Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

Úgy vettem észre, a Mi10 Ultra akkuja azért elég gyorsan amortizálódik 120W-os töltés mellett.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"Mit nekem öv! Teljes sebességgel előreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!" :D

Amúgy nem tudom mire jó ez a számháború, a kilowattig meg sem állunk?! :U 50-60W már bőven jó.

B.Cs.

(#3) svgyula válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


svgyula
addikt

Szerintem ennek is az lesz a vége mint a japán szamuráj filmekben! Ki sem húzza a kardot a tokból és hullanak az emberek :DDD Itt is olyan lesz meglengetem a töltőt és a telefonon készen van a feltöltés! Konnektor sem kell! elég ha látja :))
Nekem is 65w-os a töltő és 30perc alatt feltölti a telót. Ez is bőven elég a 2-3 esetleg 4 órás töltéshez képest. Eddig kopp kopp ugyanannyit bír az aksi és nem melegszik a normálisnál jobban töltés közben sem.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#4) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#2) üzenetére

Én pedig a másik végletet képviselem, maga 5 wattos Apple adapterrel. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) adamklark


adamklark
senior tag

Megjósoltam a jövőt :DD

(#6) joey04 válasza Silenzio (#1) üzenetére


joey04
titán

ilyet nem szabad itt mondani! :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) bollokcs80 válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Azzal tuti nem ártasz az akksinak. :R

B.Cs.

(#8) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#7) üzenetére

Nem-e?! :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) dilajoska1 válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én is 10 wattos töltőt használok 5000mAh-s akksihoz. :D

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10) Luck Dragon válasza dilajoska1 (#9) üzenetére

Utoljára azt hiszem Xiaomi A1 & A2 esetén használtam 10 wattos adaptert QC 2.0-al . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) dilajoska1 válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


dilajoska1
őstag

Van időm :D :D .

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#12) bollokcs80 válasza Luck Dragon (#8) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egyébként Iphone vonalon sokkal kényesebb az akksi működése/meghibásodása, mint droidon. Nagy alma topikban is sokat pörögnek a százalékokon.

Nekem OnePlussal 30 wattos töltéssel két év után is 90 százalékon volt az akksi. Most S21FE-vel, 25 watton sem hiszem hogy sokkal rosszabb lenne. Így kb 45-65 perc egy töltés, addig se nyomkodom. :D

B.Cs.

(#13) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#12) üzenetére

Egyetértek veled ,de hát minden nem lehet tökéletes . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) ddaydome válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


ddaydome
senior tag

Savanyú az alma?:))))
Amúgy 0,5 év iphone használat után ràjöttem, hogy az apple fanok, imàdjàk magukat szivatni. Egy csengőhang beàllítàsa is tiszta 2000-s évek....
Hozzàteszem, hogy egy 20-50 wattos tempoval màr bőven lehet élni.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#15) mrThomi válasza ddaydome (#14) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem az apple mellé állva mert ez tényleg vicces már, de én pl15 éve nem állítok már csengőhangot, őt mindig le van halkítva a teló. Fiatalként imádtam amikor az esti tömött buszon buliba menet haver rámcsörgöt és a psycosomatik get on da move-ra rázta mindenki míg föl nem vettem.
De a témához, van 7, 25, 33 W töltőm így ki tudom választani mennyire sietek éppen

Nothing Phone (2a)

(#16) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy annyira jó ez. :U
Az Űrgolyhókban sem lett jó vége... :(

;]

Samsung Galaxy A54

(#17) Luck Dragon válasza ddaydome (#14) üzenetére

Se nem savanyú se nem szivatás .
Ha nagyon kell ott van azért a nagyobb adapter is. De a kis SE akkumulátorát hamar feltölti az 5 wattos is. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) kekedi


kekedi
senior tag

Ez már azért túlzás szerintem. Oké, szeretnék majd gyorsabb töltést a jelenleginél (15/25W).
pl. valami 50-70W körülit. De ez már tényleg vicc....Tényleg ennyire sietünk mindenhova?

(#19) Gerybut válasza kekedi (#18) üzenetére


Gerybut
tag

Pár éve ugyanezt írták az 50-70-re :DD Most meg már azt írod példának.
Miért is nem jó a 25W? Nalátod... :))

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#20) Gerybut


Gerybut
tag

5 hónap után 98% az aksim, közel 3 hónapig 100% volt.
Ugyebár max 22-23 W-al tölt a 13 Pro, sosem nyomkodom közben, nem hagyom úgy éjszakára stb.
Ha tudja ezis azt az amortizációt ,mint amelyiket 200W-al töltik...el kéne már engedni ezt a jaaj az aksi úgy sem bírja. Jelezném, egyik sem bírja.
Az iPhone akkuszázalék fingreszelése pedig amit a userek művelnek egyszerűen szánalmas....nem tudok velük azonosulni. Sajnos rengeteg a birka az Apple fanok között.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#21) joey04 válasza Gerybut (#20) üzenetére


joey04
titán

Az akkuszázalék fingreszelés valóban szánalmas. De ebbe beletartozik a te kommented is. :DDD

Nekem 1 év után is 100% volt, pedig nyomkodom töltés közben, sőt még hotspot is megy, és sokszor éjszakára is töltőn hagyom. Most 97. Megjelenés napján vettem. Na pont ennyit ér.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) mrThomi válasza joey04 (#21) üzenetére


mrThomi
addikt

Iphonnál nem mindegy, hogy gyári beállítások visszállítása előtt vagy után nézed az akku állapot százalékot.

Nothing Phone (2a)

(#23) joey04 válasza mrThomi (#22) üzenetére


joey04
titán

gyári beállítások visszállítása

ilyet csak eladás előtt csinálok, de nem változott legutóbb sem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Gerybut válasza joey04 (#21) üzenetére


Gerybut
tag

Ez annak köszönhető, hogy nem egyforma méretű akkuk vannak a telefonokban.
Te a szerencsésebbek közé tartozol, nem azért mert kíméled vagy nem kíméled.
A gyár megadja, hogy 3500mah az aksi, de a tiéd lehet 3800mah-osra sikeredett, így sokkal később érte el a 3500mah alatti szintet, amikoris elkezdett csökkenni.
Ezt nem én találtam ki, hanem ez tény sajnos :C
Ahogy a kijelzők is eltérőek szeretett cégünknél. (A Pro-k elvileg mind Samsung, a simáknál asszem 3 beszállító AMOLED-je is lehet).

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.