula! :C

Mi lett a vége? Chieftec 420-as?

A legjobb aláírás a héten

(#113) Totyi válasza erdoke (#112) üzenetére


Totyi
őstag

Végre már vki emlékszik rám!A vége egy aerocool 550 wattos lett.Így már azért mások a fesz értékek!!!Tood mit mondtak a codegen-re?

(#114) Fade_Away válasza erdoke (#110) üzenetére


Fade_Away
őstag

áááá ha pfc egy táp az azjelenti fázis''javítós''?

Tehát ilyen tápot veszek áramszolgáltatónak teszek jót?
szétvet ideg :)

mingyá szétszedem enyém ha 20bazinagy kondi van benne mégidegebb leszek :)

(#115) Totyi


Totyi
őstag

Azt hittem,hogy vkit érdekel még.Na nem baj.Pedig nagyon szólt a vita,hogy milyen lehet az az aerocool táp.:DDÉn már tudom.

(#116) erdoke válasza Totyi (#113) üzenetére


erdoke
titán

Mit mondtak a Codegen-re? Az újabbak egyébként már nem annyira veszélyesek.

A legjobb aláírás a héten

(#117) tomcsi23 válasza erdoke (#110) üzenetére


tomcsi23
veterán

Meglehet. Én sem vagyok otthon a témában. (Ja, akkor meg nem kellett volna linkelni. :) ).
Szal, szorri.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#118) Totyi válasza erdoke (#116) üzenetére


Totyi
őstag

Mondom,hogy milyen configba kellene.Ő erre:milyen tápod van?Mondom:codegen 400-as.Erre mosolyogva kicsit gunyorosan,de mégis komolyan ennyit mondott:codegen?Az nem táp!!!:))

(#119) Adi válasza Tifusz (#58) üzenetére


Adi
senior tag

Attól nem lesz jobb egy CD-író, hogy gyorsabb, mint a másik. Egy Plextornál pláne nem. :DDD

Én is elpasszolhatnám az itthoni, ''lassú'' 40/12/40-es IDE Plextoromat, és vehetnék valami újabbat és gyorsat. De talán mégsem. :)

ldm start-reconf primary

(#120) Adi válasza mr_ricsi (#83) üzenetére


Adi
senior tag

Honnan? Ahonnét Magyarországon Chieftecet lehet venni. :) Egy régebbi, TG103-as munkaállomás-házban van benne pl. egy ilyen. De a szerveremben is redundáns 300W-os Seasonic volt.

ldm start-reconf primary

(#121) Totyi


Totyi
őstag

A változás nem egetrengető,de van.A feszek sokkal stabilabbak,de annak volt igaza aki az alaplapra tippelt.Sztem annak a hibája.

(#122) roPHka


roPHka
senior tag

nem olvastam végig a topikot, és nem is kötözködni akarok, de 1-2 napja még te hirdettél egy Sirtec 360W-os vagy milyen tápegységet, ha érted mire célzok ezzel...:U

[Szerkesztve]

(#123) #00809728


#00809728
törölt tag

Eddig mindenki leszolta de a cégnél és nálam jól ficereg és nem is drága.
450wattos Mercury!!! 5500ft!!!

(#124) asturel válasza #00809728 (#123) üzenetére


asturel
őstag

ennel a confignal nem lett volna meg +5 ezred 1 tapra ?;>

(#125) #00809728 válasza asturel (#124) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nekem ez megfelel és le is kopogom.De lett volna + 5000ft és akkor mit kaptam volna???
Láttam és halottam is márkásabb új tápot eldurrani.

(#126) Totyi válasza roPHka (#122) üzenetére


Totyi
őstag

Értem mire célzol,de én már vettem magamnak.Ajánlotta nekem is a hapsi,de nekem más kellett.teccik érteni?:)

(#127) mr_ricsi válasza Adi (#120) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''De a szerveremben is redundáns 300W-os Seasonic volt.''
OK, innen nézve igazat kell adnom neked. De azért a saját szemszögemből megkérdezném: hány ember fog innen a PH!-ról chieftec szervertápot venni magának?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#128) mr_ricsi válasza Totyi (#118) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''codegen?Az nem táp!!!''
Ez nem a hozzáértését bizonyítja, hanem hogy fórumolvasó... :)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#129) mr_ricsi válasza #00809728 (#125) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''Láttam és halottam is márkásabb új tápot eldurrani.''
Természetesen azokkal is előfordul, csak kisebb az esélye, hogy a gépedben lévő alkatrészeket is elrendezi.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#130) tts válasza #00809728 (#123) üzenetére


tts
addikt

Bocs, hogy beledumálok - de ezt már nem bírtam megállni - 450 W/5500 Ft.

Ember - ebből 1000 a csomagolás - mit adhatnak 4500-ért?

(#131) Totyi válasza tts (#130) üzenetére


Totyi
őstag

Igazad van.Valamit csak tudnak a ezek,ha 15-20 ezerért árulják!Émn ha tudom,hamarabb veszek.:t

(#132) Conki


Conki
tag

Re: 1

Nézd meg a configom, nekem ezt viszi a 360-as Chieftecem.
Persze vidkari lesz másik, gondolom elficánkol vele az x800 is:)

(#133) Totyi válasza Conki (#132) üzenetére


Totyi
őstag

Én megmértem mennyit is vesz fel a pc-m.Full terheléssel monitorral együtt kb 280 w-ot.3-ról 3.6-ra emelve igencsak megnőtt:350!Ebből ugye 70 a monitor.

(#134) Mazka05 válasza Totyi (#1) üzenetére


Mazka05
őstag

400W-os Coolink-ot tudok ajálnani. [L]http://www.coolink.hu/[/L] Én ilyet veszek Athlon64-hez!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#135) Totyi válasza Mazka05 (#134) üzenetére


Totyi
őstag

Köszi,de már megoldódott a probléma egy aerocool 550 wattos táp személyében.:DD

(#136) #00809728 válasza tts (#130) üzenetére


#00809728
törölt tag

Mivel egy nagy mamutcégnél vagyok és tudom mi mennyibe kerül ha becsomagolják.
Karton doboz semmi más.kb 1000ft:F jó az kb 90ft-nek.

Pld mennyire saccolod egy dvd lemez előállitását vagy egy komplett slim cd mondjuk verbatim lemezt???

Nézd a topicnyitó azt írta erős konfighoz kell táp.Én javasoltam de nem fenyegetőztem,hogy vegye meg a Mercury tápot.Majd ő eldönti mennyi pénze van és mi fér bele az elképzelésébe.

Mivel én árulok dvd ill cd lemezeket igy ott sem én szoktam mások helyett eldőnteni ,hogy milyen lemezt vegyenek.Szerinted melyik lemez van a toppon??
PRINCO pedig milyen az???

Látod sajna javasolhatod és mondhatod ,hogy melyik a legjobb és ami bevállt ha még is az olcsobbat veszik meg.Pedig ott nem 5000-10000ft a különbség hanem pár 100ft!!!

Dodi

(#137) Totyi válasza #00809728 (#136) üzenetére


Totyi
őstag

Erre nem tok mást mondani Neked csak azt,hogy:miért drágább a többi neves táp?Hm?Mert neves?Nem hinném.Azért mert tudja azt amit a többi 5000 Ft-os nem.Csak gondolj utána.Egy trabanttal is elautózol,meg egy bmv-vel is.Csak azért még sem mindegy.

(#138) Conki válasza Totyi (#133) üzenetére


Conki
tag

Hm.
Majd kiderül, nálam fog-e működni:)
Bár mondjuk akkor én -70-nel számolhatok:)

(#139) Totyi válasza Conki (#138) üzenetére


Totyi
őstag

Sztem is.Ha nem prescott rendszered van,akkor nem zabál annyit.Egyszer érdemes lenne mindenkinek megmérnie,nagyon tanulságos.

(#140) LukE válasza Totyi (#133) üzenetére


LukE
veterán

(mar csak az a kerdes, hogy miert vettel egy 550W-osnak irt tapot egy olyan konfighoz, ami sajat meresed szerint AC kevesebb mint 300W-ot vesz fel...)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#141) #00809728


#00809728
törölt tag

Nézd ha van egy valag pénzed akkor 15000ft és menj be egy számtek boltba és válogass van jóbnál jóbb.Te nyitottál egy topikot azzal,hogy erős konfighoz keresek tápot.Nekem egy elég erős konfigom van és lekopogom a táppal nem is volt gondom.5500ft 450w mercury nem a leges legjobb mint a BMW de a cégüknél 50db gépben megy folyamatosan kb 2-3éve az Őcsém legelső mercury tápjáról ne is beszéljünk.

Én csak ajánlottam de nem kényszeritettelek.

Ha már a BMW emlitetted az új 3-as sorozatból a 316 ami 116pacit képvisel tudta ,hogy 40000km után feladja a szelep emelő hidralika és beáll a motor.
Kb 11db van az országban szerte szét és mindegyik az új mocira vár.

Autós cégnél Labortechnikus vagyok

(#142) Totyi válasza LukE (#140) üzenetére


Totyi
őstag

Megmondom én Neked.Azért mert tetszett,és jó teszteket olvastam róla.És még vmiért:550-es táp egy jó darabig elég lesz,ha nem tévedek.

(#143) #00809728


#00809728
törölt tag

Mérésre én a Zsiga féle netes pogit használom.Nálam bevállt.Szerintem tők jó!!

(#144) Angie™ válasza #00809728 (#141) üzenetére


Angie™
addikt

''Ha már a BMW emlitetted az új 3-as sorozatból a 316 ami 116pacit képvisel tudta ,hogy 40000km után feladja a szelep emelő hidralika és beáll a motor.
Kb 11db van az országban szerte szét és mindegyik az új mocira vár.

Autós cégnél Labortechnikus vagyok''



WOW..ez tök jó, ilyeneket tudni ..:DD THX:Y Haverom BMW mániás, holnap leoltom :DD na jó csak vicc volt:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#145) Totyi válasza #00809728 (#141) üzenetére


Totyi
őstag

Jaj már,ne kötözködj.Csak példának mondtam.Lehetne bármi.Akkor miért csak 4500 ft a mercury és miért 15000 a másik?Vmi oka csak van hogy miért kerül 3-szor 4-szer annyiba.Vagy ez egy gigantikus átverés aminek az áldozatai vagyunk?:)nem hinném!

[Szerkesztve]

(#146) Conki válasza #00809728 (#141) üzenetére


Conki
tag

Az új(!) 3-as sorozatból szerintem még senkinek sincs példánya:)

(#147) Totyi válasza #00809728 (#141) üzenetére


Totyi
őstag

De még nem válaszoltál!:(((Miért drágább a másik(neves) gyártó terméke?Olykor sokkal?

(#148) #00809728 válasza Totyi (#145) üzenetére


#00809728
törölt tag

Oké persze van különbség én azt nem is kétlem.
De a mercuryt netto árban írtam amugy 7700ft!!!

Tehát én csak ajánlom de nem szegezek a halántékodnak pisztolyt ,hogy vegyed meg.
Ja én nem vagyok mercury résztulajdonos sem.

(#149) #00809728 válasza Conki (#146) üzenetére


#00809728
törölt tag

316-os új motor kb 1éve fejlesztették ki.Tavaj ösztől lehetett megvásárólni.Plakátokon is mutogatták,hogy 116paci nem semmi.
Na én azt a fajtát emlitettem.

(#150) Totyi válasza #00809728 (#148) üzenetére


Totyi
őstag

Értem.A haver gépe is megy már 1.5 éve egy Vargáné táppal.Amiről beszélünk,nem általános téma;hanem ha baj van.Akkor mit csinál a táp?Villám?Áramszünet?Volt,nálunk is;és mit szólsz....mercury táppal!!!na mit gonolsz.mi történt?Táp-kuka,alaplap-kuka!!!A táp annyira kuka,hogy egy másik alaplapot is szétküldött!!!Abit kv7 volt szegényke,még jó hogy gariba kicserélték.

[Szerkesztve]

(#151) #00809728 válasza Totyi (#147) üzenetére


#00809728
törölt tag

Egy példa dőntsd el.

Van nálunk a cégnél egy golf 4 19pdti mocis.
A cégünk inkább üzemanyagellátórendszerrel foglakozik.Tehát majdnem a lelke.
A golfban a komplett rendszer kb 1500euro.A Ford és a Volvoban kb fele annyi.
Volkwagen mérnőkei is azt magyarázták azért annyi mert anyag van benne és értékállob,minőségibb.
Ezért a cégünk ugy határozott vesz egy Golf 4 autot újat és kicseréli a mi megtervezett és olcson gyártott cucunkra.
Mit gondolsz a 9-10 honapos golfban mennyi km van???
176.000 és mai napig megy él és virul a mi cuccunkal ami fel annyi mint a HÍRES VW cuccai.

(#152) Conki válasza #00809728 (#151) üzenetére


Conki
tag

Aztért 9-10 hónap alatt 176.000 km nem semmi:))
Szegény ótó:)

(#153) #00809728 válasza Totyi (#150) üzenetére


#00809728
törölt tag

Te szerited egy villámot bármelyik táp kibir???

Nézd én inkább megyek melozni te pénztárcád döntsd el te mit szeretnél venni.Itt sok szines dolog elhangzott igy tudsz bőven jóban ill rosszban duskálni.Sajnos mi nemtudjuk mennyi pénzt szánsz rá.
Én is szertnék egy über jó autót.Csak sajnos nem az autó drága hanem az én fizetésem kevés.
:C

(#154) Totyi válasza #00809728 (#151) üzenetére


Totyi
őstag

Figyelj.Ezen lehetne vitázni reggeltől estig.De általában az árral a minőség is feljebb kúszik.Nekem mercury táp már hazavágta a gépem,nem kell.Akinek kell,vegye meg.Én bízom a nagyobb gyártókban.

(#155) tts válasza Conki (#152) üzenetére


tts
addikt

178000/300 = 586. Minden áldott nap kiment velevalaki Bécsbe meg visszajött? :Y Na ne.

Amúgy sok ilyen csoda rendszert, meg kenő anyagot, meg adalékot, stb... láttunk, de a sok ''hülye'' BMW meg VW csak tovább tolja ránk a saját szarait tovább.:C

Csomagolás - nem azt gondoltam mi az önköltsége, azt, hogy mennyiért adják el neked - az meg úgy van ahogy mondom.

Bocs az offért!

[Szerkesztve]

(#156) #00809728 válasza Conki (#152) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hidd el én is sajnálom de hihetetlenül nagyon jó a motorja 136 paci 6sebesség.Dőfi kis járgány.Bárcsak ilyenem lehetne.....
Egyébként ha utána néztek az rs skodában milyen moci is van???

Nem.nem benzines hanem az 19pdti moci mert megy mint állat.

(#157) Totyi válasza #00809728 (#153) üzenetére


Totyi
őstag

Na,autó példa.Suzuki 1.0-ás gls-em van.És tökéletesen meg vagyok vele elégedve!!!:))Pedig van 100* jobb annál.

(#158) #00809728 válasza tts (#155) üzenetére


#00809728
törölt tag

Sajnos nem Bécsi utak voltak hanem inkább Spanyol ,Belga ill Olasz déli.Mevel sok helyen vannak ford gyárak.
2nap alatt a rekord sztádán 1800km-er.

(#159) Totyi válasza #00809728 (#153) üzenetére


Totyi
őstag

Itt nem arról van szó,hogy kibírja-e vagy sem.Hanem,hogy halálakor mit visz még magával.Nekem ''csak'' az alaplapot vitte.:(

(#160) #00809728 válasza Totyi (#157) üzenetére


#00809728
törölt tag

Na látod erről beszélek.Te nem vennél mercury tápot mert ez + az én meg nem vennék szuzukit.Az emberek sajnos ilyenek ezért is készül kb 300féle kocsi.

Erre is van egy páldám.Van egy cég 3 emberkével országot járják és tesztelgetnek.Ez a cég a 3mebrekével saját autot használtak.Km után benzin pénz.Nagy biznisz ha pld gázolajos autod van eszik 5litert a te fönöd meg ugy tudja van egy benzines autod ami 10litert eszik.
Ja meg ha olcsobban hozzájutsz az anyaghoz akkor meg pláne.
A fönök egyszer a 3 emberke alá adott ugy 1éve egy szuzuki 13sportot.Na ezeknek tőbb sem kelett mert ugrott a havi benzin zsebpénz ami kb 20000ft volt /fejentként.Elhatároza ez a 3 embeke ,hogy nincs 5 sebesség használata és amit tudnak kihoznak a joszágból.Azaz padló gáz hagy zabáljon és hátha tönkre megy a motor. Igy a fönök kénytelen lesz vissza állaitani a régi rendszert.
Mai napig megy a szuzuki 150.000km!!! De a karoszéria már rügyedezik a rozsdától.:C

(#161) tts válasza #00809728 (#158) üzenetére


tts
addikt

Elég érdekes ez a ''márkasovinizmus'' :C

Nekem van egy Seat Alhambrám 1,9 TDI Lux - én tudom hogy megy és hogy fogyaszt (abszolut TOP!) - meg van egy 1.8 Elegance Zafirám - 125 ló - nem rossz.
Nem jobb és nem rosszabb mint egy Ford , a Seat meg ua. mint a Galaxy - de azért BMW-kel egy napon sem merném emlegetni. :C

Táp - persze, hogy a vétel totál magán ügy - de véleménye mindenkinek lehet.

(#162) Totyi válasza #00809728 (#160) üzenetére


Totyi
őstag

A suzukinak a motorja nagyon jó,a kaszni meg;hát igen.Eszembe jutott egy vicc:hány ember kell egy trabant elkészítéséhez?Kettő.Az egyik ragasztóz,a mások hajtogat.:)))Magánvéleménye mkinek van.De az hogy sokan hajtogatják ugyanazt,az már jelent vmit.Vagy azt,hogy van benne vmi;vagy azt hogy mki hülye!

[Szerkesztve]

(#163) Adi válasza mr_ricsi (#127) üzenetére


Adi
senior tag

Félreértettél. :) Nem a PH fórumról vettem a tápot, hanem a Chieftec itthoni disztribútorától.

ldm start-reconf primary

(#164) mr_ricsi válasza Adi (#163) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Nem értettelek félre. A hozzászólásom arra vonatkozik, hogy hány embert érint, ha szervertápokat a Seasonic gyártja a Chieftecnek. (Mert desktop tápot nem gyárt neik)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#165) Adi válasza mr_ricsi (#164) üzenetére


Adi
senior tag

Hát jelenleg lehet, de régebben tutira gyártott, ti. 2 napja adtam el egy 250W-osat itt a fórumon. :DDD

ldm start-reconf primary

(#166) atosz válasza Kalandor (#40) üzenetére


atosz
őstag

Ezt nem is tudtam. Nemreg tettunk ossze egy havernak egy konfigot, amihez a haz-tap paros sulinetes Eurocase (asszem cseh) volt. Na most nagyot neztem, amikor azt lattam, hogy nincs rajta kapcsolo! :Y Pedig frankon halk, egy nagy 12 centis venti van benne alul. Ha jol tudom egyebkent a tap CE engedelyes, ha ez jelent vmit. :)

(#167) Adi válasza atosz (#166) üzenetére


Adi
senior tag

A Codegenekre is ráraknak ilyen matricákat; szerintem olcsón és nagy tételben bármikor szállít neked is ilyet bárki Kínából, ha matricázni akarsz valamit. :DDD

ldm start-reconf primary

(#168) Totyi válasza Adi (#167) üzenetére


Totyi
őstag

Na most hiába van meg az új táp,a feszek ugyan stabilabbak;de még mindíg van kilengés.

(#169) Adi válasza Totyi (#168) üzenetére


Adi
senior tag

Az természetes, csak az a kérdés, hogy mennyi?

Mértem én pl. lm_sensorszal (linuxos szenzordriver-csomag) a feszültségeken 5-10% közötti ingadozást, jelezte is a program, hogy szerinte az kicsit sok; de a gép ennek ellenére hibátlanul működött.

ldm start-reconf primary

(#170) Totyi válasza Adi (#169) üzenetére


Totyi
őstag

Kb 8%.kicsit kisebb az érték mint a codegennél.Nem baj,hogy megvettem;legalább nyugodtabb vagyok.A súlya legalább kétszer nagyobb,mint a codegennek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.