Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17284) csoda120


csoda120
tag

Na gyerekek!
Barátom :Laci
Barátnője:Bernadett

Hol is kezdjem?!Laci elment a jósnőhöz és 2órát töltött ott.A jósnő megmondta neki,hogy van egy barátnője és annak van egy szőke hajú kislánya.Majd megkérdezte Lacitól,hogy a barátnője nem terhes?Erre mondja Laci:lehetetlen,szedi a gyógyszert...Jósnő:biztos,hogy olyan 2-3 hetes terhes.Még azon a héten elmentek nőgyógyászhoz és kiderült,hogy tényleg terhes,Bernadett pedig bevallotta,hogy egy ideje nem szedi a gyógyszert.
Akkor mondott még neki olyanokat,hogy mind a ketten totál féltékenyek,amit még én is tudok,hogy 100%-ig igaz.bármikor elmentük bulizni,akkor ők tuti,hogy összeveszttek már csak azon ha a másik másra nézett...Olyanokat mondott még neki,hogy van egy szellem aki meg akarja ölni és üldözi.Mesélte Laci,hogy voltak olyanok,hogy ment hazafele Bernadettéktől kocsival este és látott az út közepén alakokat csuklyában arc nélkül röhögni.Lehet hülyének néztek nem érdekel,de én ezt is elhiszem,mert számomra hiteles ember mondta!3 hónap alatt lefogyott kb 50kg-ot,volt kórházban,voltak kisebb balesetei...Úgyhogy nem vicc.Akkor mondott a jósnő olyat Lacinak,hogy kiskorában voltak természetfeletti erői,csak ezeket elnyomta magában.Tegnam elmesélte Laci,hogy kiskorában összeveszett az anyukájával,ideges volt berohant az anyukája szobájába és erre fel apró szilánkokra tört a lámpa égő ettől megijedve sírva átrohant a nagymamája szobájába és akkor ott is szilánkokra tört.Biztos megint hülyének gondoltok,de én ezt szintén elhiszem.Mondta a jósnő,hogy mindenkinek van egy jó és egy rossz útja amit nem mi választunk.Jahhh és még az is megjósolta,hogy volt egy gyerekkori szerelme akit nagyon szerett és meghalt... :( Ezek mind 100%-ban igazak!!! :Y

Kb ennyit tudtam hirtelen összeszedni,de még mondott nagyon sokmindent...kb 1,5 órát beszéltünk telefonon.

Nem kell senkinek sem elhinni ezt amiket leírtam és egyáltalán hinni a jóslásban természetfeletti dolgokban,én elhiszem és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.