Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) pohár válasza buherka (#2444) üzenetére


pohár
félisten

Hol alakul??
Itt vagy majd kavicsnál Debrecenben? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2452) buherka válasza Racecam (#2450) üzenetére


buherka
addikt

Tény, hogy baj van a nővel is, de nő nélkül meglenni elég nehéz...ezt te is tudod ;)
Szóval... jól van ez így

(#2451) pohár ...majd még megbeszéljük ;) ...azért Kavicsnak is van beleszólása, mert neki kell elszállásolni a bandát.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2453) Racecam válasza buherka (#2452) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hát, ja. Én aztán mindent tudok. :U :D
Öreg vagyok...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2454) szalai56 válasza Racecam (#2453) üzenetére


szalai56
senior tag

Végre nem én vagyok a legöregebb. :DDD

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2455) Racecam válasza szalai56 (#2454) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Erre azért ne vegyél mérget, ha a nickedben a születési éved van. ;] :D

No, alvás...

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2456) szalai56 válasza Racecam (#2455) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez sem jött össze. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2457) tomyoy


tomyoy
senior tag

jó éjt srácok ez a RA3 elég betegesre sikerült:D

off puszi

nyiknyiknyiknyik

(#2458) Flow


Flow
senior tag

Estét.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2459) Str8 sk8r válasza buherka (#2452) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ismét beszélgettünk telefonon két órát... :Y ...

...üdv Flow...

...jó éjt Tom... :R ...

...Szalai 56: ne csüggedj: mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát... ;) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2460) Flow válasza Str8 sk8r (#2459) üzenetére


Flow
senior tag

És mi van, ha 70nek érzi magát? ;]
Na jó, nem gonoszkodom... :P

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2461) pohár válasza buherka (#2452) üzenetére


pohár
félisten

Jah oksa :D
Igaz-igaz, ő etet-itat-szállásol minket :D

Vagyis nem, mert én közel lakok, hazamegyek aludni sztem...
Vagy nem tudom... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2462) szalai56 válasza Flow (#2460) üzenetére


szalai56
senior tag

Elmondom a főnökömnek, hogy 70 éves vagyok, kérem a nyugdijazásom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2463) raskolnikoff válasza szalai56 (#2462) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Na azér még csak nem alszik mki.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2464) pohár válasza raskolnikoff (#2463) üzenetére


pohár
félisten

Én még itt vagyok áááám :D
Fél 2-kor keltem, nemigazán vagyok álmos... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2465) szalai56 válasza raskolnikoff (#2463) üzenetére


szalai56
senior tag

Addig vagyok, mig le nem szakadok.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2466) Flow válasza szalai56 (#2462) üzenetére


Flow
senior tag

Biztos meg fogja érteni... :D

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2467) szalai56 válasza Flow (#2466) üzenetére


szalai56
senior tag

Ö már nyugdijas. :P

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2468) Flow


Flow
senior tag

High definition audio driver telepítésénél egyszerűen fogja magát a gépem, és újraindul. :F

Nem akarok windowst telepíteni... :W

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2469) raskolnikoff válasza Flow (#2468) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Próbáld ki másikkal.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2470) pohár


pohár
félisten

Flow neked hogy-hogy nincs egyedi avatarod Házigazda létedre? :D :B :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2471) szalai56 válasza Flow (#2468) üzenetére


szalai56
senior tag

Jó driwert teszel rá? Ezért szeretem én a régi gépeket.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#2472) raskolnikoff válasza szalai56 (#2471) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Jaja. Esetleg még Evrestből direkt linkkel.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2473) Flow válasza raskolnikoff (#2469) üzenetére


Flow
senior tag

3 félével. Felrakja valamelyikkel, de sárga felkiáltójeles.

Pohár: Még nem találtam meg az igazit. :D

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2474) pohár válasza Flow (#2473) üzenetére


pohár
félisten

Jaaahh, értelek :D
Akkor sok sikert a kereséshez :D

Lépek skacok aludni, holnap korán (délben ;] :P ) kelés, aludni is kellene valamennyit előtte :D
Bye all, és jó éjt mindenkinek!! :R :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2475) raskolnikoff válasza pohár (#2474) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Csákány!

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2476) Flow


Flow
senior tag

Én is lépek. További jó szórakozást!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2477) Str8 sk8r válasza Flow (#2476) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...jó éjt nektek...amúgy próbáltad már a win "új hardware telepítése" menüpontot? :F ...az álltalában megtalálja a neki megfelelőt... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2478) buherka


buherka
addikt

Bocsi skacok...én meg nyomtam a bankos melót :U
Most meg zúzok a sarokba ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2479) Str8 sk8r válasza buherka (#2478) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...itt vagy még? :Y ...a vodafone újított a mobilneten: egyszerűen megváltoztatták a szerződést, merthogy joguk van hozzá...mostmár ha az adatforgalmam meghaladja a 5giga/hót akkor csucsban a sávszélességet korlátozzák 150 kilobite/secre(22kilobájt/másodperc) :W ...ha a 10gigát is meghaladom, akkor egész nap korlátozva... :W ...r0htt k@k1ház1@k... :((( ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2480) _seth_


_seth_
veterán

Kedd óta nem aludtam... kávé, redbull, akaraterő :D De megérte :D Na de most alszom egyet kb 3 órát :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2481) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt mindenkinek! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2482) kavicssli


kavicssli
addikt

Tegnap barátnőmmel megnéztük a Madagaszkár 2-t! Csak ajánlani tudom nagyon kis rajzfilm! A Pingvinek és a majmok hozzák a szokásos jó hangulatot! Nálam a film 10/7 :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2483) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#2479) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egyszerű: 15 napon belül felmondhatod a szerződést, ha hűségben vagy, akkor is. benne van az ászf-ben. mert ugye azt átolvastad alaposan... :U

annnyira szeretem azt a jó szokást (nem biztos, hogy magyar sajátosság), hogy hall az ember egy reklámot, beleugrik az üzletbe, aztán panaszkodik orrba-szájba, hogy anyám, én nem ilyen lovat akartam, különösen nem csak azt a bizonyos alkatrészét, amit kaptam a pénzemért. persze az ászf-et meg úgy általában a szerződést azt gyorsan aláírjuk, hogy tudjunk menni haza. ja, hogy az ászf elérhető a neten is, és előtte is elolvashattuk volna? :U

(#2484) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#2483) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a lényeget nem érted! :F ...megváltoztatták a szerződést...hat hónapja ezzel netezek, és eddig nem volt vele bajom, csak tegnap óta korlátozzák a sávszélességet... :( ...

..."a szemetek kinyírták Kennyt"...átmentek a kutyim a szomszédhoz, és kinyírták a szomszéd kiskutyáját...mi jöhet még... :W ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2485) horyk válasza kavicssli (#2482) üzenetére


horyk
senior tag

Jó Reggelt !

Az bizony tuti kis rajzfilm a kisfiam napi 2x megnézi. :D

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#2486) menalcas


menalcas
őstag

Szép jó reggelt mindenkinek !
Esik....., nálunk itt Debibne eik és frankón csúszik az út

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#2487) horyk válasza menalcas (#2486) üzenetére


horyk
senior tag

Szasz !

HOL :F itt nem :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#2488) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#2484) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de értem. válassz jobbat. vagy nem tudsz? akkor fogj össze pár emberrel, és csinálj.

egy ideje nem értem meg a csak panaszkodni képes, de tenni nem akaró embereket.

(#2489) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#2488) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...akkor én nem értem...csináljak mobilnetet??? :F ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2490) horyk válasza Str8 sk8r (#2489) üzenetére


horyk
senior tag

Vagy egy új mobil szolgáltatót ! :))

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#2491) kavicssli


kavicssli
addikt

ngabor2: Jó lett a SIM kártya

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2492) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...megtörtént eset: a bácsika eladta a birkáit...2db 54000 forintos bankóval fizettek neki, amit elvitt a bankba bevávtani...lol...

...megint írom: őszinte részvétem a szomszéd kutyinak...a két kutyám áttőrt, és széttépte...most persze nekem kell magyarázkodnom...holott a megerősített kerítést nyáron ő cserélte le egy dizájnosabb gyenge modellre...2mm vastag 6cm széles fa lécekből fonott csoda dizájnu izére...az egyik kutyusomnak nyoma veszett...valószínű, hogy a sintérek vitték el...nem voltam itthon...csak anyum mesélte...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2493) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#2489) üzenetére


ngabor2
nagyúr

például. vagy menj egy olyan szolghoz, aki nem csinál korlátot, vagy jóval feljebb. ja, hogy az drága... tudod, krisztus koporsóját se őrizték ingyen (különösen úgy, hogy abban a korban és abban a kultúrkörben nem használtak koporsót ;])

(#2494) horyk válasza Str8 sk8r (#2492) üzenetére


horyk
senior tag

Ezt a bankós estet tegnap láttam a tv-ben, hát nagy birka lehetett az öreg ! :DD

Remélem a kutyád előkerül. :R

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#2495) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#2493) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...itt vagy mobilnet,vagy monotel...de az nem moibil,és a melóba nem tudom hurcibálni...de állitólag minden mibinet ilyen lett...ahogy egy ismerősünk mondaná: sitfáksit...

...Horyk: lololol...még nállam is negyobbat szívott... :DDD ...én is remélem...gondolhatod...születése óta nevelgetem...embet sose bántana... :( ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#2497) menalcas válasza horyk (#2494) üzenetére


menalcas
őstag

húú horyk jó volt a tegnap esti, negyed 1ig nyomtuk, ma reggel majdnem elaludtam melóból, most meg mindjárt bealszok :DDD

Str8 sk8r: igen mert állitólag a fájl cserélősdi eddig tíltva volt, most viszont már nem és ezért korlátozták meg, valahogy így olvastam valamelyik nap

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#2498) adalbert1


adalbert1
veterán

Hello mindenkinek!

Ehh, ma gazd. stat vizsga... És most döbbenek rá hogy milyen keveset tudok belőle. :(

Kavics neked mi történt az arcképeddel?

Str8 sk8r : uhhh, ez a 2 54k-s bankjegy nem gyenge story... Sajnálom egy kicsit hogy átverték, de ha ilyen könnyen ment nekik...

[ Szerkesztve ]

(#2499) buherka


buherka
addikt

Jó reggelt :U

Látom Kavics tesó végleg elbúcsúzott tőlünk. :W ...én tudom, hogy miért.
Szomorú vagyok :O

(#2498) adalbert1...az én cégem borítékolta az 54K-s bankjegyeket, pont mondtuk a kollégákkal, hogy ez frankón úgy néz ki mint egy eredeti 20K-s :U ...Úgy látom ezt meg is ették páran :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2500) ngabor2 válasza buherka (#2499) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mihez vannak ezek az 54k-s bankjegyek? gondolom valami reklám, de hozzám azok nehezen jutnak el (nem, nem a reklámblokkolás miatt, az ki van kapcsolva. nincs tévém... a reklámok miatt :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.