Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare II (2022) topikban! Kérünk, olvasd el a téma összefoglalót első hozzászólásod megírása előtt, illetve mielőtt kérdést tennél fel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) nutella1


nutella1
őstag

Egyszer 555-ös szintű vagyok, másszor 655-ös. Nagyon jó. :DDD Szóval, most akkor a Showdown-tól kell hasraesni.. Értem.

https://erdélyízei.com

(#10002) Szellem. válasza nutella1 (#10000) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt a szemét pay to win játékot. Persze, már mindenki az Iso45-el és a másik fegyóval nyomja és halomra lőnek vele. Szánalom. Azért se fizetek ezért a szrért.

(#10003) nutella1 válasza Szellem. (#10002) üzenetére


nutella1
őstag

Nekem 400 CP hiányzik az 1500-hoz, amiért elvileg a BP-t meg lehetne venni. Namármost, a Battlenet globális szinten összefosta magát, természetesen, nem lehet sehol sem CP-t vásárolni. Vajon mé'? Csak nem azért, mert a Battle Pass ettől függetlenül megvásárolható lenne, jelen pillanatban 30 euro-ért? :DDD :DDD :DDD Viszont a pontjaidért cserébe sehol sem férsz hozzá.. :DDD

https://erdélyízei.com

(#10004) Corpuscle válasza nutella1 (#10001) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én 650-en fejeztem be az előzőt, 656-tal kezdtem most. :DDD A szezon is rövidebb, csak 48 nap áll rendelkezésre az újabb csodás biszbaszok feloldására.

(#10005) Dave567 válasza nutella1 (#10000) üzenetére


Dave567
addikt

Meg emberelte magát, már lent van, de inkább PUBG megy..

(#10006) Szellem. válasza nutella1 (#10003) üzenetére


Szellem.
nagyúr

1100 a Battelpass nem 1500. Ezt honnan veszed?

(#10007) nutella1 válasza Szellem. (#10006) üzenetére


nutella1
őstag

1100? Oh, igen, bocs. Végül megtaláltam, megvettem a semmit.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#10008) Szellem. válasza nutella1 (#10007) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Be is fejeztem a jàtékot.🤣 Ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#10009) nutella1 válasza Szellem. (#10008) üzenetére


nutella1
őstag

Nemá'🤣 Annyi újdonság található. :DDD Most beálltam fix 656-ra. :Y

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#10010) Szellem. válasza nutella1 (#10009) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem èn ezt nem csinàlom tovàbb. Nekem ez nem hiànyzik az èletemből. A lehúzást meg utàlom. Èn nem adok ezeknek több lóvèt.
Meg meguntam azt a sok szar pro csalót is. Többet èr a sajàt nyugalmam, mintsem szopassam magam.

[ Szerkesztve ]

(#10011) Franklin


Franklin
addikt

DMZ mód viszont egyre jobb, nagyon éljük :) ma még mondjuk nem jött szembe 6-os premade kínai csapat ;]

(#10012) nutella1 válasza Szellem. (#10010) üzenetére


nutella1
őstag

Én soha nem is adtam, csak a CP-ből gazdálkodtam. Viszont annyit sem ér. Mindketten tudjuk. Meg még jónéhányan.

https://erdélyízei.com

(#10013) Szellem. válasza nutella1 (#10012) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az a helyzet, hogy ugyan az a szar megy szezonról szezonra. Engem ez már sem lekötni, sem érdekelni nem tud. Ez nem az a COD amit én annó szerettem és már nem is lesz az. Ez tény. Le kell szállni arról a lóról ami megdöglött. Akit ez érdekel és tetszik neki, az csinálja.

(#10014) nutella1 válasza Szellem. (#10013) üzenetére


nutella1
őstag

Csinálja, persze. Más nincs. Vagy kidobjuk a gépet az ablakon, vagy marad ez. Körülbelül ez a helyzet. Megszokjuk, vagy megszökünk. Más variáns nincs, nem létezik. Ez van. A minőségi szórakozásnak vége.

https://erdélyízei.com

(#10015) Linem


Linem
senior tag

Eddig ez a legjobb szezon. Végre jó pályákat raktak be, a fegyverek is szuperek, az Event is jól sikerült. A BP-nél a skinek is tetszenek. A zene is jobban sikerült. Az XP-vel is gyorsabban lehet haladni, mint az előző szezonban. :B

(#10016) nutella1 válasza Linem (#10015) üzenetére


nutella1
őstag

Miben kiemelkedőbb ez a szezon? Miért kellene örülni a szokásosnál inkább ennek a 2 darab betett pályának? Milyen fegyverek "szuperek"? A skinek miben különböznek jobban az eddigi blőd sematikusoktól? Valamelyik másik galaxisban élsz, vagy ennyire megfelel számodra a közepes szint alatti minimum, amit eléd tesznek? Komolyan irigyellek. Vagy te mobiltelefonon játszol? Vagy melyik csatornát nézed?

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#10017) Acheron válasza nutella1 (#10000) üzenetére


Acheron
őstag

Dettó ugyanez. Steam -en leszedte pikk - pakk, de a Battleneten 98%, és áll, "Initializing" felkiáltással. Órák óta, bármilyen régióra váltva.
Viszont a Season -t a Battleneten kell megvennem, mert onnan menteném át a CP -okat. Magyarán Steamen is csak a BP megvétele nélkül tudom kezdeni, bízva abban, hogy a Bn -en hamarosan helyreáll a rend.
Remek szezonkezdés :D
Azt hiszem, ezt egy időre én is elengedem, kezd kicsit több lenni kettőnél :(

(#10018) nutella1 válasza Acheron (#10017) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem már ők sem gondolják komolyan. Ez a felhozatal már az erőltetettnél is erőltetettebb. Mondjuk eddig is az volt, csak most telt be a pohár.

https://erdélyízei.com

(#10019) Acheron válasza nutella1 (#10018) üzenetére


Acheron
őstag

Negyedik szezonnál tartunk, és még mindig nevetségesen kevés pálya van (arról nem is beszélve, mennyi ebből a használható).
Komolyan, nagyon szívesen fizetnék egy olyan DLC -ért, ahová beteszik a régi MW2 összes pályáját. Akár ebbe, akár az MW2019 -be. Onnantól el is felejthetnénk egymást, jó pár évig meg lenne a szórakozás. A csillámpóni skinek engem nem tudnak lekötni.
Egy újításért viszont szívesen fizetnék, ha kapcsolóval el lehetne különíteni a normális és az idióta skinekkel játszókat - aki nem valamilyen military skint használ, azok játszanak egymással, az MW fanok pedig hadd maradjanak már meg az eredeti játék szellemiségénél.
Nyúl, meg patkány fejű skinek, lila - tiritarka ruhák, jogging felszerelés... Ugyan már, mi ez, óvoda?
Ez annál is jobb lenne, mert a csalók valamiért feltűnési viszketegségben szenvednek, és szeretnek minél idiótább jelmezbe bújni - így őket is el lehetne különíteni némiképp... :D
Btw, Battlenet azóta is 98%.
Remek lett a frissítés, úgy tűnik néhány plattformra le sem tölthető.

(#10020) Linem válasza nutella1 (#10016) üzenetére


Linem
senior tag

A pályák az előzőekhez képest kicsit eltérőbb felépítésűek, színesebbek, jobbak a fényviszonyok, tehát könnyebben észrevehetőek az ellenfelek. Mintha ismerősek is lennének valahonnan. A másik, hogy végre nem éjszakai pályák. Mi értelme berakni multiba éjszakai pályát, ahol ráadásul az optikát sem lehet úgy használni, ahogy szeretném?
Az ISO és a tempus jó fegyverek megfelelő kiegészítőkkel.
A BP operátor skinek között kettőt is láttam, amivel kevésbé leszek észrevehetőbb, mint a jelenlegi ingyenessel.
Hallod ennyi kérdést..mint egy interjú. de hát én csak játszani akarok :DDD
Az utolsó kérdésnél teljesen értelmetlen összehasonlítani két személyiséget, vagy egyéniséget. Ha neked nem tetszik a játék, akkor nem neked készítették, el kell engedni. Nekem tetszik. :U

(#10021) Linem


Linem
senior tag

Az UAV-n is javítottak, gyorsabban frissít, mint eddig.

(#10022) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nekem pl. el kellett még boxon költenem a lehető legtöbb cp-m mert költöztem vissza pc-re(eladtam a boxot). Ha nem költöm el akkor a fele jött volna csak át, másik fele boxon marad.
Gondoltam magamban veszek egy skint, de valami elviselhetően jót.. erre amiket már kinéztem kivették :C zseniális bammeg.. csak otvar, idióta, szotykos, vanmégpármegfelelőkifehezésatarsolyomba operátorok maradtak benn, meg a dagi/kopasz Tim, aki akkor került be.. megvettem őt 2400-ért.
Erre mi történik?? Kiveszik a játékból mert összebalhéztak az Actival és elvileg a cp pontokat is bukom majd mert nem kapom vissza. Szóval sikerült jóól leszivatnom magam :D :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10023) csabiks


csabiks
senior tag

a showdown hatalmas lett, régi jó emlékeket ébreszt :C
a másik 0/24-es mapon 5 percet játszottam és ki is léptem, átláthatatlan sz@r.

Amikor lelőnek kiírja hogy hanyadik killje voltál az ellenfélnek (ez eddig nem volt). A battlepass meg ugyanolyan lassan halad, 4 meccs alatt unlockolt egyet…

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#10024) Corpuscle válasza csabiks (#10023) üzenetére


Corpuscle
őstag

Showdown még mindig adja. Tényleg szuper! A másiknak legalább annyi előnye van, hogy 6v6-ra alkalmas, nem úgy, mint a korábbiak közül jó néhány.

Az érdekes, hogy tegnap 48 napot írt a BP-ra, lehet így próbálnak eggyel több szezont belepasszírozni ebbe a részbe.

(#10025) nutella1 válasza Acheron (#10019) üzenetére


nutella1
őstag

Érdeklődést csak a pályák számának növelésével lehet(ne) fenntartani. Ennek hiányában idővel érdektelen a játék. Ennyi a történet. Nem arról van szó, hogy nem tetszik. Ebben a formában nem tetszik. Nagyon eltolódott a játékipar a kongó üresség felé. Senkinek sem örülnek, ha csak pénzt kunyerál, hatásvadász módon. Jelen esetben Battle Pass-al. Amit most írok, csak azok értik, akik huszonéve multiznak, mivel bennünket nem lehet megvezetni a csillivilli skinekkel, és a semmirevaló hiábavalóságokkal.

https://erdélyízei.com

(#10026) csibe1 válasza nutella1 (#10025) üzenetére


csibe1
addikt

"Amit most írok, csak azok értik, akik huszonéve multiznak, mivel bennünket nem lehet megvezetni a csillivilli skinekkel, és a semmirevaló hiábavalóságokkal."

Igen, itt nem a csillivilli meg a kismillió cucc meg pálya lenne a lényeg; a kiadónak meg a lóvé ész nélkül; hanem a hangulat, hogy igen, ez tényleg jó, és nyomjuk akár minden nap hajnali kettőig, hétvégén meg reggel ötig.

Na ez már veszettül nincs meg, ilyen hangulatot legutóbb a CoD2 hozott.
Nem tegnap...
A CoD 4 se volt rossz, aztán csend lett.
Utána hasonló szintet nálam az MW2019 hozott, és megint kezd nagyon süllyedni a színvonal.
Szóval tényleg jó lenne egy nagy megújulás, még ha ez azzal is jár, hogy a következő CoD veszett nagy bukás lesz.
Utána talán sikerülne egy MW2019 szintet újra összehozni. (a nyuszifüles, dudorodó
farkú nem idén barnult csávók nélkül - lehetne ez is régiók szerint választható)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10027) nutella1 válasza Linem (#10020) üzenetére


nutella1
őstag

Milyen fényviszonyok jobbak, mitől könnyebben észrevehetőek az ellenfelek, mint akárhol máshol? Most őszintén. Éjszakai pályát pedig van értelme betenni, ha van mellé még 15 értelmes másik. Ha nem szeretnél észrevehető lenni, válassz egy default, fekete skin-t. Probléma megoldva. Nem, ez nem interjú, csak egy kérdés volt arra vonatkozólag, hogy a sematikus, jellegtelen, sablonos kötelező mellé még milyen élményfaktort vélsz felfedezni plusz élményként a játékban? De. Tetszene. Választékkal, ami nincs.

#10026: Körülbelül. Lesüllyedtünk már csaknem a mobiltelefonos szintre. Lecsó, megy a süllyesztőbe, senki nem fog emlékezni rá. És, igen, a következő COD még nagyobb bukó lesz. Nekünk legalábbis.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#10028) Acheron válasza nutella1 (#10025) üzenetére


Acheron
őstag

Elmondható, hogy a skinek, játékmódok, de még a mozgás és fizika sem tudja elvinni a hátán a játékot - ha nincsenek megfelelő pályák (csak a multiról beszélek, a WZ nem érdekel)
Én azt gondolom, a szám önmagában nem lesz elég, minőségi pályák is kellenek (tegyük hozzá, a tegnapi próba után első benyomásként az elmondható, hogy a két új pálya egész élhető lett - ámbár ne feledjük, a Showdown nem új, sőt... :D)
Nem véletlenül mondom, hogy vissza kellene hozni sok régi pályát - ha már az újak gyártása láthatóan nem megy.
Pedig nem nehéz a recept: szűk, pörgős, de fedezékekkel tarkított pályák (Shipment, Rust), nagy nyílt terek (Wasteland, Derail), és a kettő kombinációja, ahol lehet jókat sniperezni, de a technikás játékosok a fedezékeket ügyesen használva bármikor kigolyózzák a statikus campereket (Scrapyard, Afhgan, de akár Terminal, Highrise, Skidrow...).
Ejj, de szeretnék ezeken játszani újra...
Vagy üsse kavics, a jelenkori megfelelőiken - csak lenne már valami hasonló élmény.
#10026csibe1: Sokat segítene egy olyan kapcsoló, amiről írtam... Ha valaki arra gerjed, ám játszon úgy, de nekem ne kelljen már néznem egy COD -ban (főleg egy MW -ben!!!) az óvodás jelmezverseny futottak még kategóriájú versenyzőit...
OK, hogy ez nem egy mil-sim játék, de legyünk már ennyi tisztelettel az alapjátékok iránt. :U

[ Szerkesztve ]

(#10029) nutella1 válasza Acheron (#10028) üzenetére


nutella1
őstag

Nem lesz. Én már semennyire nem hiszek benne. Csak a lóvétermelés számít. Az meg, akármekkora xar a végtermék, annak ellenére is érkezik. Sajnos.
Warzone? Ne viccelj. Nincs vérbeli COD-os, aki azt tolja. Nevetséges BF clone, semmi több.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#10030) Acheron válasza nutella1 (#10029) üzenetére


Acheron
őstag

Én még nem adom fel, vissza, vissza fogok nézni, de ezt a szezont már nemigen tolom végig, csak amennyit éppen kiad az alap érdeklődés. Van kint elég játék (még ha nem is feltétlenül fps), amivel agyonüthetem az időt, minőségibb módon.

[ Szerkesztve ]

(#10031) protegum válasza nutella1 (#10029) üzenetére


protegum
aktív tag

BF clone? Talán BR-t szerettél volna írni. A warzone-nak semmi köze nincs a Battlefieldhez.

(#10032) Tomko78


Tomko78
őstag

Ennek így nem tudom mi értelme van , felélesztenek de minek , mert így max egy helyben állok , megint alkottak a fiúk :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#10033) kill_switch


kill_switch
senior tag

Hihetetlen, hogy még mindig nem unjátok ugyanazt a siránkozást lefolytatni újra meg újra.
De most komolyan, mire számítotok? Bejön valaki ide a fejlesztőktől, hogy elolvassa mi nem tetszik nektek, hogy aztán cégen belül eszkalálni tudja a problémát és így a kívánságotok szerint formálják át a játékot? :)) (spoiler alert, nem fog megtörténni, sőt, a következő is ilyen lesz vagy még rosszabb.)
Spoiler 2: Azt is megveszitek majd és az sem fog tetszeni.
Érti már mindenki, hogy szar, nem tetszik, nem működik, fújbattlepass, mé'nincsshipment, mé'kellaskin, mé'ilyenszines, tisztafortnájt, nincsbennepálya, mé'ezapályavanmost...
Értem azt is, hogy nincs más opciótok ilyen játékkal játszani... de szerintem kicsit nem ártana ha pihentetnétek, hagyjatok ki pár hónapot.
Vagy nyomjátok tovább, és még a BlackCell-t is húzzátok be, hogy mégjobban fájjon. :DDD

(#10034) lowzor válasza kill_switch (#10033) üzenetére


lowzor
veterán

Én szeretem ezt a játékot, csak hogy valami pozitívum is legyen itt. :D
Amúgy igen, ha valakinél kezd betelni a pohár, akkor érdemes pár nap/hét/hónap szünetet tartani.
Engem ezek a beépített lehúzások soha nem érdekeltek, még CP-ért sem adtam pénzt soha.

(#10035) SafE84 válasza Tomko78 (#10032) üzenetére


SafE84
tag

Ilyen nálam csak akkor fordult elő, mikor kinyírtak, mint utolsó csapattag, tehát KIA volt és jött az elszámolás, de közben nyomtam egy PLEA-t. Láttam, hogy felszedett egy idegen csapat, de már nem tudtam "vissza menni". Más esetben még nem fordult elő.

(#10036) Tomko78 válasza SafE84 (#10035) üzenetére


Tomko78
őstag

Ez okés , de előző seasonban nem volt ilyen :) ott max elnyomták és vége volt itt meg rányomsz kiírja hogy ennyi volt , de valaki feléleszt akkor cumi van :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#10037) Dave567 válasza kill_switch (#10033) üzenetére


Dave567
addikt

Hihetetlen, hogy mindig azokkal foglalkoztok, akik fikázák a játékot, nem unjátok még? :))

(#10038) SafE84 válasza Tomko78 (#10036) üzenetére


SafE84
tag

Pont az előző szezonban volt nekem ilyen. :)

(#10039) nutella1 válasza kill_switch (#10033) üzenetére


nutella1
őstag

Félreérted. Nem siránkozásról van szó, hanem az idők folyamán, egy korábbi AAA kategóriás cím béka segge alá való, tudatos süllyesztéséről. Siránkozzon akinek kedve van hozzá, az ember tökéletesen megvan nélküle is. Nincs min aggódnod.:DDD

https://erdélyízei.com

(#10040) nanorambo


nanorambo
őstag

Akkor sírok én is kicsit.
Mi ez a szezon? A battle pass tartalma annyira harmatos, hogy inkább be sem váltottam a kifarmolt BP-ket. A két új pálya nekem nagyon nem jön be (a cod 4 ben is utáltam).
Közben rájöttem, hogy mi hiányzik nekem nagyon ebből a játékból. A jó, hangulatos pályák. Emlékszem a 2019-es MW-t nem bírtam letenni annyira tetszettek benne a pályák (pár kivétellel).

Ebben a mostani részben van kb 3 pálya, ami tetszik a többi az borzalmas. A 2019-es részt még közvetlen az MW2 megjelenése előtt is toltam elég sokat. Ez a mostani rész szerintem kb idáig tartott. Kár érte, mert a gunplay még mindig nagyon jó. De technikailag és tartalom oldalról igen súlyos gondok vannak még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#10041) csibe1 válasza nanorambo (#10040) üzenetére


csibe1
addikt

"Mi ez a szezon? A battle pass tartalma annyira harmatos, hogy inkább be sem váltottam a kifarmolt BP-ket. "

Ez már egy ideje nekem is feltűnt, hogy nincs értelme a BP-nek.
A különböző mission-ok is érdekesek, max a skin miatt csináltam meg némelyiket; már ameddig érdekelt. A legtöbb nem adott semmi extrát.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10042) csibe1 válasza nutella1 (#10039) üzenetére


csibe1
addikt

"Félreérted. Nem siránkozásról van szó, hanem az idők folyamán, egy korábbi AAA kategóriás cím béka segge alá való, tudatos süllyesztéséről. "

A fizetős DLC-k korában azért ez már elég nagy prosztóság (bár ez a kiadót nem igazán érdekli), a lényeg jöjjön a lóvé; a többi nem számít. (játékélmény ugyan már; az újabb mindig jobb ;] :DDD )

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10043) BITBOYS válasza BITBOYS (#9977) üzenetére


BITBOYS
addikt

Menetközben kiderült mi okozta a galibát... A 6600 XT nem bírta a gyári beállításokat, gpu órajel csökkentés megoldotta, de még akkor is jelentkezett csak ritkábban.
Egy új vga és minden tökéletes, hibamentesen fut a wz is. Nem a játékkal volt a probléma.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10044) soo277 válasza Szellem. (#9997) üzenetére


soo277
őstag

Első szezon még lenyomtam ,de azóta pihen,meg szerintem fog is:((

BT: wersoo#21211

(#10045) viperabácsi válasza kill_switch (#10033) üzenetére


viperabácsi
addikt

Akkor én is belepletyizek. Az első COD-ok között volt olyan amin még szervert is béreltünk haverokkal annyira szerettük a játékot. Alá írom azt is , hogy változik a világ , de az azért valóban durva amilyen skin-ek most vannak. Nem igazán értem mire jó egy nyúl fejű vagy akármilyen idíóta kitalált kinézet egy ilyen játékban.50 éves kor körül azért ül le az ember , hogy szórakozzon párórát hetente , ehhez semmi értelme ilyen xarokkal teletömni az egész játékot. A másik ami nem érthető , miért csak úgy lehet egy pályát betenni , hogy kivesz egy másikat ? ( a 24/7 -es pályákra gondolok. )

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10046) Ryoo válasza viperabácsi (#10045) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nekem ez a legnagyobb bajom a játékkal, hogy miért a fejlesztők döntik el azt, hogy épp milyen pályán és milyen játékmóddal lehet játszani?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#10047) Linem


Linem
senior tag

Az ISO45 HC módban brutálisan pusztít, nincs ellenfele. Olyan gyors, hogy reagálni nem tudnak az ellenfelek. Nyilván a sima módban semmi értelme ezeknek a Fennec féle borsószempötyögtetőknek, de az engem szerencsére nem érint, csak HC. :DDD

#10045 viperabácsi #10046 Ryoo
Nem tudom, hogy újak vagytok-e, mert ez a COD-ban jellemzően így működik már sok-sok éve, hogy váltogatnak a játékmódok között, és csak ideiglenesen raknak be 24/7-es pályákat is. Tehát ez nem erre a játékra jellemző, hanem minden részben mindig is így csinálták. Az MW-ben és a BO-ban is így volt, a WW részekről nem is szólva. Szóval ez nem fog változni soha, az ősszel megjelenő részben is így lesz.
A többi negatív kritika megállja a helyét, és érthető. Én is szeretnék egy tökéletes, hibátlan, bugmentes, saját elképzeléseim szerint megálmodott játékkal szórakozni, de ilyenkor felébredek, és inkább a valóságban élek. A valóság pedig arról szól, hogy van egy Call of Duty sorozat, ami olyan amilyen, de nincs más. Ez volt a legjobb, és még most is ez a legjobb. Nem tökéletes, de a műfajában a legjobb. Talán, ha egyszer lesz konkurenciája, akkor én is elgondolkodok, hogy kipróbáljam-e, de addig ez marad.

(#10048) viperabácsi válasza Linem (#10047) üzenetére


viperabácsi
addikt

Irtam én az első kodoktól kezdve játszom vele ! Akkor ezt eddig én nem éreztem. Lehet ez volt az utolsó rész amiért pénzt adtam , ennél már nem mennék lejjebb . :(((
Az azért nevetséges hogy közel 30k -ért adnak egy szögelt bug halmazt :W

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10049) kill_switch válasza viperabácsi (#10045) üzenetére


kill_switch
senior tag

Én is szerettem az első COD-ot, a másodikat meg főleg, de az akkor volt. Nem csak a trend változott, hanem a kínálat is elég durva lett azóta és a játékosok hozzáállása is sokat változott. Ma már fél óra után kukázol egy 25 ezres AAA játékot, ha épp nem tetszik, mert ott van 100 másik játék ami arra vár, hogy pörögjön. Azért régen hol volt ilyen?
Nyilván a régen minden jobbvót' érzés mindig megvan, de ha szigorúan nézzük, mi volt a második részbe annó például? 5-6 játékmód, meg hasra ütök kb 15 pálya? A tendencia ott is megvolt, volt 2-3 pálya amit mindenki szeretett, a többi kuka. A szerverek tömve voltak az only Carentan, meg only Toujan szerverekkel, azokon kívül meg javarészt a moddolt mapok pörögtek igazán, mert azokon akart a többség játszani.
Ezzel szemben mi van most? Fejből felsorolni sem tudom hány játékmód, de gondolom a 20-hoz közelebb vagyunk mint a 10-hez, és szerintem már pályából is több van, de persze ma már ez nem elég. És itt még csak szigorúan a multiról van szó, ha még hozzászámoljuk a Warzone-t is, akkor itt kánaán van kérem, nem? Aztán a szemetek még különböző kozmetikai cuccokat is raknak bele.
Most lehet meglepő lesz amit írok, de kétlem, hogy az 50-es korosztály lenne a célközönség, nem oda lövik be a fókuszt. Nem kell a nyúl, mégis fogy az is a store-ból. Mit látnak ebből? Jó az, mehet. Bár gondolom olyan sok azért nem fogyott konkrétan abból, mert húsvét óta nem nagyon láttam senkit olyan skinnel rohangálni. Akkor is csak elvétve 1-2 alkalommal jött szembe. Egyféle képpen lehet ezek ellen szavazni, ha senki nem veszi meg. Az egy elég egyértelmű jele lenne annak, hogy arra ott semmi szükség nincs.
A rotálás gondolom azért van, hogy ne mindenki a shipmenten ökörködjön. 1x-2x poén bemenni, meg jó ott fegyvert húzni, de ha mindenki ott b@ssza a rezet állandóan, akkor még hamarabb unalomba fullad a többségnél a játék. Ez nem jó nekik, mert akkor hamarabb kipotyog a bázis, aki vásárol. Illetve, ezzel lehet mutatni, hogy folyamatos az "update" szóval megvan a live service jellege.

@Dave567
De, unjuk, pont ezért teszem szóvá. És mivel jószerivel másról már nem is szól ez a topic, mással nem nagyon lehet foglalkozni. Amivel nem lenne semmi gond, ha átneveznék a topicot COD dühöngőre, vagy fikaCOD-ra, vagy bármi másra.
Helye van a negatív véleménynek, de századjára leírni ugyanazt nem unalmas? Mert olvasni igen.

(#10050) BITBOYS válasza Linem (#10047) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gondoltam, hogy op lesz az iso, verdanskban is az volt.
Most húzom plunderben mert sajna a multi nincs meg.
Ha lenne rá jó builded akkor jól jönne, vagy bárki másnak :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.