Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45651) diablo1984 válasza csoda120 (#45650) üzenetére


diablo1984
veterán

itt tegnap óta majd felborít a szél, este óta esik, van 7 fok, igaz az osztrák határnál vagyok a vörös riasztás közlében, igaz Székesfehérvárra megyek délután, a vörös rész közepébe....

(#45652) Isee válasza diablo1984 (#45651) üzenetére


Isee
senior tag

Debrecenben is valamelyik nap annyira fújt a szél, hogy tekertem 10métert előre, és 8-at gurultam vissza :Y

De lehet csak a szülinapi sörözés kavart be ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45653) sNORh válasza Isee (#45652) üzenetére


sNORh
addikt

xd

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#45654) diablo1984


diablo1984
veterán

basszus, tegnap csúnyán kikapott a loki, lehet nem kellene ennyire a végére kihegyezni a dolgot.... :F

Isee: utána meg rájöttél, hogy otthon a fal tövében vagy összerogyva és nincs is szó biciklizésről....hehe.... ;] :DDD

jöhetnek tápos ajánlatok!

[ Szerkesztve ]

(#45655) Isee válasza diablo1984 (#45654) üzenetére


Isee
senior tag

Már nem emlékszem pontosan, hogy tekertem, vagy toltam, esetleg vitt-e valaki, de szélre határozottan emlékszem :F

...nagyon sötét volt... :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45656) diablo1984 válasza Isee (#45655) üzenetére


diablo1984
veterán

de szélre határozottan emlékszem
ezt teszik a babétlek.... ;] :DDD

(#45657) izomhod válasza Isee (#45652) üzenetére


izomhod
senior tag

vigyázz a keró+sör kombóra, mert eléggé büntetik,
éjjel is portyáznak a fakabátok

(#45658) vepe


vepe
senior tag

Eladó:

-Panasonic KX-TG 7220 v.nélküli telefon: 2,5e (nincs benne magyar menű)
-Sinus 101 v.nélküli telefon: 2.5e (magyar menűs)
-Gyári nikon AA-akku gyors-töltő: 2,5e (kb 2,5óra alatt feltölti a 2500mah akkukat)

(#45659) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Eladó lenne:[link]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#45660) Isee válasza izomhod (#45657) üzenetére


Isee
senior tag

Tudom, de a ruhájuk miatt éjszaka hamar ki lehet őket szúrni, hogyha pedig meg akarnak állítani, és van bennem 1-2 sör, akkor meg otthagyom őket a francba, kapjanak el :DDD
Mire beszállnak a kocsiba már sehol nem vagyok hozzájuk képest :))

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45661) ati012 válasza Isee (#45660) üzenetére


ati012
senior tag

Sok sör után nem mindig úgy megy az a bicikli ahogy kellene :)
2 éve szülinapozáskor a kerítésbe támaszkodva bringáztam haza...

Hírdetéseim: Frissült: MA :)

(#45662) Isee válasza ati012 (#45661) üzenetére


Isee
senior tag

1-2 sörnél még nem vészes, de ha tudom, hogy izompiálásról van szó, akkor "általában" keró nélkül megyek, mert csak hátráltat a hazamenetelben :DDD ....
A pár nappal ezelőtti szülinapos dolog meg hirtelen jött, és ha eléggé érzem a hatást, akkor is tudom mit szabad s mit nem.... Nem vagyok én olyan rosszkisfiú ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45663) Tomaaasz válasza diablo1984 (#45643) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

ajjajjj.... :D :U

Oda mentem, ahol vagyok!

(#45664) csoda120 válasza Isee (#45662) üzenetére


csoda120
tag

Persze-persze...
Ezt már nem magyarázod ki ;] :P :D

Facebook: szerelem a négyzeten

(#45665) footy


footy
addikt

2 db 10M-es H155-ös kábel RPSMA aranyozott fejjel eladó...

(#45666) simii16


simii16
aktív tag

Egyelőre érdeklődésképpen. Nincs valakinek olcsón hagyományos, képcsöves TV-je? Olyan 50-60cm-es képátlóval gondoltam.

Keresek még Asus HD4870-re VRM hűtést.

Valamint lenne egy ismerősömnek egy eladó hangfala, ha érdekel valakit.

(#45667) daniking


daniking
csendes tag

Laptopramok , memóriakártyák baráti áron nálam.FM transmitter , Kártyaolvasók is itt.

2gb Nokia MicroSD - 1500 Ft
4GB Nokia MicroSD - 2200 Ft
8GB Nokia MicroSD Class6 - 4500 Ft

2GB M2 Sony Blister - 2400 Ft

Bluetooth adapter - 700 Ft

6300 , 6310 , 6610i , E51 , 3220 , 5220 , 5200 , E50 előlap nálam .

HPM70 Headset - 1700 Ft

512 , 1GB DDR2 laptopba

www.memorycard.uw.hu Nézz körül az oldalamon biztos találsz valami jót! Árak miatt érdeklődj! Nagyobb tételnél kedvezmény van! MSN: memorycard@hotmail.hu

(#45668) Isee válasza csoda120 (#45664) üzenetére


Isee
senior tag

Jóvanna :B , bevallom otthon hagyom a kerómat "bizonyos esetekben", de akkor a Ferrarimmal közlekedem, azt nem merik megállítani :DDD :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45669) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Volt kint vki a repülőtéren a gyorsulási versenyen?

(#45670) csoda120 válasza Isee (#45668) üzenetére


csoda120
tag

Nekem meg ilyen Maseratim van csak nem merem kihozni,mert ezek a magyar utak úgyis tönkre tennék :P :DDD,

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#45671) Isee válasza csoda120 (#45670) üzenetére


Isee
senior tag

Jaja, nekem is ez van az oldalára festve a ferrarimnak:

404: The webpage cannot be found
;]

Nah, mostmár bejön a kép, szép verda, de én erre jobban esküszöm: [link]

És így járok ha iszom, már unom a kasztnizást: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45672) HZ6F8M válasza zolikaDB (#45669) üzenetére


HZ6F8M
újonc

Igen, Én kint voltam kb 14:30-ig, amikor már nagyon elkezdett esni az eső eljöttünk.

(#45673) csoda120 válasza Isee (#45671) üzenetére


csoda120
tag

Tényleg :Y
Még egyszerre vettük pont 2 hete.Te a Ferrarit én meg a Maseratit :P És még azt merik mondani,hogy válság van és Magyarországon szegények az emberek... :D ;]

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#45674) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Friss árlista:[link]
Hétfő estig lehet rendelni, átadás szerdán.

Projecta Slimscreen 138x180cm vetítővászon eladó

512MB PC4200 (DDR533) notebook Ram 2500 Ft

pókerasztal eladó:
25e Ft
[KÉP]

6csatornás effektes keverő-erősítő eladó 25eFt-ért
kép

(#45675) pjoey


pjoey
tag

Eladó :

- JVC -16x Taiyo Juden 100as hengerben 65Ft/db áron
- 4db 14"-os 5x112-es Gyári Mercedes Alufelni
- HP M407-es Digitális fényképező, kis hibával
- Nokia 8800 Sapphire Arte C. független
- Nokia 5130 XpressMusic vodás
- Dlink DI-604 rouret, táp hibás
- 1db 128Mb-os Ddr333-as memó
- 1db Kingston DataTraveler 102-es 4gbos ÚJ

Félkonfig egyben vagy külön is vihető :
- Alaplap : Asus A8N-E
- Proc : DualCore AMD Athlon 64 X2 4200+ (939)
- Memó : 2 x 1GB DDR400-as ADATA

Érdeklődni Priviben!

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#45676) werszomjas


werszomjas
őstag

Május 18.
Kedd

Debrecen - Budapest - Debrecen

Fuvart vállalok.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#45677) kaller1 válasza werszomjas (#45676) üzenetére


kaller1
veterán

Az Andrássy útra mész? :)

.::> <::.

(#45678) zolikaDB válasza HZ6F8M (#45672) üzenetére


zolikaDB
veterán

Láttátok a Subarut? Jól nyomta? Nyert vmit?

(#45679) lakisoft


lakisoft
veterán

Eladó tápteszter 1,7k-ért

(#45680) HZ6F8M válasza zolikaDB (#45678) üzenetére


HZ6F8M
újonc

A szürke színűre gondolsz, aki debreceni?

Nem volt annyira nagy szám sem hangilag, sem gyorsaságra, 1-2 kevésbé tuningolt autót gyorsult le, de túl sokszor nem láttam, sztem hamar kiesett.

Viszont Breki a fehér BMW-vel nagyon nagy volt. Tetszett, mikor motor ellen gyorsult is. :-)

[ Szerkesztve ]

(#45681) izomhod válasza Isee (#45660) üzenetére


izomhod
senior tag

mattarészegen azt is nehéz megállapítani, hogy melyik sávban vagy, nemhogy rendőröket kiszúrni :D

(#45682) sNORh


sNORh
addikt

Érdekel valakit Tesco utalvány 5k 4-ért? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#45683) z0d1AK válasza werszomjas (#45676) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha isten is úgy akarja, és már nem sz_rik bele a levesembe, akkor lehet volna egy böhöm nagy szerver gépem, csak éppen Pesten. Holnap délelőtt kiderül a dolog. Ha sikeres, akkor holnap beszélek a jelenlegi tulajjal, illetve téged is hívnálak, lehet igénybe venném a szolgáltatásaidat.:) (mármint az áruszállítást:DDD)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45684) zolikaDB válasza HZ6F8M (#45680) üzenetére


zolikaDB
veterán

A fekete, 2007-es, K rendszámos! Képeitek vannak?

(#45685) ati012


ati012
senior tag

*bevezető ár, csak a készlet erejéig! Vedd meg MOST!

(#45686) daniking válasza ati012 (#45685) üzenetére


daniking
csendes tag

vicces vagy :)

www.memorycard.uw.hu Nézz körül az oldalamon biztos találsz valami jót! Árak miatt érdeklődj! Nagyobb tételnél kedvezmény van! MSN: memorycard@hotmail.hu

(#45687) HZ6F8M válasza zolikaDB (#45684) üzenetére


HZ6F8M
újonc

(#45688) bence78 válasza ati012 (#45685) üzenetére


bence78
csendes tag

:C :C :C

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#45689) birq


birq
csendes tag

Sziasztok!
érdekelne valakit pókember képregény kb első 100 száma? az első 20 kicsit hiányos, és az állapotuk igencsak változó...

[ Szerkesztve ]

üdv: Attila

(#45690) Isee válasza izomhod (#45681) üzenetére


Isee
senior tag

Épp ezért mondtam, hogyha olyan kész vagyok, akkor inkább tolom :K

Nemcsak a zsernyákok, hanem a térdem miatt is.... neadjisten ráesek/eldőlök és akkor még az idén se megyek újra a ph-sokkal focizni :(

Hát gyerekek, nem tudom hogyan megyek holnap info-érettségire keróval sárvédő nélkül, hogyha ilyen ütemben szakad az eső :U

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#45691) z0d1AK válasza Isee (#45690) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tiszta GTA style volna öltönyben biciklin.:DDD Csak az UZI-t ne hagyd otthon, az ott kell legyen a kézben.
Amúgy sok sikert. Én is holnap vizsgázom, csak magasabb szinten is, nekünk ott kezdődik a 2-es, ahol neked 4-es...:W
Parázok is rendesen...

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45692) Adonimus


Adonimus
aktív tag

[link]

Mountain Bike

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#45693) ati012 válasza z0d1AK (#45691) üzenetére


ati012
senior tag

Tanultatok érettségire? Ha jól tudom holnap csak a gyakorlat része lesz (MS Office, PhotoShop, HTML). Jól tudom? :D

(#45694) kaller1 válasza Isee (#45690) üzenetére


kaller1
veterán

Gyalog? :)

.::> <::.

(#45695) z0d1AK válasza ati012 (#45693) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én nem érettségizek, hanem szakmai vizsgán írásbelizek.
Érettségire anno nem tanultam. Nem lett túl fényes egyik osztályzat sem, de a kék kemény borítású könyvecskéhez elég volt.
Érettséginek nem igazán van gyakorlati része, igaz, hogy számítógépen is kell dolgozni, de papíron is, és írásbelinek hívják azt is. Arról nem tudok, hogy bármelyik iskolában is Photoshop-al oktatnának, sőt, tudtommal a négyéves képzésnek nem is része a képszerkesztés. Elsősorban igyekeznek az iskolák ingyenes programokkal helyettesíteni a fizetősöket, a többi meg általában a Tiszta Szoftver program keretein belül van nekik.
Érdekes, hogy érettségi előtt bizonyos idővel kapsz egy papírt, amin van szoftver választék, hogy te min szeretnél érettségizni(windows/linux, MS office/open office, FrontPage/dreamweaver, stb.), mi is megkaptuk, de már előre be is volt pipálva, hogy mit kell választanunk. Ennyit a szabad szoftver választásról, még akkor is, ha az iskola részéről érthető a dolog.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45696) ati012 válasza z0d1AK (#45695) üzenetére


ati012
senior tag

Mi tanulunk PS-t. Vagy is tanulnánk, ha termenként több gépen is jó lenne a licensz. De ez egy másik történet. Mi papírt nem kaptunk a szoftver választékból. XP van a többit meg úgy oldja meg az egyed ahogy akarja. Kíváncsi leszek rá...

(#45697) izomhod


izomhod
senior tag

tévére akarom kikötni a laptopot, kábelt keresek

laptop kimenet : d-sub
tévé ilyen

audió kábel is kellene

mit javasoltok, hol kapok ilyet, mit keressek?

(#45698) z0d1AK válasza ati012 (#45696) üzenetére


z0d1AK
veterán

A szükséges szoftver környezetet biztosítja az iskola, mivel előírás.
Egyébként meg képszerkesztőre nincs is szükség egyik feladatnál sem. Még ha volna is, nincs olyan az érettségi alatt, amire nem volna elég egy Paint.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45699) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok!

Van néhány eladósorba került cuccom:
- Nokia 6131 T-mobile-os, borzasztó esztétikai állapotban, de kifogástalanul működik, a nyitómechanika is. Kb. 3-4 ezerért teljes, új gyári házat kapsz hozzá. Ár: 6k
- Sony NWZ-S616F 4GB MP4 lejátszó, kifogástalanul megy, de szintén nem túl szép állapotban. 6k
- Huawei E272-es Vodafone HSDPA modem, pár apróbb karc, de nem vészes, tökéletes működik, nagyon keveset használtam 6k

Ha legalább kettőt elviszel, egy-egy ezrest engedek. Érdeklődni privátban, üdv mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#45700) Isee válasza z0d1AK (#45698) üzenetére


Isee
senior tag

Hát hogyha nektek 2-es az, ami nekem 4-es, akkor már átmentem volna nálatok :K
4 éve már leérettségiztem, és 4-es lett az info (60%-kal, de 4-es :DDD), viszont lehet megyek egyetemre ha felvesznek, és kell a pont... Mivel munkahelyem megszűnt, így most 3 lehetőség van:
1, ha találok is állást, akkor is kell diploma, max megcsinálom estin (van lóvé, cserébe nincs idő semmire)...
2, ha nem találok állást és felvesznek egyetemre, akkor marad a diákmunka....
3, ha nem vesznek fel és nem is találok melót, akkor rengeteg időm lesz kidolgozni egy fasza kis bankrablást egy ruha alá rejtett memóriamodullal :DDD

kaller1: ööö izé, gyalogolnom kellene több mint 1 órát, míg odaérek a vegyiparihoz, az túl sok idő két számítógép bekapcsolása között ;] :DDD

ati012: anno én sem tanultam érettségire semmit, meg is lett az eredménye (Full 4-es :D), és igen, jól tudod, holnap csak a gyakorlati része lesz :K

Amúgy én úgy tudom lesz képszerkesztés, mert amikor jelentkeztem, rajta volt a papíron, hogy most akkor microsoft programmal (péjnt) vagy gimp-pel fogok képet szerkeszteni, mondom wtf ilyen is van már :F ....

4 éve még másképp volt.... bizony, könnyebben érettségiztem mint 4 éve :B

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.