Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Apollyon válasza littlelion21 (#650) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem annyira nem volt gáz. Maga a karakter ami szélsőséges, kb megérdemelt egy hasonló szitut.
De akkor majd a 2. epizód körülményein ki fogsz bukni :D

A linket köszi, megtaláltam amit akartam:)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#652) littlelion21 válasza Apollyon (#651) üzenetére


littlelion21
addikt

Valahogy a második részen sem dobtam hanyatt magam....hiányzik a régi csapat, nincs aki House ellenpontja legyen. A távol-keleti doki valami rém idegesítő, remélem Moriarty is visszatér és lelövi. :D

A harmadik résszel viszont kicsit igyekeztek visszaterelni a sorozatot a régi medrébe, a gyenge pont még mindig a karakteres színészek hiánya, kár hogy Dr. Adams nem tud harmad annyira sem érdekes lenni mint amennyire szép. Dr. Park meg tényleg no comment, úgy volt hogy én lövöm agyon, annyira irritál.

(#653) bambano


bambano
titán

hiihiihöhö a ma a tv2-n leadott részben mindenki otthon hekkeli magát rotfl :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#654) Apollyon válasza littlelion21 (#652) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A harmadik rész nekem még jobban tetszett, a kis Parkhoz hasonló karakter meg volt már a sorozatban... Talán a 6. vagy 7. évadban... Szerintem ő sem lesz sokáig mint ahogy az elődje sem volt, a "lúzer" karaktereknek ez a sorsuk :D 13-as érdekes még hogy lesz e, én örülnék mert Olivia Wilde most van a legszebb korában és eléggé nyálcsorgatósan néz ki...

Én inkább Foreman helyét kifogásolom, nemrég még lelépett a kórházból, visszajött, praktizált kicsit és ő lett a dean? Neee... oké hogy nagy koponyának van beállítva, de sztem neki nem ez a szerepe.

Amúgy meg elég unalmas lenne ha még mindig a Cameron-Chase-Foreman lenne a diagnós trió. Egyébként nekem tökmindegy ki a gárda, de Wilson maradjon mindenképp mert rá elég sok poént lehet építeni a stílusával.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#655) zH.


zH.
senior tag

spoiler

ne már, hogy nem lesz több rész tizenhármassal :(

[ Szerkesztve ]

just be

(#656) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Infó: "Chase (Jesse Spencer) & Taub (Peter Jacobson) return to work on Monday’s all-new episode of House at 9/8c!"

Már csak Cuddynak kéne valamiért visszajönnie... Nem tetszik hogy Foreman a dékán. Béna.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#657) Jojo5


Jojo5
őstag

Masters-t sírom vissza... :K ez a kiscsaj az esztéká keretes szemüvegével nagyon nem jön át... :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#658) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Mekkora poén volt már az eheti rész! :C (S08E05)
House őszinteségről folytatott dialógusa iszonyatosan ütött :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#659) chungee


chungee
addikt

(#660) littlelion21


littlelion21
addikt

(#661) Apollyon válasza littlelion21 (#660) üzenetére


Apollyon
Korrektor

SPOILER

Érdekes lesz vajon hogy vetnek véget majd neki.
Mivel dráma, gondolom nem happy end lesz, hanem valaki meghal, megnyomorodik vagy hasonló, bár ezt ellőtték Chase-nél. Azért jó lenne ha House méltósága megmaradna és őt nem bántanák / zárnák börtönbe meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#662) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Vége. Utolsó résznek lehetett volna sokkal jobb is, de rosszabb is, és végül is szépen lezárták, de a zenék lehetettek volna feelingesebbek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#663) Muton válasza Apollyon (#662) üzenetére


Muton
addikt

Nekem különösen tetszett a 8-as évad. Szerintem a vége felé nagyon jó részek voltak.
Jó volt a záró is, bár néhány évadzáró erősebbre sikerült.
Hiányozni fog ez az arrogáns gibbon, meg a cselszövései :DDD
Kedvencem volt, vagy 15 év múlva, lehet, h újranézem :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#664) reload.


reload.
csendes tag

na, en is a vegere ertem. tetszett a 8. evad, sok volt benne a drama. nekem az elozo evadban levo cuddy-s tortenet volt inkabb hihetetlen, ez az egesz tortenetszal mar jobban illett house jellemehez.
varok egy picit aztan majd kezdem elorol.. :))

spoiler
most akkor foreman "rajott", hogy house eletben maradt? es a tobbiek pedig nem, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#665) Muton válasza reload. (#664) üzenetére


Muton
addikt

igen. szerinte azért kellett, mert mindenkinek volt család, új állás, stb. Formannek is kellet egy jelenet a végén. Meg amúgy is nagyon sokban hasonlított Housera, megérdemelte az igazat :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#666) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hugh Laurie-nak lesz új sorozata ősszel?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.