Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#2015) xPraetoriaNx válasza Xaels (#2011) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Értem én hogy a CoD széria sose volt simulator / tactical realistic FPS, de azért a "ne gyere már a valósággal" érvelést is felejtsük már el. Pláne olyan FPS-ben (akármennyire is "árkád"), ami valós, megtörtént eseményen alapul. Egy Infinite Warfare jellegű játékban elférhet, hogy mindenki 800 ammos gatlinglézer fegyverrel rohangál, de világháborús játékban ne legyen már alapból 100 skuló minden fegyverben. Vagy te az a fajta játékos vagy, aki szerint a Panzerschrek-el rocketjumpolás is beleférne a játékba? Mert ha igen akkor szólj és innentől úgy viszonyulok (meg szerintem mindenki más is) a kommentjeidhez...

Meg ha már ennyire el akarunk rugaszkodni a valóságtól, és azt akarjuk hogy a CoD a bal egérgomb leragasztásáról szóljon csak, mindenféle taktikai mérlegelés és hasonló nélkül, akkor olyan dolgokba miért nem kötünk bele, mint az irreálisan lassan újratöltő Bren LMG? Komolyan igazából egy tárat raksz bele, csak felülről, és lassabban reloadol mint belt-fed LMG-k... Ez még valósághoz mérten is siralom.

There is no war. Only the harvest.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.