Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Emulátorok

Hozzászólások

(#151) Atla válasza hito (#150) üzenetére


Atla
senior tag

[link] Itt egy beállítás. Az RPCS3 menüjében felül a Manage--> GamePatches résznél fontos bepipálni a dolgokat. A játék Patch ,vagy hivjuk update-nek,azt az File--> Install pakages menüpont.

Milyen géppel próbálkozol,illetve mi a játék verziója?? Amennyiben ez --> BCES01584,akkor van egy patch 1.11,amivel magyar lesz a játék. Feltöltöm valahova ha kell.

(#152) hito válasza Atla (#151) üzenetére


hito
nagyúr

Azt elfogadnám, köszönöm! :B Nálam is ez a verzió (1584) van fenn. Az még érdekes lehet, hogy melyik RPCS3 az ajánlott a csillió verzió közül.

A konfig: i7-9750H, RTX 2060, 16GB ram (Asus Zenbook Pro Duo). Egyébként a játék elindult, de érthetetlen módon 10fps a max (sokszor 5 alá is beesik), míg a videóban egy 1650-essel 30fps körül megy a srácnak. :U

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#153) Atla válasza hito (#152) üzenetére


Atla
senior tag

Mindig a legfrissebbetr használd.
[link] Ide feltöltöttem az 1.11 Patchet ami egyben a magyarítás is.
A processzoron múlik szinte minden ,nem a videókártyán. Ebből elindulva ,a tied 6/12,ami jó
Próbáld meg a TSX instructiont bepipálni,az emulátor beállításaiban ,amennyiben támogatja a processzor.Ez sokat dob. Illetve próbáld megrángatni. 2.5 Ghz az alapórajeled,ami kevés,a boost órajeled 4.5Ghz de gondolom ez egy mag. Szóval szerintem egy 3.5Ghz kellene legalább négy magon ,hogy 25-30 FPS-ed legyen. Valahogy monitorozd,hogy mennyin megy.

(#154) hito válasza Atla (#153) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, nagyon hasznos infók! :R Visszajelzek az eredményekkel kapcsolatban.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#155) hito válasza Atla (#153) üzenetére


hito
nagyúr

Hát, megnéztem és nem annyin megy. Átlag 3GHz. Minimum olyan 2.6GHz környékén és a max 3.6GHz. Hogy tudnám rávenni, hogy keményebben dolgozzon? :U Illetve sajnos nem TSX-es a proci, ennek megfelelően szürke is ez a legördülő a beállításoknál.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#156) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Lehet van jobb Topic is erre mert Android emulációról lenne szó egy Win10-es PC-n. A Bluestacks-ról tudok, de sok helyen olvastam, hogy nagyon beeszi magát a rendszerbe, én pedig kifejezetten nem komálom az ilyesmit, mert ez egy elég régi PC, kevés erőforrással (2.5GHz Dual Core, 4GB RAM). Lényegében ilyen jellegű "eccerű" játékok futtatásáról lenne szó és persze úgy, hogy a PlayStore teljesen jól működjön vele. Tudtok valami alternatívát?

[ Szerkesztve ]

(#157) szika87 válasza hito (#155) üzenetére


szika87
aktív tag

Én rájöttem hogy van néhány játék amit még nagyon soká fognak rendesen optimalizálni Rpcs3-ra. Viccen kívül sok játék van ami már játszható és ez dícséretes, pl Persona 5 (azzal nyomom most) de jó a dantes inferno, folklore, Kingdom Hearts stb...

De nem fut normálisan egy igen izmos gépen sem akár egy god of war, Uncharted, vagy last of us, vagy red dead redemption...és bár javulnak, szerintem elég sok idő lesz még, mire ezeket felhúzzák játszhatóra.

Éppen ezért bevallom én beruháztam egy ps3-ra, kemény 15-ért találtam superslimet, és megvettem hozzá azokat a játékokat amik nem futnak rendesen még emulátorral.

És ebben viszont jóval előrébb jár akár egy wiiu vagy switch emulátor (CEMU, Yuzu) ott szinte minden fő húzó játékot el lehet indítani úgy h normálisan tudj vele játszani.

We are here for a good time, not a long time.

(#158) hito válasza szika87 (#157) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, van benne igazság. Most tök véletlenül egy teljesen más irányt vettem => cloud gaming. XBOX Pass egész jól működik és 6.5"-os telefonon a Razer Raiju Mobile kontrollerrel nagyon nagy élmény a dolog. Egy csomó XBOX címmel lehet játszani felhőből és ez most felülírt nálam mindent (gamer notebook, meg RPCS3). Napi kb. 15-20percet van időm játszatni és ennél egyszerűbb megoldás nincs. Havi 4eFt. Éves szinten 3-4 játék jönne ki az árából, így meg kis túlzással több 100-ból tudok válogatni.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#159) djfantom válasza SunMount3r (#156) üzenetére


djfantom
tag

A helyedben az android emut elfelejteném és a batoceraplust vagy batocera linuxot raknám arra kétmagos gépre.

(#160) SunMount3r válasza djfantom (#159) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem akarom e miatt mindig lelőni a Windows-t. De amúgy ez a Batorcera tud Android-ot emulálni is? Én nem látom a listában.

(#161) djfantom


djfantom
tag

Sziasztok.Nem tudom mi lett a dolphin emuval.De csak 18-25 fpssel játszhatóak vele a játékok.Élvezhetetlenűl lassúak.Eközban meg a cemu emulátor hibátlanúl viszi a játékokat.Ha valaki tud segítsen megoldani a problémámat.

(#162) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Yuzu emulátorral kapcsolatban lenne szükségem egy kis segítségre.

Aya Neo-n próbálkozom vele (Ryzen 5 4500U proci), de pár perc után egyszerűen kilép és bezárja a programot mindenféle előjel és figyelmeztetés nélkül. Mindig ugyanazon a ponton. Mario Odyssey-t és Mario Golf-ot próbáltam. MO intro után, amikor visszakapja a szakadt sapkáját, Mario Golf-nál pedig amikor betölti a pályát és indulna a játék.

Mi lehet a gond? Milyen konfigurációt használtok? Mit hogyan kell beállítani hogy ne ez legyen?

Előre is köszönöm! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#163) Atla válasza hito (#162) üzenetére


Atla
senior tag

Én végig játszottam,de már nem tudom melyik Yuzu verzióval. Ryzen 2600-al.
[link] Itt egy videó a végén a beállítások! Fontos lenne hogy a te Mario verziód is 1.3.0. legyen.
Valahonnan töltsd le az ápdétet ha még nem tetted.
Enkórón van egy ilyen Super Mario - Odyssey v1.3.0 + Yuzu Emu for PC - FitGirl. Neked elég ebből a játék.

[ Szerkesztve ]

(#164) hito válasza Atla (#163) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm szépen, nagyon hasznos! :R Visszajelzek majd, hogy sikerült-e.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#165) szika87


szika87
aktív tag

Hmm rég jártam erre, lehet előveszem a yuzu-t, megnézem mennyit fejlődött.

Az Astral Chain már egész játszható volt hónapokkal ezelőtt, de volt hogy random kidobott és mivel időközönként van mentés, fel mérgelt és leraktam egy időre az emulátort :D

Az Odyssey nekem is csinált ilyet, végül valami piti beállítás elég volt h ne dobjon ki, talán vulkan-ra kellett állítani, vagy éppen ellenkezőleg opengl-re már nem tudom. Nehéz ezeken az emulátorokon kiigazodni, ahány hardver, ahány rendszer sokszor annyi eltérő beállítás.

Viszont nekem az Odyssey-nél volt egy óriási bug, és ez a switchen játszottnál is előfordult másoknál, hogy törlődött az összes mentés, talán egyet meghagy de az pedig a legelső pályáról kezdi.Na az hajtépős volt mert akkor már nem tudom hanyadik világban jártam, így kénytelen voltam egy mentést leszedni netről ami kb onnan indul ahol abbahagytam.

We are here for a good time, not a long time.

(#166) hito válasza szika87 (#165) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, ez így van. Csoda, hogy egyáltalán ennyire működnek (csillió eltérő hardver) és becsülendő a mögötte lévő rengeteg munka.

Hát, az Odyssey-hez most nem hoztad meg a kedvemet :D

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#167) hito


hito
nagyúr

Nem a leírás alapján - viszont segített -, de sikerült működésre bírnom az Odyssey-t :) Szépen fut 50-60fps között. A Mario Golf sajnos nem megy, nem kompatibilis.

De ami nagy hír: gyönyörűen megy az új Metroid Dread is, ha valakit érdekel. :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#168) szika87 válasza hito (#167) üzenetére


szika87
aktív tag

Micsodaaa már kijött a Metroid Dread és még yuzun is megy :Y
Meló után akkor rohanás hazafelé :D egyébként is most nagyon benne vagyok a metroid szerű játékokba, ajánlom mindenki figyelmébe a F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch-ot, jópofa nagyon :D a 2DS-en meg most járok a vége felé a Metroid Samus Returns-nek szóval jöhet a Dread is :P

We are here for a good time, not a long time.

(#169) hito válasza szika87 (#168) üzenetére


hito
nagyúr

Bizony megy, hibátlanul :K És még 24"-os monitorra kitéve se néz ki rosszul :D

Gyerekkorom legnagyobb játéka volt még a 90-es évek elején a Metroid, fel is ültem most a nosztalgia vonatra :B

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#170) szika87 válasza hito (#169) üzenetére


szika87
aktív tag

Szép :D otthon kirakom a tv-re megnézem ott hogy mutat.

Az a baj nincs az átlag embernek annyi ideje hogy ennyi mindennel játsszon, mindegyikbe csak belekezdek 1-2 órát.
Pc-n fenn van A Resident Evil Village, Days Gone, Death Stranding, Red Dead 2, Detroit became human.
PS3-on neki kezdtem az összes Ratchet and Clanknek, uncharted és god of warhoz és még nem fejeztem be őket.
Yuzun ott van az Astral Chain, Zelda Links Awakening, Luigis Mansion 3, most akkor még a Metroid Dread.
2DS-t már nem is mondanám ott szintén metroid, kingdom hearts dream drop of distance, Persona Q2, Luigis Mansion 2, Xenoblade Chronicles, Dragon Quest VIII, Bravely Second.

Áh leírni is sok volt :D ha suliba járnék nem lenne probléma, de munka és némi szociális élet mellett nemsok idő marad kockulni :DDD

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#171) hito válasza szika87 (#170) üzenetére


hito
nagyúr

Ismerős a helyzet, sőt! :D Nekem még ez a nehéz szitut megfejeli két gyerek is. De értük/miattuk legalább szívesen mondok le a hóbortjaimról, nem úgy mint a munka miatt :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#172) szika87 válasza hito (#171) üzenetére


szika87
aktív tag

Hahaha teljesen megértem és minden tiszteletem :R

We are here for a good time, not a long time.

(#173) hito


hito
nagyúr

Na most RPCS3-mal egy kicsit elakadtam. Egyes játékokhoz vannak patch-ek, de csak bizonyok verziókhoz, tehát először update-elnem kéne a játékot. Na ez az amit 1 napja sehogy sem megy.

Honnan lehetne leszedni PS3 update csomagokat? Már mindent próbáltam, PS3-GUDT_v1.1.exe volt a legígéretesebb, de nem működik sajnos. A frissítési csomagot megtalálja, el is kezdi tölteni, de nem jut sehova.

Ti honnan szoktatok letölteni PS3 update csomagokat?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#174) Atla válasza hito (#173) üzenetére


Atla
senior tag

Kell Discord hozzá!Amennyiben nincs akkor ird ide mit szertetnél.
CSatlakozol az RPCS3 discordjához,az oladlukon ott van a link.
Discordon szerveren a Bot-Spam szobába belépsz,és beírod ezt:
!psn check updates BCUS98114
A BCUS98114 helyére mindig annak a játéknak ird a számát amit szeretnél updatelni.
A bot autómatikusan kidobja a linkeket neked az összes frissítésről.
Letöltöd őket és az emulátorban : File - Install Package/Raps ra kattintassz.

[ Szerkesztve ]

(#175) hito válasza Atla (#174) üzenetére


hito
nagyúr

Szuper, köszi! Már csak az a gond, hogy fogalmam sincs hogy működik ez a Discord. Egyszer már jártam ott, de ennél átláthatatlanabb, idegesítőbb oldalhoz még nem volt szerencsém :(

Most is fél órája szerencsétlenkedek ott, de már azt a Bot-Spam szobát sem találom. Olyan van, hogy random server meg bot. Bot-Spam szobát meg végképp nem találok. Egyszerűen nem igazodok itt ki. Le tudnád írni úgy, mintha csökkent értelmű lennék? :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#176) Atla válasza hito (#175) üzenetére


Atla
senior tag

Telepitsd fel a Discordot a gépre. Ott csatlakozol az RPCS3-hoz.
Vagy a neten csatlakozol,és a programban automatikusan hozzá adja,igy most nem tudom,de ezt kellene látnod. Bekarikáztam ahová be kell irnod.

[ Szerkesztve ]

(#177) hito válasza Atla (#176) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! Az volt a gond, hogy nem az RPCS3-ban voltam, hanem a Discord nyitóoldalán :D :R Most épp ki kell várnom a 10percet, hogy üzenetet tudjak ott írni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#178) hito válasza hito (#177) üzenetére


hito
nagyúr

Na eljutottam odáig, hogy Discordról letöltöttem az update fájlt, de ezt a hibaüzenetet dobja RPCS3 telepítéskor:

Mi lehet a gondja?

SZERK: azt hiszem tudom. Csak sorban lehet frissíteni. Tehát 2.07-re nem tehető fel egyből a 2.17, csak a 2.08. Legalábbis a 2.08 felment :)

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#179) Atla válasza hito (#178) üzenetére


Atla
senior tag

Nem sorba rakod esetleg. Valami ilyesmi. Mindet fel kell rakni és sorba sajnos!

(#180) hito válasza Atla (#179) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, közben már rájöttem, szerkesztettem is a hsz-t :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#181) Atla válasza hito (#178) üzenetére


Atla
senior tag

Egyébként a GT5-öt nem javasolt 2.07-nél tovább frissíteni.Én elég sokáig eljutottam benne,de sajnos 3-4 futamonként lefagy,és a vége felé mikor bajnokságokat kellenbe menni több versenyben,azok mindig lefagytak,és én ott fel is adtam.
[link] Saját videó 8 hónapos

(#182) hito válasza Atla (#181) üzenetére


hito
nagyúr

Szépen fut nálad :) Gyanítom jóval erősebb vassal futtatod, mint én. Én csak integrálttal nyomom (Ryzen 5 4500U, RX Vega 6) Aya Neo-n. Szerintem nem fogom tudni úgy összehozni, hogy élvezhető legyen. Rengeteg cím így is szépen fut, de ez sok neki, ugyanúgy mint a GT6.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#183) szika87


szika87
aktív tag

Tegnap beizzítottam a legfrissebb early access yuzut és jelentem tényleg stabil 60fps-el megy a játék. Még csak kipróbáltam de ígéretesnek tűnik, viszont még előtte befejezek egy nagyon hasonló játékot amit melegen ajánlok mert nagyon jó hangulata van és szerintem sokan nem is ismerik "F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch" próbáljátok ki, nagyon jó metroid stílusú játék ilyen cuki állatokkal benne de nagyon jó hangulata van, nem emulátoros.

We are here for a good time, not a long time.

(#184) hito válasza Atla (#181) üzenetére


hito
nagyúr

GT5-tel megint gubanc adódott :( Láttam, hogy 11. generációs Intel i7 procikon nagyon szépen fut a játék. Beszereztem egy ilyen gépet (i7-1165G7), de bármit csinálok, kifagy a legkülönbözőbb helyeken, minden esetben az adott verseny pályabetöltés előtt (amikor a Startra nyomok).

Mi lehet a gond? Már tényleg mindent megpróbáltam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#185) hito válasza hito (#184) üzenetére


hito
nagyúr

Valószínűleg megvan a ludas és tök triviális probléma volt. Nem tolerálta, hogy a rendszer felbontás 2560x1600, az emulátor meg 720p-ben futott. Átállítottam a rendszerfelbontást is HD-ra és máris csak az első kör végén fagyott szét :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#186) szika87


szika87
aktív tag

Yuzu-n a 2146-os early access-el már nem dob ki véletlenszerűen az Astral Chain ha valakit érdekelne, tegnap több órát játszottam vele és nem dobott ki egyszer sem. Viszont nem érdemes bekapcsolni a 60fps patchet mert akkor elfog csúszni a hang/kép videó bejátszásoknál. Fps dropok még mindig vannak, de nem vészes, és ez már lehet a 9. generációs i3-as cpu miatt van, ettől függetlenül teljesen játszató és élvezhető. Nem igazán bírom a nagyon japán játékokat de a Persona 5 és ez az Astral Chain kivétel.

We are here for a good time, not a long time.

(#187) TGWH


TGWH
őstag

Sziasztok.
Mednafen-el szórakozok délután. Elsőre nes9x-et néztem, csak az nehezen kúszik fel Debian-ra, annyit nem szórakoztam vele.
Jó lesz ez, usb-s kontrollert lekezeli. Vagy szokni kell, vagy kicsit hangolni.
Próbálkozott valaki vele?
Egyelőre még azt kell megnéznem, hogy a .nes.ips kiterjesztést hogy tudom elérni. Elvileg az is konfig fájl, csak nem tudom mit kellene bele írni :DDD
Meg hang nincs, szóval van még rajta mit csiszolni.

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#188) hito


hito
nagyúr

Pár napja történt egy "érdekes" (inkább piszkosul idegesítő) dolog. Yuzu-hoz vettem eredeti Nintendo Joy-Con konrollereket. Mondom akkor már kipróbálom Dolphin emulátorban is Wii Sports mellé. Youtube-on találtam videót róla, le is töltöttem a BetterJoy alkalmazást. Akárhogy állítgattam, nem akart működni a shake funkció. A mozgást látta, de valamiért a rázást nem tudtam beállítani. Uninstallálltam, utána megint installáltam, a vége az lett, hogy olyan szinten cseszte szét a BT drivert, hogy már Yuzu-ban sem működött a Joy-Con :O

Járt már valaki így? llletve használtatok már Joy-Cont Dolphin emulátorban? Sikerült valakinek beállítani? Ha nem, csak óvatosan a BetterJoy-jal!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#189) hito válasza hito (#188) üzenetére


hito
nagyúr

Ja és a legjobb az egészben, hogy újra kellett húznom a Win10-et is, akkora kalamajkát csinált a BetterJoy :((

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#190) Atla válasza hito (#189) üzenetére


Atla
senior tag

:Y
Az komoly. Én egy időbe a Wiimote eredeti + PC akartam próbálkozni.
Bt-vel működne is a dolog,viszont a motion sensorhoz kellett volna valami sensor bar,amit egyébként meg lehet venni Ebayről pl. de én azért annyira nem voltam lelkes soha.
Mondjuk ha ez az akkor nem drága. [link]
itt meg egy videó hogyan kéne. [link]

[ Szerkesztve ]

(#191) hito válasza Atla (#190) üzenetére


hito
nagyúr

Hopp, akkor ezt a vonalat se erőltetem :D Naivan azt gondoltam, hogy ha veszek egy Wii konrtollert Motion plus-szal, akkor majd működik. Csak azt kifelejtettem a számításból, hogy a Wii-nek még van egy Sensor bar egysége is :B

Lehet, hogy nekifutok még1x, mert Wii-n voltak olyan játékok, aminek nem találom a működő Switch-es megfelelőjét Yuzu-t használva.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#192) Atla válasza hito (#191) üzenetére


Atla
senior tag

Az az érdekes,hogy WII-u emulátor Cemu.
Müködik a motion sensor egy mezei PS4 gamepaddal.
[link] Nézd meg ezt ,én tanusítom ,hogy ez működik,én is így játszottam vele.

(#193) Sonja


Sonja
veterán

Próbálta valaki a Switch kontrollert Dolphin alatt? :F Állítólag működik így a motion sensor, és lehet Wii játékot is játszani vele. Magyarán kiváltja a Wii Controllert. :K Mert, ha valóban így van, akkor veszek egyet (a borsos ára ellenére). :))

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#194) hito válasza Sonja (#193) üzenetére


hito
nagyúr

Csak a mai hozzászólásokig kell visszagörgetned :D

Atla: nem semmi :) Van itthon PS4 kontroller is ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#195) Sonja válasza hito (#194) üzenetére


Sonja
veterán

És tényleg! :B :D Viszont én nem Win alatt akarom, hanem Linux alatt. Ha jól emlékszek, akkor redditen olvastam ezt, ott működött annak, aki ezt használta. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#196) rumkola válasza Atla (#190) üzenetére


rumkola
veterán

Üdv!
Most találtama topikra.
Évek óta használom a wii sensorbart PC-n, de amit linkeltél az nem jó! Csak a sima USB csatist tudod gépre dugni. Tökéletesen működik a Dolphin vele, 4K-ban, texture packokkal megpakolt Zelda és Mario Odyssey nagy élmény.

(#197) hito


hito
nagyúr

A tegnapi win reinstall után természetesen Yuzu-ból minden mentésem oda lett. Előtte megpróbáltam kiguglizni, hogy melyik mappában vannak a mentések. Azt találtam, hogy

C:\Users\*****\AppData\Roaming\yuzu\nand

mappában van minden. Le is mentettem az adott könyvtárakat és átmásoltam az újrahúzott rendszer ugyanezen mappájába, de egyik játéknál sincs meg a mentett állás :O Mit csinálok rosszul?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#198) szika87


szika87
aktív tag

Néztem youtube videókat hogy a steam deck gyönyörűen viszi az emulátorokat. Egy ilyen kis kézi masina kiváltja az alábbi konzolokat (ps1,ps2,ps3 (nem minden játék)xbox, xbox 360, dreamcast, gamecube, ds, 3ds, switch, és persze snes, gba, sega megadrive ...stb)

Már biztos hogy switch helyett ilyet vennék, csak sajnos piszok drága, és a "közelgő" gazdasági válság miatt kétlem hogy sokkal olcsóbb lesz a jövőben. De attól még mindenképp örvendetes hogy kézi és retro konzolra kivált mindent ez az eszköz.

We are here for a good time, not a long time.

(#199) SunMount3r válasza szika87 (#198) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Lehet, hogy tévedek, de szerintem PS2-től kezdve és a fölött már csak az X86-X64 vonalban lehet gondolkozni. Az alatt egy jobb Android-os Mobil/Tablet (és hozzá pl. egy ilyen) is lehet megoldás. Bár lehet a PS2 épp határvonal és egy izmosabb mobil rendszer is elbírna vele.

[ Szerkesztve ]

(#200) hito


hito
nagyúr

Yuzu-val kapcsolatban kérnék némi segítséget. OXP-en rendszer újratelepítés után telepítettem a Yuzu-t. Prod.keys-t bemásoltam a megfelelő mappába, hozzáadtam a játékok mappáját, szépen ki is rakja a játékokat a menübe, de bármelyiket indítom nem megy és a Yuzu ablak fél perc után kiírja, hogy "Nem válaszol".

Mi lehet a gond?

Újratelepítés előtt ment szépen, most pedig tökéletesen halott.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Emulátorok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.