Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59893) djculture válasza Agyzuzo (#59892) üzenetére


djculture
félisten

Riptide-t néztem az se rossz a plusz cuccokal de maga a játék nagyon unalmas:)

(#59897) djculture


djculture
félisten

Érdemes ezt a titanfall-t is megvenni 3 nyavaja robot féle lesz benne a többi dlc.. :)

Az Ea-hoz képest a hiénák üdvhadsereg tagok..

[ Szerkesztve ]

(#59902) djculture válasza reelc (#59899) üzenetére


djculture
félisten

CSI-t ne vedd meg nevetséges az összes, van még ott más jó.

(#59904) djculture válasza VoidXs (#59903) üzenetére


djculture
félisten

Te szerintem a simára gondolsz ő meg a nagyon rossz riptedra mert abböl van gyűjtői a cdgalaxison..
Ezt a Riptidedot a készitők is ugy kommunikálták le hogy muszáj volt megcsinálni de mellette csináljuk a dying light-ot ami mindenkinek ujra örömöt fog okozni.

[ Szerkesztve ]

(#59938) djculture válasza ZsZso (#59935) üzenetére


djculture
félisten

Mert a szokásos szuper Ea féle megoldás. 1. jelentkezz be az origin kliensbe 2. jelentkezz be vagy regisztrálj a sims közösség honlapon 3. Regisztráld a sims3-adat ha még nincs oda regisztrálva. 4 Nyisd meg a linket és engedélyezz minden hülyeséget amit kiír. 5 Kiirja hogy 72 órán belül megadja a kódot az email-be.

(#59942) djculture válasza ollie (#59941) üzenetére


djculture
félisten

Jó neked nekem folyton azt mondta nincs sims3-am igy nem jár a gift.. Utána végigcsináltam amit leirtam hirtelen már meg lett.

[ Szerkesztve ]

(#59944) djculture válasza Aidan85 (#59943) üzenetére


djculture
félisten

Már túlvagyunk rajta 8 óra óta :R Ace patrol ugyis kellett:)
Gemefly-on :

[ Szerkesztve ]

(#59985) djculture válasza darkling (#59981) üzenetére


djculture
félisten

Végre valami jó.

(#59987) djculture válasza eami (#59986) üzenetére


djculture
félisten

Nekem jó az otp ezerszer jobban konvertálja a fontot mint az euro-t.. Eurora sokszor rányomnak 10-15%-ot is másnap mióta a forint gyenge. Fontnál meg 20-30 forint-t nyomnak csak le a számláról másnap akkor is ha 20 fontért veszek valamit. Gmg volt meg steam ahol még euro-ban vásároltam, maradt a steam. Az is átálhatna nem sirnék érte

[ Szerkesztve ]

(#59991) djculture válasza Arkennys (#59989) üzenetére


djculture
félisten

Ja inkább beszélgessük arról hogy indiegála ujabb bundle-t inditott :) Ez az interstellar marines jó valamire? Van benne kettő féle is :)

(#59996) djculture válasza Arkennys (#59992) üzenetére


djculture
félisten

Az a vicc hogy euroban számol már ez a nyavaja is.. 1 dollár 0,9 euro .. Mindegy ennyit még kilehet birni:)

[ Szerkesztve ]

(#60001) djculture válasza Arkennys (#59998) üzenetére


djculture
félisten

Késik a kód ne lepödj meg nekem is vagy 5 perc múlva jött...

(#60004) djculture válasza Jofi81 (#60002) üzenetére


djculture
félisten

Kiírás szerint van benne egy játékos mód is..
Arkennys: Ha emailt irtál giftnél nem volt pipa akkor megfog jönni, levannak terhelve látszik.

[ Szerkesztve ]

(#60008) djculture válasza Arkennys (#60006) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem nincs, nem látok semmi ilyesmit bejelentkezve a profilba.

[ Szerkesztve ]

(#60015) djculture válasza Arkennys (#60012) üzenetére


djculture
félisten

Az ilyen korai hozzáférésű valamiböl elég nagy százalékban sose lesz teljes játék, van olyan ami már 1 éve ezen státuszban van. Ugyhogy nem érdemes nagyon kapkodni. Igazi zsákbamacska az ilyen játék

[ Szerkesztve ]

(#60081) djculture válasza darkling (#60074) üzenetére


djculture
félisten

Sr4 meg Border-hez is annyi dlc van mint csepp a tengerbe igy 1990ft-ért megveszed háromszor ennyit ráköltesz dlc-re.. Bureau: XCOM Declassified az viszont nem lett sláger játék igy nem indul be a pénzszivattyúzás nála 3dlc van tán pár euroért..

Amúgy holnap jön nekem is pakk a cdgalaxistól elvileg két gyűjtői genyóval.

[ Szerkesztve ]

(#60085) djculture válasza maross (#60083) üzenetére


djculture
félisten

Aha. sr sorozat mondjuk pont nem izgat, elég volt a négyest is 10 percig nyomni. Nyomi dx7 időben is csúnyának mondott grafika fizika nincs ha nem lenne benne ezer vicc akkor senkinek se kellene. Lassan az áránál is lesz 490ft annyit ér..:) Sornak jó ..
Viszont a cdgalaxis örvendetes hogy megismétli a 2013 évét. Akkor ugyanaz ment, most kitakaritanak minden régi játékot, ha minden jól megy nyáron meg lesz megint 3 pack is. Amit nem tudtak eladni azt 2013-ba is összecsomagolták 3db/990forintért

[ Szerkesztve ]

(#60088) djculture válasza Shepherdke (#60086) üzenetére


djculture
félisten

Vásárláskor kiírja:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#60093) djculture


djculture
félisten

Azért ez már kemény "újabb" AC még ebben a hónapban :

"A Ubisoft igen furcsa bejelentést tett: az eredetileg DLC formájában megjelent Assassin's Creed: Freedom Cry önálló játékként is megjelenik, méghozzá a napokban! A PC-s változat február 25-től lesz elérhető 14,99 dolláros áron, míg a PS3-as és PS4-es Freedom Cry kicsit korábban, február 18-án kerül fel a PS Store-ba, ugyanennyiért. A játék a jelek szerint nem kap dobozos kiadást, csak letölthető formában lesz elérhető."

[ Szerkesztve ]

(#60127) djculture válasza Arkennys (#60126) üzenetére


djculture
félisten

Gmamersgate-n van meg a staker, gog csak jobb lehet. Bár a gamersgate-n decemberben olyan akció volt hogy ha megvolt egy stalker bármelyik része akkor a másik kettőt megkaptad 1 fontért..De csak ugy működnek hogy a meglévőt felkell rakni és utána már a másik kettő vásárolt felinstalált is működik.

[ Szerkesztve ]

(#60144) djculture válasza warcat (#60140) üzenetére


djculture
félisten

81 dlc az fain. Engem szerencsére ez a játék se érdekel, szerintem egy fos az elsőhöz képest. 2-3 dollár a valós értéke.
Bízom benne hogy nem ilyen gagyisztán lebutított lesz a Men of War: Assault Squad 2 is...

[ Szerkesztve ]

(#60153) djculture válasza warcat (#60152) üzenetére


djculture
félisten

Grimm complette 1 dollárért ajándék.

(#60178) djculture


djculture
félisten

Dead Island: Epidemic Beta nekem is jött négy darab. Aki szeretne vegyen fel ugyanilyen nicken vagyok steam-en is.

[ Szerkesztve ]

(#60183) djculture válasza sing1ep1ayer (#60182) üzenetére


djculture
félisten

Szivesen.

Még ha valakinek kell egy maradt..

(#60189) djculture válasza tipuka (#60184) üzenetére


djculture
félisten

Ezennel ki is fogytam ..:)

(#60190) djculture válasza NyMRooD (#60187) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos igen.. minden ilyen ajándékot kiosztogattam, volt két féle játék is. De legközelebb ha lenne még te leszel az első.

[ Szerkesztve ]

(#60194) djculture válasza bullseye (#60188) üzenetére


djculture
félisten

Nem rossz.. bár a játék lenne ilyen..

(#60198) djculture válasza BigBlue69 (#60197) üzenetére


djculture
félisten

2 990 Ft Én a dead islandot vettem az is annyi volt zombimaszk meg egy komplett dvd hogy készült meg poló meg egy zombifejes pendrive.
Cdgalaxis kitakaritotta most az összes eladhatatlan porosodó collectors kiadást.

[ Szerkesztve ]

(#60201) djculture válasza Niczo (#60200) üzenetére


djculture
félisten

Hát azért az is nagy vicc 1990-ért, mikor nemrégiben lopott kulcsok miatt milyen ribillió volt hogy jaj oda lett a drága pénzen vett játék.. Most meg utána dobják az embernek...

(#60208) djculture


djculture
félisten

Már megint brutal legend a humble-n ráadásul 6 dollárért.. ezek mit szívtak?

[ Szerkesztve ]

(#60210) djculture


djculture
félisten

Nézzük a jó oldalát tele lesz a net Thief-el apróért... Többi játék már rengeteg embernek megvan...

(#60215) djculture válasza ZsZso (#60211) üzenetére


djculture
félisten

AMD Silver Rewardokat osztogatott az alienware mit irták.. Na most ott 2 játékot lehet választani ezekböl:

(#60223) djculture válasza NyMRooD (#60222) üzenetére


djculture
félisten

Majd lesz még tuti akkor elküldöm :)

(#60228) djculture válasza ruti (#60220) üzenetére


djculture
félisten

:D

[ Szerkesztve ]

(#60231) djculture válasza szallasi007 (#60229) üzenetére


djculture
félisten

Játékhoz ezt adják majd: :D

Bestbuy lesz 8500-ért ezen röhögni...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#60248) djculture


djculture
félisten

Dracula koporsója meg a többiek: [link]

(#60252) djculture válasza dante0425 (#60250) üzenetére


djculture
félisten

Á ez a drága : [link]
Ráadásul vették mint a cukrot... Ez szerintem nem várható 2990forintért :D

[ Szerkesztve ]

(#60302) djculture válasza Mate (#60301) üzenetére


djculture
félisten

Én gondolkozok rajta...Mondjuk postapontra 590 Ft a szállitás csak és a helyi posta előtt megyek el mindennap..

(#60313) djculture válasza 9Petya2 (#60312) üzenetére


djculture
félisten

Kitudja végleges e... mostanában mindenhol ez megy, bundlestars is egyik hónapban dollár másikban font utána most meg euro..

[ Szerkesztve ]

(#60316) djculture válasza szami777 (#60314) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk más oldalakon a font-ba lévő ár figyelembe veszi a font dollár viszonyát is de itt ezt elfelejtették. Ha ezt viszont behoznák itt is, te se morognál mert fontban kevesebbet fizetnél forintba átszámolva mint ha marad az euró.

[ Szerkesztve ]

(#60318) djculture válasza SAABPEPE (#60317) üzenetére


djculture
félisten

De aztmondják mai napig eléggé olyan is mint az ára most... [link]

[ Szerkesztve ]

(#60320) djculture válasza SAABPEPE (#60319) üzenetére


djculture
félisten

Én csak a bétát játszottam de ott is már fényévekkel jobb volt a grafika.

(#60339) djculture válasza ZozzHUN (#60337) üzenetére


djculture
félisten

1 euro az mert a 0.4 visszajön simán a kártyákból amit ad de még az is meggondolandó.

[ Szerkesztve ]

(#60347) djculture válasza eami (#60345) üzenetére


djculture
félisten

Ja tegnap vettem 3 euróért egy játékot és most nyomták le az ingadozás árát 170ft-ot. Ha fontban veszek játékot semmi ilyesmi csak ennél a bzi euronál :D Ma is volt 301-től kezdve 310 ig minden, font meg ingadozott 2forintot.

Zolás:Ahopgy szokták mondani aki az Ea-tól előrendel valamit az sikeres ember nem lehet... ;]

[ Szerkesztve ]

(#60349) djculture válasza djculture (#60347) üzenetére


djculture
félisten

Most is nyomatják ezt a Titanfallt hétröl hétre jelentenek be szívatásokat. Nem értünk rá leprogramozni csak 3 robotot de majd dlc-be meglehet venni. Tök jó lesz 6vs 6 multiplayer mert lesznek agyatlan botok . Nem hozzuk ki xboxra a játékot mert nem lettünk kész az optimalizációval. Utána mikor ezt megjátszották, jött fanyalgás hogy: A respawn félti a project jövőjét mivel elfordultak a vevők a terméktől.Aki ezek után puszira megrendeli annak én megnyitnám a lipótot újra..

[ Szerkesztve ]

(#60352) djculture válasza cskamacska (#60350) üzenetére


djculture
félisten

Jó szöveg de a webshopukba továbbra is fontért lehet venni a játékokat. Amugy nem zavar legalább nem kell költenem. Én az euro-t hanyagolom amig igy ingadozik az árfolyam, egyedül a steam-en nem tudom megkerülni hülyeségek nélkül de ott legalább lehet walletezni.

[ Szerkesztve ]

(#60359) djculture


djculture
félisten

évezred üzlete ;] [link]

(#60363) djculture válasza po1son (#60360) üzenetére


djculture
félisten

Fene tudja ez még elmegy sörre gyűjt biztos :)

(#60367) djculture


djculture
félisten

Én mondjuk akkor se tudom felfogni hogy van pofája valakinek több száz forintért árusítani egy ingyen kapot giftet..[link]
Most én is csoró üzemmódban vagyok jól jönne a lé de pofám nem lenne hozzá, nem így neveltek inkább elosztogattam. Ezzel örömet okoztam másnak, többet ér mint a nyavaja pénz.

(#60403) djculture válasza Mate (#60391) üzenetére


djculture
félisten

Máshol sniper fele annyi..Visszavontam el is fogyott tegnap még volt...2.99-ért limited ráadásul.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.