Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing 2

Hozzászólások

(#101) Saccco válasza Amur (#99) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most már bent vagy Benito-val együtt, így 15/15.
Crew rank 15 után 20 hely lesz.

Crew garázs értéke: $ 8.528.451 :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#102) oAcido válasza Jumbozorz (#78) üzenetére


oAcido
aktív tag

Az előbb csak nem téged hagytalak le? :D

(#101) Saccco : Alakul ez szépen :C

[ Szerkesztve ]

(#103) Saccco válasza oAcido (#102) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gyerekek ez crew fight volt. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#104) oAcido


oAcido
aktív tag

Ez az ingyen refill meg hol működik, hol nem. Most épp megint szépen feltudtam tölteni a tankom, sőt még a reklámokat se kellett megnézzem (konkrétan nem mutatta őket).

Szerk.:
Az előbb 4x vertem el ugyanazt a T3-mas Camaro SS-t. Szegény gyerek próbálkozott :D

[ Szerkesztve ]

(#105) Jumbozorz válasza gbela (#91) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Először engem is meglepett a manuális váltás, de már meg van a "nyííítja". Amikor számol vissza 3-tól a verseny elején a játék 2-1 másodperc között elérhető lesz jobb oldalt, hogy sebességbe tedd az autót és utána gyorsan jobb oldalt, pedig az eddig megszokott gáz kart nyomkodhatod, hogy a megfelelő állásba tartsad a fordulatszámot (good,perfect shift, etc..). Próbáld ki...nekem már sikerült rá éreznem.

Live race nagyon jó. Mindig a saját autóm típusával megegyező autót hívok ki(vagy olyat, amit már egyszer megismertem, milyen ellene menni), ha saját autó ellen mész, akkor nézni kell még a reputaiton (talán, de nem biztos)számot, ami fent van a pénz előtt. Ha 2-3000 különbség van az én javamra, akkor általában nyerek(T2 divízióból vannak a tapasztalataim és 70%-os a nyerési arányaim) Eddigi nyerési láncom maximum 18 volt. Semmi értelme a tapasztalatom szerint gyűjtögetni, mert ha eléred a 10 ezüst kulcsot, akkor megint 15 bronz kulcsot kapsz(majd 30-at,45-öt és megint 10 ezüstöt..emlékezetből írom szóval nem biztosak a számok).A lényeg, hogy a jutalom repetatív.Tapasztalatom szerint érdemes a T1-es autót maxra fejleszteni, mert mindig a saját autódhoz képest kapsz ellenfélt és a T1-es autó fejlesztései a legolcsóbbak, tehát ugyanabból a pénzből a T1-es autót magasabb szintre fejleszted, mint egy T2-est(evidens).

A tuningra (váltó,guminyomás,nitro) nem éreztem rá még, hogy mikor jó és melyik..valaki írhatna egy gyorstalpalót... :C

[ Szerkesztve ]

(#106) B******** válasza #86973952 (#98) üzenetére


B********
aktív tag

Én is szopok online versenyekkel. Oké, még épphogy nem full a Golf (talán 3 vagy 4 fejlesztés hiányzik), de rendre elvernek. Ráadásul all-in-ezik szinte mindenki, szóval bukom a pénzem állandóan :/

(#107) #86973952 válasza oAcido (#100) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én mindig bukom az indítást, szóval nem a versenyzéssel vagy az autóval van gondom.

[ Szerkesztve ]

(#108) oAcido válasza Jumbozorz (#105) üzenetére


oAcido
aktív tag

Negyed mérföldre:

A Nitro-t magasabbra kell pakolni, hogy nagyobb erőt adjon a kocsinak rövidtávon.

A váltónál szintén a nagyobb szám felé kell próbálkozni, így rosszabb lesz a végsebesség, ám negyed mérföldön sokkal jobban gyorsul.

A guminál pedig a minél kisebb nyomás a jobb.

Fél mérföldre meg gondolom az ellenkezője kell. Oda még nem állítottam be egy autót se.

Szerk.:

T2-es szinten, online race-nél hívjátok ki az M235i-vel rendelkezőket. 95%-nál nagyon lassú az autó negyedmérföldre.

[ Szerkesztve ]

(#109) Heisenberg69 válasza B******** (#106) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Én is de az a baromi idegesítő hogy van mikor a kocsi el sem indul. Valami olyat ír hogy late shift. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#110) Amur


Amur
addikt

Én eddig talán egy online meccset vesztettem el.
Pedig mire végiggörgetem hogy ki nem buisy, jön egy kihívás, én meg rábökök, tehát nem is nagyon válogatok. Golfom van, messze a max-tól,a Toyoták szoktak megszorongatni a többieket könnyedén legyorsulja.
Én is felfelé toltam el a nitrot és a váltót tuningnál. Lehet erre az átlag nem figyel, és negyed mérföldön ennyi is elég ha nagyjából egy szinten van a két kocsi.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#111) #86973952


#86973952
törölt tag

Én átadtam a crew leader rangom. Az pontszámaim miatt jó ha bent marad az accom, aztán majd dobjatok ki, ha már nem kellek.

(#112) zozyk válasza #86973952 (#111) üzenetére


zozyk
addikt

Na,meguntad?

(#113) B******** válasza Heisenberg69 (#109) üzenetére


B********
aktív tag

A másik problémám online versennyel: választok egy ellenfelet, az közli hogy x-el emeli a tétet a versenyre, majd hiába nyomok rá hogy mehet, nem történik semmi, lefagy a folyamat. Persze kilépni ki tudok a versenyből és ezzel együtt bukom is a tétet. Nálatok is van ilyen?

(#114) gbela válasza Amur (#110) üzenetére


gbela
senior tag

Nekem sem volt gondom online race-szel T2-ig, de ezt a manuális launchot továbbra sem értem hogy kéne elnyomni. Ha vki ráérez írja le pontosan:)

(#115) #86973952 válasza zozyk (#112) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen. Számomra borzalmasan lassú a játék. Hosszúak a töltések, meg az is elég hátráltató, hogy állandóan a főképernyőre dob vissza, nem a térképhez. A játék nagy része a menü lépkedésekkel és a töltéssel megy el. Engem ez eléggé zavar.

Meg jó lenne, ha engedne több módosítást, esetleg egyedi grafikai vonásokat beletenni az autókba. Mint az NFS Carbon -nál.

Az energia (benzin) újratöltése viszont szuper, kevés játékban tölt ilyen gyorsan.

Szerk.:
Egyébként magával a játékkal elég gyorsan lehet haladni, csak a fent zavarnak.

[ Szerkesztve ]

(#116) B******** válasza #86973952 (#115) üzenetére


B********
aktív tag

Nekem meg fordított a helyzet: pikk-pakk betölt mindent, de maga a verseny egy képregényre hasonlít. Talán ha 20 fps-t eléri jó esetben. A support javítást, további optimalizálást ígért. Nekem viszont maga a játék nagyon tetszik, még így is nyomom, csak nem olyan sokat. Várom a frissítést.

(#117) #86973952 válasza B******** (#116) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem nálam megy lassan, hanem ilyen a játék. Minden videón így fut, iOS -en is. Kicsit körülményesen van kialakítva.

Ennél nagyobb hardverigényű játékoknál is gyorsabbak a betöltések meg a lépkedések egyik menüből a másikba.

Szerk.:
Mindegy, nálam nem vált be. Azért még jó játék és jó szórakozást mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#118) oAcido


oAcido
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekel, akkor T2-es ladder utolsó ellenfele egy WRX és 11,7-et megy.

M235i-vel könnyen verhető, de kell mindegyik upgrade 5-ös szintje.

Szerk.:

Ahogy korábban írták a T2-es boss kocsijához 12 alatt kell menni.

[ Szerkesztve ]

(#119) rgaby


rgaby
tag

Nekem a Tier 2ben a 2 utolsó Laddert nem sikerül. Full tuningos Audi TT. Az ellenfél egy BMW, kb 10 tuning értékkel jobb az autója. 11,848 at megy.

[ Szerkesztve ]

(#120) oAcido válasza rgaby (#119) üzenetére


oAcido
aktív tag

A BMW-vel 11,5-11,6 körül megyek. Érdemes sok időt ölni a megfelelő tune megtalálásába.

Most pörgettem egy Hellcat-ot :). Így legalább nem kell rá a goldot gyűjtenem.

[ Szerkesztve ]

(#121) bmxbandita


bmxbandita
tag

Sziasztok!

T1-es online versenyekben életképes lehet a Toyota GT86? Eddig csak párat mentem, de annyira nem szerepeltem jól, pedig majdnem maxos. Tuningra annyira nincs még kihegyezve, erre még rápróbálok.

Légyszi aki tud írjon egy időt, hogy mi számít már jónak 1/4 mérföldön T1-ben.

Köszönöm!

ui.: Az viszont furcsa hogy 1/2 mérföldön egy fiesta rommá aláz, kb. 210-et megy a végén, én meg akárhogy tuneolom a kocsit majd 185-tel hajt...

(#122) oAcido válasza bmxbandita (#121) üzenetére


oAcido
aktív tag

T1-nél a Dart Mopar és a Veloster a legjobbak. Bár előbbit csak nyerni lehet, utóbbi meg 150 gold.
Én a GT86-ot nem tudtam beállítani, buktam is a T1-es boss autóját.

Amúgy lesz még lehetőség megszerezni a boss autókat? Bánnám, ha elveszíteném a T3-mas Mustangot.

A Hellcat pedig az egyik legjobb autó T3-ban. Jó lenne megszerezni a 4*-ost :)

(#123) bmxbandita válasza oAcido (#122) üzenetére


bmxbandita
tag

Köszi!

A goldot nem szívesen b*sznám el T1-es kocsira, tartogatom a hellcatre :D . Amiket meg lehet venni "játékpénzért" azok közül melyik a legjobb negyed mérföldön? Ahogy néztem a Golfok elég jól szerepelnek, azt jól látom?

(#124) Jumbozorz válasza oAcido (#108) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Köszönöm. Nagyon hasznos tanácsot adtál!

Amikor a Boss autóját lehet elnyerni, akkor írja, hogy kaphatsz valami extra nitrót. Ez nektek sikerül megszerezni, hogy elverhető legyen a Boss?Nekem mindig azt írja, amikor rá megyek, hogy igen szeretném beszerezni a verseny erejéig, hogy offline web service, így sikerült a T1-es és a T2-es Boss autót is elbuknom. :((( :W

Ádám

(#125) oAcido válasza Jumbozorz (#124) üzenetére


oAcido
aktív tag

Ahhoz a Nitro-s hülyeséghez online kapcsolat kell, illetve csak pénzért lehet megvásárolni. Gondolom valami 3-4-500 forintos "akciós" cucc.
Teljesen felesleges, nélküle is simán verhető a boss.

12-őt megy a T2-es boss, én a BMW-vel 11,5 körül vagyok. Simán vittem az autóját.

(#123) bmxbandita: Sajnos nem tudok segíteni T1-es kocsikban. Én a GT86-tal végigmentem rajta simán. Egyedül a boss kocsiját buktam, nem gondoltam hogy ennyivel gyorsabb lesz.
Én 3-as és 4-es fejlesztésekkel mentem 13,7-et, a boss meg asszem 13,4-et megy. 5-ös upgrade-ekkel, egy jól belőtt tune-nal simán alatta vagy és akkor tiéd az autója.

[ Szerkesztve ]

(#126) jonnyjoker01 válasza oAcido (#125) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem Scion fr-s már ki van maxolva 5-ös upgradekkel, finomhangolva a legjobb beállításokkal az 1/4 mérföld 13,134 körül megvan. Viszont szerintem elég rossz ez az autó mert onlineban az összes mini, vw, fiat megelőz. Csak a bmw, gt86, fr-s tudom megverni.

Viszont keresni azt nagyon jól lehet onlineba, 10 benzinnel simán összejön a 70-80 ezer.

Sokan használják 80-90 ezer TP körül a fiatot, mert eszement jól indul, fejlesztve pedig a végsebessége is baba.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#127) joe007 válasza Jumbozorz (#124) üzenetére


joe007
tag

Hali igen a T1-et is így nyertem meg brutál gyorsulással valós pénzért vettem meg az Extra Nitro-t!
Én a régi CSR Classic-ot nyomom még és ott is egyet buktam de azt is hálózati hiba miatt és hiába írtam nem válaszoltak arra hogy mikor lesz lehetőség újra megszerezni az ilyen elit járgányokat! :(
Így félő itt is ez lesz, hogy csak 1 esélyed van rá és kész!

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#128) jonnyjoker01 válasza #86973952 (#115) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Engem is nagyon zavar a sok töltőképernyő, nem sok idő (kb 1-2 másodperc/töltés) de zavaró, főleg ha mondjuk egymás után akarok lenyomni több laddert, nem lehet replayezni hanem töltőképernyő -> kilép a garázsba -> töltőképernyő -> belép a futam menübe -> töltőképernyő -> indul a futam. Viszont nekem tökéletesen megfelel most ez a viszonylag kevés játékidős játék (pár sec egy futam) munkámból adódóan ;)

Üdv. Johnny

(#129) joe007 válasza oAcido (#93) üzenetére


joe007
tag

Hali!

Most néztem egy video-t és ott a T2 Boss last race 12.015s-et ment :)

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#130) oAcido válasza joe007 (#129) üzenetére


oAcido
aktív tag

Azért mondom, teljesen felesleges az a Nitro. Nekem ennyit megy a BMW:

És kaptam már ki olyan BMW-től, ami simán 11,6 alatt volt.

(#131) joe007 válasza oAcido (#130) üzenetére


joe007
tag

Ez szép és jó de én a Ford Focus RS-t vettem meg és azt húztam ki 5-ös szintre és azzal csak 11.7-et tudok menni, de az átlag 11.8 :(

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#132) bmxbandita


bmxbandita
tag

Sziasztok!

Én rontok el valamit, vagy rosszak a kocsin a beállításaim, vagy tényleg 1-2 autó sokkal jobban megy 1/2 mérföldön?

Gt86-al próbálkozok T1-ben, de valahogy mindig otthagynak. Így sajna a crew cup és a prize cup is elég nehezen megy, hogy gyak. minden második versenyt tudom csak megnyerni.
Aki tud légyszi segítsen, hogy hogy kellene beállítani az autót.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#133) oAcido válasza joe007 (#131) üzenetére


oAcido
aktív tag

Pedig a Focus RS a leggyorsabb T2-es autó. Ott finomhangolási "gondok" vannak :).

(#134) joe007 válasza oAcido (#133) üzenetére


joe007
tag

Akkor várom a jó tippeket a tunningra és természetesen amikor kibontottam az ezüst ládát mit kaptam még egy RS-t basszák meg :(
A másik meg lesz ez a Prestige Cup arra is készülök remélem sikerül teljesíteni!
Még kérdés ahol bal oldalt van a Chat rész ott felül az emberke fejre böksz akkor itt milyen Leaderboard jelenik meg és hol találom ezt meg máshol a játékban? ill az 1st helyezett ezüst kulcs x10-et kap de ez mit jelent 10db ezüst kulcsot csak vagy a jelenlegi pl van most 45x10=450??? :)

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#135) joe007


joe007
tag

Ohh Yeahh és meg lett a második Boss car is! :))
Javítottam a tunningon és már hoztam stabilan a 11.7-es időket .)

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#136) gbela válasza joe007 (#134) üzenetére


gbela
senior tag

Én is Focus RS-sel T2-ztem. 11.7 mindenre elég, ladder utolsója 11.75öt megy. Nekem az éppen meglett, mondjuk Body upgrade csak 3as volt a gépen, többi 5ös, 1db 6os. (Sztem 11.6ot ez nem tud,szóval nem hiszem, hogy leggyorsabb T2es kocsi, annak a BMWt írják).
Lényeg h egy jó futammal elégnek kell lennie ladderre (boss meg ugye sokkal gyengébb is).

Na mire beírtam meglett, grat:) Kár h a boss auto egy szutyok :S

[ Szerkesztve ]

(#137) joe007


joe007
tag

Kérdés jött egy újabb ajánlat 799Ft T3 Dodge SRT-re+125k$ meg vegyem? Save 85%-os ajánlattal!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#138) oAcido válasza joe007 (#134) üzenetére


oAcido
aktív tag

Nekem nincs meg a Focus. Valódi pénzt nem költök a játékra, kipörgetni meg nem sikerült (helyette szerencsére jött a Hellcat :) ). Úgyhogy tune-ban nem tudok segíteni.

De undorító dolognak tartom ezt az alkatrészre való várakozást... Még csak T3-nál vagyok, de már most 90 percet kell várni rájuk...

(#137) joe007: Én nem költenék rá. RS 5 vagy a Mustang GT nem sokkal lassabb.

[ Szerkesztve ]

(#139) gbela válasza joe007 (#137) üzenetére


gbela
senior tag

Én megvettem. A legjobb auto ott a ferrari, de azt csak nyerni lehet, és elvileg Dodge ott van top3ban a kategoriában. Meg másra amúgy sem volt sem pénzem sem aranyam.

Jó kis autoösszehasonlító táblák:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#140) rgaby


rgaby
tag

Én T3-ban Corvettel megyek. Ezt dobta ki a láda 2x 😱. T1 és T2 boss autó is meglett. A T1 Toy otával, T2 Audi TT-vel.

(#141) joe007 válasza oAcido (#138) üzenetére


joe007
tag

Ha jól láttam akkor a T3-nál a Chevrolet Camaro SS a legjobb az induló PR406-al?
Ill. ha már meg van egy kocsi akkor miért nem jelzi ezt a program, mint a CSR Classic-nál hogy Drive és nem Buy? :)

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#142) joe007


joe007
tag

Nektek se működik ma már az ingyenes gáz reklám? Free Fuel Watch video? :(

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#143) joe007


joe007
tag

Az adott kocsinál (nálam Ford RS) az Upgrade résznél minden egyes extra (zöld, kék, piros) tételeket fel kell rakni a kocsira???

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#144) Heisenberg69 válasza joe007 (#142) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Nekem eddig se működött.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#145) joe007 válasza Heisenberg69 (#144) üzenetére


joe007
tag

Nekem tegnap még működött egész nap és nagyon jól tudtam haladni, hogy nem kellett várnom az idővel míg újra feltankolt a rendszer! :)

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#146) oAcido


oAcido
aktív tag

Te jó ég, most kerestem rá hogy mennyit megy a T3-mas boss amikor az autója a tét. Az a szép Mustang 10,58-cal fejezte be a negyedmérföldet :D. Azt hiszem az én 10,9-emen még faragni kell egy kicsit :)

(#147) akooos


akooos
veterán

Én még T2-őn szenvedek egy Scirocco R-rel... Bárhova állítom a final driveot, mindig lenyomnak ladderen, pedig általában 12,5 - 12,6 körüli időket megyek. Nincs még meg az ötös szint mindenből, de akkor is... papíron gyengébb autók aláznak :D

(#148) oAcido válasza akooos (#147) üzenetére


oAcido
aktív tag

Fentebb szúrtam be képet, hogy nekem mennyit megy a T2-es BMW. És ahogy ott is írtam, még ezzel is vertek el nemegyszer.

Úgyhogy arról a 12,5-ről még jó sokat kell faragni :) (a boss autójáért 12 alatt kell menni mindenképp).

[ Szerkesztve ]

(#149) gbela válasza akooos (#147) üzenetére


gbela
senior tag

Mekkora PP?
Én úgy érzem, hogy ugye azonos PP-jü autokat rak össze on-line-ban. De elég sok múlik azon, hogy ez miből jön össze, lehet ha tires van felhúzva tökre magasabb lesz a PP, de nem jelent annyit időben mint ha engine húzással éred el ugyanazt a PP-t. Persze ez csak elmélet, le kéne tesztelni.

(#150) akooos válasza gbela (#149) üzenetére


akooos
veterán

Most elkezdek farmolni, hogy meg legyen minden ötös szintű upgrade, aztán bossfight :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.