Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debrecen és környéke adás-vétel 13.0 Archívum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Sziasztok! Eladó dolgaim:

- 12cm-es Revoltec márkájú Ventilátor (Piros Ledes)
- 12cm-es Coolink Márkájú Ventilátor
- 9cm-es Titan márkájú Ventilátor

- NOKIA DKU-5 adatkábel. Ár: 1,5K

- Samsung Floopy meghajtó. Ár: 1K

- 2-ventis HDD-hűtő. (Gembird-Evercool) Ár: 1K

- Pinnacle TV-Tunerkártya, távirányítóval, összes cumójával együtt! Ár:10K


Priviben keressetek!!!

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#4602) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hi.
Na haladjunk sorjában:

Eladó cuccaim:

P2/P3 alkatrészek (akár 1 komplett gép is összerakható szinte)
[link]

Dell Precision 210 M server (ez már csak ma eladó, ha nem kell senkinek marad)
[link]

Keresek
Rossz cuccokat: p4 procit, 256 vagy 512ddr-t, valami jobb vga-t, esetleg még tápot, stb
[link]

[Szerkesztve]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4603) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Eladó!
Garis még!
Inno 6600 gt pci 128mb ddr3 mondjuk 12k

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#4604) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Abit KD7(-RAID) (6 PCI, 1 AGP, 4 DIMM, Audio, LAN) alaplap eladó! 4.000Ft

Ha kell az Inno 6600 gt pci 128mb ddr3 is akkor a kettőt vihetitek 15kért.

[Szerkesztve]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#4605) YouCanCANON válasza Shkiz0 (#4602) üzenetére


YouCanCANON
tag

hali! van egy rossz tápom... alkatrésznek felhasználható, ha kell

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#4606) izomhod


izomhod
senior tag

szerintetek egy ati 9550es kártya menniyt érhet?
nem tudom, hogy 128as, vagy 256os, úgyhogy belőnétek mindkettőt?

többet nem tudok róla, csak anniyt, hogy használt, olyan 2 éves lehet.

köszi

ja, és 10k alatt keresek egyébként is videokártyát, nem a legkomolyabb játékokhoz. egy 2600as sempronos, 512 mega memóriás gépbe kéne, ha ez segít valamiben.

kösziköszi:)

(#4607) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok!
Ismét itt vagyok...
A szokásos menetrenddel.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4608) diablo1984 válasza Oly (#4607) üzenetére


diablo1984
veterán

üdv újra itthon! :R

(#4609) bence78


bence78
csendes tag

Eladó egy szuper moncsi, ráadásul még olcsó is :Y
Mindössze 9k :Y

19'', Látható felület: 325×244mm, Felbontás: 2048×1536@61 Hz (maximális), 1280×1024@85 HZ(ajánlott), Vízszintes frekvencia:30~98 kHz, Függőleges frekvencia:50~160Hz, Képponttávolság:0,24mm (rés), Flat Tension maszk, Széleskörű antisztatikus és tükröződés-csökkentő bevonat, Dinamikus fókusz. USB,OSD

[kép]

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#4610) Sullivan


Sullivan
tag

Dvd,cd lemezek, tokok, mappák eladók!! Minden van készleten, várakozási idő nincs!!
[link]

ridata -16x akció: 60 ft/db

(#4611) werszomjas


werszomjas
őstag

help míí

nemtalaltam ''ki ismeri ezt a zenet topicot''
szoval nemtugya valaki veletlenul ki danolassza ezt a muzsikat?
mar 1413516423 éve keresem
köSzi :))

[link]

üdv

(#4612) marsu válasza Salex1 (#4388) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Elkelt a fotós állvány?

Nem válaszoltál sem itt sem a privimre ...

:( :(

Press any key to continue ...

(#4613) marsu válasza werszomjas (#4611) üzenetére


marsu
addikt

'' [link] Nem tudom a dal címét... ''

;)

Press any key to continue ...

(#4614) werszomjas válasza marsu (#4613) üzenetére


werszomjas
őstag

köSzíííí :C :)) :R

üdv

(#4615) Zoliboy95 válasza werszomjas (#4611) üzenetére


Zoliboy95
tag

Hali!

Gondoltam segítek neked. (Amúgy is 11évet diszkóztam.)

Tehát az előadó: Chicane. A szám címe: Saltwater

Amúgy nagyon tuti kis zene! További szép napot! Üdv. Zoliboy :))

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#4616) werszomjas válasza Zoliboy95 (#4615) üzenetére


werszomjas
őstag

váááá :Y :Y :Y :Y

köSzíííííííí :R
isteni egy muzsika :) ;]

üdv

(#4617) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

http://212.40.96.18/!stuff/kismalac/kepek//pic_gg_kismalac_00002742.jpg

http://212.40.96.18/!stuff/kismalac/kepek//pic_gg_kismalac_00002741.jpg

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#4618) diablo1984 válasza YouCanCANON (#4617) üzenetére


diablo1984
veterán

:Y :C

(#4619) werszomjas


werszomjas
őstag

vannekem egy mobil rackem de nincsbenne hutes..abba lehet venni kulon??

vagy esetleg valkinek Fekete szinu hutoventilatoros rackje van-e olcson eladó?
nehogymar megfojon itt a vinyó :))

üdv

(#4620) Anti-Hero válasza werszomjas (#4619) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

nekem van :B

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#4621) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

[link] az ár irányár ha valaki villámgyorsan elviszi annak 28k

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4622) werszomjas válasza Anti-Hero (#4620) üzenetére


werszomjas
őstag

ment privat irasos üzenet

üdv

(#4623) KngAlex válasza Chesterfield (#4541) üzenetére


KngAlex
tag

Hol tudom átvenni amit rendeltem, és mikor?

(#4624) hucsikoi válasza KngAlex (#4623) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

No ez engem is érdekelne. :F

(#4625) _seth_ válasza KngAlex (#4623) üzenetére


_seth_
veterán

Hol: ahol megbeszélitek; mikor: szerda 5 után :) Ha nem így van Chess majd kijavít :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4626) werszomjas válasza hucsikoi (#4624) üzenetére


werszomjas
őstag

Szerintem priviben erdeklodjetek meg..de fog ő majd irni...es sztemis ugykeszujetek hogy ma 5utan mehettek majd erte :)

üdv

(#4627) hucsikoi válasza werszomjas (#4626) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm. :R

(#4628) lorcsi


lorcsi
veterán

jó és olcsó állatorvosi rendelőt tudnátok mondani?
kutyának kellene

(#4629) werszomjas válasza lorcsi (#4628) üzenetére


werszomjas
őstag

én tudok mondani egy nagyon jót

a szikes utcan van a asziszem a Vezér Állatklinika ugyhivjak..a. böszörmenyi ut környeken van kivan tablazva.
ha igazan szereted a kuttyodat oda vidd..végtelenul rendesek, kedvesek, igazan a munkajuknak elnek az ott dolgozok...esha semmi komolyat nemkell beavatkozni nemis kernek penzt..mi cicat vittunk oda ecccer elekzdett nyaladzani..aztan elvittuk nem-e merget evett..de aszontak csak valami keserut..na lenyeg az hogy nemis kertek penzt.
depersze ha komoyalbb gond van akkor fizetnikell :)
legutobb cica szült aztan csaszarozni kellett..a csaszarmetszes 35ezer ftban volt :P :P

szoval en őket nagyon ajanlom

[Szerkesztve]

üdv

(#4630) YouCanCANON válasza werszomjas (#4629) üzenetére


YouCanCANON
tag

én cicát max. nőgyógyászhoz viszek :))

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#4631) lorcsi válasza werszomjas (#4629) üzenetére


lorcsi
veterán

rendesnek tűnnek :)
néztem néhányat itt a környéken. Budai Nagy Antalon, talán az Olajütőn is van, meg a Ruyter közelében is tudok egyról-ez talán most nyílt. de egyikről sincs személyes tapasztalatom
eddig a diószegin lévőhöz vittük

(#4632) diablo1984


diablo1984
veterán

volna egy kérdésem! ha az asus tft-m ilyet csinál az kimeríti a pixelhiba fogalmát? [link]
mert mostz vettem észre, hogy ilyen vacakok vannak a kijelző felső sarkaihoz közel és zavaróak számomra, tekintve, hogy egy asus monitor lenne!
kábelt néztem, nem az a hibás, cseréltem is, de a foltok, csíkok, meg az a körkörös valami továbbra is ott van! már a laptopomra is rákötöttem, de azon is ugyanúgy jelentkezett!

szerintem ez eléggé pixelhibásnak tekinthető, nem? főleg, hogy egy alig fél éves moncsiról van szó! ha esetleg cserélik és már nem lehet kapni, akkor ki mit tud, az akkori vételárat lehet levásárolni, vagy mit? :F

ja és azok a csíkok látszanak, nem a fényképező hibája, az a monitoron van! :O

[Szerkesztve]

(#4633) Bull Boss válasza diablo1984 (#4632) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Gar időn belül ha nem tudnak cserét adni polcról, és rendelni kell, vagy cserét ajánlnak de neked EZ a tipus tetszik akkor mindenféleképpen kérhetsz pénzt vissza. És kérek mindenkit, aki azzal jön, hogy igy-úgy amúgy nem mennek bele, meg gar előt egy héttel nem adják vissza az nem tudja a törvényt. Sziasztok!

(#4634) diablo1984 válasza Bull Boss (#4633) üzenetére


diablo1984
veterán

3 év garis a cucc, remélem addig nem húzódik....

(#4635) Bull Boss válasza diablo1984 (#4634) üzenetére


Bull Boss
senior tag

azt viszont nem tudom. Elsőkézben felküldik javitásra, (ha már eddig eljutottál és nem kötekedtek a hiba elégtelensége miatt) ezt azért várd ki, egy 2-3hétnél nem lehet több. ezután ha megjavult akkor el kell fogadnod, ha nem javitható akkor jönnek a csere szöveggel. Ha rögtön van cseréjük akkor elfogadhatod, vagy jobbra ráfizethetsz, vagy jönnek az utalványos,levásárlós szöveggel. Ebben az esetben az összeset elutasithatod, még az első kitételt is, arra hivatkozva, hogy nem bizol a tipusban, ha ez nem elég érv irass egy jegyzőkönyvet, hogy nem adják vissza a pénzt, de valami nyoma legyen annak hogy nem tudnak átb@szni és tenniük kell valamit max 1 héten belül. És végül úgyis az lesz, hogy kp-t adnak. Mert ezt kell! Ha javitható a hiba, és működik is, de később újból előjön, akkor a 3 éven belül 3x küldheted fel utánna jön az amit elbb leirtam. Ne hagyd magad átvágni. Amit irtam ezt mind le fogják tagadni, de nézz csak utánna ptk-ban, hogy mind igaz. Sok szerencsét!

(#4636) diablo1984 válasza Bull Boss (#4635) üzenetére


diablo1984
veterán

köszi! a tesco-ról lenne szó és a hiba fenntáll már jó ideje csak most tünt fel, hogy nem a háttérzez tartozik.... nem ragaszkodom én a pénzhez annyira, de ha adják, akkor az eredeti összeget? mert az biztos, hogy ha elkínlódnak több hétig akkor én veszek egy másikat helyette! cserepéldányuk biztos nincs, mert ez már egy kifutott modell! :(

(#4637) MY2K


MY2K
aktív tag

Teljesen új RAM DDR2 1024MB 800MHZ PQI, 1év gar. Ár: 7k

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#4638) Bull Boss válasza diablo1984 (#4636) üzenetére


Bull Boss
senior tag

a tescoba annyi jó, hogy ha határozottan adod elő magad, akkor a kis vevősz-s fiatal lánykák vagy egyből visszafizetik anélkül, hogy kibontanák mi van benne, vagy hivnak egy osztályvezetőt akik szintén meggyőzöl az igazad felől, a lényeg az, hogy az ilyen hipermarketek nem szoktak sokat vacakolni velük, jobb nekik ha kiteszik leáraott utolsó darabos terméknek és 30-40% al olcsóbban eladják, minthogy jegyzőkönyvet vegyene fel.természetesen a számlán szereplő összeget adják vissza.

(#4639) kovy79 válasza lorcsi (#4628) üzenetére


kovy79
őstag

Ugorj át az Ecsedi 35. alá!

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4640) dbius válasza diablo1984 (#4636) üzenetére


dbius
veterán

Igen, minden esetben az eredeti vételárat kell visszaadják, még akkor is, ha már csak 2 ft-ba kerül(ne) ugyanaz a termék! Nem hivatkozhatnak értékcsökkenésre, semmire, az eredeti, általad vásárolt árnak megfelelő -számlán, blokkon szereplő - készpénzt kell visszaadniuk.

(#4641) diablo1984 válasza dbius (#4640) üzenetére


diablo1984
veterán

hmmm...akkor most 50k-ból nem egyszerű 19''-os tft-t lehet kapni.... :))

pénteken megyek is, viszem dobozostól mindenestől a cuccost és megcsapkodom az asztalt! ezt nem hinném, hogy meg tudják csinálni, egyszerűen szerintem a panellal lehet valami, ami nem igazán javítható! de engem zavar, igaz nem egy pont, ami rkít, de azért egész felső részén a kijelzőnek ott virít azért zavaró! meg amúgy is, az asus garija garantálja a pixelhibamentességet! na ez nem egy pont, ez egy egész grafittigyűjtemény! :( :O

(#4642) gekkoman válasza Bull Boss (#4638) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Háj! Mi kaptunk fogyasztóvédelmis oktatást valamikor a múltban, aminek az volt a lényege, hogy sajnos a mai magyar törvények alapján gyakorlatilag semmilyen joga sincs a vásárlónak. Anno szóról szóra fordították az angolszász törvényeket magyarra... Mondok egy példát: Szervíz esetén ''javasolt'' a 14 napon belüli probléma megoldás. Kint megszakadnak a szervizesek, hogy betartsák a ''javaslatot''. Ithon gondolhatod, ez kit érdekel...Mentalitás. És tele van ilyen ''konkrétumokkal'' a szabályozás.
Nem hiszem, hogy érdemes lenne habzó szájú ex-vevőket generálni a manapság hangzatos ''nekem jogom van...'' kezdetű mondatkezdeményekkel spékelve. Elég szar, mikor leüvöltik a fejemről a hajat - garanciaérvényesítés álnéven. Másrészt, ha valaki veri a nyálát, általában nagyon visszaüt. Normális hangnemben több mindent lehet intézni, persze lekoptatni nem szabad hagyni magad! Sajna van 1-2 kolléga nálunk is, aki nem túl gerinces ilyen esetekben...
Van a fogy.véd-nek telefonszáma, biztos gyorsan tisztázni tudják ezt a pénzvisszaadásos kérdést. Mindenesetre az áruházat akkor büntetik meg, ha NEM vesz fel jegyzőkönyvet, de akkor nagyon. Mennek tőlünk néha fogy.véd-hez, 1szer 1szer beírnak a vásárlók könyvébe is, de tudtommal soha nem kellett még büntetést fizetni pl. a csekkes megoldás miatt. Kp-t szinte senki nem ad (pl spar sem), a Tesco kivétel itt Db-ben (de csak azért, mert Közép-Kelet-Eu legnagyobb forgalmú áruháza, nagy a forgalom- Bp-en semelyik nem ad pénzt).

(#4643) diablo1984 válasza gekkoman (#4642) üzenetére


diablo1984
veterán

én nem is a lóvéra utaznék, csak minél sürgősebben egy jó monitorra! nem akarom én a tesco zsebéből kivenni a lóvét, csak remélem nem húzzák el a dolgokat, mert akkor mókásan fog kinézni a gépem monitor nélkül.... hogy fogom én így használni???? valami cserecuccost nem lehet kérni, vagy nem kötelességük valami cserecuccost adni?

(#4644) gekkoman válasza diablo1984 (#4643) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Szerintem a Tesco tényleg a pénzt fogja visszaadni, nem tököl. Az tuti, hogy semmiféle árcsökkentésnek helye nincs. A pixelgarancia, ha szerepel MAGYARUL a gar. levélen, egyértelművé teszi a dolgot, mindenképp cserés lenne (ha lenne még ez a típus), szervízbe az ilyen nem megy pixelhibával. Sajna csak a mobiloknál szokott cserekészülék lenni, arra már rájöttek a nagy tudorok fent, hogy ott veszteség éri a vevőt, mikor 3 hétig nincs telója... Nálunk van még 1db lestrapált ócska laptop ilyen esetben (bár jobban jár, aki nem kéri), de monitor nincs.

(#4645) lorcsi válasza diablo1984 (#4643) üzenetére


lorcsi
veterán

[link] itt tudnak még neked segítséget adni

(#4646) Zoliboy95 válasza lorcsi (#4631) üzenetére


Zoliboy95
tag

Hali!
Én is ezt tudom ajánlani:

Vezér Állategészségügyi Centrum (Db. Szikes u.6.)

[link]

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#4647) lorcsi válasza Zoliboy95 (#4646) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi :R :C

(#4648) gekkoman válasza diablo1984 (#4643) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Még egy ötlet; ha esetleg mégis ordításra állna a helyzet, előtte kérj egy felettest/illetékest/főnököt. Csodát tud tenni. Aki ott áll veled szemben, az úgyis megszokta már az üvöltözést. Ha van joga intézkedni, a főnöke nem fogja szeretni, hogy kirángatja és nem tudja megoldani egyedül - és ezt ő pontosan tudja. Ha nincs joga, felesleges vele papolni, viszont a felettes nem szokott kint állni, kvázi nem szokta meg, hogy rivaldafényben van, meg hogy égnie kell a többi vásárló előtt (ilyenkor azért szokott tömeg gyűlni)... Nem is beszélve a presztízsveszteségről :)

(#4649) diablo1984 válasza gekkoman (#4648) üzenetére


diablo1984
veterán

köszi! pénteken akkor felkészítem magam a legrosszabbakra! de amúgy szerinted is képhiba lenne, amit a képen belinkeltem? én még ilyet nem láttam, csak egy pöttyöt vagy csíkot! mondjuk ennek is a széle kezd már halványan bezöldülni.... :O

(#4650) gekkoman válasza diablo1984 (#4649) üzenetére


gekkoman
csendes tag

Sajnos az ócska dstn kijelzőmön szinte teljesen homogénnak látom a képet. Valószínű, hogy fel fogják küldeni a márkaszervízbe. A boltnak csak annyi felelőssége van, hogy ingyen eljuttassa a szerződött szervízbe. Legközelebb meg akkor lesz dolga, mikor a szervíz tré és harmadszor is hibásan jön vissza. Akkor szokott nagy hangzavar lenni...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debrecen és környéke adás-vétel 13.0 Archívum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.