Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) gntt


gntt
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni!
Van egy Samsung CLP-300-as nyomtatóm, és szeretnék vele szürkeárnyalatosan nyomatni, de nem engedi. Azt írja ki, hogy kifogyott a cián, ami villog is, szal tudok róla :) ! De mi köze van a színeseknek a fekete patronhoz? Akárhogy próbáltam állítgatni a dolgokat, nem csinál semmit...ezt hogy lehetne orvosolni???
Lehetséges az, hogy csak akkor nyomtat, ha minden patronban van anyag? Nehogymá jó legyen az embernek! És így ösztönzik a jó népet, hogy csak vegye a cuccot, csak vegye?

Segítségeteket előre is köszönöm!

gntt

(#202) combi27 válasza micsf (#195) üzenetére


combi27
csendes tag

Canon Pixma MP550-hez:

Nos a felhasználói kézikönyvet ildomos lenne telepíteni,és elolvasni..ott a válasz:

A maradék tintaszint nem állapítható meg pontosan. (A tintatartály lámpája villog.)
Cserélje ki a tintatartályt, és csukja le a lapolvasó egységet (a fedelet).
Rendszeres karbantartás
Ha egy korábban egyszer már kiürült tintatartályt használ nyomtatáshoz, a gép károsodhat.
Ha így kívánja folytatni a nyomtatást, ki kell kapcsolnia a maradék tintaszint érzékelésének funkcióját. Nyomja le, és tartsa lenyomva a [Stop] (Stop) gombot legalább 5 másodpercig, majd engedje fel.
Ezzel a művelettel a készülék eltárolta a maradék tintaszintet érzékelő funkció kikapcsolását. Figyelmeztetjük, hogy a Canon nem felelős a készülék újratöltött tintatartályok használatából eredő meghibásodásáért vagy sérüléséért.
Megjegyzés
Ha a maradék tintaszintet érzékelő funkció ki van kapcsolva, az aktuális tintaszint ellenőrzésekor szürkén jelenik meg a tintatartály az LCD-kijelzőn.

A tintapatronok nem drágák, -már ha csip nélkülit veszel, akkor át kell tenni a régi csipet, és kikapcsolni a tintaszint figyelést- ha csipeset veszel az 3x többe kerül nem éri meg.Van autoresetes csippel gyártott patron(üres), ehhez lehet venni töltőkészletet(nem olcsó), ilyenkor mindig azt érzékeli a nyomtató hogy teli a patron.Vannak ugynevezett "CISS" (folymatos tintaellátó rendszerek), amikhez külön tartályból adagolja automatikusan a "rendszer" a tintát a patronokba.
Mindegyikhez teszek linket, azt amelyik szimpi azt alkalmazd!
Nekem a csipátrakásos a szimpi kikapcsolt tintafigyeléssel,de a CISS rendszer nagyon bejönne ha nem kellen kivezetni a csöveket a nyomtatóból..(lásd a videót a linknél)

Csip nélküli utángyártott patronkészlet:
http://www.nyomtassolcson.hu/product_info.php?cPath=26_167&products_id=2078&osCsid=89f84adf77deff338b13547b148c339

csipes utángyártott patronkészlet:
http://www.nyomtassolcson.hu/product_info.php?cPath=26_167&products_id=2403&osCsid=89f84adf77deff338b13547b148c339

Autoresetes csippel utántöltő készlet:
http://patronshop.hu/termek/canon_pgi-520cli-521_toltheto_tintapatron_multipack.html

CISS Rendszerű patron(videó is van!!!) :
http://www.gold-media.hu/Folyamatos-tintaparton-rendszer-CHIPES-Canon-520BK-521Bk-521C-521M-521Y-936

[ Szerkesztve ]

Combi

(#203) amitechxx


amitechxx
csendes tag

Sziasztok!

Én úgy szoktam tölteni, hogy felnyitom a nyomtató tetejét és amikor kiadta a patront kihúzom a konnektorból, utána feltöltöm a patront, visszateszem, lezárom a tetejét és bedugom a konnektorba. Hogy van-e értelme azt nem tudom, én abban reménykedem, hogy így nem tudja a nyomtató, hogy kivettem a patront, a felnyitás meg nem jelent semmit, mert beragadt papír miatt is lehet. Minden esetre már 5x töltöttem újra így a PG40 patront, de általában csak 5-7ml-el, mert nem szeretem, ha orrán-száján folyik...Minőséggel még nincs gond, a táblázatok vékony szélei is szépek és az árnyalatos képek is rendben vannak, pedig 10 éves, 40ml-es HP patronba való tintát töltöttem bele, minden mindegy alapon, nem is reménykedtem benne, hogy működni fog. Egyszer volt gondom vele és fel is hívom a figyelmeteket rá: a szellőző furatot nem szabad leragasztani, mert pár oldal után üres lapokat fog nyomtatni! Ez a furat PG patronoknál a címke alatt van és egy labirintus szerű járat vezet ki belőle a címke alsó széléhez, alig észrevehető, ezért könnyen leragaszthatja az ember, valószínűleg ezért is írtátok többen, hogy a zsebkendőn foltot hagy, de papírra nem nyomtat!

(#204) sinkopet válasza apaszka (#101) üzenetére


sinkopet
csendes tag

sziasztok itt egy egyszerű válasz a fő kérdésre (ezt az mp190 gyári lemezéröl másolom be)

Lehet, hogy kifogyott a tinta.

A maradék tintaszintet meghatározó funkció ki lesz kapcsolva, mivel a tintaszint nem érzékelhető megfelelően.

Ha e funkció nélkül folytatni akarja a nyomtatást, nyomja meg legalább 5 másodpercig a [Stop/Reset] (Stop/Visszaállítás) gombot.

A Canon azt javasolja, hogy az optimális minőség elérése végett eredeti Canon patronokat használjon.

Figyelmeztetjük, hogy a Canon nem felelős a kifogyott tinta melletti nyomtatásból eredő meghibásodásért.

Megjegyzés

Ha a maradék tintaszint érzékelésének funkciója ki van kapcsolva, a következők figyelhetők meg:

Villog a készülék tintajelző lámpája.
:C :K :R

(#205) sinkopet válasza Zsuzsi1212 (#199) üzenetére


sinkopet
csendes tag

szia kb 60 fokos vízbe 30 percig rakd bele a patron fej részét utána próbáld valahogy megszívni ez abban az esetben jó be van száradva a másik lehetőség fej hiba , azzal nem tudsz mit kezdeni

(#206) apaszka válasza Zsuzsi1212 (#200) üzenetére


apaszka
veterán

Én először is letörölném a régi drájvert aztán újra raknám!
http://download.chip.eu/hu/Telepit_-es-eltavolito-programok_10561.html

Innen tudsz letölteni ! Én pl a Revo-t használom! Magyar is és alapos!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#207) bernadsover


bernadsover
csendes tag

hello kollegak!!! talan tudtok seggiteni van egy pixm mp 250 multifunkcionalis nyomtatom es a fekete patront ujra toltettem......be a gepben nossza neki nyomtatas es lass uram csodat ,2 oldalt kihozz ,utana meg semmi azt magyarazza nekem hogy nincs benne a fekete patron ....pedig sajtkezuleg raktam be ..becs szo de a kicsi japan magyaraz,,,,,most mit csinaljak hogy ismet dolgozzonSOS SOS SOS SOS :W :W :W :W :W :W :W

(#208) zsigaeri


zsigaeri
csendes tag

sziasztok, volna egy kerdesem van egy canon mp 190 es nyomtato, amivel az a gond hogy kiirja e5 hibajat.az erdekes az hogy van mikor mindket patront mutatja hogy nem ismeri fel, de van hogy csak a szinest. apatronok gyarilag vannak benne pc37 es 38as.mindketto volt toltve.egyszer majd kezileg megegyszer.toltes utan elindult nyomtatunk vele mikor meg ujra bekapcsoltuk megint nem akart menni ugyancsak e5 hibat add.resetalni probaltam de nem sikerult.valaki ha tudd adjon egy megoldast koszi szepen mindenkinek elore is. :W

(#209) bernadsover válasza rootshell (#167) üzenetére


bernadsover
csendes tag

probald meg hogy nyomtas a kepernyon (pc)megjelenik majd egy parbeszed ablak ott majd lesz ket patron , amelyik folott sarga alapon felkialti jelvan az kifogyoban amelyik folott piros lapon keresztecske az mar halott johet az uj vagy esteleg ujratoltes

(#210) bernadsover válasza viola3 (#110) üzenetére


bernadsover
csendes tag

habarcsal, probalkoztal????

(#211) bernadsover


bernadsover
csendes tag

jobb oldaliban megy a szines balban meg a fekete felfele kell nyomni a kazettat ,patront amig egy kattano hangot hallasz boveben a www.canon.hu/support/

(#212) mariabotto válasza apaszka (#99) üzenetére


mariabotto
csendes tag

szioka segits lécci hogy törölted a szin kódot nekem nem engedi.

(#213) Papa Ratzi


Papa Ratzi
csendes tag

Sziasztok, segítséget kérek!

Vadonatúj Canon PIXMA MP250-esre próbálunk Macintoshról printelni. A nyomtatót annak rendje s módja szerint üzembe helyeztük, a gép is látja, de amikor ráküldjük a nyomtatnivalót, össze-vissza írogat mindenféle hibaüzit. Először azt, hogy offline a print, aztán már online, de akkor úgy érzékeli, mintha pause gomb lett volna nyomva, majd arra kér, hogy ellenőrizzük, minden rendesen van-e bedugva (igen). Ez valami típusizé, vagy mi rontuk el valamit nagyon? Valaki tud valami okosat? Köszi előre is!

(#214) draco31 válasza apaszka (#198) üzenetére


draco31
veterán

Neked van hozzá ilyen folyamatos tintaellátó-rendszer? Nekem MP210-esem van, de lehet hogy beszáradt már a színes patronom. Egy éve vettem, már volt töltve is, most is tele van, de nem ad ki belőle tintát. Egyszerűbb lenne úgy tölteni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#215) apaszka válasza sinkopet (#205) üzenetére


apaszka
veterán

Mi ez 60 fokos víz????? :C :C :C :C :W :W :W :W

Beszáradt patronnak ,ez halottnak puszi!

Titkom megosztom ;] ;] ;] ;] :K :K :K :K veletek!
Szervizben tudjátok mivel csinálják???Figyeld a képet! Teát utántöltős! Tartalmaz olyan adalékot,hogy oldja a festéket! Semmi más fajtával ne próbálkozz,csak ez ! Na ebbe beáztatod pár órára ,és csodálkoz! Nekem a padlásról lehozott Canin I455 ös nyomtató feje is megjavult,pedig 3 évig ott száradt! Na igen mert ebbe 500 ért két patront kapok! :C Az új meg felejtős!

http://www.kényelmesen.hu/kepek/nagy_kepek/elelmiszer/real/9000100109260.jpg

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#216) apaszka válasza apaszka (#215) üzenetére


apaszka
veterán

Vettem új gyári patront! E 5 villog felváltva! Mit ez?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#217) apaszka


apaszka
veterán

Eladó egy nem használt pg 40 es patron! A nyomtatóm behalt! Hiába adtam ki rá egy vagyont! Szar! apaszka@citromail.hu érdeklődni lehet!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#218) apaszka válasza Kuznyikov (#1) üzenetére


apaszka
veterán

Ne vegyél Canont!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#219) szabifotos


szabifotos
senior tag

Szeretnék irni pár sort nyomtatási szokásaimról:

Én ciss-t használom több mint fél éve. A 100 ml es tartályok félig vannak kb. És nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon olcsóvá teszi a nyomtatást.
Írtam róla egy cikket ugyanis Mo-on nem igazán ismerik.

LINK

(#220) Logos03


Logos03
csendes tag

Helló, egy kis segítség kellene...
Canon mp 240 nyomtatóm van. Persze, a gyári patront utántöltöttem (kinek van 9 eFt-ja mindíg új patronra ?)
Na egy ideig ment, utána szokás szerint jött az E és az 5.
Kérdések :
Létezik, hogy ha nem érzi a színes patront, akkor nem is másol ?!?!? (mert nem másol)
Lehet ebbe a nyomtatóba valami elfogadható árú patront venni, amivel nyomtat ?
Vagy jobb eldobni az egészet ?
Gondolja a Canon, hogy ha olcsón adja a multifunkciós gépet (mert olcsó, az tény), akkor a patronokkal mejd meggazdagszik ? Kinek van pénze erre ?

(#221) szabifotos válasza Logos03 (#220) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nem próbáltál valami resetet a service menüben?

Nekem Canon MP160 van és néha gondol egyet és E14ezik, aztán nyomkodom össze vissza :)) kikapcsolom párszor és eddig mindig megjavult. Most már nem szoktam kikapcsolni így nem ír hibakódokat. Minden nyomtatás után kikapcsolod?

Esetleg próbáld megtisztítani a színes patron érzékelőit. DE óvatosan!! Ha lehet ne műszálas ruhában. :)

Ha valamelyik patront nem érzi akkor nem másol és nem szkennel, ez nálam is így van.
A tintaszint figyelés ki van kapcsolva?? Egy kép egy másik fórumból.

Nyilván azért ilyen drágák a patronok mert a patron fogyó eszköz, a nyomtató meg évekig működik, és ebből él a gyártó.
Sokat szoktál nyomtatni? Hallottál már az említett CISS rendszerekről?

(#222) Logos03 válasza szabifotos (#221) üzenetére


Logos03
csendes tag

Szia
Köszönöm szépen hogy válaszoltál!
A tintaszintet megpróbálom kiiktatni. Merre kell ezt keresni ?
A vezérlőpult/nyomtatóbeállításokban ?

Köszi még egyszer :B

(#223) szabifotos válasza Logos03 (#222) üzenetére


szabifotos
senior tag

Általában a gépen keresztül nemigen van lehetőség. Ezt nálam a nyomtató gombjaival a következőképpen tudtam elvégezni (gondolom nem sokban különbözik az mp160 és a 280 "agya") :

1: Kikapcsolt állapotban tartsd nyomva a stop (piros háromszög) gombot.
2. Ne engedd fel! Közben nyomd le a POWER gombot folyamatosan. Elvileg folyamatosan világítani fog.
3. Majd engedd el mindkét gombot.
4. Ilyenkor ugyanúgy bekapcsol mint szokott viszont a kijelzőn nálam egy 0 van.
Ez a nyomtató service menüje.
5. Miután látod a 0-t, nyomd meg 3-szor a piros háromszöget (stop), ezután a power gombot.
6. Ha minden igaz megvillan a power gomb amikor megnyomod. ezután kapcsold ki a nyomtatót.
Végül kapcsold be és hátha jó lesz.

Ha nem jó akkor próbáld meg ugyanezt csak 4 szer nyomd a pirosat. Nekem mostanában mint már az előbb irtam néha eszébe jut valami az mp160-nak és ezt szoktam nyomkodni E14 hibára. Pedig ezeknek semmi köze az E14 hibához de néha mégis segít :D Hátha neked is...

[ Szerkesztve ]

(#224) Kuznyikov válasza szabifotos (#223) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Húúú! Régi ez a topik nagyon! Szegény emberek még mindig belefutnak ebbe a szarba! Szemét Canon, én azt mondom! Nincs megoldás, (én nem tudok, hogy lenne) én már a nevét is kivertem a fejemből! Soha többet... Évek óta pörög egy HP az első patronnal. Töltögetem, használgatom... Nem mindennap, nem sokat, de amikor kell bekapcsolom és NYOMTAT!!! :)

(#225) MMuzli


MMuzli
csendes tag

Hello! Felteszem a kérdésem, hátha valaki visszatér ide. A topik címének megfelelő nyomtatóm van. A baj az, hogy amikor képet akarok gépre vinni, akkor nem mozdul 0 %-ról az olvasás, és ezt írja ki: "A nyomtató karbantartása van folyamatban. Ha kész, akkor végezzen lapolvasást. Code: 2,114,0

Mi lehet a problémája?

(#226) lorinczlucca


lorinczlucca
csendes tag

Sziasztok!
Hiába akarok a nyomtatóval scannelni,állandóan kiírja, hogy nem tudom megcsinálni,mert karbantart!! Mit csináljak vele,hogy újra rendesen működjön???

(#227) Kuznyikov válasza lorinczlucca (#226) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Én tudom! DOBD KI! Az egészet ahogy van... :( Ez egy nyavalyás, rosszul sikerült vacak széria... Sajnos... Nem felhasználóbarát, nem olcsó (mármint használni, nem megvenni...:( ), de még nem is jó!
Persze ez csak az én véleményemet tükrözi! (én már átéltem a: "Megvenni, megszenvedni, megszabadulni." ciklust.

(#228) Papucika válasza Sazoll (#42) üzenetére


Papucika
csendes tag

Helló!

Nekem egy MX310-es van. Utángyártott C41/51-t tettem bele és erre is patronhibát /U51/ ír ki.Ráadásul a feketére is ami eddig működött. Igaz ezt már többször töltöttem és probléma nélkül működött. Tud esetleg valaki valamit?

(#229) popey37


popey37
addikt

Na. vettem egy utángyártottPG-40, CL-41-es patront, hazavittem ,és nem volt hajlandó semmit csinálni vele a 2. lap kinyomtatása után.
Mivel a canon multinyomtatók patron nélkül semmit sem csinálnak ez nagy szivásnak igérkezett.
a hibakód: E 1 6
kikapcs, majd bekapcs. a resetgomb/ jobb alsó kis gomb, narancssárga körben háromszöggel/ kb. 15-20 mp-es nyomvatartása után a nyomtató feléledt.
Eltünt a hibakód, nyomtatáskor kiirja hogy kevés a tintaszint, a szines tinta figyelés kikapcsolva. a c jelű sárga led villog.
A nyomtató hibátlanul megy.
Az az érdekes az egészben, hogy ezt a módszert már ezerszer probáltam és soha sem sikerült. most meg elsőre.

A patronok: utángyártott PG-40 és CL-41

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#230) teeebeeekeee


teeebeeekeee
csendes tag

Kérlek segítsetek!
MP190 nyomtató amíg működik áldom a nevét és típusát,de amint patront szeretnék tölteni kész vagyok tőle.
A patront Canon tintával töltöm fecskendővel.Körbetörölgetem,portalanítom,itatóssal kissé "megindítom,nem hagyom beszáradni stb. A nyomtatás gomb után megjelenik,hogy vagy az egyik vagy másik patron nincs benne! Pedig látom! A "10 másodperces"szervízelés nem működik. Visszaraktam egy régebbi eltett patront,amire kiírja,hogy üres! Honnan tudja, hogy töltöttem vagy cseréltem egyszer a patront?
E 5 kód villog tovább

[ Szerkesztve ]

(#231) apaszka válasza teeebeeekeee (#230) üzenetére


apaszka
veterán

Ez ilyen ! Patron reset nincs ehhez a típushoz! Cseréld a feketét ,és újra ! Aztán színest ,és megint! Egyszer csak megunja,és engesi! Nekem 2 éve már megy! Sőt már üres színessel is szkennel,és nyomtat feketén,ami a lényeg a sulihoz! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#232) apaszka válasza teeebeeekeee (#230) üzenetére


apaszka
veterán

A Lexmark után a Canon a legszarabb mit lehet venni! :W Legalább is az újabb típusai! Nekem van még itthon egy i455 öm,amit nem adnék el 20 ezerért sem! Nagyon régi,de 2-300 forint a patron bele,és faszán nyomtat!
Ha behal esettleg a fej,akkor veszek bele 10000 ért is! Mert akkor 10 évig megint jó! Ezt egy új sem tudja! :C
Ha tudsz venni ilyent olcsón,megéri! 2-3000 szerintem eladják a hülyék! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#233) teeebeeekeee válasza apaszka (#232) üzenetére


teeebeeekeee
csendes tag

A Lexmark nyomtató magyar szőke női hangon tudatta velem a tintaállapotot, a papíradagolást, a nyomtatás elkezdését. Imádtam!!! DE! Ha egy-két hétig nem használtam beszáradt az egész és a "csaj"csak makogott a tinta elfogyásáról. Meg is halt szegény! Büntetésből szétflexeltem darabokra,hogy legalább mást ne tudjon megszívatni, már ha engem megvezetett néhányszor 7200-7200Ft patrondíjra. A másik ISTENI nyomtatóm a Canon IP4000 és társai. Kizárólag csak jót és jót tudok róla mondani! Se egy beszáradás,egy papírgyűrés, tintapaca, foltos kép.Semmi! Csak olyat vegyetek!!! Az MP190 még most sem találja a beszerelt patront, idáig bármit is csináltam vele. De nem adom fel és juszt sem veszek újat! Egyébként lejjebb a hozzászólások között találtam egy patronkiütős módszert,de még nem jutottam a kipróbáláshoz. Azért köszönöm a tanácsokat.

(#234) teeebeeekeee válasza apaszka (#231) üzenetére


teeebeeekeee
csendes tag

Vegyek egy-két garnitúra patront és a sokadik után újnak hiszi a töltöttet?

(#235) HUfantom


HUfantom
őstag

Helló

Vettem egy lakást és volt benne egy ilyen nyomtató... MP190
Picit poros, a tulaj szerint csak ki van fogyva a patron, de 100%ban jó.
Megnéztem poros kissé, még benne van a 37/38 patronok.

Kérdés:
Mit kéne leellenőriznem, hogy működik ha nem szeretnék potyára venni bele patront. Azért nem két fillér.....
/ Tescoban néztem 5000 + 6000 egy készlet. /
Ezzel működne ?
Csak feketével elindul a nyomtatás ?
Ezt találtam színesre vagy inkább töltessem újra a patront ?

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#236) apaszka válasza HUfantom (#235) üzenetére


apaszka
veterán

Dobd el! Nem jó nyomtató! Fujj!
Ajándékozd el ellenségednek!
Komolyan mondom!
Ha üres a patron nem szkennel ,ha valamelyik kifogyott letilt! Ha nyomtattak 1000 lapot meghal....Hulladék! Engem is átvertek vele! Soha több Canon! Vagy is új! A régimet leporoltamés spec kipucoltam 7 év után is tökéletes,és 300 a fekete 500 a szines patron bele!
Canon I455!!!!! Ez a jó!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#237) kove76 válasza mapex (#111) üzenetére


kove76
csendes tag

helló mennyiért adnád a 2-őt ??

(#238) apaszka válasza Zsuzsi1212 (#200) üzenetére


apaszka
veterán

A fejeket vedd ki. Mindkettőt!

Aztán Clin Citrus ,alkoholos! ablaktisztítóba áztasd meg. Kis tálba rakj annyit,hogy alul a fúvókákat ellepje.

Aztán 1-2 óra után vedd ki belőle. Egy - két papírzsepit rakj egy kis tálkába,és engedj rá kis vizet. csak hogy jó vizesek legyenek,kicsit tocsogjon. Berakod a mikróba 1 percre,hogy jó forró legyen.
Erre rárakod a patronokat a fuvókákkal lefele persze. negyed óra múlva ,kiveszed,és újra az ablaktisztítóba,egy negyed órára.

Utána próba!

Ez egy szerviz által csinált megoldás,nem igen publikálják sehol.
Az ablakpucoló tipusa fontos,mert ez tartalmaz olyan cuccot,mi oldja jól a beszáradt festéket!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#239) Tibin


Tibin
újonc

Helló bocsi hogy ide írok de nem találtam mp510 es fórumot nekem egy olyan problémám lenne hogy a nyomtatómba össze folynak a tinták jobban mondva a kék tinta folyik bele a többibe egyszer csak észre vettem nagyon kéken nyomtat szét szedtem és a magenta bekékült a sárga meg bezöldült nagyon fontos lenne hogy segíts mert már 3 patron garnitúrát vágtam tönkre a semmiért és nem tudom mi lehet a baja megértésed és válaszod előre is köszönöm ! :)

(#240)



újonc

Canon mp240-es nyomtatót hogyan lehet ránve venni arra, hogy csak feketével dolgozzon? Szines csont üres, és nem kell. Csak iratokat szoktam nyomtatni. :W

(#241) rozsi71 válasza Tibin (#239) üzenetére


rozsi71
tag

Nekem is pont ugyanez a bajom...
Egy Pixma IP4000-esnél. A kék belefolyik a sárgába, meg a magentába, és csak kéket nyom. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj. :F
Ha valakinek van ötlete ne tartsa magában.
Köszi.

(#242) FNZ válasza (#240) üzenetére


FNZ
őstag

hali!

én sem találtam totyikot a nyomtatómhoz.
canon mp520:
ennyire sz@r, trágya nyomtató, hogyha kifogy a festék, akkor már nem is hajlandó szkennelni? ez normális?
mi köze a nyomtatásnak a szkenneléshez?

ha valóban ilyen, akkor kib@szom az erkélyről, mert egy hulladék és használhatatlan így! legalább szkennelni lehetne vele még!

(#243) Louis1114


Louis1114
csendes tag

Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni. Van 1 Canon Pixma IP 4950-es gépem.Új kora óta utángyártott patronokat használok.Nyár elején még nyomtattam vele aztán elutaztunk.Kb 2 hónapig nem volt bekapcsolva és a fekete tinták nem nyomtatnak.Mit lehet ilyenkor csinálni? Tisztító folyadék ?
A fejet nem tudom kivenni nem is tudom, hogy hogy kell.
Szeretném, ha valaki segítene, előre is köszönöm

(#244) smekone


smekone
tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban hogy most szeretnék nyomtatót venni itthonra és olyan 30000 forintot szánnék rá ez a felső határ ebből szeretném a legjobbat kihozni! Fényképek, sulis dolgok nyomtatására kellene :)

(#245) Shit Life


Shit Life
senior tag

?,,

Boldogok a lelki szegények mert övék a mennyek országa!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.