Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Sziasztok!

Itt van a kezemben egy valószínüleg Philips cd r/rw, igaz pontosan sehol sincs ráírva hogy ez Philips, de azt tudom hogy a Győri Philips gyárban gyártották, anno 2001 márciusában. A rajta lévő kódszámok: E118405 meg 9305 046 45131 -ezek alapján ez valószínüleg egy Philips CD 4401 , persze lehet hogy nem, fingom sincs milyen firmware van benne, de egy kicsit beteges szegényke, ezért ha esetleg van ötlete v.kinek hogy pontosan milyen tipusú kütyü ez, s honnan szedjek rá firmwaret, azt megköszönném.
Nem életbevégó, csak úgy hobbiból szeretném megbütykölni.

Ja igen, ha esetleg nem ehhez való firmwaret próbálok meg rárakni, akkor mi lesz ? visszaállíthatalan Sudden Death ?

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2) Grunya válasza Thulcandra (#1) üzenetére


Grunya
aktív tag

De valamennyire működik? Minek ismeri fel a BIOS?

(#3) Grunya


Grunya
aktív tag

Talán ez jó: Bővebben: link

(#4) crs666 válasza Thulcandra (#1) üzenetére


crs666
csendes tag

:D

hát bro :)

éppen ezen törtem az agyam az előbb én is, dettó ezen, mert az enyém is győri, és a phillipsben csinálták elviekben :)))

na a lényleg, hogy nekem meg bassza megírni az újabb fajta rwket, gondolom talán ez segít rajta.. annyira végülis nem fontos, de azért jól jönne..

na ha kitaláltatok valamit, írjatok!
én is ezt teszem!
bye

(#5) crs666 válasza crs666 (#4) üzenetére


crs666
csendes tag

hát találtam linket meg grunya is jót mond, de aztán rájöttem, h nekem már az van :(
szal ápdét már ezen nem segít..
thx grunya
byez

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.