Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enzo_ferrari


enzo_ferrari
tag

szasztok Okosok! :D

a fenti témában indítanék új topicot, mert a meglévő DVD témák már kicsit túl általánosak, gondoltam a fenti párossal már kevesebben foglalkoztak.

Engem nagyon érdekelne, mert a CCE nem egyszerű progi!

Bármiféle (magyar) leírást, help-et próbáljunk meg megosztani egymással, hogy ezen keresztük sokak számára meggyorsítsuk és javítsuk az írást és bővítsük a JÓ MINŐSÉGBEN DVD-t írni szeretők táborát.

Első kérdés lehetne, hogy hogyan ''nyomjuk'' össze a DVD-nk méretét 4.37-re, sallangok, stb kiszűrésével CCE segítségével!

Köszi

EF

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#2) erdoke válasza enzo_ferrari (#1) üzenetére


erdoke
titán

Az ötlet jó, igenyísítsük a DVD-írást. Viszont magyar nyelven nem nagyon tudok leírást, az angolt pedig már belinkeltem az általános topicba (DVD2DVDR oldalai).

A legjobb aláírás a héten

(#3) enzo_ferrari válasza erdoke (#2) üzenetére


enzo_ferrari
tag

hát, akkor ide is be lehetne, hogy minden egy helyen legyen! Rend a lelke mindennek... :D

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#4) enzo_ferrari


enzo_ferrari
tag

nem hiszem el, hogy senkinek nincs tapasztalata, véleménye, stb... :(

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#5) Penge Borisz


Penge Borisz
tag

Én DVD2ONE-át használok, de sokan azt mondják azzal nem lehet olyan jó képminőséget elérni. A CCE tényleg anyival profibb, hogy érdemes vele bajlódni?

''A semmiből jöttél, a semmibe mész, mit veszthetsz? Semmit!'' Monty Python

(#6) erdoke válasza enzo_ferrari (#3) üzenetére


erdoke
titán

Ahogy óhajtod.

Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#7) szabolc


szabolc
csendes tag

Sziasztok!

Azt ti hogyan oldanátok meg, hogy a számítógép kikapcsoljon, ha a CCE végzett a kódolással?

szabolc

(#8) enzo_ferrari válasza szabolc (#7) üzenetére


enzo_ferrari
tag

...egyébként Te otthon vagy a CCE-ben?

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#9) erdoke válasza szabolc (#7) üzenetére


erdoke
titán

Azt hiszem, vannak olyan shutdown progik, amelyek képesek arra, hogy más alkalmazások működését is figyeljék. Autoshutdown (Pro)-ra keress rá gugöllel.

A legjobb aláírás a héten

(#10) szabolc


szabolc
csendes tag

Neztem mar kulonbozo shutdown progikat, de amiket en neztem, csak egy processt tudnak figyelni, es ha az befejezodik, leallitjak a gepet. A CCE-vel viszont az a baj, hogy nem hoz letre kulon processt a kodolashoz es onmagat sem tudja bezarni, ha vegzett... Tehat semmi process megszunes(befejezodes) nincs, ha vegzett, csak annyi, hogy a processor load leesik 99-100%-rol 0%-ra.

Egyebkent nem mernem allitani, hogy otthon vagyok a kezeleseben, viszont kulonbozo guide-ok olvasasa utan meglehetosen stabilan vagyok kepes avi(divx,xvid) videokat DVD-re konvertlani, ami a rokonsag szamitogeppel nem rendelkezo reszenek eseti szorakoztatasra boven megfelel :DD

(#11) Kuresz


Kuresz
tag

Miért nem jó nektek a dvd shrink?
Deep analisys oszt jó a kép...

--

(#12) enzo_ferrari válasza Kuresz (#11) üzenetére


enzo_ferrari
tag

azért van ez a topic, hogy az ilyen hozzászólások ne kerüljenek ide, hanem máshova, a már korábban megnyitott DVD fórumokba...
köszi

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#13) erdoke válasza szabolc (#10) üzenetére


erdoke
titán

Akkor válassz 2 helyett 4 pass-t, és akkor kitart addig a kódolás, amíg megint gép elé kerülsz.:D

A legjobb aláírás a héten

(#14) nyesi


nyesi
csendes tag

Sziasztok! Válasz sok emberke kérdésére (Miért nem jó nektek shrink??) : Azért mert azt csak MAX 10% rontás mellett szabad alkalmazni, arra jó, efölött bűn!!
Szóval CCE magyar nyelvű leírás: www.printcorner.hu
Egyébként pedig ha nem akarsz annyira érteni hozzá, van egy progicsomag : DVD2DVD-R, ez teljesen free, az IFOEDIT-et, és a CCE-t hívja segítségül , minden lépést/beállítást elvégez, és ha akarod Shutdown is van!
Freeware a progi: www.kickme.to/dvd2dvdr + kell a CCE 2.xx

Üdv

nyesi

(#15) Captain


Captain
tag

Hali,

A témában szinte mindent kipróbáltam már, bátran tudom állítani hogy sztem a CCE a legjobb minőségi, sebességi mutatókkal rendelkező progi. A használata meg nem olyan bonyolult, a fele funkció felesleges. A www.fukrulez.com oldalon angol nyelvű leírást találtok hozzá, meg természetesen minden a témához kapcsolódó progit.

Ööööö....

(#16) svédcsepp válasza Captain (#15) üzenetére


svédcsepp
tag

A cce -t le lehet valahonnan tölteni?

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#17) erdoke válasza svédcsepp (#16) üzenetére


erdoke
titán

Persze. A próbaverziót.

A legjobb aláírás a héten

(#18) svédcsepp válasza erdoke (#17) üzenetére


svédcsepp
tag

A probaverzio az azt jelenti hogy ráteszi a logoját a filmre. nem?

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#19) erdoke válasza svédcsepp (#18) üzenetére


erdoke
titán

Azt hiszem.

A legjobb aláírás a héten

(#20) svédcsepp válasza erdoke (#19) üzenetére


svédcsepp
tag

Az nem jo. Mondjuk tényleg csak probára kellene. ;)

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#21) deedee


deedee
őstag

én leszedem a filmet dvddecrypter-rel oszt dvd2one,oszt néro,oszt jól van.
vagy elindítom az anydvd-t és utána clonedvd-vel pörkölöm a lemezt,oszt jol van.
de most komolyan:szerintem nem olyan rossz a minősége a dvd2one-nak.vagy csak én vagyok túl igénytelen?a másolat bitrátája ha nem 45683 órás a film,akkor szinte megegyezik az eredetivel.a cce-t nem ismerem.súgnátok róla pár szót?

(#22) Zoli2


Zoli2
aktív tag

Helló Mindenki!

Tudtok abban segíteni, hogy honnan tudnám letölteni a CCE nevű progit?

(#23) I_Am válasza Zoli2 (#22) üzenetére


I_Am
veterán

Bővebben: link válogass kedvedre.;)

Amugy gugliba simán beírod CCE download és első linknek nyomja az oldalt

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#24) Winetoo001


Winetoo001
tag

Én DVD Rebuildert használok Bővebben: link, a CCE-t használja kódoláshoz, viszont nem kell bajlódni a beállítással.
Elvileg itt van magyar nyelvű leírás hozzá Bővebben: link.

(#25) erdoke válasza Winetoo001 (#24) üzenetére


erdoke
titán

Nálam a leírásos link nem megy.

A legjobb aláírás a héten

(#26) zaba válasza Winetoo001 (#24) üzenetére


zaba
tag

Nekem se!!!

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#27) tr00p3r


tr00p3r
őstag

1 angol leírásBővebben: link

(#28) Pentax


Pentax
tag

Biztos jóa cce, de amikor hegyekben áll a nyersanyag ;) akkor a clonedvd verhetetlen szvsz
Amugy meg nézni kell a filmet és nem masztizni a minőségére..... :U

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#29) Pentax


Pentax
tag

Az az igazság,aki igényeskedik,az fizesse meg az árát,de ez 1,5k/film árba nem fér bele sorry :(

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#30) erdoke válasza Pentax (#28) üzenetére


erdoke
titán

''Amugy meg nézni kell a filmet és nem masztizni a minőségére.....:U''

Gratulálok, nemcsak igénytelen vagy, de még paraszt is...:U :D

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#31) erdoke válasza Pentax (#29) üzenetére


erdoke
titán

Ez érdekes elgondolás.:F A másolt film az rendben van, de a másoló progi drága? :D Boltban 2-7e Ft egy műsoros film, nem 1,5k...

A legjobb aláírás a héten

(#32) Zoli2 válasza I_Am (#23) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Hali!
Köszike a gyors válaszokat. A CCE oldalt én is próbáltam, de sajna nem tudom letölteni. Felhasználónevet és password-öt kér. Volna más letöltési ötleted?

(#33) Pentax válasza erdoke (#30) üzenetére


Pentax
tag

Hátrább az agarakkal,milyen jogon parasztozol te engem? :(((

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#34) erdoke válasza Pentax (#33) üzenetére


erdoke
titán

Amilyen jogon te bizonyos emberekre azt mondod, hogy ''masztizik a minőségre''.;)

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#35) Pentax válasza erdoke (#34) üzenetére


Pentax
tag

Micsona ibolyalélek...... :B

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#36) erdoke válasza Pentax (#35) üzenetére


erdoke
titán

Nem vagyunk egyformák. Aki veled nem egyező igényszinttel bír, azt miért kell sértegetni? Mégis mit vártál cserébe, vállveregetést? :F

A legjobb aláírás a héten

(#37) Pentax válasza erdoke (#36) üzenetére


Pentax
tag

Szó nincs róla,de te sem repkedsz a boldogságtól,ha valakinek más a véleménye,mint amit megpróbálsz mindenáron ráerőltetni másokra......... :U

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#38) erdoke válasza Pentax (#37) üzenetére


erdoke
titán

Nem próbálom a CCE-t ráerőltetni senkire. Szerintem a legjobb minőségű encoder, és a sebessége se rossz. Menj el a Doom9.org-ra vagy a Doom9.hu-ra, és olvasd el, nekik mi a véleményük róla. De megnézheted a dvdrhelp.com-on vagy bárhol.;)

A legjobb aláírás a héten

(#39) Pentax válasza erdoke (#38) üzenetére


Pentax
tag

Na ez az,amit nem ugy veszek észre......

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#40) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Jó szét OFFoltátok

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#41) erdoke válasza zsolt501 (#40) üzenetére


erdoke
titán

Ahhoz képest, hogy neked ez volt az egyetlen hozzászólásod a topicban, te se panaszkodhatsz.;] 100% OFF, és még nem is jelölted annak...:))

A legjobb aláírás a héten

(#42) I_Am válasza Pentax (#28) üzenetére


I_Am
veterán

Hegyekben áll a nyersanyag? Hol dolgozol hállívúdban?:D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#43) Pentax válasza I_Am (#42) üzenetére


Pentax
tag

Engedelmeddel erről inkább nem nyilatkoznék...... :U

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#44) Zoli2


Zoli2
aktív tag

Légyszíves valaki segítsen! A www.cinemacraft.com oldalról szeretném letölteni a CCE pro próbaverzióját, de felhasználónevet és password-öt kér. Regisztrációs fület nem találok. Mit tegyek? :F

[Szerkesztve]

(#45) Harun


Harun
csendes tag

Saját feliratot szeretnék egy film alá feltenni, mert az eredeti filmhez nincs magyar felirat. Mit kell tennem?

(#46) PPeter válasza Pentax (#28) üzenetére


PPeter
addikt

Biztos jóa cce, de amikor hegyekben áll a nyersanyag akkor a clonedvd verhetetlen szvsz
Amugy meg nézni kell a filmet és nem masztizni a minőségére.....


:C
Gratulálok, akkor meg minek a DVD, ott a VCD, 352x288 pixel, azt nézzed azt. Ha már DVD, akkor érdemes (lenne) kihasználni, de az egygombos áttömörítő programok messze nem ezt teszik. Az nem gond, hogy Te magad igénytelen vagy, de hogy még ideológiát is gyártasz hozzá, sőt, Te csúfolod az igényesebb, hozzáértőbb felhasználókat, na ehhez aztán arc kell...

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#47) slajos válasza PPeter (#46) üzenetére


slajos
csendes tag

Nem kell piszkálni, bár én is a minőség mellett foglalok helyet. Lárszik, hogy a minőség és a mennyiség között kellett választania. A helyében lehet, hogy én is így választanék.
Természetesen személy szerint nem látom a mennyiségi zavar okát. Nem adnak ki olyan sok filmet, hogy ilyen helyzetbe kerüljön bárki, aki ilyenre adja a fejét.
Üdv!

(#48) Jag


Jag
senior tag

Zoli!
www.doom9.hu oldalrol letöltheted a cce 2.5-öt persze probaverzió ugyhogy okosítani kell különben az egész film alatt logo lesz!

a DVD2DVD-R szerintem teljesen jo progi. Ifoedit-et és CCE-t használ!

CCE a legjobb ebben ehez semmi kétség !

(ugylátom ezt már Nyesi is leírta)


[Szerkesztve]

(#49) Pentax válasza slajos (#47) üzenetére


Pentax
tag

Igazad van, az én esetemben a piac diktál,igy a gyors dolgok mellett voltam kénytelen letenni a voksomat.

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#50) Pentax válasza PPeter (#46) üzenetére


Pentax
tag

A vcd már lejárt lemez,sőt a gyorsmásolt dvd-k is vastagon verik a minőségét,főleg a ráfordított időt tekintve

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.