Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Csalódtam a samsungban (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30) Protoss válasza Dworkyll (#27) üzenetére


Protoss
senior tag

Hali Dworkyll !

Igazából itt a bizalom elvesztéséről van szó, hogy merjek adatot bízni olyan eszközre ami 2 napig müxik utánna krepa, format majd megint jó. Röviden egymás után 2 gari hibás eszköz kifogása már egy kicsit sok nekem.

Mert azokat az ellenpontokat, (pont a fórum miatt is legyürtem), hogy:
- nehézkes op. rendszer telepítés, telepítő ugyebár csak 137 ginek látja
- egy-két emberkénél produkált furcsaságokat, Bios frissítés kell
- van ebből is gyári hibás
DE van 3 év gari, csendes, nem melegszik, a fórumozók döntő többsége elégedett.
Adjunk neki egy esélyt. Ezek után vásárlás és láss csodát az istenített eszköz minden problémát felvonultat egy személyben (ezeket hárította is tesó, 1 gyári hibás példány másnap vissza, szerencsére csak cipelő vinyó nem kell op-pal bajlódni, alaplapi bios frissítve, Xp frissítve - már csak a védelmi rések miatt is szoktuk) és még tetézi is azzal, amiket már írtam.

A samsung nekem azért vált unszimpivé, mert a külön gari papíron feltüntetett címről tovább irányítanak. Ott csak tv, video szervíz van. Emberileg normálisak, de mivel nem hobbym a város nézés, így ezt egy kicsit körülményesnek tartom.
Kicsit félre értettétek, nem mondom, hogy mind szar, de biztos, hogy a seagate vs samsungnál az én voksom seagate már.

Külön köszönet, hogy említed az adott szoftvert mert legalább akkor ezzel nem is próbálkozunk :C és a win2k is kerüljük. Végülis lassan, de biztosan megtanuljuk a sunnyogásokat. :(

[Szerkesztve]

Ne glettelj, a vakolás jobb

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Csalódtam a samsungban (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.