Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Emulátorok

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

Na. Sikerült kölcsönkapnom havertól a Colin McRae 3-at XBOX DVD-n. Van is egy XBOX emulátorom, de az istenért nem hajlandó elindítani. Folyamatosan keresi a DVD-t :(((
Emu neve: X-BOX Emu 1.00
WinXP + SP1. Kipróbáltam mind a DVD írómmal (Pioneer DVR-A05), mind a Hitachi DVD-ROM-ommal. Mindkettőnél rossz.

Légyszi help!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Keitaro válasza anulu (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Segítek egy picit. A helyes megoldás Cathafern aláírásában található, de, hogy ne kelljen keresgélned :
Nincs jó emu se X-boxra se PS2-re.

(#3) Cathfaern válasza Keitaro (#2) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az csak a régi aláírásom volt ;) Ettől függetlenül az állítás igaz. Azt meg már végképp nem értem, hogy miért akar anulu egy olyan játékot emulálni, ami van PC-re is :F

(#4) e-biza válasza Cathfaern (#3) üzenetére


e-biza
őstag

de star wars - kotor (knights of the old republic) nincsen ;]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#5) Cathfaern válasza e-biza (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ő Colin 3-at akart emulálni...az pedig van PC-re, nem? :U

(#6) e-biza válasza Cathfaern (#5) üzenetére


e-biza
őstag

igen,csak arra utaltam,hogy pl lehet vki szeretné emulálni az xboxot mert az X játék nem jött ki pcre, s akkor sincsen normális xbox emulator. érdekelne,hogy pontosan milyen hibák szoktak elöfordulni?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#7) vicces


vicces
addikt

mert biztos nem tudja pc-re megszerezni, nem tudja letölteni, vagy egyszerüen ez az olcsóbb.

:)

(#8) anulu válasza Cathfaern (#5) üzenetére


anulu
félisten

A konkrét indok az, hogy nem indul el nálam a Colin3 :((( Bejön az első kép, ahol kiírja, hogy ''Colin McRae Rally 3'', és ott megáll. 1000 és egy dolgot megpróbáltam már, de egyszerűen nem hajlandó elindulni. :((( Ezért gondoltam, hogy akkor lássuk az XBOX változatot! Meg is szereztem a DVD-t, de egyszerűen nem hajlandó elindulni. A PS2 emulátor pedig amiatt kéne, mert imádnám a Gran Turismo3-at, viszont amiatt az egy játék miatt nem fogok 60e pénzért PS2-t venni! A játékot akár még boltban is megvenném, de kéne egy olyan emu, amivel megy.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Cathfaern válasza anulu (#8) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Aha. A gond az, hogy nincs olyan X-Box/Ps2 emulátor, ami képes lenne rendes játékokat futtatni. Pontosabban van egy olyan X-Box emu ami képes a Halo futtatására, de ez is csak ennyire képes.

e-biza:
Már mint hol jönnek elő hibák? :F

(#10) csudri válasza anulu (#8) üzenetére


csudri
őstag

Kodek miatt nem indul el! HA esetleg fent van a gépeden az Ace MegaCodecPack, akkor tessék legyalulni a gépről aztán mehet a CMR3!

(#11) csudri válasza csudri (#10) üzenetére


csudri
őstag

Mármint a pc-s cmr3!

(#12) vicces válasza anulu (#8) üzenetére


vicces
addikt

már csak 60 ropi a ps2??


kéne egyet venni... :)

:)

(#13) NForce


NForce
csendes tag

Estleg valakinek nincs xbox-RA emuláló?? Mert be szeretném vinni a prince of persian Játékot mert 1 cdre nem fér ki az estra pályákkal és ezért szeretmén x-box-ra. PLs help:DD:D:DD

A nő addig jó míg nem hisztizik. A sex is addig jó míg nem bőg a gyerek. De te mindig is jó vagy.;]

(#14) maniac válasza Cathfaern (#9) üzenetére


maniac
senior tag

Adtam egy ps2 emulatort ami mar eleg kellemesen kivolt fejlodve nemde???

(#15) Cathfaern válasza maniac (#14) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem egyiket sem sikerült működésre bírni :( Én csináltam valamit rosszul? :F

(#16) maniac válasza Cathfaern (#15) üzenetére


maniac
senior tag

Gondolom! :DDD Vagy csak en nem adtam oda azt az emut.

(#17) maniac válasza maniac (#16) üzenetére


maniac
senior tag

Egyebkent havernal lattam meg mult heten mondjuk 1 jatekkal az is mukodott vagy 5 percet majd fagyott.

(#18) georgg1 válasza anulu (#1) üzenetére


georgg1
csendes tag

hali nekem van sok x-box játékom de nincs gépem és emulatorom.
Kellene nekem egy emulátor, ha tud valaki segitsen.

[Szerkesztve]

(#19) Viktor77 válasza georgg1 (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Nem fog senki, mivel nincs.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) peti_sz


peti_sz
tag

Szevasztok!

Én egy cueclubhoz ( ez egy pool játék ) szeretnék emulátort, azt írja ,hogy ez 16 bites windows alaklmazás...
Tudnátok ajánlani valamit?
Köszönöm

(#21) peti_sz


peti_sz
tag


Wake up!!

emulátort szeretnék 16biteshez
kösz

(#22) uzsz


uzsz
senior tag

Azt esetleg tudja valaki, hogy Gamecube emulátor olyan ami működik is
létezik-e?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#23) Shape


Shape
aktív tag

Esetleg valakinek Dreamcast emulátora?
Tudom hogy nem egy mai gép, de vannak rá, jó verekedős gamák.

(#24) Sanya


Sanya
nagyúr

esetleg tud valaki egy olyan emulátort, ami a számológépemet emulálja?

ja a calc?
:D:D:D:C

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#25) Shape válasza Sanya (#24) üzenetére


Shape
aktív tag

Persze nekem van csak fukar vagyok és nem adom oda senkinek:DDD

(#26) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mortal Kombat Deception konzoljai közül valamelyikhez van emulátor? Sajna nem tudom, mikre jelent meg...

I am having fun staying poor.

(#27) Supr@


Supr@
senior tag

Hi!
Sega Dreamcasthez van emulátor, de kell hozzá bios fájl is, azt pedig sajnao nem találok. Nincs véletlenül vkinek?

(#28) Pongi válasza Supr@ (#27) üzenetére


Pongi
csendes tag

Szevasztok ha valaki tudna nekem egy PS2 emulátort ami működik is az jó lenne.Nagyon kéne!!!!!!!!A levél címem:p_o_n_g_i@freemail.hu

[Szerkesztve]:DD

[Szerkesztve]

(#29) L3zl13 válasza Pongi (#28) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem létezik ilyen. Ennyi.

Aki hülye, haljon meg!

(#30) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Sziasztok! (lehet, nem ide kellene ezért az Off..) :)

Valaki ajánlott nekem régi Dos-os progikhoz egy dosbox063_v32.exe nevű utility-t de nem tudtam elinditani XP alatt... (''a fájl sérült, vagy...'' üzenettel elszállt - lehet hogy azért mert 32 bites környezetben megy csak? xp-hez láma vagyok.. :B)

Ha tudtok egy linket, amin van működő verzió, megköszönném.

üdv: ponti_ak

(#31) L3zl13 válasza ponti_ak (#30) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az XP 32 bites környezet.

Más oka lehet.

Ez a hivatalos homepage: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#32) ponti_ak válasza L3zl13 (#31) üzenetére


ponti_ak
addikt

Köszi. :)
Innen töltöttem le a múltkor is, lehet hogy csak rossz mirror-ról...

Kipróbálom több helyről is (plusz nem csak a legújabb veziót hanem régebbit is, hátha csak ez a baj..)

Költői kérdés: Az nem lehet gond, hogy nincs fent SP1 és SP2 se? Nemsokára kiderül...

(#33) ponti_ak válasza ponti_ak (#32) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nah tegnap kiokosodtam DOSBox-ból, műxik rendesen.
Közben a retrogames topikba is benéztem, és ráakadtam a régi játékokra teljesen.. Retro fíling rulez. :DDD

(#34) INNUENDO


INNUENDO
tag

Hogy működik eza ''Ps2emu'' nevü prog ? A PCSX2vel jól elboldogulok (viszonylagosan:) ) De a Ps2emu -ban ottvan az a gomb hogy ''Boot CD/DVD'' meg ''Load BIN'' de mindkettő szürke. MIÉÉÉÉRT??????? :((

(#35) Köcsög


Köcsög
csendes tag

Én még nem nagyon találkoztam, használható emulátorral...

Szerintem aki XBOX vagy PS2 játékot akar játszani,vegye meg a konzolt!!

(#36) INNUENDO válasza Köcsög (#35) üzenetére


INNUENDO
tag

Én is ezt mondom, cskahát már van egy PS2 játékom, és jó lenne belekukkantatni, még ha csak 5 fps-en is
De nem értem ezta Ps2emu -t:(((

(#37) dilibogarr


dilibogarr
csendes tag

hali mindenki!


na ugye van ez az emulátor a PCSX2, és nekem is a a problámám mint Supr@-nak hogy nincs bios fájl, viszont van egy oldal ahol asszem egy részletes leírás van. Csak az az egy gond hogy valmai ismeretlen nyelven, alighanem francia, és hát ha lenne valaki olyan kedves hogy lefordítaná és megosztja a nagyközönséggel, szerintem egész hálás lenne mindenki :)
Bővebben: link

Miko?

(#38) seemannp


seemannp
csendes tag

http://www.nidocom.hu/~emudelirium/forum/

(#39) Basmacskin válasza dilibogarr (#37) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

igen, a pcsx2 jó kis cucc. Csak ált. már az intrókba belefagy :)

--- Geri vagyok ---

(#40) kepeszt


kepeszt
tag

ps1 emulátort XP alá tudtok ajánlani?

(#41) pilóta


pilóta
nagyúr

Ez naggyon jó!
Csak az az egy gond hogy valmai ismeretlen nyelven, alighanem francia :D :C :D

El ne áruld ezt egy franciának, mert rádküldi az idegenlégiót :D!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#42) kepeszt válasza kepeszt (#40) üzenetére


kepeszt
tag

up

(#43) Viktor77 válasza kepeszt (#40) üzenetére


Viktor77
titán

ePSXe. Tökéletesen működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44) uzsz


uzsz
senior tag

Kellene egy amiga emulátor, amihez ven alapból workbench, stb is, v egy cím ha tudtok. Most valami winUae, v mivel próbálkozom. Csk ehhez külön kell minden ha jól tudom. Az 1200-an használt grafikus rendszernek mi volt a neve? Azt honnan lehet leszedni? Már nem emlékszem a dolgokra régen volt.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#45) uzsz


uzsz
senior tag

NNA szóval: Emulátor van, wb van, kickstart van csak nem ok, A kérdésem az lenne, hogy az új amigaOS4- van-e valakinek és emulátorral fut-e. Báár hülyeséget kérdeztem, mert az már nem a 6****-es procikra, hanem a powerpc-kre készül, csak emulálja a korábbi procikat. Látta már valaki ezt működni?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#46) anulu


anulu
félisten

nah, felveszem ennek a topicnak a fonalát, tekintve, h megjelent a PCSX2 0.8 és kezd emberi formája lenni a PS2 gaméknak :D éppen a Revenge of The Sith-tel vagyok elfoglalódva, h rendesen fusson, és ne fagyjon szét az ''úszó betűknél''. amúgy az eleje, a LucaArts logós minifilm tök jól megy, és az intróként használt, játékból kivett részletekben is minimális a grafbug!

a GT4 Prologue viszont csúnyán szenved. utánanéztem a progiban, nem támogatja csak a full GT4-et... :F

ha vki akarja EP3 screenshot-okat tudok felrakni :))

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#47) Dilibogár válasza anulu (#46) üzenetére


Dilibogár
csendes tag

Hali! neked nemvolt gondod az Inno3D-s 6600 GT-vel ? mert nekem az hibás volt, mindig lefagyott:)

miko?

(#48) anulu válasza Dilibogár (#47) üzenetére


anulu
félisten

sehol semmi gond, minden jó vele ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#49) P.Dude


P.Dude
őstag

HEY.Nekem kéne egy ps2 emulátor sürgősen.Hol lehetne eggyet letölteni??????

Zoll

(#50) Noxy válasza P.Dude (#49) üzenetére


Noxy
veterán

Bővebben: link

Sponsored By GOOLE :D

Google-->Ps2emu es lás csodát. :Y

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Emulátorok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.