Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd írás? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) [Mike]


[Mike]
tag

Halee!

Probléma: vettem DVD írót Media-ban 19.900HUF-ért. Asus, dobozos, de a dobozában semmi nem volt csak az író, gondoltam roppant inteligens XP majd felismeri...hát tévedtem, mert minden volt már, Cd író, DVD rom, CD újraíró stb... Feltettem Nero 5.5-öt (az volt kéznél) elvileg ír DVD-t, de nekem most csak egy újraírható CD kellene...Sehogy sem írja meg...Se az XP beépített írója se a Nero, illetve látszólag megírja mind2ő, de aztán ha beolvassa egyáltalán a CD-t nincs rajta semmi.

Kérdés: Mit lehet tenni? Újabb Nero kellene? De ez miért nem írja meg rendesen a CD-t? DVD író hibás?

Megoldás: ???

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#2) Angie™ válasza [Mike] (#1) üzenetére


Angie™
addikt

hogy hogy nem ismeri fel az XP??? nemértem..

amugy erről beszélünk???

[L]http://www.asus.com/products/optical/drw-0804P/overview.htm[/L]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) mattheus


mattheus
őstag

Sztem nagyon régi a Nero és nem ismeri fel rendesen a DVD- íródat. Próbálj letölteni 1-et a netről (30 napig ingyenesen használhatod) és rögtön kiderül , hogy ez-e a gond, de nagy valószínűséggel ez lesz.....

(#4) [Mike] válasza Angie™ (#2) üzenetére


[Mike]
tag

Őőő nem. Az én típusom: ASUS DRW-0402P

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#5) [Mike] válasza mattheus (#3) üzenetére


[Mike]
tag

Oksa kipróbálom. Kössz a tippet!

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#6) emre33


emre33
addikt

bocs, lehet hogy nem jó helyen kérdezem, de nekem egy olyan progi kellene , amivel ki lehet szedni egy dvd-ből az ac3-as hangsávot !

Melyik probival probálkozzak ?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7) fokukac válasza emre33 (#6) üzenetére


fokukac
nagyúr

DVD2AVI => demux all tracks

egyébként a legjobban a gordian Knot-tal jársz, annak a része ez is.
először berippelés dvd-decrypterrel, majd dvd2avi, demux, és ott vannak az ac3 hangsávok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8) Flameus válasza [Mike] (#1) üzenetére


Flameus
aktív tag

Nem lehet, hogy Image Recorderre írógatsz? :F
Nézd meg a CD/DVD író alatt a választás menüt.
Szvsz használd a legfrissebb Nero-t - lehetőség szerint mindig!

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#9) vakeger válasza Flameus (#8) üzenetére


vakeger
csendes tag

Az Xpnek van egy olyan hibaja hogy nem mindig ismeri fel a dvd irot dvd ironak csak cd irot lat.A registryben kell valamit babralni de mar nem talalom azt az oldalt ahol olvastam.
Valami xp trükkökel volt kapcsolatban.

(#10) emre33 válasza fokukac (#7) üzenetére


emre33
addikt

probáltam , de nem megy, mikor betöltené a dvd sávot, egyszerüen lefagy a program ! winyó mindha dolgozna , de 10 perc után se történt semmi

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#11) Tomcat13 válasza emre33 (#6) üzenetére


Tomcat13
senior tag

DVDShrink, esetleg!

'' Meghalni lehet, de elfáradni sohasem''

(#12) Tomcat13 válasza [Mike] (#1) üzenetére


Tomcat13
senior tag

Igazából nekem már harmadik DVD-írom van a gépembe(Toshiba, LG, Pioneer időrendi sorban),de még nem volt ilyen problémám, viszont a Piot már csak a 6. -os nerok tudják kezelni, lehet nálad is ez a gond!

'' Meghalni lehet, de elfáradni sohasem''

(#13) erdoke válasza emre33 (#10) üzenetére


erdoke
titán

[L]http://www.google.co.hu/search?hl=hu&ie=UTF-8&q=dvd+audio+ripper+download&btnG=Keres%C3%A9s&meta=[/L]

A legjobb aláírás a héten

(#14) Tomcat13


Tomcat13
senior tag

miért van az hogy dvd írok és a buffer ingadozik?

'' Meghalni lehet, de elfáradni sohasem''

(#15) erdoke válasza Tomcat13 (#14) üzenetére


erdoke
titán

Melyik, az író vagy a vinyó puffere? Előbbi normális egy bizonyos szintig, utóbbi azért lehet, mert valami más is használja a merevlemezt. Esetleg még tele is van és töredezett is.

A legjobb aláírás a héten

(#16) Tomcat13 válasza erdoke (#15) üzenetére


Tomcat13
senior tag

a lényeg az, hoyg mindakettő ugrált, viszont most letíltottam az NAV2004-et arra az időre amikor írok, így nem ugrál viszont még akkor is ír amikor lejár a hátralévő idő, és egy full lemez megírása így 15.08 idő, és ez nem is gáz, az egy percet kibirom, azt nem tudom miért lasabb!

'' Meghalni lehet, de elfáradni sohasem''

(#17) pweisz


pweisz
senior tag

Hi emberek. Havernak van valami olyan gondja, hogy a pioneer DVD író nem akar DVD-t írni, valami olyasmi a hiba üzenet, hogy lézer vagy lézerfej beállítási(vagy kalibrálási) hiba. Találkozott már valaki ilyennel?

(#18) _Hunter_ válasza pweisz (#17) üzenetére


_Hunter_
őstag

a nero írja ki nekije?

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#19) pweisz válasza _Hunter_ (#18) üzenetére


pweisz
senior tag

Ja asszem az.

(#20) pweisz


pweisz
senior tag

Na senki? Nem járt még valaki így?

(#21) royle


royle
csendes tag

NEC 2500A DVD irót vettem pár hete.
Próbáltam Princo '-R' DVD-ket írni 4X-esen. Gond nélkül megírta, de lejátszáskor elakadt. Telepítettem az 1.07-es firmware-t, de ugyanaz történt.
Ezután megpróbáltam néhány Verbatim '+R' 4X-esen. Ez tökéletesen sikerült.
Miért nem írta meg a Princo-t, és miért sikerült a Verbatim? Csak a minőség a baj, vagy a '-' ,'+' különbség az oka?

(#22) Ranger007 válasza pweisz (#17) üzenetére


Ranger007
csendes tag

Hi,Az az iró bizony beszart.Énis vettem egy asus dvdirót aminek ugye pio a belseje megirtam vele vagy 15 lemezt aztán és nekemis mindig a pozicionálásra ugatott,visszavittem asusékhoz ök ültek rajta 2 hetet mire kinyögték hogy javithatatlan és adtak egy toshibát.

Asus a7n8x-E DELUXE AMD BARTON 2500+@3200+ (11x200)2x256MB Samsung 400ddr Sapphire Radeon 9800pro 128MB Chieftec 420W DualFAn Toshiba SD-R5112 DVD-R

(#23) erdoke válasza royle (#21) üzenetére


erdoke
titán

Csak a minőség. Nem is feltétlenül az író oldalon, hanem a lejátszónál.

A legjobb aláírás a héten

(#24) koxx válasza pweisz (#20) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem is volt már ilyen mégpedig akkor amikor egy Princot szerettem volna 4x- esen megírni. Onnantól kezdve 2x-esen írok mindent. (író: Pio 105)

(#25) _Hunter_ válasza pweisz (#19) üzenetére


_Hunter_
őstag

Hát nem tudom, hogy az enyém eseti példa, s lehet, hogy hülyeség akkor úgyis kijavítanak.
Író: plextor px-708a
Haver 120hdd lévő filmeket kell kiírni.
Nero express v. burning room. Az első lemez megvan. Második lemeznél lézer beállítási hiba. Anyád. Ilyenkor az express le is zárja a disket azt ennyi. a burning room az nem zárja a lemezt, így újra lehetet próbálkozni. Megint kiirta. Gép ki be. most megint egyet megírt, utánna kiirta.
Nálam úgy oldodott meg a probléma, hogy a hdd-n csináltam 15 giga helyett, s utánna az író nem hibázott. Amikor irt akkor meg kb 2 giga hely volt, s lehet nem tudom szerintem nekem ez volt a gond, hisz amikor a nero kiirta a lézer beállítási hibát, utánna a decrypter meg írta szépen a lemezt.
Van legalább 5 giga hely a vinyón?

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#26) pweisz


pweisz
senior tag

Kösszi a válaszokat megprobálom továbbítani neki, ha még nem sikerült megoldania a dolgot.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd írás? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.