Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) htc07


htc07
addikt

Androidhoz tudtok mondani egy épkézláb szoftvert?
Ami jó lenne ha működne az a motion detect alarm meg a ptz :DDD a gyári alkalmazás sajnos egy kalap sajtot nem ér, olyan rosszul van programozva.

[ Szerkesztve ]

(#202) molnartom válasza htc07 (#201) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én a V380-at, meg a TinyCam-ot használom.

(#203) Magnat válasza htc07 (#201) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, TinyCam jó, csak vigyázz, mert ott nincs jelszavas védelem, itt mutattam, milyen beállítással megy: [link]
Ha nem lanról akarod nézni és kényes tartalmat mutat, akkor mindenképpen vpn-en át használd.

M1-nél nem tapasztalt olyat senki, h gyors kamera mozgatásoknál elmegy a kép és csak pár mp után jön vissza?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#204) htc07 válasza Magnat (#203) üzenetére


htc07
addikt

Persze, a VPN az alap, csak szívok vele két hónapja lassan :DDD

Ez az app is azt írja, hogy timeout, check the onvif port. pedig engedélyezve van az onvif, az rtsp is (10080, 10554 portokon gyárilag) ezek a portok nyitva is vannak, ezen kívül 23,81,9600 portok vannak nyitva, utóbbi fogalmam sincs mi lehet. (igen, jo az ip cim, lanbol probalom.)

ha a 9600-as portot adom meg onvif-nek, akkor pedig 'connection closed by peer'.

[ Szerkesztve ]

(#205) Magnat válasza htc07 (#204) üzenetére


Magnat
veterán

Mármint hol van nyitva a port, a kamerán vagy a routeren? Rtsp-hezaz 554-es port kell , ahogy az ábrán is látszik… ez amúgy vpn-nél van? Sima lanon megy?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#206) htc07 válasza Magnat (#205) üzenetére


htc07
addikt

ezek a kamera portjai portscannerrel, lanról próbálom épp az androidos appot összehozni. a vpn szerver a routeren fut mellesleg.

rtsp pedig a 10554 portot nyitja m2-n, az 554 nincs is nyitva, nem is lehet átírni az app-ban sem a port számát.

[ Szerkesztve ]

(#207) Magnat válasza htc07 (#206) üzenetére


Magnat
veterán

Jah ok, nekem m1 van, akkor azért nem ugyanaz :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#208) zsozsen


zsozsen
csendes tag

Üdv! Vettem egy M2 es kamerát és az alábbi problémáim vannak vele:
- lillás a képe erős napfényben (ez gondolom a gagyi objektív miatt van)
- weben elérem de nem tudom visszanézni az sd kártya tartalmát, pedig a fájlokat hozza a listában
- néha lefagy és egy idő után újraindul (ami jó mert legalább elérhető, csak kicsit kellemetlen)
- firmware hol található hozzá? (most E10.71.1.16.55E van rajta)
Másnak is vannak hasonló problémái? Van ezekre a problémákra megoldás? (vagy tudjam be az árának és éljek együtt ezekkel!)

(#209) Z_A_P


Z_A_P
addikt

En is lehet raszanom magam: [link]

Atfutottam a forumot, de maradt meg par kerdesem, a tulajok hatha tudnak valaszolni:

-En nem akarok rogzitest, tehat SD kartyat sem tennek bele, csak arra kene hogy ranezek mobilon/pc-n, lassam mit mutat epp akkor real-time. Ez lehetseges?

-Nem akarom hogy kivulrol elerheto legyen, csak belso halobol a T routerhez kapcsolodva. [link] Ez beallithato?

-Van benne IR Led, de nem akarom hogy ez egesz ejjel be legyen kapcsolva, csak akkor kapcsoljon be mikor ranezek a kepre telon/pc-n, es utana lekapcsolja magat (manualisan vagy magatol X mp utan, mindegy). Ez igy megy, vagy megoldhato?

:R :R

[ Szerkesztve ]

OK

(#210) csipesz_70


csipesz_70
csendes tag

Azt hogy lehet beállítani az M2 n hogy akkor rögzítse a videót ha mozgást érzékel?

(#211) Flashy válasza Z_A_P (#209) üzenetére


Flashy
veterán

- ha nem teszel bele SD-t akkor is nézheted valós időben amit mutat
- talán a legegyszerűbb megoldás, hogy manuális IP+maszk, de nem adsz meg neki átjárót (vagy valami nem használt IP-t adsz, ha muszáj), ilyenkor kifele nem kommunikál
- az M1-nél az infra automatikusan ki-be kapcsolgat fényre, semmi beavatkozási lehetőség. az M2-nél app-ból állíthatod hogy fényre automata, vagy fixen off. ennyit lehet.

(#212) Z_A_P válasza Flashy (#211) üzenetére


Z_A_P
addikt

Koszonom :R

az infra automatikusan ki-be kapcsolgat fényre

Ooooo....ez nem vilagos. Van egy tok sotet szoba ejszaka ahol a kamera, es meg akarom nezni egy masik szobabol mit lat a kamera.
Gondoltam akkor bekapcsol az infra led, kamera mutatja a kepet, majd kikapcsol az infra led. (bar lehet nem is igy mukodik?). Milyen fenyre kapcsolgat ki-be? :F

OK

(#213) Flashy válasza Z_A_P (#212) üzenetére


Flashy
veterán

hát a háttérvilágítás, van egy kicsi fényérzékelője is. ha sötét van a szobában, világít az infra, ha világos van, nincs infra, nem érdekli, hogy nézed-e. ha mozgásérzékelésre riasztást vagy rögzítést használsz, eleve csak így van értelme, de akkor is ki-be kapcsolgatja, ha se nem rögzít, se nem nézed, így volt az egyszerűbb gondolom megoldani.
(az infra bekapcsolás két dologból áll, bekapcsolnak a LED-ek és egy viszonylag hangos kattanással eltávolítja a szűrőt az érzékelő elől. a LED-ek nem zavaróak nagyon, kis piros pöttyök. engem jobban zavar az M1-nek a kék fénye, ami az oldalából szűrődik ki.)

(#214) Z_A_P válasza Flashy (#213) üzenetére


Z_A_P
addikt

Koszi. Akkor marad a kezzel kikapcsolas M2-nel (gondolom az App-rol telorol lehet ki/be kapcsolgatni tavolrol)
Bekapcsolom, ranezek, kikapcsolom. Remelem azert a "viszonylag hangos kattanás" nem ebreszt fel senkit)
(...lehet en paranoiam, de nem orulnek neki ha pl egy csecsemonel egesz ejjel "vilagitana" az arcaba az IR led...persze tudom h nem a lathato tartomanyban van, de akkor se...)

OK

(#215) Flashy válasza Z_A_P (#214) üzenetére


Flashy
veterán

infrás kamerát nagyon sok helyen használnak, bébiőr kamerákban is, nem valószínű, hogy káros. végül is el is fordíthatod a kamerát róla, ha nyugtalanít. ha sürgős, úgyse azt nézegeted hanem átmész.
én annak idején a közelről szembe vakuzást tiltottam az egész családnak kb 1 évig, valamint a közvetlen közelében telefonálást.

(#216) Tinky


Tinky
tag

Sziasztok! M2-őm van, olyan problémám van hogy FTP szerveren nem lehet beállítani hogy gyökérbe írhasson (Asus router). Megellene adni kamerának a mappát (FTP/kamera), olvastam itt hogy kamera sd kártyáját ftp-n elérhetővé lehet tenni de nekem ez nem jó. Nem tudjátok hogyan lehetne FTP kliensébe megadni a cél mappát? Nem gond ha meg kel hack-elni :)

Előre is köszi a segítséget!

Üdv
Tinky

A helyes írási hibákért felelőséget nem válalok.

(#217) htc07 válasza Tinky (#216) üzenetére


htc07
addikt

szia,
ugyanezzel küzdök, még nem találtam rá megoldást.
szerintem a routeren kellene valahogyan átállítani a kezdőmappát az user-hez.

(#218) Tinky válasza htc07 (#217) üzenetére


Tinky
tag

Szia! Szerintem nem lehetséges routeren át állítani user interface-en keresztül.
Linuxban nem vagyok otthon, aki ért hozzá szerintem könnyedén hozzátudna adni célkönyvtárat a kamera ftp kliensében. Inkább a kamerát hackelném meg.

A helyes írási hibákért felelőséget nem válalok.

(#219) Tinky


Tinky
tag

Sziasztok!

Szivok ezzel az ftp feltöltéssel.

Találtam egy doksit [link]

set_ftp.cgi: résznél meg lehet adni a könyvtárat! Sikerül is de mégis nem látom hogy töltene fel képeket ftp-re.
get_params.cgi: visszatudom olvasni a beállításokat és rendben vannak (elvileg)

http://kamera_IP/set_ftp.cgi?svr=192.168.0.1&port=21&mode=0&filename=cam1&dir=/FTP/camera&user=NÉV&pwd=JELSZÓ&retain=1&upload_interval=1

Valakinek ötlete?

Üdv
Tinky

A helyes írási hibákért felelőséget nem válalok.

(#220) htc07 válasza Tinky (#219) üzenetére


htc07
addikt

nálam nem is fogadja el a beállított admin user/pass kombinációt, ha a set_ftp.cgi-t megnyitom.
a get_params meg simán megy.

[ Szerkesztve ]

(#221) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Na mivel lassan 1 honapja nincs nekik fekete (Under restocking. It will be available soon), ezert tegnap megrendeltem a feheret. Kivancsi vagyok... :)

OK

(#222) 01


01
tag

Sziasztok! Nem használtam még ilyen Smart kamerákat, ezért biztos hülye kérdés lesz.. De légyszi válaszoljátok meg így is... :),sokat segítene.
Szeretnék éjszakai babafigyelőnek vmi megoldást. Ha lenne ilyen kamerám, akkor néha kép is érdekelne, ekkor nyilván megnézem a telómon. De ha csak a hang érdekel, csak az, hogy felsír-e a gyerek? Akkor is egész éjszaka bekapcsolt képernyővel kell lennie a telonak? Vagy a hangot akkor is hallom az alkalmazáson keresztül, ha a képernyő nem megy a telón?
Köszönöm a segítséget!

(#223) Flashy válasza 01 (#222) üzenetére


Flashy
veterán

ez nem kifejezetten gyerekmonitor, legalábbis nem úgy szokás használni hogy egész éjjel megy a telefonon az alkalmazás, bár nyilván ennek sincs akadálya. ezeket az egyszerűbbeket inkább úgy használják, hogy benne van SD-kártya (nem kötelező), amire mozgás vagy hang esetén rögzít, e-mailt küld, fájlt tölt fel (melyik modell mit tud), ezen kívül akármikor belenézhetsz az élőképbe telefonról vagy az SD-re rögzített videórészleteket is megnézheted. a telefonos alkalmazása tud a háttérben futni, be lehet úgy állítani, hogy a kamerától kapott riasztáskor a telefon is szóljon, de azt nem tudom, hogy a háttérben futó alkalmazás az élőhangot kirakja-e a telefon hangszórójára (nem igazán hiszem).

(#224) htc07 válasza Flashy (#223) üzenetére


htc07
addikt

Lehet hang-érzékelés alapján riasztást kérni a telefonra, ekkor egy ilyen gagyi bejövő kamu-videóhívás szerű ablak bukik fel, és csörög.

De elég érdekesen működik, vagyontárgyat azért nem bíznék rá, emberéletet meg főleg.

Szerintem a te esetedben egy hagyományos bébimonitor a hangnak, meg a kamera képnek, ha már az ágyból nem akarsz kimászni.

[ Szerkesztve ]

(#225) 01 válasza htc07 (#224) üzenetére


01
tag

Nem igazán az ágyból kimászásról van szó... Csak szeretnék vmi olcsóbb megoldást, nem 60.000ért egy bébimonitort... Ezét keresgélek.

(#226) Béló


Béló
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos nem találtam rá választ a fórumban:
Ha mozgást érzékel a kamera és küld egy emailt egy gmail-es címre, akkor hány képet tud mellékelni?

Illetve mozgásonként több üzenetet is küld?

Továbbá melyik ajánlottabb az M1 vagy az M2?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv:
Béló

[ Szerkesztve ]

(#227) bl4ze


bl4ze
veterán

M1-es kamera megszűnt felvenni, nem lehet visszanézni semmi felvételt. Az sd kártya tárhely szerint vesz fel, de playback alatt semmit nem talál, mutat 💩
Valakinek ötlet? Thx

.:. bl4ze .:.

(#228) Flashy válasza Béló (#226) üzenetére


Flashy
veterán

ezek közül szerintem egyértelműen az M2, bármennyire is csábító ha az M1 olcsóbb (de nem is mindig).
mozgás esetén több mindent tud csinálni (rögzít, ftp, e-mail, szirénázik), hogy e-mailben mit küld, azt most nem tudom, az M2-m most csak nézi az utcát alert nélkül, ha nagyon kell és másvalaki nem mondja fejből, majd kipróbálom. vagy 1 képet küld, vagy mellékel egy 2 perces videót.

(#229) Upo válasza bl4ze (#227) üzenetére


Upo
addikt

Az M2 is eljátssza néha. Az a poén, hogy ott vannak a felvételek a kártyán, de az app nem mutatja. Én már csak ftp modon keresztül szedem le a videókat, akkor nem kell kivenni a kártyát, de ez ugye M1-en nincs. Tudom, nem vigasz, de nem vagy egyedül.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#230) Flashy válasza Upo (#229) üzenetére


Flashy
veterán

ha már bugok: nekem mindegyik eljátszotta már azt, hogy egyszer csak elfelejtett minden beállítást, resetelni kellett és újra bekonfigolni. látszólag bebootol, tekergeti a fejét, de nem kap IP-címet, valószínűleg a wifi jelszó miatt. legközelebb leveszem a jelszót a wifiről, hogy akkor rátalál-e. bár most hogy mondom, a hang kikapcsolást nem felejtette el, mert nem kiabált, tehát nem állt teljesen gyári állapotba a resetig.

másik: az M1 néha 1-2 eseményt nem rögzít, vagy nem vesz észre. normál nappali fényben átmegyek a kép szélén, de nem készül rólam felvétel, viszont amikor jövök haza ugyanott de másik irányban, akkor meglát. amúgy rendszeresen megnézi valami marha nagy lepke éjjel, azok a videók elég ijesztőek :D

(#231) bl4ze válasza Upo (#229) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, itt is az lehet. Az SD kártya mérete változik, azaz menti a file-okat, de a béna app nem találja, nem játssza le.
Na most írtam a Digoo supportnak, kiváncsi leszek mit válaszolnak, de én nem akarok ftp-zni, az app-ból akarom látni a felvételeket, mint korábban. Tiszta vicc ez a 360eye app :( :Y :W

.:. bl4ze .:.

(#232) Upo válasza bl4ze (#231) üzenetére


Upo
addikt

M2-n meg a digoocam app megy, nem a 360eye, de ez is ugyanolyan selejtes. De a kinézetből gondolom hogy ugyanabból az alapból taknyolták, csak csak az azonosítási protokollon módosítottak kicsit (lehet csak egy állandót vagy kezdőértéket állítottak át a kódban hogy a saját gyári számait vigye csak), ugyanígy kinéző appok más név alatt a gyári számot lehet hogy nem fogadják el, kb. ennyiben különböznek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#233) bl4ze válasza Upo (#232) üzenetére


bl4ze
veterán

Jó lenne valami megoldást találni erre, mert rögzíti a felvételeket, de nem lehet visszanézni, lejátszani.

Szóval ez azért elég gány. A Support nem válaszolt még semmit.
Amennyire örültem ennek az M1 kamerának, annyi gond lett vele végül. Szenvedés volt amire felismerte az SD kártyát, többet is bele tettem. Végre elkezdett dolgozni rá, majd most hitelen nem lehet a mentett felvételekt vissza nézni :Y

Jó lenne ilyen árfekvésben egy olyan kamera, ami 720p és az appja is jó, szóval nincsen vele nyűg.

Korábban a Xiaomi Yi Small Ants is ilyen volt : a képe jó volt, de az app + hálózati csatlakozás full horror volt :(

Ez meg még forgatható is, az fix látószöget tudott csak. Egy forgatható, jó kamera kellene, amivel nincsen szívás dögivel :(

.:. bl4ze .:.

(#234) Upo válasza bl4ze (#233) üzenetére


Upo
addikt

Az a baj, hogy felmész ipcam-os fórumokra, akkor láthatod, hogy 4-5 chipseten fut az összes, a most kaphatók ebből az 5-ből 2-3 féle. A chip gyártó összetalicskázta a referencia szoftvert, az ilyen néhánytíz dolcsis "gyártók" nagyjából logózzák a szoftvert, a törődősebbek esetleg színsémát cserélnek vagy skinezik, esetleg kicsit változtatnak a gyáriszám generálási algoritmuson. Azaz ugyanazt a f0st kapod mindenhonnan.

Még azt lehetne megcsinálni, hogy a főpanelt kidobni, és bedobni alá egy RPi-t. Motorok, infra reléjét simán lehet vezérelni, a kamera modulról meg kell sasolni hogy hogy jön a cucc, vagy driver kell hozzá, vagy analóg videó bemenetes, de még az is lehet, hogy a Pi Cam csatlakozón keresztül be lehet hackelni a jelet. Aztán olyan szoftvert teszel alá amit akarsz.

KB. hasonlóan ehhez: [link] csak nekünk a motorok és a kamera gusztusosabb házban van. Még ha arról van szó, akkor a kamera modult is ki lehetne cserélni a buksijában egy Pi Cam modulra, múltkor pl egy 5 MP-es modul volt 3000-ért a hardveraprón. Én hülye, nézegettem hetekig a hirdetést de nem vettem meg, aztán meg elkelt.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#235) drogery válasza Upo (#234) üzenetére


drogery
tag

ha ilyen kamera volt akkor jól tetted, hogy kihagytad. :)

(#236) bl4ze válasza Upo (#234) üzenetére


bl4ze
veterán

Na igen, ezt sejtettem. Az M1 kamerához meg csak ez a 360eye app jó, Androidon. Az meg elég ramaty.

Bejelentettem a support@ és a FB oldalon is a gondot. Ma megkeresett a FB operatoruk, és megbeszéltük mi a gond. Kaptak screenshotot is, ezen látszik, hogy közel 2GB a lementett videók mérete.
Jött a duma, hogy cseréljek SD kártyát, formázzak stb. Elmondtam, hogy ez már mind megvolt, plusz leírtam a hiba bejelentésekor is... Utána a sorszám alapján ránéztek a kamerára a "Tech Support", majd azt mondta a FB operator, hogy nem értik mi lehet, próbáljak bele másik SD kártyát.

ÉRDEKES módon fél óra múlva távolból 4G kapcsolódtam a kamerához, és láss csodát : ott van egy RAKAT video file a mai napról, amit rögzített.
Szóval valamit még is tudtak csinálni, hogy ha előkerültek a file-ok, és már látja az app :)

Jelszó csere rögtön utána megvolt a kamerán :)

.:. bl4ze .:.

(#237) Upo válasza bl4ze (#236) üzenetére


Upo
addikt

Miért, elkérték a jelszavadat? Szerintem @&˘[ß$¤#-hatod a jelszócserét, ők a bedrótozott system jelszóval mehettek be. Nekem le van tűzfalazva a kamera forgalma kifelé, cak a belső hálózaton látszik. Ha kintről akarok ránézni, akkor vpn otthonra, és úgy megy, amúgy bárki másnak meg semmi köze hozzá.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#238) bl4ze válasza Upo (#237) üzenetére


bl4ze
veterán

Azt mondta az operator, hogy nincsen default system jelszó, és a cserélt jelszó nélkül a Tech Team rá sem tud nézni, csak annyit látnak, hogy online a kamera.

Megadtam, majd a hiba elhárítása után gyorsan cseréltem is jelszót. Olyan helyre néz a kamera, hogy nem para ha látnak, de nem fognak, mert cseréltem jelszót :) :U

.:. bl4ze .:.

(#239) Upo válasza bl4ze (#238) üzenetére


Upo
addikt

Persze, én is ezt mondanám, de attól még a /etc/passwd-ben ott figyel annak a nemlétező jelszónak a hash-e... :K

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#240) bl4ze válasza Upo (#239) üzenetére


bl4ze
veterán

Passz. Ennyi erővel minden "okos" eszköztől parázzunk.
Ha bárki ránéz a kamerára, nézze amit látni akar - semmi érzékeny infót nem lát a kamera, olyan helyen van :)

.:. bl4ze .:.

(#241) htc07 válasza bl4ze (#240) üzenetére


htc07
addikt

adj már linket hozzá akkor. :DDD

(#242) Upo válasza htc07 (#241) üzenetére


Upo
addikt

Nem link kell hozzá hanem gyári szám vagy a QR kódja.
Annak idején kipróbáltam párat poénból, amik review videókban vagy fényképeken voltak a neten, néhány elég érdekes helyen van... :K

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#243) bl4ze válasza Upo (#239) üzenetére


bl4ze
veterán

Hétvégén megint elszállt a felvett videók lejátszása, keresése. Semmit nem talál, sőt teljesen lehalt a kamera, totál offline volt. Újra kellett indítani. Aztóta sem látszanak, nem találom a rögzített videókat.
Pedig a kártyára menti, látszik az SD kártyán, hogy a helyet foglalja.... :Y :W

.:. bl4ze .:.

(#244) Upo válasza bl4ze (#243) üzenetére


Upo
addikt

Ha kiveszed a kártyát és gépre dugod akkor se látszik? Én már meguntam, szerencsére az M2-n elérhetp a parancssor, és beállítottam ftp szervert. Nem kell kiszedegetnem a kártyát, elérem hálózaton a gépről. De M1-en ez nem megy. A PC szoftverből se látszik?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#245) Flashy válasza bl4ze (#243) üzenetére


Flashy
veterán

nekem az M2 egymás után kétszer is elszállt, második alkalommal véletlenül megláttam, hogy egy tök más IP-címet használ, mint amit a dhcp-től kapnia kellene, nálam 10.0.0.x-et kapna, de egy 10.133.222.120-szerű címe volt. a saját progija megtalálta, a beállításokat nem vesztette el (nem kiabált rebootkor), de a megtaláláson kívül használni nem lehetett. most adtam neki manuálisan IP-t de direkt rossz átjáróval, inkább nem nézegetem kintről, de egy hajszálnyival biztonságosabb.

(#246) bl4ze válasza Upo (#244) üzenetére


bl4ze
veterán

Azt még nem néztem, megint távolról vettem észre, hogy nem láthatóak a file-ok, videók. Volt SD card format az app-pal, azóta sem talál semmit, pedig ír a kártyára, telik be a hely.

Flashy : én routerben nem néztem, nem szokott vele gond lenni, mindig elérhető. Hétvégén omlott össze, amikor 300 km távolságból kellett volna néznem, meg felvételt nézni vissza. Utána full offline volt :(

.:. bl4ze .:.

(#247) bl4ze


bl4ze
veterán

Két 8GB SDHC kártyát is megnéztem, melyet a BB-M1 kamera formázott meg, és csak néha, kb. minden második-harmadik próbálkozásra látja a PC.... Egyébként ilyen hibát dob :

Most betettem egy másik kártyát, azt is a BB-M1 formázta le, ott a "RecFiles" mappa a gyökérben, az app látja is a kártyát "7.46GB" - de ha a playback menübe lépek ott azt mondja , hogy "Fail to search. Device connection fail."

Szerintetek mi a jó fene lehet ez ?

Formázzam le PC-vel én FAT32-re és csináljak neki ilyen "RecFiles" mappát kézzel ? ?

Két SDHC kártyával is ezt csinálja, mindkettő 8GB - és korábban fényképezőben volt, hibátlanul teljesített... :W

.:. bl4ze .:.

(#248) bl4ze


bl4ze
veterán

Na, úgy néz ki végleg meghalt a BB-M1 kamera.
Ahogy olvashattátok az utóbbi időben már nem olvasta a lementett videókat, a PC software látta, az app nem.

Utóbbi 1-2 napban nagyon nehezen lehetett csatlakozni, majd már sehogyan.

Volt reset, de azóta nem találja a kamerát, nem ismeri fel a wifi-t error-t dob, hogy rossz jelszó, vagy gyenge a jel stb.... AP módban meg egyáltalán soha nem ment Nekem, megtalálja , de leáll a "Connecting device" résznél, nem megy tovább.
Van valaki akinek ment AP módban?

Reset után azt mondja a kamera, hogy Access Point módra készen áll (AP).

Korábban wifi-re egy pillanat alatt felment, most meg semmi, már meg sem találja. Van valakinek bármi ötlete? Vagy könyveljem el, hogy behalt a kamera ? ? ?

Ugyanitt kérdés : van valakinek M1 vagy M2 eladó ? :F :Y

.:. bl4ze .:.

(#249) kissdani


kissdani
senior tag

Hogy lehet megtudni az gyári jelszót a kamerához? Alján qr kód beolvastatva nem igazán mond semmit.... Kéri ha meg akarom változtatni, meg a vms progi is kérné..

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#250) Tomy27


Tomy27
tag

Üdv,
Tegnap este frissítettem az FW- t, vagy valamelyiket a három közül, az M1- es kamerán.
Ami sikeresen végbe ment, viszont azóta sokkal rosszabbul lát szürkületben, főleg már este.
Előtte látványosabban jobban, főleg világosabban látott este, tök sötétben főleg, így bosszant.
Most ezek vannak rajta, sajnos nem jegyeztem milyen verzió volt a korábbi.Lehet ezt valami
formában vissza állítani a korábbi verzióra, illetve külön lehet cserélni ezeket, vajon melyik a felelős?

System app version: AppV380E2_PTZ_V2.4.2.1_20160725

System kernel version: KerV380E2_PTZ_V2.1.0_20160506

System firmware version: HwV380E2_WF1_PTZ_20160217

"Ha mások hülyesége miatt idegeskedsz, magadon állsz bosszút!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.