Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#219) VinoRosso válasza Cambi (#217) üzenetére


VinoRosso
veterán

Lehet a Legend Editionhöz jár valami protekció?

Nekem tökre máshogy működött. 3-ból 3x, 2db 0-0 meg egy 2-2, aminél beütött a szokásos script: kétszer vezettem, mind a kétszer középkezdésből gólt rúgott az ellenfél úgy hogy a labdába se tudtam beleszúrni, méterekre álltak az ellenféltől a játékosaim, amikor a passzsávot fogtam kötényben átment a játékosomnak, nem is egynek hanem kettőnek egymás után. Az annyira tipikus, hogy nem lehet nem felismerni.

CO-OPból 3 meccset toltam, 1 casual meg 2 clan, mind a háromnál kilaggolt az ellenfél, ebből kettőnél kaptam GP-t.

Vannak jobb dolgok, némileg gyorsabban lehet játszani, de a labdakezelésen rontottak a demohoz képest.
Pl passzolok Dinnyónak kb 4 méterről laposan, nem erősen, passz után leveszem az ujjam az analógról, a gép se mozgatja a játékost és három(!) méterre pattanik tőle a labda... nem hittem el, hogy ilyen van.

Belöbbölt labda a védelem mögé, full középen az ötösön a csatárom, jobb lábas labda középről, belsővel le akarom helyezni a bal alsóba kapásból és a 16-os csücskénél hagyja el az alapvonalat a lövés.. 78-as OVR. Még ha akarnám is nehezebb lenne mellé lőni onnét mint eltalálni a 7 méteres kaput.

A labdaátvételnél az LT-vel kapu felé fordulást továbbra sem sikerült megtalálni, ugyanígy a jobb analóggal magam elé pöccintést se. Ezeket kivették a játékból?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.