Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31401) sanyixXx válasza Zozzant (#31359) üzenetére


sanyixXx
senior tag

nézd meg alaposabban. tiszta maszat. látszanak az ecsetvonások.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31402) máyköl válasza sanyixXx (#31399) üzenetére


máyköl
veterán

A nagy bajom egyébként az, hogy ha 1,8 -on lövöm tiszta lágy lesz a kép, de ha mondjuk 5,6-on, nem lesz olyan szép mosott a háttér, hanem sokkal tisztább.
Pl. ennél a képemnél, már nem lenne az igazi hatás, mert a háttér sem lenne ilyen mosott, és a bokeh sem lenne ilyen... :(

(#31403) sanyixXx válasza máyköl (#31402) üzenetére


sanyixXx
senior tag

na ennél pl. épp elég messze van a háttér, hogy 2.8-on is megkapd ezt a háttérmosást. a rekeszelés pedig nem fog rontani a bokeh szépségén.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31404) máyköl válasza sanyixXx (#31403) üzenetére


máyköl
veterán

"na ennél pl. épp elég messze van a háttér"
Mármint amelyiket linkeltem, vagy amelyikre most kértem véleményt? Azért F5,6 -on már nem lenne az a bokeh ami 1,8 -nál, de biztos lenne valamennyi természetesen. :K
Meg 2,8 -on szerintem azért még bőven lágy lenne ez a kép. :K

(#31405) eastsider válasza máyköl (#31404) üzenetére


eastsider
nagyúr

lágy lenne, de nem ennyire

(#31406) kiskornel válasza máyköl (#31393) üzenetére


kiskornel
addikt

Most lehet, hogy ultra-mega-gigabunkó leszek, de ugyanazok a problémák vannak a képeiden, amit fél évvel ezelőtt kifogásoltunk.
TE nem érzed tiszteletlenségnek MÁSOKKAL szemben, hogy kommentelik a képeidet, te meg folyamatosan ugyanazokat a hibákat elköveted? Olvasd vissza az egyik hsz-t fél évvel ezelőtt, és egy az egyben illik erre a képedre is.

- nincs elég izzadtság benne. Látszik, mennyi időt szántál rá.
- rossz a blende érték.
- a téma nem kiugró (ennyi idő után már fel lehet róni hibának. Ez is egy olyan kép, ami felett 1x elsiklik az ember szeme, de nem akad meg rajt, nem érez rá vágyat, hogy nagyban is megnézze, mert nincs mit rajt megnézni).
- rossza a háttér (most is, mint mindig a minőségével van probléma.) Olyan helyről kell fényképezni, ahol nem lesz ilyen minőségű a háttér. Itt is rossz a háttér. Nem létezik, hogy ennyi idő után nem látod a helyszínen, hogy milyen lesz a fókuszon kívűli háttér.
- A zöld túlszaturált, természetellenes a jobb alsó sarokban.

Kíváncsi lennék, hogy ebből mit tanulhatsz. Mi van itt felsorolva, amit a képeidre érkezet elmúlt 200 hsz-ben nem olvashattál.
Ejnye.
Már vagy legalább 10x megfogalmaztam ezt a választ a képeidre, de sose küdtem el az OK billentyűvel. Ez olyan személyesnek tűnhetett volna.

Más: mikor látunk végre valami kiugró témát tőled? Valami extra virágot? (Mondjuk amit megveszel a helyi virágosnál, keresel neki egy szép hátteret és lefényképezed?) De már annak is örülnék, ha valami ritkábban fellelhető, védett növényt fotóznál.
15-20 perc. Ennyit szánj egy képre, próbfotókkal, mindennel együtt. Ennyi kell egy fotóhoz. Nem képhez, fotóhoz!

(#31404) máyköl : F2,8-on közelebb kell fókuszálni, és ugyanolyan hátteret kapsz (igaz már a képkivágás).

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#31408) Fejo válasza kiskornel (#31406) üzenetére


Fejo
őstag

"mikor látunk végre valami kiugró témát tőled? Valami extra virágot? (Mondjuk amit megveszel a helyi virágosnál, keresel neki egy szép hátteret és lefényképezed?) De már annak is örülnék, ha valami ritkábban fellelhető, védett növényt fotóznál."

Ezzel nem értek egyet! Azt gondolom, hogy egy "tucatvirágról" is lehet érdekes, izgalmas, szemnek kellemes képet csinálni. Máyköl esetében nem a virággal van a probléma... ;)

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#31409) kiskornel válasza Fejo (#31408) üzenetére


kiskornel
addikt

Nos, egyetértek veled. Ha valaki nagyon profi, akkor a kevésbé érdekes témát is be tudja úgy állítani, hogy az érdekes legyen. De ahhoz legalább olyan jónak kell lenni, mint mondjuk TE. :R Neked ez azért nem tűnik fel.
Maykölön nem látom, hogy arra haladna, hogy "érdekesebbnek" állítsa be az egyszerű témákat... szerintem rossz felé halad (így ennyi idő után...)
Meg aztán nem is létezik, hogy nincs egy kert a közelben. Vagy egy karbantartott park.

Itt, ha megnézed a virágokat a képén, a feléről hiányzik a szirom, és megtépázott...

Na mind1 igazad van és kész...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#31410) Kerio


Kerio
őstag


[link]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#31411) Fejo válasza kiskornel (#31409) üzenetére


Fejo
őstag

"Maykölön nem látom, hogy arra haladna, hogy "érdekesebbnek" állítsa be az egyszerű témákat... szerintem rossz felé halad (így ennyi idő után...)"

Jogos, én is így érzem, ráadásul az utóbbi időben a képminőséggel is nagy problémák vannak (nem tudom mit csinálhat utómunka gyanánt, de borzalmas minőségeket produkál - vagy már eleve az expo beállításai sem jók). Ennek az utóbbinak is pl a jobb alsó sarkában durva szinzaj van, ha jól látom (nálam elég kis méretű a kép, igy nehéz eldönteni). Abban is igazad van, hogy a részletekre nem igazán figyel továbbra sem és szerintem "hála" a Flickr-en összeszedett contactoknak (mint tudjuk ott megy a komment ha kell-ha nem és mindig csak pozitív...), lassan elhitte magáról, hogy jó úton jár...

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#31412) Fejo válasza kiskornel (#31409) üzenetére


Fejo
őstag

Törlendő hsz dupla elkűldés miatt. Köszi.

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#31413) nesa válasza máyköl (#31396) üzenetére


nesa
veterán

Valami van a geped korul mert durvan sz@r kepeket csinal, egyszereuen szetvan hullva a kep meg ilyen kicsibe is :K

(#31414) kricsi81 válasza nesa (#31413) üzenetére


kricsi81
senior tag

Szerintem nem a f.géppel van a baj, hanem az utómunkával, ha jól tudom most ismerkedik vele, valamit biztos itt ront el... mert régen jobb volt a képminőség...

Máyköl: fotózz embereket, csajokat! tele meg más "hülyeség" helyett vegyél egy kioldót állványt ernyőtartót meg ernyőt, és fotózz beállított modelleket! Kezdetben biztos elég sz@rok lesznek a képek, de ebben a műfajban jól lehet fejlődni, és talán könnyebb megmondani (póz-fények) a kép (de ha ez lealacsonyítottnak tűnik, kép) fotó hibáit. Illetve jókat lehet kisérletezgetni a fényekkel - vakufény+környezeti fény keverése, erős-lágy árnyékok, stb stb... És a kommunikációs készséget is fejleszti :)

(csak hogy most ne baszogassalak (vagy az igazi véleményemet mondjam)... :) )

kovacsrichard.hu

(#31415) máyköl


máyköl
veterán

kiskornel: Ok, a rekeszt elfogadom, igyekszem, hogy ne 1,8-on használjam az obit. Kicsit szeretnék én is kiugrani a virágtémából, mert tényleg szinte csak ezt fotózok. Szeretnék másba is belekóstolni, pl. gombát fotózni, tájat fotózni (hdr-re gondolok), meg makrózni (ha meglesz a Raynox, hamarosan :) ), csak valahogy nagyon ráéreztem a virágra, meg az van a közelbe, gombához erdőbe kell menni, ami a közelbe sajnos nincs igazán, 1 napot rá kéne szánni, és elutazni erdőbe kirándulni. Tájfotózással is hasonló a helyzet, nincs nagyon itt nálunk, de mindenképp szeretnék vele próbálkozni. Hdr-hez nem értek nagyon, majd egy kis tájékoztatót el kell olvasnom. Makrózni szerintem majd tudok a közelben, ha megjön az előtétem, legyeket, méheket, vízcseppeket, ilyenekre gondolok... Portrézni nem igazán szeretnék, próbáltam már többször is, de valahogy nem az igazi, nem én vagyok. Madarakat szeretnék majd egyszer, csak ahhoz kell majd egy ultra nagy tele, 400-as, 500-as, csak ahhoz mélyen zsebbe kell nyúlni.
De alapvetően a természetfotózás az ami tetszik, így összességében.
De azért ha ránézel a flickr-emre, nem csak virágfotókat látsz, ez nem igaz...

Fejo, nesa: Nem tudom mi lehet a probléma az utómunka során. Tippem sincs már. Épp ma a csipeszes képem újra dolgoztam LR-el, ebből ez lett. Inkább csak a minőségre hajtottam, hogy jobb legyen, kíváncsi vagyok mi a véleményetek... Gondolom elsőre egyértelműen a zaj megszüntetését észlelitek, de van más is, amit megcsináltam rajta. :K

szerk:
ricsi: Tényleg nem igazán vonz a portré/modell fotózás. :(

[ Szerkesztve ]

(#31416) forceberg válasza máyköl (#31415) üzenetére


forceberg
veterán

A zaj jól csökkent, cserébe a vajszínű csipesz még lágyabb lett és a rózsaszín csíkos...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#31417) Szten Márs válasza máyköl (#31415) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Arról a keményen rossz jpg tömörítésről leszoktál azóta?

Amúgy mielőtt ilyen-olyan képmódosító dolgokat rádobsz egy képre, legyen meg az, hogy jó a kép alapja maga, jó a kompozíció. Ha az nincs meg, akkor hiába az utómunka. Főleg, hogy úgy érzem, hogy te sokszor keményen arra (az utómunkára) akarsz támaszkodni, és egyelőre sokszor nem érzed jól, hogy milyen irányba is kell vinni egy utómunkát. Ez a kontrasztszegény virágosmező például nagyon rossz, utómunka terén is. Szerintem szanáld. Viszont elvileg rengeteg képet szoktál nézegetni, vagy tévedek? Ki kell(ene), hogy alakuljon benned, hogy mi a jó és mi nem, saját képekkel szemben is, legalább annyira, hogy ilyeneket ne tegyél fel. Tudom, saját képeknél rendkívül nehéz megítélni sokszor bármit is, én is így vagyok vele, de ennyire mennie kell, anélkül, hogy mi mondjuk, hogy nem annyira nyerő. A képminőséget meg pláne kell(ene) látnod :K

[ Szerkesztve ]

(#31418) Kerio


Kerio
őstag

jó kis topik ez :U

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#31419) pdave


pdave
aktív tag

(#31410) Kerio: szépen mossa a hátteret az obid. A téma egy picit életlennek tűnik nekem. Mennyire volt lerekeszelve az obi?

Pár kép a közelmúltból, amikor még jó idő volt :)

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#31420) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

srácok (és lányok:) )!

segítenétek nekem beauty retusálásban? igazából valami jó oktatóanyag kéne nekem, főleg bőrlágyításhoz. nézegettem már párat, de biztos vagyok benne, hogy van valami gyorsabb is, mert pont olyanokat találtam, hogy 3 új rétegen kell pemzlizgetni. vagy nincs nagyon gyorsított eljárás, hanem gyakorlattal gyorsulok csak? :)

köszi

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31421) Kerio válasza pdave (#31419) üzenetére


Kerio
őstag

Ezek nagyon szépek lettek :C Grat.!

A próbálgatás hátránya. f/2 -n volt :U Csak a feje lett éles

[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#31422) Peethy válasza pdave (#31419) üzenetére


Peethy
őstag

pdave: Kicsiben mikor néztem a 3. képet, úgy nézett ki, mintha halszemmel készült volna.. :D Aztán láttam h csak az út fordul U alakban. Egyébként nagyon jók a képek, nekem tetszenek, mintha.. megmozdulnának, annyira dinamikusak ezek a tájképeid. Szóval elismerésem :)

A nagy eső után kimentem makrozni kicsit, esőcseppeket fotózni.. elég sokan csinálják, de nekem annyira tetszik, valahogy úgy érzem.. nem létezik két ugyanolyan esőcsepp. Érdekelne a véleményetek, hogy az alábbi képek közül melyikek a legjobbak, vagy hogy van-e egyáltalán olyan. :) [link]

Szten: sikerült valamit kezdened a portréval? :) Nem sürgetésképp, csak érdeklődöm :B

[ Szerkesztve ]

(#31423) pdave válasza Kerio (#31421) üzenetére


pdave
aktív tag

Köszi!

Igen, ezt a képedet néztem, és itt élesebbnek tűnik. Ahhoz képest viszont, hogy f2-n van, elég jó ettől az obitól!

(#31420) sanyixXx: nem vagyok egy nagy protréfotós, de én a Lightroomban az Adjustment Brusht szoktam használni, az effectek közül a Soften Skin-t kiválasztva, meg a Spot Removal-t. Ezekkel gyorsan lehet elérni az eredményt, hacsak nem túl komplikált a dolog.

(#31422) Peethy: köszi :R azért görbül ott a tér, mert panoráma ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#31424) Szten Márs válasza Peethy (#31422) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ahogy mondtam, túlszerkeszted a képeket. Itt én a vignettálás-effektet sem láttam indokoltnak, persze, ha tetszik rátehető, de minden más túlszerkesztett. A defaultra kis kontrasztot raktam, a wb-t kicsit módosítottam és ennyi minden, amit úgy érzem, hogy csinálni kellett a képpel. Ja, szelektíven megdobtam még a zöld színt kicsit. A többi túl sok, nem szabad túlhúzni egy-egy csúszkát, abból ritkán születik jó, szvsz meg kell találni az épp szükséges utómunka szintjét.

- Az elsőnek ide feltett képed: [link]
- A második nekifutásra feltöltött képed: [link]
- Az én képem: [link]

Igazából ez sem tökéletes most, de talán érezhető, hogy mit akarok mondani :) Persze mondom, ha szereted a vignettálást, mehet rá nyugodtan. Ha szereted a keményebb kontrasztokat, dobd meg, de ott egy idő után meg kell állni, mert sajnos mellékhatásai lesznek a kontrasztemelésnek egy idő után.

(#31425) nesa válasza pdave (#31419) üzenetére


nesa
veterán

Jok lettek a napraforgos igencsak tetszik :C enis probalkoztam vele de nemvoltak felhok es nem mutatott igy :(

(#31426) Peethy válasza Szten Márs (#31424) üzenetére


Peethy
őstag

Nagyon köszönöm :R Igazából az a bajom, hogy sosem érzem késznek a képet, és így annyi hülyeséget csinálok vele, hogy a végére túlságosan is kész lesz.. legközelebb odafigyelek rá:)

A vignettálást nagyon szeretem, kicsit keretesebb lesz tőle a kép, meg olyan.. távcsőszerű kinézete lesz. Van egy pár kép, amin nem mutatott jól, azokta nem raktam.

Köszönöm a segítséget, nemsokára megint csinálok egy portréfotósorozatot, és majd igyekszem változtatni ezeken a dolgokon és közlöm az eredményeket :B

(#31427) Sada88 válasza sztyui2 (#31355) üzenetére


Sada88
aktív tag

ejjj te nem vagy divatszakértő az ilyen rojtos koptatott nadrág na ;]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#31428) Peethy


Peethy
őstag

[link]
valaki vélemény? :)

(#31429) kiskornel


kiskornel
addikt

(#31419) pdave: tetszik a szinviláguk. Mind nagyon szép.

(#31421) Kerio: Itt mit kell látnunk? (mert ez az obi valahogy nem jó rovarokhoz... legalábbis az a folt a kép közepén... khm... nos, jobban töltsd ki témával a képet). Gondolom ez csak 1 teszt akart lenni.


Darázspók.
???

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#31430) pdave válasza nesa (#31425) üzenetére


pdave
aktív tag

köszi! szerencsém volt az idővel, ha egy nappal később mentem volna akkor már nem így nézett volna ki, hanem sz*rrá lett volna ázva :D mondjuk le is izzadtam párszor míg azt az egy képet megcsináltam olyan meleg volt :DDD

(#31429) kiskornel: köszi :R
Kis képen nem igazán láttam mi ez az egész amit a képed ábrázol, de belenagyítva.. elég komoly. Milyen felszereléssel csinálod a makródat?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#31431) Peethy válasza kiskornel (#31429) üzenetére


Peethy
őstag

Pókmalac.

Nekem tetszik, bár ha több látszódna belőle (nem 90fokos szögből lenne fényképezve vagy távolabbról), akkor könnyebben ki lehetne venni:)

(#31432) sanyixXx válasza pdave (#31423) üzenetére


sanyixXx
senior tag

köszi, kipróbáltam. nem volt az igazi, mert szürkéssé és kontraszttalanná tette a képet, de az eset sem általános, mert műtermi modellfotó, de a smink borzasztó és kb. újra kell csinálni a modellt :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31433) Zozzant válasza Kerio (#31421) üzenetére


Zozzant
addikt

Na ezt így soha ne fotózd... remélem érzed mennyire "beledöngölted" a földbe a témát, tessék lehasalni, most!:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#31434) kiskornel válasza pdave (#31430) üzenetére


kiskornel
addikt

Kösz a hsz-eket. EF 100 F2,8 + 31mm közgyűrűvel készültek. Igazságnak megfelelően, mikor szabad szemmel néztem a pókot, rá nem jöttem volna, hogy az a szőrös cucc a fej+tor egyben. Én azt hittem, hogy az a kaja része.
Van távolabbi kép is, de ott meg a méret miatt nem érvényesül (felismerhető) a fehér szőrös fej. :K

Peethy: töredelmesen bevallom, nem értek a cseppekhez. Én csak díszitőelemnek használnám, de más témával együtt (mondjuk egy virág, vagy fűszál, stb). Az utolsó jó néz ki, de picire vetted a mélységélességet. Vagy ez volt a cél?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#31435) Slowman válasza sanyixXx (#31420) üzenetére


Slowman
aktív tag

A legegyszerűbb és leggyorsabb a bőrlágyításra az Imagenomic Portraiture, de cserébe valóban elnagyolt eredményt kapsz a precízebb clone stamp és healing brush toollal szemben. Továbbá tudnámm ég ajánlani a Lynda.com Photoshop CS4 Retouching Fashion Photography Projects címen futó oktatóanyagot, viszont ez nem túl egyszerű, sőt mondhatni pro, de az eredmény is hasonló. De el kell, hogy keserítselek, mert a jó végeredményhez sok réteg és sok "pemzlizés" kell :K .

(#31436) gzola


gzola
tag

tudom unalmas dobozokat fotózni, de még sose csináltam tárgyfotót, aztán hirtelen ötlettől vezérelve bepróbáltam, kép alatti szövegben (flickren) egy kis magyarázkodás :)

[ Szerkesztve ]

(#31437) Kerio válasza Zozzant (#31433) üzenetére


Kerio
őstag

Rendben. Még kezdő vagyok. Így tanul az ember. :R

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#31438) rumos14 válasza máyköl (#31393) üzenetére


rumos14
nagyúr

LR-ban egy kis (vagy nem csak egy kis) kontraszt emelés, Blacks is legalább 15-20-ra, és akkor nem lesz ilyen fakó az egész.

(#31439) Peethy válasza kiskornel (#31434) üzenetére


Peethy
őstag

Közgyűrűvel fotóztam, direktben nem volt cél, csak így jött ki:) Próbáltam mással is, pl volt olyan, ahol a virágszirmokon sorakoztak fel, csak mind homályos lett, és elkezdett esni az eső.. Legközelebb keresek valami témát is mellé :)

(#31440) total90


total90
veterán

Próbáltam játszani a fényekkel... Mi a véleményetek ezekről a képekről?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#31441) máyköl válasza rumos14 (#31438) üzenetére


máyköl
veterán

Szoktam LR-ben kontrasztot, és black -et is rárakni a képeimre, de erre direkt nem raktam, direkt szerettem volna, hogy ilyen fakó legyen, ez volt a cél. :K

(#31442) Szten Márs válasza máyköl (#31441) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Rossz cél volt.

(#31443) sanyixXx válasza Slowman (#31435) üzenetére


sanyixXx
senior tag

sejtettem, köszi. közben beadtam a derekam és nekiálltam sok rétegen pemzlizni :) kell még pár nekifutás, mire olyan lesz az eredmény, ahogy én azt elképzeltem...
a lyndásat meglestem. igyekszem végignézni az egészet, abból tuti okosabb leszek :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#31444) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Lumberjack. :D
Utcán visszafordulós.

Regisztráltam már magam a flickr-re.

[ Szerkesztve ]

(#31445) forceberg


forceberg
veterán

Kilövésre készen:


[link - nagyban]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#31446) a000 válasza forceberg (#31445) üzenetére


a000
őstag

Grat, tetszik a szeme :C

(#31447) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok, egy kis béku :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#31448) nesa válasza SpongyaBob (#31447) üzenetére


nesa
veterán

Jo lett de szerintem sokkal szukebb kivagas kellene + kontraszt , ez 40-150 ?

(#31449) máyköl


máyköl
veterán

Bocsi az OFF-ért, de egy kis segítség kéne.
Flickr-en nem tudom berakni a képeket Group-okba 2 napja, mert mindig azt írja ki, hogy "Type to search the groups, No groups matched that text"
Mi lehet a gond, tud valaki segíteni? :)

(#31450) SpongyaBob válasza nesa (#31448) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, 40-150 és kivételesen élőképpel készült, a keresőt nem tudtam használni :D Amúgy ennél a képnél szándékosan nem alkalmaztam szűkebb vágást, szerintem jól néz ki, hogy odavezeti a tekintetet az alsó-felső elmosott rész:)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.