Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Szellem. válasza HZoli87 (#5550) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Megvan! Köszönöm.

(#5552) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, mit és hogyan állítsak be a comodo internet security pro -ban, hogy a cmodo leak test -en, a maximális 340 pontot kapjam?
köszönöm előre is!

(#5553) T_Stark válasza Gaberking (#5552) üzenetére


T_Stark
őstag

Nálam csak úgy adott 340et ha sandboxban futtattam.

(#5554) h3exm56


h3exm56
csendes tag

Igen, ez engem is érdekelne, hogy sandboxban jobb az eredmény. Valaki tudja miért?

(#5555) Voice24 válasza Krystal_s (#5540) üzenetére


Voice24
őstag

Hali!
Olyan gondom van, hogy néhány napja mindig feldobja a kis fülön, hogy elérhető egy frissítés, kívánom-e letölteni. Ha az igenre kattintok, egy-két perc alatt lemegy a nagy része, de az általad is emlegetett cmdagent.exe fájlnál egyszerűen nem megy tovább. Ha ráviszem az egeret az ikonra, ezt írja ki: cmdagent.exe másolása. És ezen nem hajlandó túllépni órák alatt sem, miközben a gépet jelentősen belassítja. Csak az abort, azaz a frissítés megszakítása gombbal tudok ebből kilépni, és így jön vissza gép sebessége is.
Mi lehet ennek az oka, mit kellene állítanom?

(#5556) Krystal_s válasza Voice24 (#5555) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia, az Egyéb fülön - Diagnosztika futtatásnál minden ok ? ha igen ,akkor alatta próbáld meg manuálisan is a frissítést. volt már nálam is h egyik rendszeren hibát írt ki, amikor 5.3-ra akart frissíteni. a legjobb ilyenkor az uninstall és újra feltenni a legújabb verziót. CIS 5.4.189822.1355 :K

( ha vannak fontos beállításaid, akkor azt letudod menteni ,majd beimportálni az újba.
Egyéb - Saját konfig. kezelés - amelyik aktív ott Export... telepítés után ugyanitt Import...)

[ Szerkesztve ]

(#5557) scope2007 válasza HZoli87 (#5550) üzenetére


scope2007
addikt

köszi.. ez nekem is jól jött :] :C

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#5558) Voice24 válasza Krystal_s (#5556) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi, megnézem. De valószínűleg uninstall és újratelepítés lesz. Most próbáltam a család egy másik gépén, amin ugyanaz a verzió volt fenn, az oprendszer is azonos, és itt gond nélkül lement a frissítés.

(#5559) h3exm56


h3exm56
csendes tag

Tudja valaki mi ez? NEm frissít és nem is enged vírusirtást csinálni.
Frissítés sikertelen. Hibakód 0x800705aa. Nincs elég rendszererőforrás a kért szolgáltatás befejezéséhez.

(#5560) vv5204 válasza h3exm56 (#5559) üzenetére


vv5204
senior tag

Egyéb fül, Diagnosztika. Ha úgyse jó, akkor próbáld meg
újratelepíteni a CIS-t.

(#5561) joci761


joci761
tag

Ez a program mióta létezik?

http://win7.ucoz.es/clearpic/1/cpm.png

Comodo forever

(#5562) blattida válasza joci761 (#5561) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha a CIS-re gondolsz, akkor a válasz az, hogy majdnem három éve.
Ha a CAV-ra, akkor majdnem 7 éve.
Ha a CFW-re, akkor majdnem 8 éve.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5563) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Egy éves ingyenes Comodo Internet Security Pro letöltés.

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#5564) Fandango válasza blattida (#5562) üzenetére


Fandango
veterán

A linkelt kep alapjan a Comodo Programs Manager-re gondol :))

(#5565) joci761 válasza blattida (#5562) üzenetére


joci761
tag

Bocs.Lehet nem voltam egyértelmű. Konkrétan erre gondoltam:

Amúgy régóta ismerem a Comodo termékeit és használom is őket.Főleg a CIS-t.

[ Szerkesztve ]

Comodo forever

(#5566) blattida válasza Fandango (#5564) üzenetére


blattida
nagyúr

Joci csak beírta a címet, nem belinkelte, ezért én azt aláírásnak néztem.

joci761
A CPM úgy egy éve létezik.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5567) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

CIS a korlátozott fiókban gyakran úgy indul, hogy egy kis sárga felkiáltójel virít a pajzsán. Ekkor nincs net, pontosabban mintha lenne adatforgalom, de az oldalak nem jönnek le, levelezést nem lehet letölteni, stb, szóval még sincs net...
A hiba szerint a D+ modul nem indult el rendesen, ha nyomok egy diagnosztikát, a kis felkiáltójel marad, de érdekes módon egyből megjön a net.

Ezt a produkciót az előző (nem legutolsó) frissítés óta játssza el, és csak user/korlátozott fiókban. Leszedtem a CAV részét, érdekes módon nem volt gond, gondoltam, hogy a közelmúltban megjelent legújabb buildel megpróbálkozom újra, de az eredmény ugyanaz: Ha a CAV is telepítve van, akkor korlátozott fiókban nem indul el a net, D+ hiba, csak diagnosztika futtatását követően jön helyre.

Az OS: XP SP3 Home, jogtiszta (ismét Home, amin ezek szerint a CIS nem ér semmit)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5568) Arki válasza h3exm56 (#5559) üzenetére


Arki
tag

Gyenge gép vagy jogosultság probléma? A rendszernaplóban vannak valamilyen bejegyzések?

Comodo:http://comodo.freegamespalace.org, blog: http://geza.freegamespalace.org, olcsó tár: http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=gabrielg

(#5569) Arki válasza Fire/SOUL/CD (#5567) üzenetére


Arki
tag

Régi teljes pucolás módszer és új telepítés?

Comodo:http://comodo.freegamespalace.org, blog: http://geza.freegamespalace.org, olcsó tár: http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=gabrielg

(#5570) Fire/SOUL/CD válasza Arki (#5569) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez alap Nálam, sajnos ilyenek már rég túl vagyok... Az a bosszantó, hogy a supportjuk nem ér semmit. Ha Móricnak(házi kandúrom) mondanám el/írnám le a gondokat, az nézne bután vagy max nyávogna egyet mellé, de ez még mindig több reakció, mint amit a Comodo support produkál. :(( Képtelenek ilyenekre reagálni vagy javítani azt az érdekességet

Már több, mint 1 éve, többször írtam nekik, hogy az XP Home egyes rendszerfájljait beazonosítja fals-ként. Szerinted a mai napig írtak vissza, vagy javították benne? Nem. :W
(Már a 4-esben is megvolt ugyanez) :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5571) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, az lenne a kérdésem, hogy a CIS-nek csak a tűzfalát használom azaz kikapcsoltam meg kivettem a pipákat a defense+ résznél mert arra másik programot használok. Ennek ellenére a defense+-ba mégis ott vannak az automatikusan biztonságosnak vett fájlok és volt már hogy a defense+ jelzett is. Értem hogy egyben hatékonyabb DE én csak a tűzfalát akarom használni, a gépen történő dolgogra - ami nem netes komunikáció más programot használok. - a comodo honlapjáról is csak a túzfalat töltöttem le és telepítésnél is csak a tűzfalat defense+ NÉLKÜL telepítettem.

(#5572) vv5204 válasza Cs1csó (#5571) üzenetére


vv5204
senior tag

Így próbáld:
D+ beállítások > Általános beállítások > A D+ végleges kikapcsolása.

(#5573) joci761


joci761
tag

A CIS Pro-ban hol találok a wifire vonatkozó beállítást? Vagy egyáltalán ez külön van valahol?

Comodo forever

(#5574) Arki válasza Fire/SOUL/CD (#5570) üzenetére


Arki
tag

Hm, figy., próbáltad már a Windows meg a Program Files/Common Files mappát benyomni megbízhatók közé manuálisan?

Comodo:http://comodo.freegamespalace.org, blog: http://geza.freegamespalace.org, olcsó tár: http://secure.hostgator.com/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=gabrielg

(#5575) blattida válasza joci761 (#5573) üzenetére


blattida
nagyúr

Sehol. Az külső program, Trustconnect néven fut. Mikor telepítetted a pro csomagot, akkor, ha bepipáltad azt is, akkor az is telepítésre került.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5576) helax


helax
csendes tag

Szervusztok
db.jar-t futtatnék. Sandbox feljön. Nem látom futni, így mindjárt pipa a legközelebb ne itt futtassa. Újra két klikk a db.jar-ra, akkor már semmi. Eseményekben ott van: részben korlátozott, hozzáadom a megbízhatókhoz. Megbízható fájlok között ott van legalul.
Cég nuku. Törlöm. Akkor kezdődhet elölről. Ha kikapcsolok mindent, av, fw, def+, sb akkor is.
Már sokat olvastam itt, hogy ide kell betenni, meg oda, na de ez nem elég?
Adhatom én amegbízhatókhoz az egész könyvtárat, házirendhez megbízhatóként a fájlt,
mi kell még? Van vkinek tapasztalata .jar indítással? Természetesen a Java telepítve van.
Köszönöm

(#5577) joci761 válasza blattida (#5575) üzenetére


joci761
tag

Sajnos nekem telepítéskor nem kérdezett semmit. A promós egy éves licencet telepítettem..

Comodo forever

(#5578) blattida válasza helax (#5576) üzenetére


blattida
nagyúr

Az auto sandbox esetében normális megoldás nincs, telepítés előtt ki kell kapcsolnod, utána vissza, ha gondolod...

joci761
Ahhoz sajnos nem jár Trustconnect.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5579) joci761 válasza blattida (#5578) üzenetére


joci761
tag

Akkor mivel több a pro mint a premium? Sok eltérést nem látok. Ja ez a geekbuddy hogy működik? Tudnál róla írni?
Köszönöm

Comodo forever

(#5580) joci761 válasza blattida (#5578) üzenetére


joci761
tag

Illetve még azt kérdezném, hogy akkor ennek a promós pro változatnak igazán mi értelme, ha nem tartalmazza azokat a funkciókat mint a teljes funkciós?

Comodo forever

(#5581) blattida válasza joci761 (#5579) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, a geekbuddy-val több.
Technikai támogatás, chaten vagy telefonon keresztül, bármilyen számítógépes probléma esetében.
Így, ebben a formában, nem sok.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5582) joci761 válasza blattida (#5581) üzenetére


joci761
tag

Köszi. Ez így tényleg elég karcsú. Ha valami gondom van a CIS-sel úgyis ide jövök. Így a geekbuddy nekem majdnem felesleges...

[ Szerkesztve ]

Comodo forever

(#5583) sz.j válasza vv5204 (#5401) üzenetére


sz.j
nagyúr

"...még a KillSwitch-ben sincs benne a DACS"

Mit lehet tudni a Comodo Cleaning Essentials-ról, még mindig "hiányos" a progi vagy már pótolva lettek a hiányosságok?

:U

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#5584) blattida válasza sz.j (#5583) üzenetére


blattida
nagyúr

Egyelőre még hiányos.
Gondolom dolgoznak azon, hogy teljesen legálisan működhessen a dacs és annak közössége.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5585) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Egy Comodo IS gurut kérdeznék meg.
Egyik ismerősömnek ajánlottam a progit, hogy használja, viszont gond akadt vele. A utorrent letöltési sebességét csúnyán megeszi a comodo, jó esetben 80-90 kb/sec-el tölt csak a 3 MB/sec helyett.
Már minden létező helyen hozzáadtam kivételhez a programot (megbízható program, hálózat biztonsági házirend, minden kapcsolat engedélyezése a utorrent.exe-re), de hatástalan. Ha ki van kapcsolva a tűzfal, a letöltési sebesség helyreáll. Amint visszakapcsolom lezuhan ismét 80-90 kb/sec-re.
Kipróbáltuk azt is, hogy hátha csak a kijelzés zavarodott meg, de nem. Tűzfal nélkül pár perc alatt lenn volt az adott fájl, fallal meg súlyos idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#5586) Pano válasza Pano (#5585) üzenetére


Pano
addikt

tárgytalan már, köszi

(#5587) sz.j válasza blattida (#5584) üzenetére


sz.j
nagyúr

Hát ez szomorú ..., remélem, hogy rövidesen lesz belőle valami.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#5588) válasza Matthewus (#5531) üzenetére



addikt

Átköltözött a junkie, most már a szabály nélkül is rendesen megy az oldal. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5589) blattida


blattida
nagyúr

Megjelent a CCE 1.7.192479.98-as verziója, némi hibajavítással, letöltés: 32 bites, 64 bites.

Változások:

IMPROVED: More powerful disk access method which can detect tough hidden rootkits
IMPROVED: Latest anti-virus engine integrated
FIXED: Hidden services FP under certain circumstance
FIXED: CCE can now detect and remove all TDL3/4 rootkits
FIXED: CCE hangs before system restarts in x64 system

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#5590) L7wy válasza blattida (#5589) üzenetére


L7wy
őstag

ez tuti hogy az újabb? mert a zip neve nem arra utal

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5591) TFSi válasza blattida (#5578) üzenetére


TFSi
őstag

Akkor igazából nem is Pro a promós Pro (a technikai segítségnyújtás az nekem értéktelen)... Fantasztikus... Pedig jó lett volna ez az egy éves licensz az egyik gépemre a WIFI beállításokkal pedig különösen... :(((

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#5592) T_Stark válasza TFSi (#5591) üzenetére


T_Stark
őstag

Én is ezt gondolom. Ez a promo egy nesze semmi fogd meg jól... :W

(#5593) Matthewus válasza TFSi (#5591) üzenetére


Matthewus
őstag

A Pro verzióban nincs Trustconnect. Lehet külön telepíteni, és havi 10 GB adatforgalomig ingyenes.

(#5594) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Mától én is beálltam a Comodosok táborába...
Régen használtam, akkor valahogy nekem nem volt az igazi, de a mostani változat jónak tűnik.
Igaz, XP Home SP3 teljes keresés után talált egy rendszer fájlt amit tévesen azonosított a system32 mappában, én meg csuklóból töröltem.
Utána már kiabált is az XP, hogy a rendszer megfelelő működéséhez fontos rendszer fájl hiányzik, tegyem be a javításhoz a telepítőt...

De ettől a malőrtől függetlenül tetszik.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5595) milestone


milestone
tag

Sziasztok,
Lefuttattam a Comodo Leak Test-et.
Életszerű az, hogy minden egyes tesztre felugró kérdező ablakra nemmel kelljen válaszolni?
Igaz, így a maximális pontszám lett a végeredmény.
Legfrissebb Comodo van fent, friss telepítés. Sandbox kikapcsolva, a konfigurációnál Firewall Security, a Tűzfal és a Defense+ biztonsági szintjénél a Biztonságos mód van kipipálva, alapértelmezés szerint. Van továbbá Avast víruskergető és rezidens Spybot.

Az a baj(om) a Comodóval, hogy túl gyakoriak a felugró kérdező ablakok, minden egyes processz minden egyes rezzenésére riaszt és nem igazán tudom értelmezni a kérdéseit. Ha csak egy programfájlra (exe) ugrana, rendben lenne, de hogy minden alprocesszére...
Ráadásul úgy tűnik, hogy valamit nem enged sleep módba menni, mert, ha lehajtom a laptop fedelét, egy idő után felébred a gép, sőt, újraindul. XP frissen telepítve. Korábban - előző, 3 éves windowsnál és Outpostnál - ilyen nem fordult elő. Lehetséges, hogy a Comodo a ludas?

(#5596) BigManus válasza milestone (#5595) üzenetére


BigManus
addikt

... minden egyes rezzenésére riaszt és nem igazán tudom értelmezni a kérdéseit. Ha csak egy programfájlra (exe) ugrana, rendben lenne, de hogy minden alprocesszére...

Pont emiatt biztonságos a Comodo, mert odafigyel a dolgokra.
Ha csak egy programfájlra ugrana, kijátszható lenne.
Így a döntés lehetősége nálad van.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5597) vv5204 válasza milestone (#5595) üzenetére


vv5204
senior tag

Azért kérdez annyit, mert kikapcsoltad a sandboxot. Bekapcsolt állapotban,
működő internet kapcsolat esetén ritkábban zargat.
A CIS gyenge pontja sleep mód, akkor meghülyül. Vagy nem használod
a sleep módot, vagy megszokod ezt a kis bugot. Esetleg uninstall. :)

(#5598) Steven88


Steven88
tag

Hello
Lefuttattam a Comodo leak testet és 340-ből csak 20-at kaptam, ez nagy baj vagy jó?
Előre is kösz.
Ja ez lett belőle file:///D:/jnjnjnjnjn/clt%20log%20%2806-49-58%20du.%2006.04.2011%29.html

(#5599) BigManus válasza Steven88 (#5598) üzenetére


BigManus
addikt

Szerinted a Te géped D meghajtóját hogyan nyissuk meg? :(((

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#5600) Steven88


Steven88
tag

Jah bocs nem is figyeltem. Ez lenne az:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.