Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Coolink ap350x, hol a legolcsóbb?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

sűrgősen be kell szereznem ezt a tápot, viszont tényleg fontos lenne hogy minnél kevesebb legyen az ára, és ténylegesen válalja a kisker a 3 év garit, ne csak egyet.. SZVL átnéztem már egy két boltot, ahol jár hozzá a 3 év gari ott bruttó 7700 forint.. Esetleg ha vki tudna még vhol, vmi számtechboltot, ahol ennél is jobb árban van, kérem ossza meg velem...:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) Angie™


Angie™
addikt

UP

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) Angie™


Angie™
addikt

up

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#4) Angie™


Angie™
addikt

:(UP:(

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) Adrian Mole válasza Angie™ (#1) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Ez elég normális ár, vedd meg :)

42

(#6) oregcsóka válasza Angie™ (#1) üzenetére


oregcsóka
őstag

Ennél olcsóbban nem fogod megkapni szerintem, ez már igen jó ár. Itt Székesfehérváron az egyik legolcsóbb helyen is 8.000Ft bruttó, de meg is ér annyit.
Üdv: oregcsóka :P

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#7) csemberlen


csemberlen
őstag

Azt tudod, hogy csak 300W-os.De az árszerintem is jó. nekem egy 450X-es van 12cm-ventivel, és nem hallom,hogy müködik!

Hja kérem az élet nem egy habostorta

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Coolink ap350x, hol a legolcsóbb?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.