Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare II (2022) topikban! Kérünk, olvasd el a téma összefoglalót első hozzászólásod megírása előtt, illetve mielőtt kérdést tennél fel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) KaitouP válasza dunc (#6896) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Jövőre virgácsot kapsz. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6902) BandiHUN válasza zozika84 (#6900) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja, nem feltétlen kell a makró... de pl. akkor mi van az A4Tech jellemzően hardveresen duplabalklikk gombokkal mondjuk+jópár egéren van ilyen... vagy eleve többgombos egerek? Az miatt is izguljon az ember, mert ezekre a gombokra +funkciót tesz be? Vagyha hamár duplázó gomb, mi van, ha az egérgörgőre teszi a lövést, és úgy osztja a halált pl. pisztollyal, semi-auto fegyverrel? :U
Ez pl. minek számít?

Egyébként a makró remekül szűrhető lenne bárminél, mert a mozgásfolyamat és a tüzelés gépi, azonos időkkel, és mincs olyan ember, aki pl. 10ms-es közökkel lő, irányít, megint lő, stb.

De más esetben, ha valaki rögzít pl. olyan makrót, ami menübelépés, loadout, majd adott slot kiválasztása, mint ahogy MMO-kban is sokszor bonyolultabb cselekvéseket rögzítenek így, az minek számít? :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6903) craftsman01 válasza BandiHUN (#6902) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nem is adtál hülye ötletet,kell nekem ilyen eger és akk beprogramozom a fegyókiválsztást meg egér gombra rakom az ellőrre menést és mehetnek automatikusan a botkörök. Már ha box-al múködik ez.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6904) dunc válasza KaitouP (#6901) üzenetére


dunc
nagyúr

Meg szenet lécci!!! Nagyon drága a gáz! :D

(#6905) Norbi8712 válasza zozika84 (#6900) üzenetére


Norbi8712
kezdő

Tudom, hogy különbség van, de mégis egy kis plussz. Vagy van, ami engedett, van ami nem? Szabályos, vagy nem? Egyszerű, eldöntendő kérdés.
Ezért is írtam, hogy a kommunikáció hiányzik.
Csak a szoftver meglétét nézik, azt érzékelik, és azért is rábaszol, mert te nem makrózol, csak mondjuk az egér világításán állítottál?
Egyáltalán tiltott a makró teljes használata?

(#6906) omfgk válasza omfgk (#6025) üzenetére


omfgk
addikt

Kis update az ügyben, az utókornak (előzmény ott amire most válaszolok).
OTP vissza is utalta a pénzt (pontosabban törölte az eredeti vásárlást).

Dec 9-én felhívtam az OTP-t, kértem egy ilyen chargeback-et, elmondtam mi a bajom...
Ügyfélszolgálatos egész jól értette a dolgot, végén vissza is olvasta ,hogy miként is foglalta ő össze írásban a problémámat (4-5 sorban).

2 nappal később már volt is fent egy jegyzőkönyv az internetes felületen.
Na ott már húztam a számat egy kicsit, mert a viszonylag érthető 4-5 sorból lett egy 1 soros panasz. Gondolom az OTP-nél sem szeretnek olvasni, így minden panaszt inkább bedobnak egy már előre meghatározott opcióba/fiókba.
Itt már csak az volt ,hogy az ügyfél internetes vásárlás után nem azt kapta/nem kapta meg amit rendelt.

De nem volt belőle gond, mert nem csak engem szart le az Activision (dec 6 óta áll a ticket a supportnál és nincs válasz) hanem az OTP-nek se válaszoltak
Volt elvileg egy 15 és egy 30 napos kivizsgálási határidő. Nem tudom ,hogy a 30 nap mikor érvényes (otp felületén nincs leírás, csak telefonon említették), de most amikor felhívtak és rákérdeztem, mondták ,hogy azért sztornózták az eredeti utalást mert nem érték el a másik felet.

Gondolom 30 napon belül elbírálják, de ahhoz ,hogy haladjon is valamerre a dolog, féltávnál már nem lenne rossz elérni az eladót is. Na ez nem sikerült.

60 milliárd euróért nem jár support (ha jól emlékszem ilyen összegekkel dobálóztak az Activision felvásárlása kapcsán).
Az csak 100 milliárd felett van. Akkor is pakisztáni csókákkal. Nicht hablaty english.

ui :
https://support.activision.com/ban-appeal

Itt még mindig azt írja ,hogy review alatt állok. De a chargeback után szerintem kapok egy account ban-t a battlenet-en. :))
Csak az MW2019 volt rajta még, szóval ezzel nem okoznak gondot.
Ha valaki steam-re vette meg és ott van a fél élete, na az már gond lehet.

[ Szerkesztve ]

(#6907) zozika84 válasza Norbi8712 (#6905) üzenetére


zozika84
őstag

Ebben sosem lesz egyetértés. Most erre mennek rá, aztán meglátják merre tovább :DDD
Ezért kellene különválasztani a konzol és a pc tábort (vagy legalább opcionálissá tenni a crossplayt), akkor mindenkinek könnyebb lenne

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#6908) oriic válasza dunc (#6877) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hónapok óta nincs frissítve, egyáltalán nem mutat semmit az új játékról. Sajnos emiatt a mobilos app sincs update-elve, legalább ott lehetne XP tokeneket meg emblémákat nyerni :D (Sima warzone-ban, meg Cold Warban van vagy 100+ tokenem szerintem már)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6909) dunc válasza oriic (#6908) üzenetére


dunc
nagyúr

THX :O

[ Szerkesztve ]

(#6910) Casanova*


Casanova*
veterán

már kétszer kidobott a szerver mikor egymás után lehívtam a vtolt. 8 kill után megöletem magam,aztán megint 8 kill,vtol. ismét megint és kidob a szerver. hihetetlen,hogy nem darálhatok jókat. többször ellenőriztem és szerencsére nincs sb. néha botlobbit kapok,akkor megy a dara. még jó,hogy nem új fiókot csináltam,az öreg fiók jóval biztonságosabb.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6911) Tomko78


Tomko78
őstag

Ilyen se volt még DMZ-ben egy hármas csapatot sikerült levadásznom , megyek helihez erre ezek ott tanyáznak ;] álltalában én húzom a rövidebbet :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6912) lanw válasza Tomko78 (#6911) üzenetére


lanw
aktív tag

Solo-ban tolod?

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#6913) Tomko78 válasza lanw (#6912) üzenetére


Tomko78
őstag

Egyedül mászkálok , multit már meguntam december közepén , így ebben töltöm el a kis cod időt , ez valahogy jobban bejön mint a multi ;]kicsit mászkálok a botok sec perc alatt lelőnek néha wh-val , sokszor csak pislogok hogy átlőnek a falon :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6914) kiezTe90 válasza craftsman01 (#6897) üzenetére


kiezTe90
senior tag

És azt nem figyelted meg, hogy az sbmm hány kör után kezd el szivatni? Mert nem hiszem, hogy olyan 15-20 kört enged “profi” ként menni. Vagy néha megint mész egy bot kört?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#6915) craftsman01 válasza kiezTe90 (#6914) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ezt annyira nem figyeltem meg,de simán toltam másfél 2 órát anélkül ,hogy nagyon elkezdett volna szivatni.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6916) sixpak válasza kill_switch (#6825) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez jól néz ki, mi is kell hozzá pontosan?
Az elején vagyok még csak, nem néztem.
Amúgy global skinek vannak, bármilyen fegyverre rá lehet rakni az unlockoltakat vagy fegyverspecifikusak?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6917) Dave567 válasza Tomko78 (#6853) üzenetére


Dave567
addikt

Grat hozzá, engem most nagyon vadásznak. :R

(#6918) kill_switch válasza sixpak (#6916) üzenetére


kill_switch
senior tag

Hát, gyakorlatilag minden alapfegyvernél minden skin challenge-et teljesíteni kell, ez az utolsó megszerezhető skin az orion. Minden fegyvernek van 4 alap skin challenge, plusz azon felül az arany, platina, polyatomic és végül a képen látható orion. A fegyverenként megszerezhető 4 alap skin global skin ahogy mondod, tehát ha megvan 1, akkor azt onnantól bármelyik fegyverre teheted, kivétel az arany, platina és polyatomic, azokat mindet meg kell csinálni minden alapfegyvernél egyesével. Annyi könnyítés van, mint a korábbi részeknél is, hogy csak az alap fegyvereket kell végigcsinálni, az utólag szezononként bepakoltakat nem (jelenleg a: BASP, M13, Victus XMR és a Chimera már nem számít bele). De természetesen az utólag berakott fegyvereket is végig kell csinálni, ha azokon is használni szeretnéd a skin-t.
Az extra skinek lépcsőzetesen nyílnak, tehát ha feloldottad az adott fegyver mind a 4 skinjét, akkor utána kezdheted az aranyat. Ha az adott kategórián belül megvan minden arany (pl, összes pisztoly), akkor abban a kategóriában kezdheted a platinát. Ha minden alapfegyveren megvan a platina (összes kaszt), akkor kezdheted mindegyiknél a polyatomic-ot egyesével és ha azt is sikerül mindegyiken feloldani, akkor automatikusan minden alapfegyverre megnyílik az orion, az már nem kér külön challenge-et.

(#6919) Mentolka válasza Tomko78 (#6911) üzenetére


Mentolka
senior tag

Én már soxor próbáltam a MDZ-t, de nagy nem jön be. Az M13B teljesen ki van fejlesztve, de nem bírom használni, mert az unlock feltétele, hogy hozd ki DMZben a chemistry-től...

(#6920) sixpak válasza kill_switch (#6918) üzenetére


sixpak
nagyúr

Omg!
Hát ez soha nem lesz meg.
Mindenesetre grat hozzá és köszi. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6921) kill_switch válasza sixpak (#6920) üzenetére


kill_switch
senior tag

Köszi! :D Meglesz az, nem kér olyan sokat, viszonylag jól lehet vele haladni.

(#6922) sixpak válasza kill_switch (#6921) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elkezdtem amúgy, csak multiba számolja gondolom, coop nem játszik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6923) kill_switch válasza sixpak (#6922) üzenetére


kill_switch
senior tag

Na ebben nem vagyok biztos, de szerintem coop-ba nem. DMZ-be próbáltam, ott nem számolt semmit a botokra, szóval gondolom coop is ugyanez.

(#6924) soo277 válasza kill_switch (#6918) üzenetére


soo277
őstag

Da nugy nem csak 51 kell pl aranyból?,aztán így tovább,vagyis valamit nem muszály kifullozni,?

BT: wersoo#21211

(#6925) kill_switch válasza soo277 (#6924) üzenetére


kill_switch
senior tag

De, írtam is, hogy az utólag szezononként bepakolt fegyverek nem kellenek (BASP, M13, Victus XMR és a Chimera). Minden olyan fegyver kell, ami a játék megjelenésekor bent volt.

(#6926) Casanova*


Casanova*
veterán

Sracok! Mikor tesznek be uj mapokat? Hany uj map lesz?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6927) KaitouP válasza Casanova* (#6926) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Következő Season alkalmával (kvázi minden esetben). Nem tudni mennyi lesz maximum.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6928) tretyak válasza kill_switch (#6925) üzenetére


tretyak
aktív tag

Szerencsére már nem így van(korábbi részekben volt ez a csak a megjelenéskor bent lévő számít rendszer), bármelyik 51 fegyver jó
, így ki lehet váltani a kés/pajzs párost és a launcherekből is néhányat.

(#6929) Corpuscle válasza tretyak (#6928) üzenetére


Corpuscle
őstag

Amúgy Shipment-en a pajzs, kés, launcher sem vészes. Sőt, a késelés op.

(#6930) Linem válasza Corpuscle (#6929) üzenetére


Linem
senior tag

A kés-pajzs volt kész a leggyorsabban. A fegyverekhez képest gyerekjáték, a launcherek szintén. Szóval én inkább valamilyen fegyvert váltanék ki ezekkel, mert sokkal nagyobb szívás a fejlövésekkel szenvedni ki tudja hány meccset.

(#6931) Corpuscle válasza Linem (#6930) üzenetére


Corpuscle
őstag

Így-így. :K

(#6932) geckowize válasza kill_switch (#6925) üzenetére


geckowize
őstag

Minden olyan fegyver kell, ami a játék megjelenésekor bent volt.

Nem, ez MW2019-ben volt utoljára így.

soo277:

Base: különböző challengek fegyverenként, mindegyik fegyvernek 4 féle van, feloldás után minden fegyveren használható

Gold: egy fegyver 4 base camoját megcsinálod, feloldódik a challenge és megcsinálod

Platinum: egy fegyverkategóriában (Assault, SMG, stb.) megszerzel annyi goldot, amennyivel a játék kijött (Assault: 8, Battle: 4, SMG: 8, Shotgun: 4, LMG: 6, Marksman: 6, Sniper: 4, Handgun: 5, Launcher: 4, Melee: 2), ezután megnyílik a challenge és megcsinálod

Polyatomic: 51 platinum teljesítése esetén nyílik meg a challenge és megscinálod

Orion: 51 polyatomic teljesítése esetén egyből megkapod, nincs külön challenge

Aki szeret pipálgatni, annak itt az általam csinált camo nyomkövető google táblázat:
Modern Warfare II Camo Challenge Tracker Template

[ Szerkesztve ]

(#6933) Linem válasza geckowize (#6932) üzenetére


Linem
senior tag

és az sem mellékes, hogy a Base camohoz először fel kell húzni a fegyvereket szinte max szintre, mert kezdő fegyveren nem elérhetőek

[ Szerkesztve ]

(#6934) Ryoo válasza sixpak (#6856) üzenetére


Ryoo
senior tag

Hidd el, nem a billentyűzet és egér segédszoftverek miatt mentek a permabanok. Csak ezzel magyarázzák meg, hogy miért lettek kitiltva. Nyugodtan lehet ezeket továbbra is használni.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#6935) Kobe


Kobe
veterán

En shipmenten epp a shotikat golfozom…..edesfaxom, halalkomolyan ekkora szivas meg a pajzs sem volt olyan bugosak a shotik
1 meterrol nem hogy nem halalos de talalatot sem jelez be
ellensegnel kozel vagy, nyomod a lovest, felig leereszti a csovet de nem lo hanem feluton visszarantja
1m rol nem halalos de 20 rol headshotot ad be

mar azt hittem az egerem kezd megnyekkenni, de csak ennel a gamenel csinal ilyeneket

(#6936) craftsman01


craftsman01
senior tag

Shipment,4 vadászgép 2 heli 1 bombázó. És ez 1 körön belül,nem örült az ellen
:DD

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6937) Tomko78 válasza craftsman01 (#6936) üzenetére


Tomko78
őstag

Én ezt a helit szeretem , ennek örülök ha ezt látom ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6938) craftsman01 válasza Tomko78 (#6937) üzenetére


craftsman01
senior tag

Én csak a sima multit nyomom. Ingyé részeket nem játszom.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6939) Tomko78 válasza craftsman01 (#6938) üzenetére


Tomko78
őstag

Multi unalmas , ez a rész elég hamar unalmas lett , még jó hogy van dmz mert már ment volna az uninstal :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6940) nutella1 válasza Tomko78 (#6939) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem csak belefásultál. :DDD Viccet félretéve, 6 vs 6-on kívül, el sem tudnék hosszútávon játszani vele.

https://erdélyízei.com

(#6941) Kobe


Kobe
veterán

Hmmm

steam integrity check eltunt az M13B amit korabban unlockoltam
Fasza…. ;] megint le van zarva

(#6942) Tomko78 válasza nutella1 (#6940) üzenetére


Tomko78
őstag

Á nem tudom 2-3 mapot pörget nekem , és az már unalmas valahogy mw 2019 jobban megcsinálták hogy minden map legyen ne 1-2 erőltessen , DMZ-ben meg mostanában azt csinálom minél messzebb elmenni a kimenekítési pontra úgy hogy minél kevesebb embert ölsz meg ;] de néha így is belefutok olyan boot elit csoportba úgy levadásznak , még a rendes userek sem képesek néha , ezek a bootok valami brutálisak kell beléjük fél de sokszor egy tár de nagyon pontosan is tudnak lőni , bezzeg a sima bootokat könnyű lelőni míg meg nem jön az elit csapat na akkor már van iszkiri , volt mikor rám jött vagy 12 elit boot , le is vadásztak esélyem sem volt :DDD usereknek adok esélyt mert ilyen szép sapiban megyek :D

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6943) Kobe válasza Tomko78 (#6942) üzenetére


Kobe
veterán

*bot

gondolom nem csizmákat kergetsz a mezőn

(#6944) Tomko78 válasza Kobe (#6943) üzenetére


Tomko78
őstag

dede 2 is van a lábukon ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6945) craftsman01 válasza Tomko78 (#6942) üzenetére


craftsman01
senior tag

Én meg csak a shipentet tolom,nem vagyunk egyformák.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6946) prannk


prannk
őstag

Hali. Van itt valaki aki nagy dmz és?
Egy menetbe segítene megszerezni az m13 at. Egyedül elég nehéz :)) :U

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6947) craftsman01 válasza prannk (#6946) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ha gondolod én megyek,nincs még meg nekem se. Holnap 20:30-tól online tudok lenni.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6948) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nem tudom, mennyire új dolog, de a The naughty list mellett ottvan a Tier1 Shipment... :U Ha csak én nem láttam eddig, sry, ma volt egy playlist update, kidobott, akkor vettem észre, daráltam is egy jót pár bénább fegyverrel, shotival... :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6949) prannk válasza craftsman01 (#6947) üzenetére


prannk
őstag

Oké. Én eltudok jutni a sárgaruhás emberig. Csak kell bele 2 tár hogy meghaljon. Én meg 3 golyótól meghalok.
Nekem ps4 van az nem gond ugye? Jó az időpont nekem

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6950) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

DMZ-re én is keresek állandó társaságot akik napi szinten tolják. Egy a lényeg valamilyen voice chat legyen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.