Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#203) amitechxx


amitechxx
csendes tag

Sziasztok!

Én úgy szoktam tölteni, hogy felnyitom a nyomtató tetejét és amikor kiadta a patront kihúzom a konnektorból, utána feltöltöm a patront, visszateszem, lezárom a tetejét és bedugom a konnektorba. Hogy van-e értelme azt nem tudom, én abban reménykedem, hogy így nem tudja a nyomtató, hogy kivettem a patront, a felnyitás meg nem jelent semmit, mert beragadt papír miatt is lehet. Minden esetre már 5x töltöttem újra így a PG40 patront, de általában csak 5-7ml-el, mert nem szeretem, ha orrán-száján folyik...Minőséggel még nincs gond, a táblázatok vékony szélei is szépek és az árnyalatos képek is rendben vannak, pedig 10 éves, 40ml-es HP patronba való tintát töltöttem bele, minden mindegy alapon, nem is reménykedtem benne, hogy működni fog. Egyszer volt gondom vele és fel is hívom a figyelmeteket rá: a szellőző furatot nem szabad leragasztani, mert pár oldal után üres lapokat fog nyomtatni! Ez a furat PG patronoknál a címke alatt van és egy labirintus szerű járat vezet ki belőle a címke alsó széléhez, alig észrevehető, ezért könnyen leragaszthatja az ember, valószínűleg ezért is írtátok többen, hogy a zsebkendőn foltot hagy, de papírra nem nyomtat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.