Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) Oranos válasza KillHates (#100) üzenetére


Oranos
tag

Ha az Asusnál tényleg így intéznek gart akkor rosszabb a helyzet mint pár éve volt. Márpedig elhiszem neked:) Ez elszomorító...

"A márkaszervizben azt mondták, ha ŐK! cserélik ki a procit, akkor is ugrik a garancia a gépről"
Ez mi???:S

A Dellnél az újrapasztázást sem nézik, nemhogy a proci csere garanciabukó.. Ilyen nincs szerintem a jótállás szabályai kifejezetten ellent mondanak ennek, ilyet nem mondhatna, pláne nem tehetne..Érdekes..Elvileg bármilyen művelet a gépen amit ők csinálnak garanciaidőn belül, megőrzi a garit sőt ha 1 hónapig náluk van azzal is meg kell hosszabbítsák.

Mostanában érdekes dolgokat hallok innen onnan. Átolvastuk az ide tartozó jogszabályokat (én ugye a másik oldalon vagyok tehát mint eladó) és azt tapasztaltam hogy az előírások nagy része vevőorientált, és ilyen dolgokat nem enged meg. Az érdekes az hogy a legtöbb cég manapság előszeretettel hágja át, és írja át ezeket:S

Tehát a jogszabály megvan csak nincs aki betartsa? Egy ilyen multicég vagy annak "márkaszervize" hogy tehet ilyet? Szerintem ez megérdemel egy szép levelet az Asus központjába, hogy itthon így járnak el. Arra úgy tudom azért minden cég odafigyel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.