Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS IQ7

Hozzászólások

(#241) Petyka366 válasza szucsptr (#240) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Igen..... Nekem az van! Jó cucc. App2sd-t nem ismerem :(. 500ft nem sok érte, és tényleg jó!

(#242) szucsptr válasza Petyka366 (#241) üzenetére


szucsptr
csendes tag

"A művelet sikeresen végrehajtva"

Köszönöm :D

Gyakorlatilag a jelenleg fennlévő alkalmazások közül nem sokat tud áttenni...
Majd meglátjuk, eztán mit fog :)

[ Szerkesztve ]

(#243) Laci7601 válasza levideo (#218) üzenetére


Laci7601
újonc

Üdv.
Nekem is DPS IQ8-asom van. Hogy sikerült rootolni? Sehol nem találok hozzá leírást.
Előre is kösz a segítséget.

(#244) Petyka366 válasza Laci7601 (#243) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Kingoroot-ot telepíted a gépre, rádugod a Tab-ot és megcsinálja, ha nem (win 8.1, win 10) akkor adb drivereket telepíted, és utána megcsinálja.

(#245) Laci7601 válasza Petyka366 (#244) üzenetére


Laci7601
újonc

Kösz.
Létezik olyan, aminek a telepítője magyar (vagy legalább angol)? Sajnos amiket le tudtam tölteni az mind kínai (vagy valami hasonló).

(#246) Esztike29


Esztike29
újonc

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy szeretném rootolni a iq7-es tabom. Olvastam az összes hozzászólást, letöltöttem a KingoRoot nevü progit, plusz letöltöttem az ADB drivert is mert a gép nem ismerte fel a tabot. De itt jön a gond! Telepítettem a drivert elindítottam de az sem ismeri fel a tabot. Nem tudom mit tudnék csinálni! Valaki tudna segíteni? :F :W :F :W

(#247) wittman válasza Esztike29 (#246) üzenetére


wittman
aktív tag

USB hibakeresés bekapcsolva a tab-ban?

www.vmh59.hu

(#248) szucsptr válasza Esztike29 (#246) üzenetére


szucsptr
csendes tag

Nekem ez akkor volt, ha XP-vel kapcsolódtam
Win7 alatt ment.

(#249) prakp válasza Esztike29 (#246) üzenetére


prakp
csendes tag

x64-es rendszerhez az [univerzális] adb drivert próbáld...

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de mindekinek a másiké büdös.

(#250) Lac31


Lac31
újonc

Üdv. Hozzám került egy ilyen kütyü,és a root már sikerült de sajnos a 86-os szajmon féle hozzászólásban a link döglött.Valaki tudna egy új linket feltenni.

(#251) szucsptr


szucsptr
csendes tag

Bekaptunk egy vírust. :(
Persze rootolva van, és bizony már gyári visszaállítás után is benne marad.

Fogalmam sincs, hova kattingatott a gyerkőc, szóval gőzöm sincs, milyen vírus :(

Valami sexy ikont rak fel, ami ugye nem mutat jól egy 5 éves tabletén :)

AVG szerint a com.android.systemUI
és a com.android.updater lett fertőzött...

Kuka a tablet?

(#252) Petyka366 válasza szucsptr (#251) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Ezért nem biztos, hogy ki kéne dobni :(. Nekem is csinálta sajnos ezt :(. Sokáig keresgéltem én is mi a hiba, nekem egy ideje más vírusok települnek. Szegény gyerkőc nem kattingatott sehova szerintem, valamelyik app-al jön le :/

[ Szerkesztve ]

(#253) szucsptr válasza Petyka366 (#252) üzenetére


szucsptr
csendes tag

sajnos így használhatatlan :(
Felugró "hirdetése", automatikusan települő appok, rendszeres reboot, és iszonyat lassulás.

Neten azt olvastam, hogy felugró hirdetésre kattintva is települhet.
Appot nem nagyon szedtünk le, csak play aruházból kevés játék, meg youtoube...

(#254) Petyka366 válasza szucsptr (#253) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Értelek. Megnézek pár dolgot a tab-n bedugom tölteni. Ha ez a kettő nem rendszer app akkor töröld le őket. Tudom azt írja hogy az, de nem biztos :). Én is mindig kitörlöm az ilyenek, pedig rendszed app-nak mondja :):D

(#255) Petyka366 válasza szucsptr (#253) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Na szóval, ha fent van a link2sd (én ezt használom) Az mutat ilyen verzió számokat stb. Én innen állapítom meg melyik app rendszer és melyik nem az. ami tuti létfontosságú a tab működéséhez annak 4.4.2-20141016 a verzószáma. Ezek az appok az alap rendszer részei.
Itt egy példa:

(#256) szucsptr


szucsptr
csendes tag

Azt láttad, hogy írtam, gyári visszaállítást is csináltam már, mégis azonnal fenn van, akár wifi nélkül is?

(#257) Petyka366 válasza szucsptr (#256) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Az nem fog segíteni.... Ki kell törölni az adatokat is,amik megmaradnak, nem elég csak a factory reset :/:S

(#258) Petyka366 válasza szucsptr (#256) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Off:Tudod az a helyzet, hogy nem nagyon használok androidos cuccokat. A telefonom is Windows-os, meg a másik Tabletelem is amit most használok. Van progi is ami futtatja az androidos app-okat, mert Windos-ra nem sokat írnak :(. Nekem nagyon tetszik egyébként, mert bár nem szép, csak csempékből áll, de nagyon gyors és nekem ez fontos :). Ezt csak azért írom, mert mondani akartam volna, hogy hova kéne még menned, hogy töröld ezeket az adatokat, de nincs most nálam tab és így nem tudom megnyitni a recovery menüt :(

(#259) prakp válasza Petyka366 (#257) üzenetére


prakp
csendes tag

Nálam is ugyanez a helyzet... Pedig wipe cache, satöbbi. Sőt, még a wifit is bekapcsolja magától... Nagyon nem merek törölgetni én sem, mert egy Dream 7-et (ugyanez a banda "gyártotta") támogatás hiányában már téglásítottam...

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de mindekinek a másiké büdös.

(#260) prakp válasza szucsptr (#251) üzenetére


prakp
csendes tag

Az updatert szerintem nyugodtan kinyomhatod, ezt a tabit nem hinném, hogy frissítenék...

A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de mindekinek a másiké büdös.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS IQ7
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.