Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) sgergi válasza ToBeY (#4250) üzenetére


sgergi
veterán

Elvileg igen, mert nem kell neki hátlapi felfogató. Innentől már inkább az a kérdés, hogy mekkora a házad, és hogyan tudsz hozzáférni.

(#4252) ToBeY válasza sgergi (#4251) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egy Tt Soprano házam van [link] nincs túl sok hely benne a kéznek talán csavarhúzóval lehetne operálni.

(#4253) sgergi válasza ToBeY (#4252) üzenetére


sgergi
veterán

Csavarhúzóval megoldható, ha elég ügyes vagy.

(#4254) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Hyper TX2 és TX3 között nagy a hűtési teljesítmény?
A ventijét egyébként mindkettőnek lecserélném egy SWIF2-esre, vagy Enermax Silent-re...

Szerk.: és a TX2-est fel lehet szerelni a hülye műanyag buborék nélkül?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4255) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Sziasztok!

Akinek van, lécci megmérne egy Hyper 212 EVO-t, az alaplaptól a cső végéig? A honlapon már megnéztem, de nekem a valós magasság kell a házam miatt. Váltani szeretnék TX3-ról, úgy néz ki nem elég a 3,8Ghz 965-höz. Előre is köszi! :R

(#4256) Andrewstarr válasza Andrewstarr (#4255) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Közben találtam egy fórumot, ahol azt írják befér a CM K350 házba. :R

(#4257) sgergi válasza AxBattler (#4254) üzenetére


sgergi
veterán

Igazából nem sok közöttük a különbség.
Fel lehet tenni a ventit a tx2-re a műanyag nélkül, ha kicsit barkácsol az ember, gyári megoldás nincs rá.

(#4258) AxBattler válasza sgergi (#4257) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, de végül AC lett!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4259) bul07 válasza AxBattler (#4258) üzenetére


bul07
nagyúr

Remélem Arctic F9 PWM -ért nem adtál többet 990Ft-nál , mert itt annyi és ingyenes a postára a szállítás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4260) AxBattler válasza bul07 (#4259) üzenetére


AxBattler
félisten

Félreértesz, teljes procihűtőt vettem: Freezer 64 PRO :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4261) paavoo


paavoo
aktív tag

Sziasztok!
CM Hyper TX3-as hűtőm szeretném halkabbá tenni.
Bios-ban be van kapcsolva, hogy automatikusan állítsa a fordulatszámot (+Cool n Quiet), normál speedet 47fokra, full speed 57re állítottam.
Jelenleg most így pörög: [link]
Speedfan-ban hogyan lehetne csökkenteni, próbáltam állítgatni de nem történt semmi, de lehet rosszul csináltam.
Easy Tune 6-ot próbáltam felrakni, de telepítésnél újraindult a gépem. :F
Köszi

(#4262) Cobra. válasza paavoo (#4261) üzenetére


Cobra.
őstag

A max fordulat hőfokát rakd feljebb ha lehet (65 fokra mehet nyugodtan, ha nincs erősen tuningolva a processzor). Speedfan nekem (régen) sose működött rendesen, az alaplap magától normálisabban szabályozta a ventillátort. Milyen alaplapod van?

(#4263) paavoo válasza Cobra. (#4262) üzenetére


paavoo
aktív tag

Asus M4A77td-pro
55 fokon már 2500-ös fordulaton pörög.

(#4264) paavoo válasza Cobra. (#4262) üzenetére


paavoo
aktív tag

Most felraktam 65-re a full speedet, működik is.
Normál speed 48fokra (az a max).
Azt az alsó értéket szeretném csökkenteni, 1350 alá nem akar menni, alapjáraton 1k körülire jó lenne.

(#4265) Cobra. válasza paavoo (#4264) üzenetére


Cobra.
őstag

Igaz a tiéd régebbi lap, de nekem is Asus van és alapon 1150-et pörög. Mondjuk most nézem és ehhez még nincs Asus szoftver a ventillátorok szabályozásához (hacsak az EPU-ban nem lehet állítani).
Egyébként PWM-es vagy sima 3 tűs átalakítóval megy a ventillátor?

(#4266) dealerman


dealerman
senior tag

Üdv :)

Egy TX2-őt szeretnék itt aprón,egy xeon l5420-hoz ! jó választás ? :)

underground techno will never die

(#4267) Fooler89


Fooler89
őstag

Sziasztok

TX2-t rátudom tenni 1150-es foglalatra?

(#4268) picirizs


picirizs
csendes tag

Üdv!

Az alábbi (nem mai) konfighoz sikerült szereznem egy Hyper TX3 EVO procihűtőt:

ASROCK M3A770DE
Phenom II x4 955 BE 3.20Ghz
KINGMAX 4GB DDRIII-1333Mhz
Sapphire HD 5850

Kérdésem az lenne, hogy mennyire alkalmas tuningra a hűtő, lehet -e próbálgatnom, vagy gyakorlatilag csak az ergya gyári hűtő leváltására jó?

válaszotokat, észrevételeiteket előre is köszönöm! :)

(#4269) sgergi válasza dealerman (#4266) üzenetére


sgergi
veterán

Tudom, hogy késő a válasz, de hátha még jó lesz valakinek: Jó választás, nekem e5430-at hűt, és megfogja 60 fok környékén. A tied pedig 50W-os, a 80W helyett, tehát bőven jó lesz.

(#4270) sgergi válasza picirizs (#4268) üzenetére


sgergi
veterán

A 125W-os fogyasztás miatt nagyon nem fog menni a tuning, ahhoz már kicsit kevés a borda.

(#4271) Naradicsom


Naradicsom
csendes tag

Hali!
cooler master hyper tx3 om van.
Az lenne a kérdésem mi okozhat olyat hogy a veti csak 1400-1560 RPM közöt hajlandó menni?

(#4272) sgergi válasza Naradicsom (#4271) üzenetére


sgergi
veterán

Eddig is ilyen volt, vagy csak most lett ilyen? Biosban lehet bekapcsolva valami szabályzás, vagy Windowsos program. Milyenek a hőmérsékletek?

(#4273) Naradicsom válasza sgergi (#4272) üzenetére


Naradicsom
csendes tag

Mindegy menyi akkor is 1500 körül megy eddig nem figyeltem megmondom öszintén program nincs bios ba probáltam álitani de semmi, alaplapom asrock 990 fx extreme3.

(#4274) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Tx 2-3, Evo felfogatásai mennyire kompatibilisek egymással?

(#4275) logitech25


logitech25
tag

Sziasztok.

Ezt a hűtést fel lehet szerelni LGA 1150 alaplapra? Cooler Master 412s

Köszönöm a segítséget :R

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#4276) bigga


bigga
aktív tag

Sziasztok!
Valaki nem tud megoldást arra, hogy zörög a műanyag ventilátor felfogatója a hűtőnek (Hyper TX2)?
Nincs eltörve, semmi elváltozás, csak ha nagyon nagy fordulatszámon megy, akkor olyan mint egy köszörű. :D
Bordába hogyan tudnék felfogatni ventilátort? Passzívban is jó, de inkább hűteném.

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.