Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Emulátorok

Hozzászólások

(#51) BxCiviC


BxCiviC
csendes tag

Hi!

Érdekelne, hogy létezik-e müködőképes psx emlátor?
Tudom ps2-höz nincs ilyen, de remélem a jó öreg ps1-hez már tudtak csinálni!
A segitségeteket előre is köszönöm!

(#52) AdrianM1


AdrianM1
csendes tag

Heloka
nemtodna valaki javasolni egy progit ami szimulalya a LPT portot USB helyett, ami jól jonn a doszos programok nyomtatásának, mivel a DOS programogban csak a LPT portokat lehet állitani.
Koszike.

(#53) Kuvik


Kuvik
tag

Sziasztok!
Én Xbox alá keresek emulátorokat..
elsősorban Master System, MegDrive, és C64-es emu kellene, na jó amiga is jöhet..:)

(#54) Master Cheaf válasza e-biza (#4) üzenetére


Master Cheaf
csendes tag

Bocs hogy, el kell hogy szomorítsalak de van KOTOR Pc-re!!!!

(#55) Master Cheaf


Master Cheaf
csendes tag

Sejtem hogy nagyonbután hangzik a kérdés, de NEEEEEEM TUD VALAKÍÍÍÍÍÍÍÍÍ MŰŰŰŰŰŰKÖDŐŐŐŐŐŐŐ X BOX EMUT!

(#56) doc válasza AdrianM1 (#52) üzenetére


doc
nagyúr

DOS alá nem, de ha xp-n megosztod a nyomtatot, jatszhatsz olyat hogy
net use lpt1: \\gepneve\nyomtato
ekkor az lpt-re meno nyomtatandok kijonnek a megosztott nyomtaton

(#57) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Helló!
Nekem éppen Dos Emulátorra lenne szükségem. A DOSBox-al már próbálkoztam, de nem jött be, sok játék nem működött rendesen. Valami olyanra lenne szükségem, ami a legjobbak közé tartozik meg könnyen kezelhető is.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#58) Kolosszus


Kolosszus
csendes tag

Szasztok.Lenne egy nagy kérdés.Létezik olyan ps 2 es emulátor ami egyáltalán futtat valamijen ps 2 es játékot. :D

(#59) Kolosszus


Kolosszus
csendes tag

Honnan tudnék letölteni psx 1 illetve psx 2 emulátort.Már sok helyen néztem de sehol nem találtam.

(#60) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

És újabb problémába ütköztem. A Shadow Warrior-t nem viszi a VDMS (SoundBlaster emulátor), de a többivel semmi baja (Blood, Redneck Rampage). Előre is kösz a segítséget.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#61) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

UP! az #57-es és #60-as hozzászóláshoz.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#62) bod101 válasza Kolosszus (#59) üzenetére


bod101
aktív tag

Itt szétnézhetsz:
[link]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#63) Onizuka


Onizuka
tag

Üdv népek!
Be akarok hergelni egy Sega Saturn játékot, de el kell ismernem h végzetesen béna vagyok hozzá. Van több emu-m is, de be kéne gondolom szerezni hozzá ilyen meg olyan biosokat (8 procis gép!)
Szóval tudna nekem adni valaki egy komplet guideot a témában please?

'am 22 years old and single!

(#64) Onizuka válasza Onizuka (#63) üzenetére


Onizuka
tag

Valaki? :(

'am 22 years old and single!

(#65) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Üdv mindenkinek!
Van egy játéktermi emulátorom vagy mifene egy rakat régi klasszikus játékkal.
A problémám hogy nem tudom az irányítást beállítani. Van a ''Default Game Options''-ban egy
controls opció de ott csak előkészített billenytű beállítások vannak és órákig kell keresgélnem a gombokat hogy mi micsoda. Nem lehet valahogy megoldani hogy én állítsam be melyik gomb hol legyen a billentyűzeten?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#66) tothbe válasza Kolosszus (#59) üzenetére


tothbe
addikt

pedig az emulátor beszerzése nem is nehéz. Inkább rom-ot találni hozzá, ami müködik is, na az az emberes feladat. :DDD

By(e) Tothbe

(#67) L3zl13 válasza tothbe (#66) üzenetére


L3zl13
nagyúr

PS1/PS2 ROM-ot találni nehéz mióta?
1. elektromos öszvér
2. Hivatalosan úgyis csak a sajátodból dumpolt ROM-t használhatod, nemde? :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#68) tothbe válasza L3zl13 (#67) üzenetére


tothbe
addikt

na ezaz. Havernál van egy psxemu, de megvan még a régi ps-e is. viszont abból nem tudjuk kinyerni a rom-ot, mert megégett kicsit. De arra jó, hogy ha megkérdezik hivatalosan, akkor be tudjuk mutatni, hogy itt az eredetije :DDD

Amúgy az elsö az mi? elemule?

[Szerkesztve]

By(e) Tothbe

(#69) tothbe válasza tothbe (#68) üzenetére


tothbe
addikt

Balfék vagyok, illetve, hogy stilszerü legyek, csacsi. :W
Rájöttem mi az pedig szépen fogalmaztad :C (e-donkey, e-mule).

By(e) Tothbe

(#70) örök kezdő


örök kezdő
csendes tag

Hello! Nem tudnátok segiteni honnan lehet letölteni Pc emulátort még nagyon bána vagyok/szerintem az is maradok/SOS

(#71) tothbe válasza örök kezdő (#70) üzenetére


tothbe
addikt

pc emulátort? :Y Milyen eszközröl gondoltad emulálni a pc-t? tv-röl vagy hütöröl? :DD

By(e) Tothbe

(#72) örök kezdő válasza tothbe (#71) üzenetére


örök kezdő
csendes tag

Ne haragudj nem tudom mi a ''becsűletes neve vittem Playstation játékok és az szeretném a számítogépen játszani/nem is annyira én inkább a gyerekeim/azt mondták van valami progi hozzá amivel lehet? :U A hütővel probálkoztam de nem tudom hova kell a sz.gépnél ''bedugi'' van ötleted :R

(#73) L3zl13 válasza örök kezdő (#72) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Jobb PS1 emulátorok:
ePSXe : Legjobb és legszebb, ha sikerül jól belőni az adott játékhoz, ami elég nehéz. Hardveres gyorsítást használ, tehát akár szebb is lehet, mint az eredeti játék! [link]
pSX Emulator : Elég jó a kompatibilitás, de csak szoftveres emulációra törekszik. Egyszerű beállítani. [link]
VGS: Jó kompatibilitás, csak szoftveres és nincs snapshot. Annó fizetős volt, de már rég nem fejlesztik. Nincs weboldala sem... Szintén egyszerű a használata.

Aki hülye, haljon meg!

(#74) örök kezdő válasza L3zl13 (#73) üzenetére


örök kezdő
csendes tag

Sajnálom hogy gondot okozok csak segitséget kértem sajnos nem vagyok tökéletes de hülye sem én még nem tanultam az iskolába sajnos,de érdekel és szerertek vele vacakolni a gyerekeim valoszinüleg többet tudnak mint én de ezt nem mondom meg nekik!!!Kösz a tippeket megpróbálom bocs a tudatlanságomért háta vannak rajtam kivűl tökéletesnek született emberek :O :C Köszike!!!!

(#75) tothbe válasza örök kezdő (#72) üzenetére


tothbe
addikt

jóvanna, csak nagyon vicceset irtál. ;)
Azért remélem nincs harag, amúgy psx emulátor vagy playstation emulátor a ''hivatalos'' neve. Mindig azt kell a nevébe irni, amit emulálni(utánozni) akarsz, nem pedig, amiröl akarod. ;)

By(e) Tothbe

(#76) örök kezdő válasza tothbe (#75) üzenetére


örök kezdő
csendes tag

Köszönöm szépen engem is zavar a tudatlanságom ,egy kedves barátom mondta itt mindig vannak olyanok akik segitenek ha valamit nem tudok és ez gyakran elöfordul,Azért is örök kezdő maradok de fejlődni szeretnék bár ebbe a korba csak tehetségtelen kezdő leszek már Köszke! :C

(#77) Balinov válasza L3zl13 (#73) üzenetére


Balinov
félisten

üdv,
ePSXe-hez van olyan megoldás,hogy fps játékot (konkrétan medal of honor underground) egérrel lehessen irányítani? elég ciki egy fps-t 100% billentyűről irányítani.
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78) L3zl13 válasza Balinov (#77) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A vezérlő beállításnál ki lehet választani egy olyat, hogy digital + mouse, de nem tudom, hogy ez mit takar, és hogy úgy vezérli-e ilyenkor a játékot, mint egy PC-s FPS.
Ez utóbbihoz nyilván a játéknak is támogatnia kell ezt a lehetőséget, és nem tudm PS1-es játéknál ez meg van-e oldva...

Aki hülye, haljon meg!

(#79) Balinov válasza L3zl13 (#78) üzenetére


Balinov
félisten

b+ meg,kibökte a szemem,mindjárt ki is próbálom moha:ug-vel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#80) örök kezdő


örök kezdő
csendes tag

Sikerült nem tudom mi és hogy de megy a játék a gépen Tök lo Kösz mindenkinek.

(#81) YOZ


YOZ
tag

Hali. Van egy olyan problémám hogy elég sík vagyok a ''MAME32 Plus!'' progihoz.
Leszedtem hozzá a Virtual Fighter 2-őt és csak a háttér jön be, meg megy alatta a hang.
Mit kell tennem állítanom ahoz hogy pikk pakkul mennyen? Ha valaki ért hozzá segítsen kössz előre is.

(#82) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Szügségem lenne egy PC emulátorra Windows XP alá (használni fogom tudni csak nem akarok keresgélni meg kísérletezni), amire tudok Win95 OSR2-t telepíteni, ill. ami képes valamilyen D3D kártyát emulálni, hogy mégis kinézzen valahogy a game. Kösz. :)

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#83) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

A M$ Virtual PC Emulator úgy tűnik megfelel, bár ahogy elmézem ''hardware-es'' D3D támogatást a virtualis S3 Trio nem nyújt, de talán át lehet állítani. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#84) tupacamaru válasza VaniliásRönk (#83) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem D3D támogatást nehezen tudsz beállítani. Én is most foglalkoztam a témával, és az emulátorok nem tudnak D3D-t. Az MS Virtual PC 2007 tud majd, de még csak béta van. (A béta sem tud még) Ha van lehetőséged akkor próbáld ki a VMware-t, gyorsabb, kevesebb erőforrás.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#85) VaniliásRönk válasza tupacamaru (#84) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A beszerzést megoldom :U, de ha abban sincs D3D támogatás akkor felesleges erőfeszítés, a Shogo magyar verziója miatt kéne Win98 DX6-tal (mert a kedves fejlesztők a 2.2-es verzióhoz már nem voltak hajlandóak portolni a magyarítást :P), az meg így is elfut software rendererrel max beálításokkal, csakhát így nincs hardware-es elmosás, és undoirító látványt nyújtanak a kis felbontásű skótkockás textúrák... :((

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#86) tupacamaru válasza VaniliásRönk (#85) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem nincs benne D3D. Én a Vistával küzdök és más fórumon írták hogy az effektek nem működnek. Tapasztalatból mondom hogy jobb a VMware.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#87) VaniliásRönk válasza tupacamaru (#86) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Oks, kösz, de nekem a D3D lenne a lényeg. :) Akkor még várok, MS VPC 2007 mikor jön ki?

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#88) tupacamaru válasza VaniliásRönk (#87) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem tudom. A bétát le lehet tölteni, csak regisztrálni kell.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#89) Osiris


Osiris
őstag

ÜDV!
ARTIFEX Commodore +4 emulátorton próbálok játszani a Bosszú című szöveges kalandjátékkal, de a hosszú ékezetes karakterekkel gondban vagyok, mert nem tudok pl. ó-t írni, így játszhatatlan a játék.
Van esetleg valaki aki tudja, hogy lehetne a magyar ékezetes karaktereket az emulátorban előhozni? Fontos lenne!
THX előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#90) Osiris válasza Osiris (#89) üzenetére


Osiris
őstag

Artifex C= +4 emulátornál az end gomb a commodore gomb. Azzal lehet ékezetes betüket előcsalogatni.
Ha esetleg valaki tudja, hogy lehet megoldani, hogy a billentyűleütéseket stabilan érzékelje az emulátor szóljon!
THX!

(#91) fradi81


fradi81
veterán

itt vannak emulátorok és egy halom játék.

moto g72, Ninebot d28e

(#92) fradi81 válasza fradi81 (#91) üzenetére


fradi81
veterán

A Link lemaradt :)

moto g72, Ninebot d28e

(#93) fradi81 válasza fradi81 (#92) üzenetére


fradi81
veterán

A zsnes(super nintendo) emulátorban a grafikán is lehet javítani elég sokat, a video filtereknél super eagle módot bepipálni és eltűnnek a nagy pixelek. meg a vsync-et se árt bekapcsolni.

moto g72, Ninebot d28e

(#94) csizzah


csizzah
aktív tag

Hi everyone,

Úgy látom a MAME topik nem igazán pörög, ezért megkérdezem itt, nem szokott valaki neten játszani MAME+Kailera formációval?

Üdv.

(#95) butcher eu


butcher eu
senior tag

sziasztok

milyen emulátort ajánlanátok nekem, ami viszi a ps 2 játékokat. és hogy hogyan működik, mi kell hozzá, gépigény, rendszerkövetelmény stb.
minden hsz.-t előre köszi

(#96) bojan válasza butcher eu (#95) üzenetére


bojan
tag

[link] <-- itt találsz emut ami viszi. hát a gépigénye az nem alacsony, de játéktól is függ.

(#97) sagit


sagit
addikt

sziasztok

vettem egy rumblepad 2-t.. és win alatt az egeret az egyik analóg karral szeretném vezérelni de nem találtok progit hozzá...

valakinek ötlet?

pü-t küldjetek mert lehet elfelejtek visszajönni ;)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#98) sagit


sagit
addikt

közben megoldódott
ha valakit érdekel hogy lehet gamepad-dal egeret vezérelni, írjon...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#99) YOZ


YOZ
tag

Nekem egy olyan ember aki MAME fan és minden játék, még a 3d-s játékok is kifogástalanul működnek nála, mert volna pár kérdésem.

(#100) flash-


flash-
veterán

létezik olyan xbox 360 emulátor ami jól működik?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Emulátorok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.