Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Daweee válasza Makaveli (#50) üzenetére


Daweee
őstag

feliratok.dyn.hu

(#52) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nekem ezt a linket letiltja, ha pedig engedem hogy feloldja akkor 404...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#53) Daweee válasza Makaveli (#52) üzenetére


Daweee
őstag

(nincs spoiler, olvashatsz :D )
Nekem sem megy egész nap (mármint szombat) a feliratok.dyn.hu, pedigmár nagyon érdekelnek a 4X9 miértjei.... angolul néztem, de a végső felállás kb ellentétes lett azzal amit reméltem, úgyhogy szomorú vagyok :O

(#54) cousin333 válasza Daweee (#53) üzenetére


cousin333
addikt

Én is megnéztem angol felirattal, mert kíváncsi voltam. Ami a végső felállást illeti, engem is kissé meglep a dolog, nem egészen erre számítottam. Mondjuk valahogy meg tudom érteni a szerzőket is. Több 13-ast a népnek! :D

"We spared no expense"

(#55) hanee válasza Daweee (#53) üzenetére


hanee
senior tag

Szia,

Ha ez segít, van egy alternatív oldal: feliratok.kabfasz.hu (nem vicc, ez a cím).. ez most megy nekem.

hanee

(#56) Daweee válasza hanee (#55) üzenetére


Daweee
őstag

nekem most ez se megy :( a szerverlefoglalások kiterjedtek volna a feliratos oldalakra is? :U

cousin: nekem is 13 volt a favorit :K :(

(#57) hanee válasza Daweee (#56) üzenetére


hanee
senior tag

[link]

Így sem?
Nálam megy!

Szerk: Ja most látom, hogy elirtam először, bocsi..

hanee

[ Szerkesztve ]

(#58) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Vki el tudja nekem magyarazni milyen tervre utalt Cuddy a vegen? Nem ertem a poent :D

90 87.5 87.8 87.5

(#59) Daweee válasza hanee (#57) üzenetére


Daweee
őstag

huh működik, és earl fel is tette rá a magyart :C
hálám örökké üldözni fog :R

kicsitomi: mindjárt kiderül :K lefirkantom a házit, és megyek megnézni

(#60) Daweee válasza Daweee (#59) üzenetére


Daweee
őstag

SPOILER
A végét nagyon félreértettem...
Szóval a lényeg, hogy Cuddy mondta hogy enm alkalmazhat 3 férfit, és megengedett egy negyediket is, aki 13 :C

(#61) kicsitomi88 válasza Daweee (#60) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Azt hittem valami rafinaltabb lesz...

en kis konspirans :)

tehat akkor kik maradtak vegul?

90 87.5 87.8 87.5

(#62) kicsitomi88 válasza Daweee (#60) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Azt hittem valami rafinaltabb lesz...

en kis konspirans :)

tehat akkor kik maradtak vegul?

Nekem kutner nem hianyzik oda, taub se annyira a ket csaj jobban jonne, igazabol nem derul ki pontosan kik maradnak, mert elhnagzik olyan verzio is h a 2 csaj.

90 87.5 87.8 87.5

(#63) Daweee válasza kicsitomi88 (#62) üzenetére


Daweee
őstag

SP
akkor csak Manipulatív Szukát rúgta ki, maradt 13, Taub, Kutner és Foreman.
Rafinált volt ezis, csak nézd meg :K Igazi House

(#64) kicsitomi88 válasza Daweee (#63) üzenetére


kicsitomi88
őstag

En nem latom benne h biztosan kirugta ot, mikor cuddyval beszelt csak alternativak merultek fel nem?

90 87.5 87.8 87.5

(#65) Daweee válasza kicsitomi88 (#64) üzenetére


Daweee
őstag

Nem a végén az volt, hogy ugye felvette Taubot meg Kutnert, DE mondta 13-nak hogyha 3at vehetne fel ő lenne a 3., majd a végén amikor beszélt Cuddyval egyértelműen lejött hogy 13at veszi fel pluszba. Ráadásul ha nem lenne végleges az a jelenet sem lett volna a rokkerrel meg a síró Amberrel

(#66) bbazsy válasza Daweee (#65) üzenetére


bbazsy
őstag

SP

majdnem kinyomtam mikor kirugta 13ast. ha cameron ment, legalább 1 jó nő legyen..:) MB amúgy is idegesített már..
[meg kék szem barna haj amúgy is ver mindent;)]

[ Szerkesztve ]

..

(#67) kicsitomi88 válasza bbazsy (#66) üzenetére


kicsitomi88
őstag

A kék szem fekete haj ver mindent, en mar csak tudom :P

90 87.5 87.8 87.5

(#68) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

:B :B

I love Cameron! :K

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#69) Solad


Solad
őstag

szoljon helyettem az alairasom..

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#70) Mr-Pamacs válasza Makaveli (#50) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

(#71) kicsitomi88 válasza Solad (#69) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Huge ego sorry :D

90 87.5 87.8 87.5

(#72) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

Why not Amber? :O

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#73) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#74) kicsitomi88 válasza YouCanCANON (#73) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Laurie regen es neje

es most

90 87.5 87.8 87.5

(#75) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

[ Szerkesztve ]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#76) Mr-Pamacs válasza kicsitomi88 (#74) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Az elsőn nagyon lol :) :))

(#77) cousin333


cousin333
addikt

Figyelem! Spoiler!!!

Hát kialakult a végső(?) mezőny... Belegondolva Amber "menesztése" várható volt, bizonyos értelemben House-nál is House-abb módon viselkedett. A törtető természete addig adhatott hozzá a sorozathoz, amíg nem vált véglegessé a csapat. Mondjuk a kicsimosásos trükkje az elején nagyon ott volt a szeren. Ahogy a cutthroat bitch elnevezése is találó :). Ami a csapatot illeti, Foreman most House beosztottja, vagy továbbra is "felügyelő bácsi"? A végső csapattal meg az a baj, hogy nagyon hasonlít az eredetihez: 2 férfi, 1 nő. Aki Cameronhoz hasonlóan atom jól néz ki, ráadásul egy kis románc sem zárható ki House-al, amint azt 1-2 elejtett félmondat és gesztus sejtetni enged. Taub olyan, mint a kezdeti Foreman, legalábbis beképzeltséget illetően, mert a tudása nem annyira meggyőző. Kutner szerintem a vicc kategória, ebben simán túltesz Chase-en, valószínűleg ezért is maradt benn. Kb. ennyi, kiváncsan várom a folytatást. :R

SPOILER VÉGE!

Ami az eddigi részeket illeti, személyes kedvenceim az egyes szériákból:
1x21 Three Stories - szerintem egyértelmű
2x20-21 Euphoria - izgalmas és drámai
3x04 Lines In The Sand - rengeteg jó cselekmény és humorforrás + megható jelenet
A 4. szériából nincs egyértelmű kedvenc, talán 4x01 Alone az újszerűség és a humor miatt, 4x05 Mirror, Mirror, az ötlet miatt és 4x08 You Don't Want to Know csak úgy :)

"We spared no expense"

(#78) Mr-Pamacs válasza cousin333 (#77) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Melyik évadban búcsúzunk a mostani RTL klubbos segédektől, ha jól veszem ki a szavaitokból? Kár értük mert bírtam őket, már ez sem lesz olyan mint az eddigiekben :( :O

(#79) Mawyx válasza Daweee (#60) üzenetére


Mawyx
senior tag

dupla lett,sry

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#80) Mawyx válasza Daweee (#60) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mi a franc az a spoiler? Csomó helyen ezt látom. Autóknál van ilyen, műanyag vagy üvegszálas lökiket, szárnyat,küszöböt raknak a kocsikra, ez a spoiler, de hogy jön ez ide?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#81) Wolverine válasza Mawyx (#80) üzenetére


Wolverine
félisten

Spoiler az, ha lelövöd előre a poént egy film/sorozat esetében ;) Vagy olyasmit árulsz el, amiről csak egy adott rész megtekintése után lehet tudomásod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#82) Mawyx válasza Wolverine (#81) üzenetére


Mawyx
senior tag

Értem, köszönöm :R

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#83) cousin333 válasza Mawyx (#80) üzenetére


cousin333
addikt

Sztaki:
to spoil:
elront
elkényeztet
megromlik
rosszul nevel
tönkretesz
tönkremegy

Az ilyen figyelmeztetések azt jelentik, hogy vigyázz, mert a következő mondatok olyan információkat tartalmazhatnak, amiket előre megtudva elronthatják a meglepetést. Például elmondják neked egy film csattanóját, mielőtt megnézted volna a filmet, vagy egy későbbi váratlan fordulatot, ami így már nem is lesz olyan váratlan.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#84) cousin333 válasza Mr-Pamacs (#78) üzenetére


cousin333
addikt

Nem akarok lelőni semmi poént, az utolsó mondatrész viszont igaz, ami nem feltétlenül baj, sőt...

"We spared no expense"

(#85) bbazsy válasza YouCanCANON (#68) üzenetére


bbazsy
őstag

Cameron: "pogácsa feje van" - haver.. ;) de amúgy nem rossz
Amber meg rusnya..

barna haj, kék szem :U

[ Szerkesztve ]

..

(#86) Daweee válasza Mr-Pamacs (#78) üzenetére


Daweee
őstag

TV2 ;)
SPOILER
Amúgy meg a 3. évadnak lett úgy vége hogy Foreman elmegy, Chase-t kirúgta, Cameron meg felmondott.
SPOILER #2 (ne olvasd el, csak ha nagyon nem bírod ki :D )
De maradnak a sorozatban, Cameron és Chase sebész lett, Foreman meg visszament House-hoz valamilyen szinten.

(#87) YouCanCANON válasza Daweee (#86) üzenetére


YouCanCANON
tag

mégis honnan vettétek hogy Cameron sebész lett??? ááááááá... a csajszi orvos-immunológus és az SBO-n dolgozik (gy.k.: Sürgősségi Betegellátó Osztály)

[ Szerkesztve ]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#88) Baruska


Baruska
csendes tag

Miért van olyan hülye vége a harmadik évadnak? :((

(#89) Daweee válasza Baruska (#88) üzenetére


Daweee
őstag

"it's time for a change."

Canon: igazad van, nem tudom miért sebész maradt meg bennem :U

(#90) Solad válasza Daweee (#89) üzenetére


Solad
őstag

mert Chase sebesz

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#91) chungee


chungee
addikt

SPOILER!!!
3x10
Amikor House rehabra kerül, kiderült, higy vki csempészett neki Vicodint. Ki volt az?

(#92) YouCanCANON válasza chungee (#91) üzenetére


YouCanCANON
tag

Wilson

[ Szerkesztve ]

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#93) chungee válasza YouCanCANON (#92) üzenetére


chungee
addikt

De az egész reheb alatt nem mutatták, hogy Wilson hozott volna be akármit.

(#94) bbazsy válasza YouCanCANON (#92) üzenetére


bbazsy
őstag

nem úgy volt, h ő(House) cserélte ki az üvegeket mielőtt bement, és Wilson csak a végén tudta meg, h vicodint vitt be neki? (utolsó poénok egyik).

// régen volt, lehet rosszul rémlik

..

(#95) YouCanCANON válasza bbazsy (#94) üzenetére


YouCanCANON
tag

de ;) :K

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#96) Mawyx


Mawyx
senior tag

Üres DVD-ket cserélnék Dr House-osra :DDD Magyar hanggal lenne jó, egy rész sincs meg, tévém sincs, soha nem is láttam egy részt se, de szeretném megnézni. :K Letöltés kilőve.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#97) 5xl válasza bbazsy (#85) üzenetére


5xl
tag

Ki az Amber?
jobb szélső?

Ja, ő nem.

[ Szerkesztve ]

maffiozo nick: morr

(#98) Daweee válasza 5xl (#97) üzenetére


Daweee
őstag

egyik se, ez a "régi" csapat, a 4. évadban cserélődnek, Amber a "Manipulatív Szuka",

bal szélső

Más: 4X10-zel mivan? torrent üres, megint szünet van? :O

(#99) cousin333 válasza Daweee (#98) üzenetére


cousin333
addikt

Kész az új csapat, naná, hogy szünet. Egyelőre nem tudom, mikor lesz folytatás. [link]

"We spared no expense"

(#100) Daweee válasza cousin333 (#99) üzenetére


Daweee
őstag

Mi ez a next US airings holnap? ismétli a 4X9et?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.