Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2037) Dantee_Mikoo


Dantee_Mikoo
tag

Sziasztok!
Sajnos nekem is a sokszor hallott "nem jut tovább a DPS logón túl" a problémám a DPS Dream 7-es tabon.
Kis kerettörténete a tabletnek annyi hogy egy rokonomé volt aki ügyesen kitörte az micro ajzatot, és jópár hónappal később egy szaki ráforrasztott egy másikat, és bekapcsoláskor ez a probléma fogadott minket. (elötte semmi gond nemvolt szoftveresen vele)
Sajnos az alap recovery és reset nem segített rajta ezért valószínű a Concorde Rom lesz a következő lépés, viszont fogalmam sincs hogy milyen tipusú (mármint hogy V1 vagy V2) mert a doboza nincs meg, ezért az alap rendszerét sem tudom hogy milyen volt.. Egy S/N-t tudok ami: D*0705111301903* mivel a tablet 2014-ben vásárolt ezért gondolom csak V2 lehet de sose lehet tudni. Kérdésem a következő:
Az általatok linkelt ROM-ból melyiket? Mert előszőr a "Módosított 4.1.1-s 2012.12 rom"-ra gondoltam de nemtudom melyik lenne a legmegfelelőbb.. Semmi erősebb játékra nemlenne használva leginkább alap Chrome meg Youtube, Messenger esetleg néhány kisebb játék (a tab képességeinek megfelelően)
Válaszokat köszi :DD :DD

"Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.