Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon i865

Hozzászólások

(#1) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Sziasztok!

Én most vettem egy Canon i865-ös nyomtatót, és mindenkinek csak ajánlani tudom! Igazából ez az első komoly nyomtatóm, ami képeket is nyomtat, de vmi gyönyörű! Mind a külselye, mind a belső tudása órási! Igaz nem olcsóó, de olyan képeket nyomtat mint ha előhivattam volna vmi neves helyen! Ha vki már nézegette és filózik rajta + vmi kérdése van ezzel a nyomtatóval csak írjon!

(#2) borg315 válasza KriszBoy (#1) üzenetére


borg315
aktív tag

off

külse[b]j[/b]e, basszus

on

(#3) borg315 válasza borg315 (#2) üzenetére


borg315
aktív tag

nagy b, basszus ;)

(#4) KriszBoy válasza borg315 (#3) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Ember vagyok én is és egy lyen iba nem a világ vége, csak 3-szor húzták volna alá nyelvtan órán és az 3 pont minusz! Ha több hiba nincs még ötös lehet a he''j''esírásom! :))

(#5) Deadexpert válasza KriszBoy (#1) üzenetére


Deadexpert
tag

Sulinetre vetted?
Hol és mennyiért vetted?

(#6) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Sulinetre és 57900ért! És elég sok helyen meg lehet venni, csak lesd meg a Canon forgalmazókat a canon.hu-n!

(#7) Deadexpert válasza KriszBoy (#6) üzenetére


Deadexpert
tag

Meglestem már öket csak unom, hogy akit eddig felhívtam az azt mondta, hogy rendelésre és teljesen bizonytalan mikorra lesz :(
Ezért szeretném tudni melyik az a kisker ahol van készleten, vagy 1-2 napon belül átvehető.

(#8) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Én a Számítógép és Nyomtató Szakáruházban vettem! Másnap estére megvolt és nagyon rendesek voltak! Tel: 484-0755, www.szakaruhaz.hu Ja és csak hétfőtől péntegik vannak nyitva! Hétfőn hívdfel őket mert elég kevés van már ebbő a tipusból!

(#9) Deadexpert válasza KriszBoy (#8) üzenetére


Deadexpert
tag

Köszi

(#10) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Nincs mit! És kívánom legyen még mert nagyon megéri és olcsobb mint a 850es canon + még többet is tud annál és szebben is nyomtat!

(#11) Deadexpert válasza KriszBoy (#10) üzenetére


Deadexpert
tag

A CD-re történő nyomtatás, hogy működik?

(#12) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Azt még nem néztem, de elég komolynak néz ki! Van egy tálca amire rá kell pattintani a cd-t és az elején egy adapterbe be kell tolni majd ő ki be mozgatja és nyomtat rá! 1 cd-t adtak is hozzá ami nyomtatható, de még csak egy helyet találtam ahol lehet ilyet venni olyan 280Ft! Szerintem biztos komolyat nyomtat! Amúgy elég sok kütyüt adtak hozzá amit rá kell pattintani pl 4*6 os képhez adagóló + ez a cd nyomtató cucc + hátra is lehet rakni papíradagolót, +programok...

(#13) KriszBoy válasza KriszBoy (#12) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Ha vki tudna olyan helyet ahol lehet venni olyan cd-t amire nyomtatni lehet írja már ide! Köszi

(#14) Deadexpert válasza KriszBoy (#13) üzenetére


Deadexpert
tag

Ezek szerint sima cd-re esélytelen a nyomtatás?

(#15) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Hát a sima cd-n nem marad meg a tinta! Két megoldás van: vagy veszel rá matricát és arra nyomtatsz v veszel ilyen cd-t és arra nyomtatsz!

(#16) Deadexpert válasza KriszBoy (#13) üzenetére


Deadexpert
tag

Ha jól selytem az inkjet megjelőlésű lemezek nyomtathatóak.
http://www.multimedia.hu/alcsoportok.php3?tabla=cdnyom&a=4

A szitázhatóra nem lehet nyomtatni?

(#17) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Igen ezekre mind lehet nyomtatni! Amúgy köszi hogy megtaláltad! A szitázottban nem vagyok biztos, de a többi jó! Amúgy a 271 ft-os maxel van nekem és arra biztos tud!

(#18) Deadexpert válasza KriszBoy (#17) üzenetére


Deadexpert
tag

Ezzel már csak az a gáz hogy nem szeretek CD-re 110-120 forintnál töbet költeni.
A 865-ben a CD nyomtatási tudás fogott meg, de lehet, hogy így nem is akarom. Háromszoros lemez ár nekem nem éri meg, hogy heti 1-2 lemezt amit írok ne filctollal felíratozzak.

(#19) Deadexpert


Deadexpert
tag

Lehet, hogy maradok az i450-nél, mert ha mégsem lesz jövőre visszatérités kevesebbet bukok

(#20) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Már 160-ért is van itt cd amire lehet nyomtatni InkJet! Én ilyen papírokra nyomom a fényképeket és nem lehet rossz márka ha rá van írva: EPSON Szerintem az Epsonnak egy leányvállalata v vmi ilyesmi!

(#21) Deadexpert válasza KriszBoy (#20) üzenetére


Deadexpert
tag

Az 160+afa. Még alszok rá párat, hogy kell e nekem a CD nyomtatás.

(#22) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Ha a szitázható is jó bele akkor 130+fa! Tehát ezt meg kell tudni!

(#23) Deadexpert


Deadexpert
tag

Ma voltam hétvégi bevásárláson az asszonnyal és az A...... egyik polcán megtaláltam a i450-es nyomtatót. Volt is készleten, így elkezdtem megvenni, a kellemetlen része az volt, hogy kb 1.5 órát vártam arra kib....t matricára.
Most már kezdek higgadni, mert nagyon szépen nyomtat, és nincs gondom a CD vásárlással :))

(#24) Donki Hóte válasza Deadexpert (#5) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A MediaMarkt több üzletében (Pólus Centerben pl. biztosan) van raktáron ilyen nyomtató, ára 56190 Ft. Természetesen Sulinetre is árulják :)

Annyira azért nem jó, HWSW-n rendesen szidják egyes topicokban (link nincs, mert meghalt a HWSW :) ), az biztos, hogy nem Canon gyártmányú papírra reménytelen nyomtatni vele :( . Ezzel meg az a baj, hogy a Canon nem hülye olcsón adni a papírt :( .

Nekem is van ilyen, pár napja használom, az biztos, hogy hihetetlenül sokat tud. THX Magyar Bálint !!! :DD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#25) KriszBoy válasza Donki Hóte (#24) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Én pl Epson papírra nyomtatok vele és semmi baj nincs! Az meg, hogy HWSW-n szídják az nem nagyon érdekel mert én találtam már tesztet 865 vs. 950-és csupa jót írtak róla! Ja meg a másik a miért ezt vettem az az, hogy a tintákat külön lehet cserélni! Ez az amit a Hp nem tud és az Epson csak elég drágán nyújtja! Szóval én nem a tesztekre adok hanem arra, hogy nekem tökéletes legyen és nem igazán érdekel más topikok véleménye!

(#26) KriszBoy válasza Donki Hóte (#24) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Most futottam át a HWSW-n a topicot, és igaából ott csak steven-nek volt baja a nyomtatóval! Olyan dolgokra panaszkodott amiket én nem vettem észre az enyémen, pl. szürkés-barnás réteg borítja a képeit! Nekem ilyen nincs és a többi probléma sincs mint pl nehéz volt összerakni, ezt szerintem embere vállogatja kb 10 perc alatt összeraktam kalibráltam és már nyomtattam is! Szóval azért mert 1 ember azt mondta hogy szar még nem szar! Ő egy kicsit Hp mániás volt és nem kellett volna Canont venni amiben csak a negatívumokat keresI! Plusz az, hogy drága a papír! A Hp-ba mennyi a festékpatron? Mert a Canonba 2050Ft+fa és ha az összeset megveszem még akkor se vagyok ott mint a HP-be egy Photo patron!
Végül ez volt az egyetlen hely ahol ezt a nyomtatót szídták, ja és az olyan dolog mintha nekem vki azt bizonygatná hogy az Nvidia sokkal jobb mint az Ati!

(#27) Fisha válasza KriszBoy (#26) üzenetére


Fisha
őstag

Beszalok a traccspartiba, mivel mar en is i865-os tulajja avanzsalodtam :).
Szoval sokat vadasztam ra, mire sikerult megvennem, de be kell valljam en is csalodott vagyok egy picit. Sajnos en is latom azt a sargasbarna fatylat a kepeken, amit seteven emlitett a hwsw-n. Fogalmam sincs mitol lehet, meg bizok benne, hogy sikerult valami konfiguralassal, papirvalasztassal megoldani a dolgot.
Amugy meg egy dologra felhivom mindenki figyelmet (bar lehet hogy csak en vagyok ilyen lama :)). Szoval ha folteszitek a fotopapirtalcat, es print allasba forditjatok a tekerentyujet, akkor mar mindenkeppen a fotopapirra fog nyomtatni a sima a4-es lapok helyett, holott a printersetupnal ugy csinal, mintha valaszthatnal az adagolok kozul. Nekem igy sikerult az ot papirbol kettot szoveggel tele nyomtatnom :).

(#28) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Az a gondom, hogy a Canon saját programjával (Easy Photo Print) ha egy A4-es lapra 4 képet nyomtatok, akkor a képek mérete picit eltérő lesz (nem pontosan felezi meg az A4-es lapot).

Lehet azt valahol kalibrálni, hogy mekkorák legyenek a negyed-képek :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29) jattila40


jattila40
tag

Volt -e valakinek olyan problémája, hogy beszáradt a fej? Szerintem nálam ez van, mert bizonyos színeket csíkosan nyomtat, pedig a patronok még nem ürültek ki. Hogyan lehet a fejet tisztítani?

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon i865
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.