Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Csupaszított alaplap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Balu 02


Balu 02
csendes tag

Sziasztok! Azért nyitottam ezt a témát mert észrevettem, hogy az alaplapomról
hiányzik 2db fesz stabilizátor ic(proci mellett) és ugyan ezen a területen 4db kondenzátor(socket A foglalat mellett)! Továbbá nincs borda a déli hídon! Ezeket az
eltéréseket a gyártó honlapján készült képhez képest állapítottam meg. Szerintetek ezek normális dolgok(megjegyzem, hogy a két alaplap típusa és vierziószáma megegyezik)!

(#2) Hory


Hory
aktív tag

A gyarto honlapjan nem szoktak frissiteni a kepeket. Es a gyarto honlapjan nem egy hianyos alaplap kepet fogjak mutatni.
Amugy ha megy, ne torodj vele. A hianyuk csak annyit jelent, hogy valami miatt nem raktak bele. Pl. lehet, hogy nincs az alaplapra integralva valami kutyu, es emiatt nem volt szukseg ezekre sem. Vagy akarmi.
Esetleg, ha nagyon izgat, irhatsz a gyartonal izes angol nyelvu levelet.

[Szerkesztve]

(#3) barbikenje válasza Balu 02 (#1) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Balu, milyen is ennek a lapnak a pontos típusa? Talán tudunk segíteni, mert én is találkoztam olyannal, hogy azt hittem, át vagyok vágva, holott csak egy rev3.01-es verzióról volt szó, ami merőben máshogy nézett ki, mint a gyártó honlapján megjelentetett kép...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#4) kymco


kymco
veterán

Az én Asusom is másképpen néz ki, mint a gyári fotó, hiányzik az AGP port melletti védő műanyag... Először meglepődtem, mert a neten keresgélve a képeket, elég szembetűnő volt az Asus újítása a többihez képest, de máig sem tudom, hogy lemaradtam-e valamiről. Egyébként Asus P4p 800 DL-ról van szó esetemben.

www.refujvaros.hu

(#5) Balu 02


Balu 02
csendes tag

Ez egy ECS L7S7A2 típusú alaplap. Engem a dolog azért zavar mert a proci
tápellátásáért felelős alkatrészeken spórólnak! Aztán csak csodálkozik az ember
ha nem tudja tuningolni vagy véletlenszerüen újraindul! De nem, baj majd megveszem az alkatrészeket és ráforrasztom!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Csupaszított alaplap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.