Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Daweee válasza tiv83us (#596) üzenetére


Daweee
őstag

Jah itt inkább mint szakács csillog.. :D
SPOILER 6. ÉVAD
Taub most kajak végleg elment? :F

(#602) Dany007 válasza tiv83us (#600) üzenetére


Dany007
veterán

Jah, és még azt mondják Amerikában nincs kolbászból a kerítés. Jah, csak épp mindenből jobb nekik! :D Houseból is : P

(#603) tiv83us válasza Daweee (#601) üzenetére


tiv83us
veterán

Azt en is szeretnem tudni, mert ot meg neha csiptem is. Ezt a turorudi Foreman-t kene mar kirakni a verbe.
Thirteen-t is sajnalnam. Azt meg mar tudjuk, hogy Cameronnak is kitettek a szuret, ugyhogy kivancsi vagyok akkor ki marad...:F

ps: Bar nekem Kutner /a.k.a. the Professional Defibrillist :D/ volt a nagy kedvenc, sajnalom, hogy elvitte a politika.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#604) Daweee válasza tiv83us (#603) üzenetére


Daweee
őstag

Foreman pedig marad, 13-t meg kizárt hogy kirakják, túl sokan szeretik :D ha orvosilag nem is mint Foreman csaja maradni fog. De jobb lenne ha orvosilag is maradna. Kutner télleg nagy volt :DD kár érte.. Cameron-t meg ma tudtam meg, már annyi vizet nem zavar hogy különösebben hiányozzon..
Megint szétesőben a csapat...

(#605) nyunyu


nyunyu
félisten

The one with the nose?

A, alig volt rasszista elszolas :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#606) Leeza válasza Daweee (#604) üzenetére


Leeza
tag

Taubot nem csíptem soha, ha el is ment végleg, nem fog hiányozni.
Kutnert én is sajnálom... Cameront is. Azért nem fog az szétesni, tuti megoldják. :K

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#607) andy83 válasza Fortissimus (#599) üzenetére


andy83
aktív tag

Ok, akkor úgy látom, kicsit le vagyok maradva... :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#608) Fortissimus válasza andy83 (#607) üzenetére


Fortissimus
őstag

akkor kezdj el daralni :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#609) KrAt


KrAt
veterán

Lemaradtam az utcsó poénról.. :O Mi volt a szöveg, amikor tizenhármas kérdezte a pisilős macskát?

(#610) Cathrine válasza KrAt (#609) üzenetére


Cathrine
tag

Ott a poén az volt, hogy nem is a macska pisilt oda... :DDD

https://www.flickr.com/photos/126847261@N04/

(#611) KrAt válasza Cathrine (#610) üzenetére


KrAt
veterán

Őőőhm :DDD

Köszi :R :))

(#612) KrAt


KrAt
veterán

Nagyon tetszett a mai rész, frappáns ötlet, kurvajó kivitelezés, elismerésem :) :R

(#613) Fortissimus


Fortissimus
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#614) kerjani válasza Makaveli (#50) üzenetére


kerjani
aktív tag

[link] ;)

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#615) Fortissimus


Fortissimus
őstag


:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#616) Alg


Alg
veterán

Az a lehallgató egy Wlan Router ;] :DDD :Y :W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#617) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

nem értem az 24-ik részt!! :(:(:(

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#618) nyunyu válasza Alg (#616) üzenetére


nyunyu
félisten

En is pislogtam, hogy miert vannak potmeterek az MIMO-s AP tetejen, meg miert produkal analog gerjedesre jellemzo zajokat, holott a 2.4GHz-s digitalis adatatvitelnel nincs ilyen.

5x24? Annak a vegen nosul meg a wombat, meg bedugjak Houset a dilihazba, mert tul sokat hallucinal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#619) Kidus


Kidus
őstag

Nem tudja valaki, hogy a legutobbi epizod vegen ( 5 to 9 ) mi az a zene, ami szol?

Assuming Control

(#620) fokukac


fokukac
nagyúr

most láttam az s06e11-et... még most is röhögök...
hihetetlenek ezek az idióták, hogy eljátszották :))

de nem linkelem be, semmi spojler :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#621) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hali,
A tegnapi rész az melyik rész volt? Az 5. évad 24.?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#622) fokukac válasza Kidus (#619) üzenetére


fokukac
nagyúr

ha még nincs meg:
Music:

* "Break Up The Concrete" - The Pretenders
* At the end: "Shine On" by Eric Bibb

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#623) McKane


McKane
senior tag

gyerekek,hát ez kész :DDD

[link]

youtube-os videó..

(#624) Leeza válasza McKane (#623) üzenetére


Leeza
tag

Már láttam, állati nagy volt! :C

De egyébként: a keveredések elkerülésére, ez a 19. rész volt.

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#625) Daweee


Daweee
őstag

6/21 SPOILER!!
Attól félek hogy erre a befejezésre rámegy az egész sorozat... Hiába hozzák a zseniálisabbnál zseniálisabb részeket, fárad. Ez az évadzáró pedig egyenlő a kegyelemdöféssel szerintem, egyszerűen sosem sül ki jó abból, ha egy sorozatban összejönnek bizonyos főszereplők... 13-al is gázok vannak, imádkozzunk, hogy megérik a 8. évadot... :(

Mellesleg hatalmas rész volt ez is, minden tisztelet az íróké.

(#626) KrAt


KrAt
veterán

Miért ismétlés??????

(#627) Leeza válasza Daweee (#625) üzenetére


Leeza
tag

Én is ettől tartok... De nagyon bejött ez a rész. :)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#628) Devid_81 válasza Leeza (#627) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tehát ez volt az évadzáró rész, mondjuk ez hatalmas rész volt :K

...

(#629) Leeza válasza Devid_81 (#628) üzenetére


Leeza
tag

Bizony az. :)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#630) No-kia


No-kia
őstag

Mikor kezdődik amerikában a 7. évad?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#631) Leeza válasza No-kia (#630) üzenetére


Leeza
tag

Gondolom valamikor ősszel.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#632) No-kia válasza Leeza (#631) üzenetére


No-kia
őstag

jah azt gondoltam, nah mindegy az még úg yis messze van, más:

SPOILER!!

a 6. évad befejező részében House halucinálta, hogy smmárol cuddyval? mert nekem nagyon úgy tűnik, de a 7. évadról szóló cikkek meg ezt cáfolják

m az igazság?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#633) Leeza válasza No-kia (#632) üzenetére


Leeza
tag

Dehogy! Ezt már egyszer megjátszották, kétlem, hogy megismételnék. Az a csók igazi volt! ;)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#634) No-kia válasza Leeza (#633) üzenetére


No-kia
őstag

ahham én is erre jutottam az olvasottak után, csak akkor nem értem a kezdő jelenetet.. nah mindegy, nagyon várom a7. évadot, náálam nem laposodik a sztory, tetszik minden rész, érdekes volt az is amelyik cuddy-ról szólt,

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#635) No-kia


No-kia
őstag

Season 7 premier: Sept 20. Monday

de sokat kell még aludni addig :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#636) Lenry


Lenry
félisten

most néztem meg a 6 évad első részét. nagyon durva. nagyon jó. és nagyon HD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#637) tiv83us


tiv83us
veterán

Ez kesz :DD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#638) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Most értem el a mai nap a 6. évad 9. részéhez. Az a kérdésem, hogy ez lenne az utolsó magyar rész amit leadtak, mert újabbat nem találok.

Válaszotok köszönöm. :))

üdv: mraco

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#639) Daweee válasza Snowy_owl (#638) üzenetére


Daweee
őstag

Ahogy nézem, még a 10es rész is fent van bizonyos helyeken, amúgy nem tudom, én angolul nézem (és ajánlom neked is :D )

(#640) Snowy_owl válasza Daweee (#639) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Nem akarom angolba nézni. Már nagyon megszoktam magyarul és talán a szakkifejezések is jobban átjönnek. Priviben meg tudnád nekem írni merre találom meg a 10. részt? :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#641) Ifju


Ifju
aktív tag

Megkezdődött! :C

(#642) McKane


McKane
senior tag

namivan,már senkisem néz House-t ? :Y (pedig a 7.évad is ütősnek ígérkezik..)

[ Szerkesztve ]

(#643) Воланд válasza McKane (#642) üzenetére


Воланд
titán

Nekem is ez lenne a kérdésem, senki nem nézi már?

SPOILER

S07E17

Ez mekkora rész volt. Pontosabban a vége nagyon ütött, más típusú sorozatban évadzárónak szoktak ilyet csinálni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#644) bambano válasza Воланд (#643) üzenetére


bambano
titán

hausz mint konszolidált, barátnővel foglalkozó pasi? ne már:P kezd az egész kifáradni. a nő-felhozatal is romlik:)

egyébként is Cuddy nem hosszabbított szerződést, a következő évfolyamok még ilyenek se lesznek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#645) Atlantis válasza bambano (#644) üzenetére


Atlantis
veterán

Már csak egy évad lesz, ha igaz. Ezt már rég abba kellett volna hagyni, kb. House pszichiátriai kezelése előtt. Jó sorozat, de szerintem is elfáradtak a karakterek benne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#646) zH.


zH.
senior tag

Ez az évadzáró hatalmas volt (és egyben zavaros is) , bár egyet kell értsek: ez a House már nem a régi House. Kíváncsi vagyok Cuddy nélkül hogy lesz folytatás, egy-két részre beugrik majd szerintem.
SPOILER
A rész elején, amikor kikérdezték Cuddyt és Wilsont, az az utolsó jelenet (bemegy a házába kocsival) folytatása?

just be

(#647) littlelion21 válasza zH. (#646) üzenetére


littlelion21
addikt

A SP-re: igen.

szerk.: de jó vagyok, válaszolok egy 2 hónapos kommentre :U

[ Szerkesztve ]

(#648) littlelion21


littlelion21
addikt

s8 ep1: hát nem ez volt minden idők legjobb szezonkezdése... :U

(#649) Apollyon válasza littlelion21 (#648) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valahogy azért meg kellett oldani a 7. évad végét, kissé a fejére álltak a dolgok.

Viszont a s8 ep2: zseniális volt! :C Valaki esetleg meg tudja mondani hogy eme rész végén mi az a zene ami szólt?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#650) littlelion21 válasza Apollyon (#649) üzenetére


littlelion21
addikt

Eleve a helyzet karakteridegen volt amibe kergették....tényleg fejezzék most már be, ne rontsák tovább.
Még nem láttam az ep2-t, a zenével kapcsolatban itt nézz körül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.