Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#235) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jól eltelt 10 nap, természetesen a műtött fülü kis csótány, miután kiszedtem a varratokat, és 5 percre kiengedtem őket brunyálni, ismét nem bírt magával, és nekiment az egyébként teljesen jámbor, és abszolute semleges másiknak, ak természetesen leverte ezt a kis nyomorétok, mint vak a poharat. 5 másodpercen belül ott voltam, de addigra a füle ismét bucira dagadva, úgyhogy a gyomorfekélyem ha még nem alakult ki, akkor ha most nem, soha! Megbeszéltem a Banyával, hogy hiába zsilipezzük őket, ha eza kis nyomorult harciegér nem bír magával, akkor úgyis csak az alkalmat fogja keresni... Holnap ismét műtik, onnan 10 nap, és megy ki Németbe, ahol befogadó gazdik fogják szétimádni, a kis hálátlan rohadékot... :(((
Robogó továbbra is megy, még bejáratós, de szépen húz!
Tegnap este kiszúrtam, hogy a szivattyúházban/pincében nincs villany.
A dugó ami lement, szétégett, a T elosztó szintén. Mai progi vadászni egy új aljzatot, és villanyt csiholni a pincébe.
Tennap Jociéknál rendeztünk egy spontán esti pizzázást, volt sör+pálinka, este 10-re értünk haza, a Tacsijukat széjjeldögönyöztem, amit imádott a kis patkánykutya... :D
Holnap van egy évfordulójuk, Joci kap Nikitől egy kis "táncit" amihez vett az Ázsiában pár kelléket.... ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.