Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-23 19:50:21

LOGOUT.hu

CHUWI HI10 TABLET

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Necronom


Necronom
senior tag

Mennyire egyszeru lenne az elet egy dokkoloval, amibe ha hazamegy az ember, bedugja a tabjat vagy akar a telojat
A dokkolo maga meg ossze van drotozva mindennel amit hasznalsz, akar a TV-vel akar bill+eger, akar tovabbi hattertarakkal
Nagyon sokaknak elhetobb lenne akar a mobilja is vagy a tabja is
De ezeket valszeg uzleti erdekbol nem csinaljak mar meg, sot inkabb elveszik a lehetoseget, mint nehany mobilnal is, regebben lehetett egyes tipusohoz kabelt beszerezni amivel osszedighattad a TV-vel, ma mar ezt minden mobilrol elvettek, sot a taboknal es egyre ritkabb a hdmi kimenet....
Persze, van miracast, de az ugy egyedul nem oldja meg a dokkolok kerdeset
Es igen, tudom volt egy Microsoftnak is, de igazabol sosem mukodott jol es talan mar vissza is vontak a forgalombol ha jol tudom....
Nekem pl mindent megoldana egy ilyen dokkolo, nincs szuksegem asztali gepre, mert annyira nem kell a teljesitmeny idehaza, nem kellene kulon TV boxon nezni a filmeket, mert adott lenne az is a tabon
es ha el akarom vinni egyszeruen leemelem a dokkolorol es kesz :)
Milyen jo hogy sok notebookhoz van ilyen ....de mobilokhoz meg tabokhoz semmi...szerintem ma is sok embernek csak a mobilja van es azon el netes eletet...

na ez nagyon off volt ide..es hosszu :R

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2052) Necronom válasza viktorhu (#2050) üzenetére


Necronom
senior tag

Ez rendben is van, meg is teszem, de a franya frissetesek, amire nekem tenyleg (tenyleg?) nincs szuksegem csak jonnek es jonnek...11Gb van szabad a windowsnak, nem mondom, hogy nem eleg, ha csak ugy van, de a hasznalata erosen korlatozott.....magyarul a tab csak arra van, amire azt o maga kulon el tudja latni...egy plussz eszkoz, ami lehetne akar egyetlen eszkoz is

ez ugye azt jelenti, ha hazajovok el kell kezdenem lemasolganti a fileokat vagy legalabb a felhos szinkrokat megvarni, ha eppen nem volt a tab netkozelben amig nem voltam itthon
es beulok a gepemhez aztan azok utan tudok csak tovabb dolgozni....nem lenne egyszerubb a vilag, ha ezt nem kene megcsinalni? :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2053) viktorhu válasza Necronom (#2052) üzenetére


viktorhu
veterán

De s frissítések letöltéseit meg a régi verziókat törli a lemezkarbantartó, így nem növekszik a Windows.

(#2054) Necronom válasza viktorhu (#2053) üzenetére


Necronom
senior tag

ez mind szep es jo lenne, ha csak es kizarolag a windows lenne fent egymagaban es akkor el is szorakozhatna egymagaban....
de amikor keri hogy kell neki 12gb a frissitesek letoltesere es nekem csak 11 van barmit is teszek a lemezkarbantartoval akkor van kis gaz....es persze, hogy nem hagy beken
raadasnak miert nem fogja fel az okoska, hogy egy tabon van es ne kerjen mar olyat, ami nem lehet teljesiteni

egy ilyen eszkoznek - szerintem - kulonben sem nincs szuksege semmifele oprendszer mizeriara, fent van es kussol es probal minel eszrevetlenebb legyen
ha majd minden okos - de utalom ezt a szot - eszkozon windows lenne, akkor minden egyes nap orakat toletenek azzal, hoyg az eszkozeimen futtatgassam a lemezkarbantartot :) es probaljam eletben tartani ezzel az eszkozoket azon a min. tarheleyen, ahol kizarolag csak o maga maradhat eletben....

en ezt igy latom...nincs olyan, hogy egyenek szabad, mert akkor vagy mind ilyen vagy mind megy a lecsoba
ma ott tartok ezzel, hogy nem kell a windows, ahogy irtam is rossz tabot valasztottam, nincs szuksegem ra, ha tehetnem, akkor feltennek ra egy jobb droid verziot es elveznem a segitseget, igy nekem kell kiszolgaljam a tabot, pedig nem erre vettem

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2055) Necronom


Necronom
senior tag

Ja es meg annyit, hogy de...igenis novekszik a windows tarhelyfoglalasa
3 ev alatt jocskan felduzzadt, karbantartogatas ide vagy oda.
es amig a tarhleyem nem tud novekedni, addig az ido elteltevel egyre kevesebb feladatra lesz alkalmas a tab

tudom tudom, vegyek masikat :) igy lesz!

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2056) viktorhu válasza Necronom (#2054) üzenetére


viktorhu
veterán

Beteszel egy SD kártyát vagy pen drive-ot, azt is elfogadja a windows az update-hez.

(#2057) Necronom válasza viktorhu (#2056) üzenetére


Necronom
senior tag

van benne, 32Gb es nem kell neki....
de igazbol mar dontottem..nem szeretnem tovabb szolgalni a windowst
szamomra ez elfogadhatatlan....
cserelem vagy eladom a tabot, pedig ez nem az o hibaja, tokeletesen meg vagyok elegedve a teljesitmenyevel

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2058) Capella válasza viktorhu (#2056) üzenetére


Capella
senior tag

Nem fogadja el. Volt benne 128 GB-os és 64 GB-os pendrive, de hiába, nem frissített.
Nehezen tudtam 11 GB fölötti üres helyet összhozni. Volt, hogy elindult a frisstés és majd egy csomó idő után 60%-nál hibára leállt.
Végül a nagyméretű programokból is töröltem, csak így ment fel végül a 1803. A WinSxS mappa iszonyat nagy méretű.
Gondoltam már tiszta telepítésre is, ha normálisan bootolna pendrive-ról.

(#2059) Tityahome válasza Necronom (#2057) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Én például ezért is gondoltam hogy talán egy windows 8.1 bőven elég lenne erre a tabletre. A frissítést kikapcsolja az ember ha akarja és kész. Mondjuk nem is értem hogy a Windows 10 hogy a francba frissít ennyit. Állandóan csak azt lehet olvasni hogy "ne kapcsolja ki a számítógépet". El*aszott egy rendszer szerintem. :)
Nem tabletre való...Az biztos.

(#2060) Steph88


Steph88
csendes tag

64GB tárhelyre azért el lehet férni. Bár lehet fel kell áldozni a dualBoot-ot. Én az androidját sose használtam, nem láttam értelmét. Ízlések és pofonok....

Nah, de. Meg lehet próbálni akár a windows10 LTSB rendszert is. Kevesebb frissítés, alkalmazások nélkül (áruházi játékok, xbox app, többi baromság) kevesebb helyfoglalás, kisebb hardver igény.

Emellett ha a frissítés teliszemeteli (sajna ez benne van, hogy a meghajtón két windows rendszert is tárol /windows.old/ ) - Ezzel meg lehet ilyenkor próbálkozni - Starton jobbklikk - Lemezkezelés, C - Tulajdonságok, Lemezkarbantartó - és ott kiválasztani a frissítéseket, előző windows cuccokat. Eltávolítása kicsit sokáig tart de megcsinálja.

https://forum.chuwi.com/thread-1627-1-1.html

Itt meg a Chuwi driverek.

Szerintem cuki rendszer, én szerettem.

(#2061) Necronom


Necronom
senior tag

Pontosan ugy van, ahogy Capella irta....
Semmit sem lehet vele tenni...Ertem en, hogy vannak akik elfernek rajta, vagy csak Win csucsul egyedul a tabon
Nalam hasznalatban volt a Coreldraw, World, Excel es egy celszoftver, amiert is lett a tab vasarolva
Ezekkel egyuttesen tudtam dolgozni vele....egy darabig
Ma mar alkalmalan erre, mert frissiteskor valamit le ell szedjek es a loteri kutyanak se nincsen ehhez mar kedve
Marad a notebook ....
Innentol okafogyott a tablet, de mint mondom bosegesen meg voltam elegedve a teljesitmenyevel

Tityahome
Elegendo lenne a 8.1 szerintem is, de ennyi erovel akar a 7es is :)
Itt, ha mar egy tabrol beszelunk, akkor olyan oprendszer kellene, ami csondben van, keves helyet foglal
Ennek az elenkezoje az igaz...a maradek nemtudom 40Gb? tarhelybol a Windows eszi a lenyeges tobbseget
De mint mondom, lehet akinek ez elegendo, szvsz egy ilyen falank oprendszernek legalabb 256Gb kellene, hogy ne vegye eszre egy atlag user a jelenletet

A droid meg szerintem kell..sot nekem csak az kell mar :)
igazbol az Office365 elfut rajta tokre jol, igy a tobbi dolgat mar a notebook ellatja
Itt van az, amikor mar munkara is 2 eszkoz kell - nevetseges szerintem -, de biztosan lehet talalni olyan tabot, aminek sokkal nagyobb tarhely all rendelkezesre
Addig szerintem ez a tabi megy a lecsoba szegenyke....alig alig hasznalom mar amugy is

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2062) Necronom


Necronom
senior tag

Egyatalan nem szeretnem lehuzni a tabot, mert a maga nemeben es legfokepp ar/ertek aranyban szerintem kituno valasztas
De amint komolyabban hasznalna az ember fia, szembesulni kell a kompromisszumokkal
Egy dual bootos tabnak szerintem magasan nagyobb tarhelyre van szuksege mint amit ez a tab kinal
Sokan mint en is pont ezert vasaroljak, mert kell mindketto
Sajna nalam nem jott be...a Windows marad notebookon, Androidra meg kell keressek egy hasonlo teljesitmenyu tabot...
Esetleg ha tudtok mondani masikat hasonlo konfiggal ne fogjatok vissza magatokat :)
De meg mindig eselyes, hogy csak Android marad rajta nalam, mar amennyiben van meg kedv mokolni vele...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2063) Tityahome válasza Necronom (#2062) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Akkor felesleges másik tabot keresned. Erről dúrd le a windows és marad egy hatalmas tárhelyű android tableted. :)
Viszont ez a windows 10 LTSB felkeltette az érdeklődésemet. Pont ma kérdeztem kollégámat hogy ismeri e és mondta, hogy a tanára próbálta. Teljesen jó!
Azt nem tudom, hogy egy esetleges windows törlés és az LTSB felrakása esetén a windows kulcsot is buktam?
Erre tudja valaki a választ?

(#2064) Necronom válasza Tityahome (#2063) üzenetére


Necronom
senior tag

Ha sikerul csak a droidot felrakni johogy marad
de picit megy el a kedvem a mokolastol :) meg az idom is fogyoban igy telen

Egyelore meg hatravan a 8.1 amit kiproszalok valamikor a hetvegen, csak szombaton versenynapom van, igy kiesik egy par nap

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2065) Tityahome válasza Necronom (#2064) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Na még arra is kíváncsi leszek!

(#2066) Capella válasza Steph88 (#2060) üzenetére


Capella
senior tag

A Windows 10-en is le lehet tiltani az automatikus frissítést. Van egy registry beállítás, Home verzión is működik, ami után egy felugró ablakban jelzi, hogy frissítés van, de magától nem tölti le. Neked kell ráklikkelned a Letöltés gombra a Gépház Windows Update alatt. [link]
Ekkor persze mindent letölt, amit talál. De ezen is lehet segíteni, nem tölteted le vele. Ha viszont a biztonsági vagy Office frissítéseket mégis akarod, akkor a Windows Update MiniTool programnal lehet egyenként mazsolázni, mint régen.
Így még LTSB sem kell, csak kis odafigyelés. :)
Én így halasztottam el az évszakos nagy frissítéseket, ezt amúgy is pendtive-ról frissítem mindenütt. A gond akkor volt, amikor én akartam azt feltenni, és nem fért.

(#2067) Tityahome válasza Capella (#2066) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Hmmm... Ez nagyon jó! Kipróbálom.
Viszont a windows 8-ra ettől függetlenül még kíváncsi vagyok mert a windows 10 tablet mód szerintem nem valami tuti. Legalábbis nekem a windows 8-ban jobban tetszett és valahogy mintha gyorsabb is lenne. (de lehet csak placebo) Minden esetre az biztos hogy egy alap laptopon (semmi extra) 18 másodperc alatt bent volt a Windows.

(#2068) Tityahome válasza Capella (#2066) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Ez a módszer nem vált be. Ugyan úgy letölti és telepíti a frissítést...

(#2069) Capella válasza Tityahome (#2068) üzenetére


Capella
senior tag

Hmm, nálam működik. Még legutóbb is én klikkeltem a letöltés gombra.
Nem tudom mi lehet a gond nálad.
Azt hiszem, ha a felugró frissítési üzenetre kattintva jutunk a Windows Update menühöz, akkor letölti.

[ Szerkesztve ]

(#2070) Tityahome válasza Capella (#2069) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Nem tudom mi okozhatja a problémát. Te csak magát a programot használod vagy a regedit-ben elvégezted a módosításokat?
Egyébként a program az megtalálta a frissítést szóval érzékelte hogy jött egy új, de a gépházban már csak annyit láttam, hogy letöltötte automatikusan és hogy most akarom e telepíteni vagy az aktív időszakon kívül?!

(#2071) odani2000 válasza Capella (#2066) üzenetére


odani2000
csendes tag

Én próbáltam már rengetegszer Windows 10 Home alatt, egyik módszerrel sem tudtam végleg kikapcsolni a frissítéseket. Windows 10 Pro-nál már más a helyzet, ott könnyedén ki lehet kapcsolni, és úgy is marad.
Én Pro alatt DISM++ -szal szoktam, szerintem az egyik legegyszerűbb megoldás és a program is hasznos. Még csak telepíteni sem kell.

(#2072) Necronom


Necronom
senior tag

Mivel a Chuwiin gyarilag Home van, nekem sem mukodott sosem a frissitesek teljes kikapcsolasa
De amint mast tesz fel az ember, ez mar ugyis okafogyott lenne...
Azert sokmindent adott a Chuwii a Windowshoz, ami nekem mondjuk jo volt, pl az Office365 benne volt a pakliban, bar azt irta 1 evig, de nalam 2 evnel tovabb is siman ment
Androidnal is siman hasznalhato volt, csupan le kellett tolteni az Excelt es mukodott....minden nelkul
De csak es kizarolag a tabon persze :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2073) Tityahome válasza Necronom (#2072) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Próbáltad már a windows 8 telepítését? Én most próbálgatom de eddig ne akar települni. Azt írja hogy a partíció amire telepíteni akarok NTFS formátumra van formázva és hogy formázzam FAT32-re és próbáljam újra. Most ezzel küzdök.

(#2074) Capella válasza Tityahome (#2070) üzenetére


Capella
senior tag

Természetesen a registry módosítás kell a frissítések letiltásához. Nekem működött a Chuwin is, ami Home, ezért ennél csak a registry módosítással lehet megoldani, mert nincs gpedit.msc helyi házirend szerkesztés.
Sokkal egyszerűbb is a registryvel. Nekem ki van mentve egy .reg fájlba néhány más módosítás mellett ez is, így Pro verziónál is ezt használom, csak ráklikkelek a .reg fájlra és összefésüli a módosítást.
Azután van egy másik .reg fájl, ami törli, visszacsinálja az egészet és engedélyezi az automatikus update-et. Ha az kellene. Nekem még nem kellett. ;)

Írtam, hogy a WUMT program arra van, hogy ne az összes frissítést telepítsük egy csomagban, hanem amit akarunk kimazsolázva. És akkor amikor mi akarjuk, ha a registry módosítással már le van tiltva az automatikus frissítés.

(#2075) Necronom válasza Tityahome (#2073) üzenetére


Necronom
senior tag

Meg nem birtam ravenni magam, sorry :)

Capella:
Esetleg nem lehet olyan bibi, hogy a regedit bejegyzese utan a mar sokszorosan frissult oprendszer nem is reagal erre? esetleg mar ki van vedve ez a lehtoseg?

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2076) Tityahome válasza Capella (#2074) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Én is registry módosítással csináltam de akkor valószínűleg valamit elronthattam mert letöltötte a frissítést.

Necronom:

Pillanatnyilag én is vissza raktam a windows 10-et de közben míg azt csináltam találtam egy lehetséges megoldást a problémámra szóval majd neki futok mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

(#2077) Tityahome


Tityahome
aktív tag

Érdekes! Mióta a windowst újra raktam a tableten sokkal gyorsabb és gördülékenyebb lett a rendszer. A frissítéseket pedig úgy látszik egyenlőre sikerült letiltanom egy parancssorral. Legalábbis egyenlőre nem frissít.

Más:

Ma meg jött a 8000Mah - akkumulátorom a tabhoz. Hétvégén kicserélem. Kíváncsi leszek rá...

Jó kis tablet ez...én azt mondom! :)

[ Szerkesztve ]

(#2078) Necronom válasza Tityahome (#2077) üzenetére


Necronom
senior tag

Gratula! :) Nekem se lenne szivem megvalni tole....
Viszont a 8.1 nalam nem 100%-os kulon driverek nelkul....es oszinten szolva nem ereztem sokkal gyorsabbnak, de nem tudom, talan azert mert pendrivon futott
az akksi honnan van es melyik? nekem is kellne cserelni, ha megmarad

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2079) Tityahome válasza Necronom (#2078) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Biztos befolyásolja hogy pendriveről megy. Ezer százalék! A drivereket meg én teszteltem volna a windows 10 driverekkel. Hátha....! Ha lesz megint hozzá kedvem akkor rápróbálok...

(#2080) Necronom válasza Tityahome (#2079) üzenetére


Necronom
senior tag

w10 driverekkel teszteltem, a wifi ment, mas nem
egeszen a hangig, ott ette meg a fene es bekekult :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2081) Pferi válasza varmi2 (#2035) üzenetére


Pferi
senior tag

Tudnál vagy tudna valaki egy szervizt ajánlani ahol cserélnének kijelzőt egy Chuwi tabletben?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#2082) varmi2 válasza Pferi (#2081) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én sajnos nem tudok, én magamnak csináltam, de olvass vissza, van aki szervizzel cseréltette.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#2083) Pferi válasza varmi2 (#2082) üzenetére


Pferi
senior tag

Köszönöm, meg is találtam (hülye voltam hogy nem írtam be a keresőbe, de nem gondoltam volna hogy van hivatalos Chuwi szervíz Magyarországon).

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#2084) matyikusz133


matyikusz133
tag

Sziasztok! Testverem szeretne venni egy Chuwi Hi10 pro-t. Érdeklődnék hogy mennyire éri meg? Van-e esetleg valami tipushibaja? Köszönöm előre is.

(#2085) mobilizmo válasza matyikusz133 (#2084) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ha az csábította el, hogy megfizethető áron kap egy használható dual-boot-os tabletet, akkor ne vegyen. Ebből ugyanis a használható erősen kérdéses és a dual-boot-nak se nagyon van létjogosultsága. Arról nem is beszélve, hogy x86-on az android őskövület.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#2086) Tityahome válasza matyikusz133 (#2084) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Ezzel szemben egy ellenvélemény! :)
Én imádom!!! igaz amit mobilizmo kolléga ír hogy az android régi rajta, de még nem találkozam olyan android alkalazással amit egy tableten használ az ember és ne futna rajta.
Úgy gondolom, hogy ez alapjában egy Windows tablet amihez kapsz egy plusz Os-t (az androidot) ha esetleg arra lenne szükséged.
Van arra is lehetőség, hogy az androidot töröld, így marad egy Windows tableted aránylag nagy tárhely kapacitással. (Ezt mindenki maga dönti el bár én az androidot használom a hétköznapokon. Most is erről írok)
Típushiba : talán a leg említésre méltóbb a kártyaolvasó meghibásodása , de én egy 16Gb SDHC kártyával használva nem tapasztaltam ezt. Külföldi fórumokon olvasva ettől függetlenül ezt a hibát emlegetik a legtöbben bár volt ahol már hozzá tették, hogy lehetséges a sok hibát a BIOS-ban való turkálás okozza. Én nem turkáltam benne és nincs is ilyen problémám, de ahogy olvasgattam egy rossz BIOS beállítással könnyen lehet téglásítani a tabletet.
Esetleg várj meg még egy pár véleményt de Én nem bántam meg a vételt...ez biztos! :)

(#2087) Necronom válasza Tityahome (#2086) üzenetére


Necronom
senior tag

es meg 1+ mellette :)
barmennyire is mondom azt manapsag, hogy nekem nem ezt kellet volna - de ez az en bajom, hogy nem azt vettem anno, amire most igy 3 ev multan szuksegem lenne ....
Nalam megbizhatoan mukodott mindaddig, amig nem kezdtem el mokolni rajta, mostmar inkabb egy tesztgep szerepet tolti be :) de ez nem az o hibaja
Gyari allapotban nem volt bajom a memo kartya slottal sem, az akksi eleg sokaig huzta, majd 3 evet.
A Winfossal voltak bajaim, picit tarhelyszukeben van a dolog, ahogy a rendszer alapjaiban felepul, de elheto, ha valaki ki tudja kapcsolni a win frissiteseket
ugyhogy nagyjabol ennyi, siman ajanlom

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2088) matyikusz133


matyikusz133
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :))

(#2089) eladohardver


eladohardver
őstag

Üdv! Hátha valakinek kellhet: Hi10 Plus (Z8350) hez 1803 Windows 10 telepítő.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2090) eladohardver válasza eladohardver (#2089) üzenetére


eladohardver
őstag

Panther, és OEM mappát gyökérkönyvtárba rakja át kell helyezni Windows-mappába. Amúgy nem látom jelentőségét :)

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2091) Necronom


Necronom
senior tag

Van valakinek ezzel mar nemi tapasztalata?
Milyen ebben a proci?
Kicsit baj, hogy lesporoltak rola a HDMI csatit...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2092) mobilizmo válasza Necronom (#2091) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ott van a leírásban 10 magos MT X27. Hogy az milyen az én se tudom, de lassan több lesz a processzormag mint a dinnyemag.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#2093) Necronom válasza mobilizmo (#2092) üzenetére


Necronom
senior tag

Hat epp ezaz..10 magos bakker :) es igazad van, lassan majd ott tartunk hogy 100 mag lesz de csak 40Mhz-en mennek :) ja es persze 1W TDP-vel boduletes teljesitmenyeket hoznak le ezekrol papiron :U

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#2094) Tityahome


Tityahome
aktív tag

Ha jól értelmezem valaki megoldást talált az sd kártya problémára windows alatt!!!

[link]

(#2095) eladohardver válasza eladohardver (#2089) üzenetére


eladohardver
őstag

Hi10 plus (Z8350) 1809 Angol, és magyar, Home és pro telepítők. Pro verziót telepítés után nem árt beírni egy érvényes serialt.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2096) Tityahome válasza eladohardver (#2095) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Honnan szeded ezeket? Te készíted?

(#2097) eladohardver válasza Tityahome (#2096) üzenetére


eladohardver
őstag

Igen!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2098) Tityahome válasza eladohardver (#2097) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Hi10 pro-ra nem tudsz véletlenül csinálni?

(#2099) kerekes.pter


kerekes.pter
csendes tag

sziasztok

tud valaki chuwi hi 10 pro(HQ64)-ra valami használható androidot?
köszi

(#2100) kerekes.pter


kerekes.pter
csendes tag

meg most olyan problémám van hogy se az android se a windows nem ismeri fel az
sd kártyát tudtok erre valami megoldást?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.